آزاده نامداری و حواشی عکس ها و فیلم ها لورفته او + تصاویر جزئیات

چهره غوغایی به نام آزاده نامداری و حواشی زندگی اش

آزاده نامداری : آزاده نامداری از وقتی در تلویزیون سرشناس شد هر چند وقت یک‌بار سوژه داغ رسانه ها بوده هست، از ازدواج با فرزاد حسنی گرفته تا ماجرای کتک خوردن و طلاقش و حالا هم تصویر هاي بی حجابش در خارج. پس از انتشار تصویر هاي بی حجاب آزاده نامداری مردم از اقشار گوناگون واکنش هاي متفاوتی نسبت به این رویداد نشان دادند.

آزاده نامداری: از حاشیه هایي که ایجاد کرد تا آن دسته از حواشی که برایش ایجاد کردند!آزاده نامداری مجری سرشناس تلویزیون که مدتی ست از رسانه ملی فاصله گرفته هست, بازهم با اخبار حاشیه اي اش سوژه ي کاربران فضای مجازی و حتی مردم در محافل عمومی شد.

او پیش از این مطلع طلاق ناگهانی اش از فرزاد حسنی, و پس از آن حذف شدنش از تلویزیون تا حدودی دقت مردم علاقمند به حاشیه را به خود جلب کرده بود.اما هنوز این حاشیه ها تبدیل به جنجال نشده بودند که وی پس از آنکه اکران برنامه نوروزی اش در نوروز سال ۹۴ با مشکلاتی رو به روی شد, عکسی از صورت کبود و زخمی اش که طبق ادعایش به دلیل دعوا با همسر سابقش به این روز افتاده بود منتشر کرد.

که این بار اضافه بر قشر عامه مردم، واکنش جامعه شناسان و هنرمندان را نیز برانگیخت. و دو دسته مخالف و موافق نسبت به وی واکنش نشان دادند.

116823769 parsnaz com آزاده نامداری و حواشی عکس ها و فیلم ها لورفته او + تصاویر جزئیات

تصویر آزاده نامداری با صورتی کبود

 

مدت زیادی از این جریان نگذشته بود که آزاده نامداری شروع به انتشار تصویر هایي از رزهای سفیدی که هدیه گرفته بود کرد, و حتی عکس هایي از آینه و شمعدان خانه جدیدش را نیز به اشتراک گذاشت. و سرانجام در مهر ۹۴ با سجاد عبادی فرزند رحیم عبادی ازدواج کرد. خیلی زود همسر اول سجاد عبادی با انتشار تصویری از صفحه دوم شناسنامه خویش,

 

افشا کرد که ارتباط آزاده نامداری با سجاد عبادی پیش از طلاق آن دو شروع شده بوده هست. که همین مساله جنجال هاي زیادی را به پا کرد. اما خیلی طول نکشید که سر و صدای این جنجال هم فرو کش کرد.اما نکته ثابتی که در شخصیت آزاده نامداری وجود دارد, این هست که او همواره با چادر در همه ي جا ظاهر شده هست.

 

چه در مقابل دوربین تلویزیون ایران و چه در تمام تصویر هایي که از حضور خود در مراسم و اماکن گوناگون منتشر نموده؛ و همواره در گفت و گو هایش با افتخار از چادری بودنش سخن به میان آورده و اظهار داشته هست که حتی از هفت نسل قبل از او تمام زنان در خانواده شان چادری بوده اند.

حتما بخوانید :  جدایی چنگیز وثوقی از سریال معمای شاه + پاسخ معمای شاه

 

و حتی در گفت و گو اي دیگر گفته هست خدا را شکر که چادری ام…. و در گفت و گو اي با مونا برزویی نژاد _ترانه سرای ممنوع الفعالیت_ به وی توصیه داد تا با رعایت حجاب و شعر گفتن برای ائمه امکان صادر شدن دوباره مجوز برای کارهایش را فراهم آورد.پس به نوعی میتوان او را مبلغ و مروج حجاب برتر یعنی چادر دانست. چندی پیش او سفری به اروپا داشت و تا یکی دو روز تصویر هایي از همسر و فرزندش را بدون حضور خودش منتشر کرد.

613890002 parsnaz com آزاده نامداری و حواشی عکس ها و فیلم ها لورفته او + تصاویر جزئیات

سجاد و گندم عبادی

 

تا این که در نهایت عکسی از خود با پوشش چادر در مقابل ساختمان سازمان ملل متحد در صفحه اینستاگرامش قرار داد.

876351598 parsnaz com آزاده نامداری و حواشی عکس ها و فیلم ها لورفته او + تصاویر جزئیات

آزاده نامداری جلوی ساختمان سازمان ملل

 

اما از آنجایی که گویا نمی‌توان نام آزاده نامداری برای مدتی طولانی بدون جنجال و حاشیه شنید, روز قبل تصویر ها و فیلمی از وی بدون حجاب در فضای مجازی منتشر شد. خیلی زود خودش در ویدیویی در مورد آن تصویر هاي اظهار داشت که:
در کنار محارم خود در یک محیط سرسبز نشسته بوده و امکان دارد به صورت ناگهانی روسری از سرش افتاده باشد و نمی داند آن فردی که این عکس هاي را ازوی گرفته با چه قصد و نیتی اینکار را انجام داده هست.

 

اما انچه که در فیلم و تصویر ها دیدن می شد, چه افرادی که در پس اساس بودند و چه عوامل دیگر, موید حرف هاي او درمورد محیط خصوصی و افتادن لحظه اي روسری نبودند. گرچه این گفته هاي او سه سوال را نیز به ذهن متبادر می‌کند:

 

۱_آیا در بین محارم نیازی هست که روسری بپوشد؟

 

۲_ آیا در بین محارمش کسی هست که حاضر هست تصویر هاي بی حجابش را اکران کند؟

 

و سرانجام اساسی ترین سوال:

 

۳ _ این روسری که فقط برای لحظه اي از سرش افتاده هست کجاست؟

 

این رویداد نیز مثل سایر حواشی مربوط به آزاده نامداری با واکنش هاي بسیاری در فضای مجازی رو به رو شد: بعضی در عین حال که آزاده نامداری را ریا کار می دانستند و او را متهم به بهره گیری ابزاری از چادر می‌کردند, بازهم انتشار بی اجازه تصویر و فیلم او را مورد نکوهش قرار دادند.

حتما بخوانید :  نقطه ضعف احسان علیخانی رسانه ای شد + عکس و جزئیات

 

بعضی دیگر گفتند همان طور که او تصویر هاي زندگی خصوصی اش را به اشتراک میگذارد و حتی خودش مساله کتک خوردنش را رسانه اي می‌کند پس نباید از انتشار این عکس هاي ناراحت باشد. عده اي هم کلا او را فردی ریاکار و نه عمده احترام برانگیز می‌دانند. گرچه در بین افرادی هم بودند که در رسانه هاي غربی مشغول به کار میباشند و نسبت به این رویداد واکنش نشان دادند.نوشتند:

 

عکاسی حتی مخفیانه از چهره سلبیریتی ها«افراد سرشناس» در مکان هاي عمومی و انتشار آن کاری ست متعارف و بی ربط به حریم خصوصی!

 

به هر حال با این که, اتفاق و حاشیه اخیر آزاده نامداری از زوایای مختلفی مورد دقت قرار گرفته هست, اما تا کنون کسی به دفاع از رفتار دوگانه و ضد نقیض وی برنخاسته هست. و حتی قشری که مخالف دامن زدن به حاشیه میباشند نیز به مردم و مطبوعات حق اظهار نظر در این ارتباط را می‌دهند. حتی اگر انتشار این تصویر هاي او را رفتاری اشتباه بدانند.

 

در ادامه چند مشابه از واکنش هاي کاربران فضای مجازی را نسبت به این رویداد برای تان می آوریم:

203262296 parsnaz com آزاده نامداری و حواشی عکس ها و فیلم ها لورفته او + تصاویر جزئیات

1175051804 parsnaz com آزاده نامداری و حواشی عکس ها و فیلم ها لورفته او + تصاویر جزئیات

1546577230 parsnaz com آزاده نامداری و حواشی عکس ها و فیلم ها لورفته او + تصاویر جزئیات

939395390 parsnaz com آزاده نامداری و حواشی عکس ها و فیلم ها لورفته او + تصاویر جزئیات

792901864 parsnaz com آزاده نامداری و حواشی عکس ها و فیلم ها لورفته او + تصاویر جزئیات

317724538 parsnaz com آزاده نامداری و حواشی عکس ها و فیلم ها لورفته او + تصاویر جزئیات

748208797 parsnaz com آزاده نامداری و حواشی عکس ها و فیلم ها لورفته او + تصاویر جزئیات

50340505 parsnaz com آزاده نامداری و حواشی عکس ها و فیلم ها لورفته او + تصاویر جزئیات

آزاده نامداری،بی حجابی آزاده نامداری،تصویر هاي بی حجاب آزاده نامداری،آزاده نامداری در خارج

2126310114 parsnaz com آزاده نامداری و حواشی عکس ها و فیلم ها لورفته او + تصاویر جزئیات

175601396 parsnaz com آزاده نامداری و حواشی عکس ها و فیلم ها لورفته او + تصاویر جزئیات

2127777930 parsnaz com آزاده نامداری و حواشی عکس ها و فیلم ها لورفته او + تصاویر جزئیات