آتش سوزی برج لندن + تصاویر و فیلم تکرار حادثه پلاسکو در لندن

آتش سوزی گسترده یک برج مسکونی در لندن

آتش سوزی برج لندن : شبکه تلویزیونی س ان ان گزارش داد: یک برج مسکونی در لندن دچار حریق گسترده ای شده است.برخی افراد از فراز این برج ۲۷ طبقه مسکونی که در شعله های آتش به مدت سه ساعت است، می سوزد خود را به بیرون پرتاب کرده اند. هنوز علت وقوع این حادثه مشخص نیست، مقامات آتش نشانی لندن به این شبکه خبری گفتند که آتش سوزی ابتدا از ساعت ۰۱:۱۵ بامداد به وقت محلی و از طبقه دوم آن شروع و به سایر طبقات فوقانی سرایت کرد.

فیلم جدید آتش سوزی برج گرانفل در غرب لندن

فیلم لحظه آتش سوزی در برج ۲۷ طبقه لندن

شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان گزارش داد: یک برج مسکونی در لندن دچار حریق گسترده شده و برخی افراد از فراز این برج ۲۷ طبقه مسکونی که در شعله های آتش به مدت سه ساعت است، می سوزد خود را به بیرون پرتاب کردند.

براساس این گزارش، ۲۰۰ آتش نشان به صحنه وارد شدند و عملیات خاموش کردن آتش را آغاز کردند اما براساس آنچه این شبکه تلویزیونی به صورت زنده پخش می کند، از تجهیزات گسترده برای مهار آتش خبری نیست.

حتما بخوانید :  تصادف فرزند شهید شیرودی در جاده بهبهان + عکس و جزئیات حادثه وحشتناک

سی ان ان افزود: اکنون هوا روشن شده و اندکی از شعله های آتش کاسته شده هنوز ورود به ساختمان مقدور نیست.
این شبکه تلویزیونی در ادامه گزارش داد: ایمنی این ساختمان هم اکنون زیر سوال است.

1964363 آتش سوزی برج لندن + تصاویر و فیلم تکرار حادثه پلاسکو در لندن

به گزارش این شبکه خبری این ساختمان در سال ۱۹۷۴میلادی ساخته شده است. شهردار لندن نیز در توییت خود نوشت که اعلام شده آتش سوزی در برج ‘گرنفل’ رخ داده است.

فیلم دو ناشی از آتش سوزی برج گرنفل لندن آسمان این شهر را در بر گرفته است

عکس آتش سوزی گسترده در برج ۲۷ طبقه لندن

شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان گزارش داد: یک برج مسکونی در لندن دچار حریق گسترده شده و برخی افراد از فراز این برج ۲۷ طبقه مسکونی که در شعله های آتش به مدت سه ساعت است، می سوزد خود را به بیرون پرتاب کردند.

photo 2017 06 14 09 30 26 آتش سوزی برج لندن + تصاویر و فیلم تکرار حادثه پلاسکو در لندن photo 2017 06 14 09 30 31 آتش سوزی برج لندن + تصاویر و فیلم تکرار حادثه پلاسکو در لندن photo 2017 06 14 09 31 41 آتش سوزی برج لندن + تصاویر و فیلم تکرار حادثه پلاسکو در لندن photo 2017 06 14 09 33 16 آتش سوزی برج لندن + تصاویر و فیلم تکرار حادثه پلاسکو در لندن


حتما بخوانید :  جنجال بدل ایرانی مسی در رسانه های اسپانیایی + تصاویر