آتش سوزی در بلوار نصر شیراز + تصاویر و جزئیات حادثه انفجار در فروشگاه

انفجار در یکی از خیابان های شیراز

ساعت حوالی ۴۵ دقیقه بامداد روز شنبه ۱۳ خردادماه و به دنبال صدای انفجار مهیب، یک فروشگاه بزرگ در بلوار نصر شیراز در آتش سوخت

به نقل از آتش نشانی شیراز، بر اساس گزارش‌های ارسالی از محل حادثه، تعداد ۱۵ نفر در این حادثه مجروح شدند اما خوشبختانه تاکنون هیچ مورد فوتی اعلام نشده است.

مجروحان به وسیله ۶ دستگاه آمبولانس به بیمارستان های شهید رجایی و فقیهی منتقل شدند. یک اتوبوس آمبولانس نیز به محل حادثه اعزام شده است. همچنین آتش نشانان هم اکنون درحال آوربرداری هستند.

روایت یک شاهد عینی از انفجار هایپر مارکت شیراز

شدت انفجار به حدی بود که صدای انفجار در بیشتر مناطق شرقی و مرکزی شهر شیراز شنیده شد و دیوارهای این فروشگاه در اثر انفجار فروریخت.

زبانه های آتش و دود از فاصله ۲ کیلومتری محل حادثه دیده می شد و در همین حال، خودروهای امدادی با حضور در محل حادثه به خاموش کردن آتش پرداختند. یکی از ساکنان ساختمان ‘فرهاد’ در بلوار نصر شیراز که انفجار در طبقه همکف آن و در فروشگاه هایپرمارکت روی داد، گفت: پس از انفجار مهیب نخست، صدای انفجارهای خفیف تر نیز در محل حادثه شنیده شد.

فیلم آتش سوزی در بلوار نصر شیراز

حتما بخوانید :  تصاویری از حادثه تیراندازی در اراک + جزئیات و تعداد کشته ها

دانلود فیلم

عکس انفجار مهیب و آتش سوزی در شیراز

بامداد امروز شنبه در اثر انفجار، فروشگاه هایپر نمونه شهر شیراز واقع در بلوار نصر در آتش سوخت.این حادثه ۳۷ مصدوم برجای گذاشت.علت حادثه دردست بررسی می باشد.