آتش‌ سوزی بیمارستان هند ، تصاویر و جزئیات آتش سوزی در هند

آتش‌ سوزی بیمارستان هند

آتش‌ سوزی بیمارستان هند : آتش‌ سوزی در بیمارستانی در شرق هند جان ۲۴ نفر را گرفت. دست کم ۲۴ نفر روز دوشنبه در یک آتش سوزی در بیمارستانی در منطقه «اودیشا» در شرق هندوستان جان باختند. بر اساس گزارش ایندیاتایمز، در این بیمارستان بیش از ۱۲۰ بیمار بستری بودند که تمامی آنها برای مداوای ناشی از آتش سوزی به سایر…

آتش‌ سوزی در بیمارستانی در شرق هند جان ۲۴ نفر را گرفت. آتش‌ سوزی بیمارستان هند

آتش‌ سوزی بیمارستان هند

دست کم ۲۴ نفر روز دوشنبه در یک آتش سوزی در بیمارستانی در منطقه «اودیشا» در شرق هندوستان جان باختند. بر اساس گزارش ایندیاتایمز، در این بیمارستان بیش از ۱۲۰ بیمار بستری بودند که تمامی آنها برای مداوای ناشی از آتش سوزی به سایر مراکز درمانی این شهر منتقل شده اند؛ حال بسیاری از این بیماران وخیم گزارش شده و احتمال افزایش تعداد جان‌باختگان بالاست.

آتش‌ سوزی بیمارستان هند

به گفته مسئولان بیمارستان «بوبانشوار»، این آتش سوزی ابتدا در بخش بیماران دیالیزی آغاز شده و سپس به بخش مراقبت های ویژه سرایت کرده است.نخست وزیر هند این حادثه را یک تراژدی خوانده و از وزارت بهداشت این کشور خواسته است تمامی امکانات برای مداوای مجروحان را فراهم کند.در سال ۲۰۱۱ نیز حادثه ای مشابه در بیمارستانی در کلکته رخ داد که در جریان آن دست کم ۱۰۰ نفر جان باختند. قرار است به زودی دادگاه ۱۶ نفر که در پی آتش سوزی به قتل غیرعمد و سهل انگاری در تامین ضریب ایمنی بیمارستان کلکته متهم شده‌اند در این شهر آغاز شود.

حتما بخوانید :  بازیگران فیلم تایتانیک در گذر زمان + تصاویر جالب از قبل و بعد

آتش‌ سوزی بیمارستان هند