آرایش به سبک سلنا گومز ( آرایش روزانه سلنا گومز به همراه ترفندها )

آرایش به سبک سلنا گومز

آرایش سلنا گومز : سلنا گومز یکی از معروف ترین سلبریتی ها به ویژه برای جوانان و نوجوانان است. چهره ی او معصومیت کودکانه ای را به همراه دارد که او را دوست داشتنی کرده است.

سلنا برای چشم های بزرگ، سیاه و براقش معروف است و چشمان او درخشانی خاصی دارد. به یاد داشته باشید که رنگ چشم ها در زیبایی تاثیر ندارند بلکه سلامت و درخشانی آنهاست که اهمیت دارد. برای این کار از دو حلقه ی سرد خیار روی پلک های خود قرار دهید تا چشم ها استراحت کنند. آنگاه سراغ سایر آرایش کردن بروید.

سلنا گومز

سایه ی چشم هابه سبک سلنا گوز

برای سایه زدن حتما باید از سایه چشم های باکیفیت استفاده کنید. از سایه ی چشم روشن روی پلک ها استفاده کنید و از سایه های تیره برای گوشه ی چشم ها و زیراستخوان ها به کار ببرید.

خط چشم به سبک سلنا گومز

برای استایل آرایش سلنا از خط چشم مشکی یا قهوه ای استفاده کنید. از خط چشم برای بالای پلک ها و گوشه ی پایینی پلک ها استفاده کنید، اما در این کار زیاده روی نکنید.

ریمل سلنا گومز

از یک ریمل با کیفیت و پر استفاده کنید. مژه های سلنا همیشه پر و یکدست هستند. بنابراین اگر می خواهید به نتیجه ی دلخواه برسید علاوه بر بلند شدن مژه ها باید پر هم شوند.

حتما بخوانید :  زیباتر شدن ابرو با انجام توصیه های آرایشگر حرفه ای تیلر سوئیفت

سلنا گومز

آرایش لب ها به سبک سلنا گومز

سلنا گومز به طور طبیعی لب های پر دارد، برای اینکه به طور طبیعی لب های پر داشته باشید باید ابتدا پوسته های مرده را از رو لب ها بردارید. برای این کار کمی آب لیمو تازه را با شکر مخلوط کنید و با یک مسواک تمیز به آرامی روی لب ها بکشید. این کار سبب می شود پوسته ها برداشته شوند و رنگ صورتی طبیعی پیدا کنند.

سلنا گومز

سپس از یک مرطوب کننده لب ها استفاده کنید. به ویژه زمانی که می خواهید از خانه خارج شوید از نرم کننده های لب SPF دار استفاده کنید. برای بزرگ تر نشان دادن لب ها از کانسیلر یا مداد سفید برای قسمت های بالایی و برجسته لب استفاده کنید و سپس روی آن را با رژ لب های براق و روشن استفاده کنید.

سلنا گومز

رنگ پوست

سلنا گومز پوست روشنی دارد. بنابراین برای آرایش مشابه او ، باید از فونداسیون و کرم های پایه روشن استفاده کنید. اما اگر پوست شما به طور طبیعی تیره است ، از کرم های خیلی روشن استفاده نکنید، زیرا مصنوعی و نازیبا خواهد شد. بنابرین تنها به یک یا دو درجه روشن شدن پوست خود توجه داشته باشید.

سلنا گومز

آرایش موها به سبک سلنا گومز

موهای سلنا اکثرا فرهای درشت دارد. بنابراین خیلی راحت و در زمان کم می توانید با فر کردن پایین موها و با انگشت شانه کردن موها به موهای زیبا و جذابی دست پیدا کنید.

حتما بخوانید :  دکوراسیون آرایشگاه زنانه به این زیبایی دیده بودی ؟ 80 مدل جدید

سلنا گومز