آموزش لباس پوشیدن برای خانم های با باسن و ران های بزرگ + عکس

تیپ های گلابی چگونه لباس بپوشند؟

آموزش لباس پوشیدن : از جمله خصوصیات خانم های تیپ گلابی باسن و ران های بزرگ است. خیلی از خانم های این تیپ بالا تنه و شانه های لاغر و کمر باریکی دارند. پس باید سعی کنید در بدن تناسب ایجاد کنید و برای این کار باید کاری کنید توجه به سمت بالاتنه برود و پایین تنه کمتر به چشم بیاید. فقط با چند ترفند می توانید ظاهری زیبا داشته باشید.

قسمت اول: جلب توجه به بالا تنه.

تیپ های گلابی چگونه لباس بپوشند

آموزش لباس پوشیدن برای خانم های با باسن و ران های بزرگ

تاپ و پیراهن های رنگ و طرح روشن انتخاب کنید: هدف اصلی تیپ های گلابی توجه بیشتر به بالا تنه و توجه کمتر به پایین تنه می باشد. لباس های طرح جیغ یا طرح درشت بپوشید. این مدل لباس ها توجه دیگران را بیشتر به سمت خود جلب می کند و شانه ها و سینه را درشت تر از آن چیزی که هستند نشان می دهد.

تیپ های گلابی چگونه لباس بپوشند

به دنبال یقه مناسب باشید: یقه های باز مثل یقه قایقی و یقه گرد معمولا شانه ا را درشت تر نشان می دهد. یقه هایی که سینه را بزرگ تر نشان می دهد مثل یقه قلبی توجه را بیشتر به سمت سینه ها جلب می کند و آن را درشت تر نشان می دهد. یقه های دکلته هم شانه ها و سینه ها را بزرگ تر نشان می دهد اما ممکن است برای همه خانم های تیپ گلابی مناسب نباشد.

تیپ های گلابی چگونه لباس بپوشند

لباس پوشیدن خانم های چاق

حواستان به سایز لباس باشد: انتخاب از بین لباس های تنگ و گشاد کمی سخت است چون هر کدام مزایا و معایب خودشان را دارند. لباس هایی که روی کمر تنگ هستند و بیشتر هیکل را به شکل ساعت شنی می کند انتخاب کنید. لباس های گشاد باید کمی بلند باشند و روی باسن را بپوشانند. در واقع لباسی که می پوشید باید کمر و شانه ها را برجسته تر نشان دهد. پس باید لباسی که انتخاب می کنید ترکیبی از تنگ و گشاد باشد.

تیپ های گلابی چگونه لباس بپوشند

لباس های چند لایه بپوشید: لباس های چند لایه به بالا تنه حجم می دهد و قسمت های بدن را به یک نسبت متعادل نشان می دهد. تاپ و ژاکت و پیراهن را با هم بپوشید تا حجم بالا تنه را بیشتر کند. اگر چند لایه لباس باعث می شود که دیگر کمر باریک تان مشخص نشود یک کمر بند ببندید تا اندامتان به شکل ساعت شنی نشان داده شود.

تیپ های گلابی چگونه لباس بپوشند

آموزش لباس پوشیدن برای زنان باسن بزرگ

تاپ های مدل دار بپوشید: لباس های یقه کار شده شانه ها را بزرگ تر نشان می دهد. لباس هایی با یقه های چین دار و مدل دار انتخاب کنید. این مدل یقه ها توجه را به سمت بالا تنه جلب می کند. برای این منظور می توانید از شال هم استفاده کنید.

تیپ های گلابی چگونه لباس بپوشند

لباس های آستین گشاد بپوشید: همیشه انتخاب چنین لباس هایی آسان نیست. سعی کنید لباس های آستین کیمونو یا آستین پفی انتخاب کنید. آستین های گشاد بازوها را درشت تر نشان می دهد بنابراین اندازه آن نسبت به باسن متعادل تر می شود. علاوه بر تمام این ها می توانید لباس های آستین ساده بپوشید و بالا بدهید. این کار هم بازوها را درشت تر نشان می دهد.

تیپ های گلابی چگونه لباس بپوشند

آموزش لباس پوشیدن

در قد لباس ها دقت کنید: لباس هایی انتخاب کنید که روی باسن را بپوشاند. این نوع لباس ها بالا تنه را درشت تر نشان می دهد و بزرگی باسن را کمتر نشان می دهد. لباس هایی که قدشان تا ران ها می آید نپوشید. زیرا این لباس ها درشتی ران ها را بیشتر نشان می دهد. از پوشیدن لباس های کوتاه بالا تر از کمر هم شدیدا پرهیز کنید.

قسمت دوم: کوچک تر نشان دادن باسن.

تیپ های گلابی چگونه لباس بپوشند

رنگ های تیره بپوشید: معمولا شلوارهای تیره هیکل را لاغر تر نشان می دهد و توجه کمتری جلب می کند. معمولا چشم ها کمتر جذب رنگ های تیره می شوند. جین هم مناسب است اما سعی کنید جین های تیره بپوشید و جین های سنگ شور استفاده نکنید. در لباس ها و شلوارهای خود از رنگ های مشکی، قهوه ای، طوسی، آبی نفتی و سبز زیتونی استفاده کنید. این رنگ ها را می توان با هر لباسی ست کرد.

تیپ های گلابی چگونه لباس بپوشند

خانم های باسن بزرگ

در انتخاب مدل شلوار دقت کنید: درست مثل لباس هایی که برای بالا تنه استفاده می کنید در لباس های پایین تنه هم هدف ایجاد تناسب بین قسمت های مختلف اندام است. شلوارهای راسته یا گشاد انتخاب کنید تا حجم پایین تنه را کاملا پر کند. شلوارهای اسکینی باسن را بیشتر نشان می دهد در حالی که شلوارهای راسته و گشاد توجه دیگران را کمتر به سمت باسن جلب می کند. شلوارهای سیگاری نپوشید که اصلا برای تیپ های گلابی مناسب نیستند.

تیپ های گلابی چگونه لباس بپوشند

دامن های زیر زانو بپوشید: این دامن ها توجه را به پایین پاها جلب می کند اما دامن های کوتاه تمام توجه را ناخودآگاه به سمت قسمت های درشت بدن جلب می کند. کمر دامنی که انتخاب می کنید باید دقیقا از بالای باسن و نزدیک کمر باشد و قد آن بالاتر از زانو نباشد. دامن های مدادی نپوشید و به دنبال مدل های چین دار و مدل هایی که روی لبه پایین آن کار شده است باشید.

تیپ های گلابی چگونه لباس بپوشند

باسن و ران های بزرگ

بالای شلوار مدل دار نباشد: شلوارهایی که قسمت بالا و کمر آن تزئینات دارد به نظر زیبا می آیند اما نه برای تیپ های گلابی چون نظر دیگران را به سمت باسن بیشتر جلب می کند.

تیپ های گلابی چگونه لباس بپوشند

پیراهن های سایز های مختلف امتحان کنید: پیراهن های مدل A-line که بالاتنه تنگ و پایین تنه گشادی دارند بپوشید و از مدل هایی که روی باسن تنگ و چسبان هست دوری کنید. پیراهن هایی که کمر بند دارند و روی شانه ها را می پوشانند برای درشت تر نشان دادن بالا تنه مناسب هستند.

قسمت سوم: انتخاب جواهرات و بدلیجات مناسب.

تیپ های گلابی چگونه لباس بپوشند

آموزش لباس پوشیدن زنان چاق

جواهرات درشت انتخاب کنید: گردن بندهای درشت و بلند توجه را بیشتر به سمت بالا تنه جلب می کند. کمی تزئینات روی سینه آن را درشت تر نشان داده و بین بالا تنه و پایین تنه تعادل ایجاد می کند. گردن بندهای مدل یقه گردن و شانه ها را حجیم تر و بالا تنه را برجسته تر می کند.

تیپ های گلابی چگونه لباس بپوشند

گوشواره های درشت انتخاب کنید: بهترین راه برای جلب چشم ها به بالا تنه استفاده از گوشواره های پر زرق و برق است. برای این کار گوشواره های لوستری یا آویز استفاده کنید.

آموزش لباس پوشیدن برای خانم های با باسن و ران های بزرگ