اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )

۱۰ اختراع مبتکرانه

اختراع خلاقانه : در ادامه این مطلب، تصاویری را مشاهده خواهید کرد که محصول نبوع سازنده های آن هستند. وسایل روزمره ای که شاید نبودنشان باعث ایجاد مشکلی در زندگی نشود، اما حضورشان به سهولت هر چه بیشتر کارهای روزمره منجر خواهد شد.

0 43 1 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )

مثلا تصور کنید برای تماشای یک مسابقه ورزشی به استادیوم رفته اید و می خواهید ظرف مرغ سوخاری و لیوان نوشابه را همزمان در یک دست بگیرید. بدون شک این کار سخت و تقریبا نشدنی است. اما با بسته بندی مبتکرانه یک شرکت و ایجاد سوراخ در ظرف غذا به منظور عبور کردن نی نوشابه از داخل آن و تعبیه لیوان در زیر این ظرف، هدف یاد شده محقق می شود و یک دست شما برای برداشتن غذا آزاد خواهد بود.

از شما دعوت می کنیم در ادامه این مطلب، با دیگر ایده های خلاقانه ی این چنینی آشنا شوید. همراهمان باشید.

1 66 4 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )این بطری سس تند این امکان را به اشخاص می دهد تا درجه تندی آن را به دلخواه خود تنظیم کنند.

2 59 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )این ظرف مقوایی مخصوص مرغ سوخاری و سیب زمینی، فضای مخصوص برای عبور نی دارد که فرد می تواند لیوان نوشابه را در زیر آن قرار داده و همزمان نوشابه خود را نیز بنوشد.

4 49 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )روکش ظرف این ماست قابلیت تبدیل شدن به قاشق برای صرف ماست را دارد.

6 51 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )نصب شطرنج عمودی روی دیوارهای کافی شاپ برای سرگرم شدن مشتری ها

7 38 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )در این فروشگاه، دستگاهی برای شارژ تلفن های همراه در امنیت کامل برای مشتری ها مهیا شده تا در زمان خرید باتری موبایل خود را شارژ کنند.

8 35 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )در این تصویر، نبوغ مسافری را می بینید که روزنامه را تا و از آن به عنوان نگهدارنده موبایل استفاده کرده است.

9 29 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )این بسته بندی کیک استارباکس، فضایی جداگانه برای قالب پنیر در خود دارد که از چرب شدن آن در کنار پیراشکی ها پیشگیری می کند.

10 25 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )طراحی قوطی این مواد پروتئینی به گونه ای است که قاشق در بالای قوطی جای می گیرد و نیازی نیست آن را درون پودر قرار دهید.

12 20 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )در این کافی شاپ از شیرآلات ظرفشویی برای استفاده راحت تر از قهوه، خامه، شیر و … بهره گرفته شده است.

13 15 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )چک لیست هتلی که به شما یادآوری می کند وسایل نوشته شده بعلاوه وسایل آرایشی و بهداشتی ارائه شده توسط هتل را موقع تحویل اتاق فراموش نکنید که با خود ببرید.

14 11 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )تعبیه نمایشگر بالای صندلی دندانپزشکی برای بازی در طول انجام کارهای دندان.

17 7 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )این طرح کتابخانه روی درب خروج در بیمارستان بیماران مبتلا به آلزایمر طراحی شده تا مانع از خروج این افراد شود.

18 8 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )کیسه مخصوص بازیافت ته سیگار

19 6 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )مکعب روبیک با خط بریل مخصوص نابیناها

20 6 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )در رسید این رستوران مواد غذایی و کالری مصرفی غذایی که صرف کرده اید، یادداشت شده است.

21 1 اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )

در آسانسور پارکینگ طبقاتی، برای هر طبقه یک اسم مجزا با تصویرش درج شده تا یادتان بماند در کدام طبقه پارک کرده اید.