اختراع خلاقانه و ساده ( معرفی و تصاویر مبتکرانه ترین اختراعات ساده )

۱۰ اختراع مبتکرانه

اختراع خلاقانه : در ادامه این مطلب، تصاویری را مشاهده خواهید کرد که محصول نبوع سازنده های آن هستند. وسایل روزمره ای که شاید نبودنشان باعث ایجاد مشکلی در زندگی نشود، اما حضورشان به سهولت هر چه بیشتر کارهای روزمره منجر خواهد شد.

0

مثلا تصور کنید برای تماشای یک مسابقه ورزشی به استادیوم رفته اید و می خواهید ظرف مرغ سوخاری و لیوان نوشابه را همزمان در یک دست بگیرید. بدون شک این کار سخت و تقریبا نشدنی است. اما با بسته بندی مبتکرانه یک شرکت و ایجاد سوراخ در ظرف غذا به منظور عبور کردن نی نوشابه از داخل آن و تعبیه لیوان در زیر این ظرف، هدف یاد شده محقق می شود و یک دست شما برای برداشتن غذا آزاد خواهد بود.

از شما دعوت می کنیم در ادامه این مطلب، با دیگر ایده های خلاقانه ی این چنینی آشنا شوید. همراهمان باشید.

این بطری سس تند این امکان را به اشخاص می دهد تا درجه تندی آن را به دلخواه خود تنظیم کنند. این بطری سس تند این امکان را به اشخاص می دهد تا درجه تندی آن را به دلخواه خود تنظیم کنند.

این ظرف مقوایی مخصوص مرغ سوخاری و سیب زمینی، فضای مخصوص برای عبور نی دارد که فرد می تواند لیوان نوشابه را در زیر آن قرار داده و همزمان نوشابه خود را نیز بنوشد. این ظرف مقوایی مخصوص مرغ سوخاری و سیب زمینی، فضای مخصوص برای عبور نی دارد که فرد می تواند لیوان نوشابه را در زیر آن قرار داده و همزمان نوشابه خود را نیز بنوشد.

روکش ظرف این ماست قابلیت تبدیل شدن به قاشق برای صرف ماست را دارد. روکش ظرف این ماست قابلیت تبدیل شدن به قاشق برای صرف ماست را دارد.

نصب شطرنج عمودی روی دیوارهای کافی شاپ برای سرگرم شدن مشتری هانصب شطرنج عمودی روی دیوارهای کافی شاپ برای سرگرم شدن مشتری ها

در این فروشگاه، دستگاهی برای شارژ تلفن های همراه در امنیت کامل برای مشتری ها مهیا شده تا در زمان خرید باتری موبایل خود را شارژ کنند. در این فروشگاه، دستگاهی برای شارژ تلفن های همراه در امنیت کامل برای مشتری ها مهیا شده تا در زمان خرید باتری موبایل خود را شارژ کنند.

در این تصویر، نبوغ مسافری را می بینید که روزنامه را تا و از آن به عنوان نگهدارنده موبایل استفاده کرده است. در این تصویر، نبوغ مسافری را می بینید که روزنامه را تا و از آن به عنوان نگهدارنده موبایل استفاده کرده است.

این بسته بندی کیک استارباکس، فضایی جداگانه برای قالب پنیر در خود دارد که از چرب شدن آن در کنار پیراشکی ها پیشگیری می کند. این بسته بندی کیک استارباکس، فضایی جداگانه برای قالب پنیر در خود دارد که از چرب شدن آن در کنار پیراشکی ها پیشگیری می کند.

طراحی قوطی این مواد پروتئینی به گونه ای است که قاشق در بالای قوطی جای می گیرد و نیازی نیست آن را درون پودر قرار دهید. طراحی قوطی این مواد پروتئینی به گونه ای است که قاشق در بالای قوطی جای می گیرد و نیازی نیست آن را درون پودر قرار دهید.

در این کافی شاپ از شیرآلات ظرفشویی برای استفاده راحت تر از قهوه، خامه، شیر و ... بهره گرفته شده است. در این کافی شاپ از شیرآلات ظرفشویی برای استفاده راحت تر از قهوه، خامه، شیر و … بهره گرفته شده است.

چک لیست هتلی که به شما یادآوری می کند وسایل نوشته شده بعلاوه وسایل آرایشی و بهداشتی ارائه شده توسط هتل را موقع تحویل اتاق فراموش نکنید که با خود ببرید. چک لیست هتلی که به شما یادآوری می کند وسایل نوشته شده بعلاوه وسایل آرایشی و بهداشتی ارائه شده توسط هتل را موقع تحویل اتاق فراموش نکنید که با خود ببرید.

تعبیه نمایشگر بالای صندلی دندانپزشکی برای بازی در طول انجام کارهای دندان.تعبیه نمایشگر بالای صندلی دندانپزشکی برای بازی در طول انجام کارهای دندان.

این طرح کتابخانه روی درب خروج در بیمارستان بیماران مبتلا به آلزایمر طراحی شده تا مانع از خروج این افراد شود. این طرح کتابخانه روی درب خروج در بیمارستان بیماران مبتلا به آلزایمر طراحی شده تا مانع از خروج این افراد شود.

کیسه مخصوص بازیافت ته سیگارکیسه مخصوص بازیافت ته سیگار

مکعب روبیک با خط بریل مخصوص نابیناهامکعب روبیک با خط بریل مخصوص نابیناها

در رسید این رستوران مواد غذایی و کالری مصرفی غذایی که صرف کرده اید، یادداشت شده است. در رسید این رستوران مواد غذایی و کالری مصرفی غذایی که صرف کرده اید، یادداشت شده است.

در آسانسور پارکینگ طبقاتی، برای هر طبقه یک اسم مجزا با تصویرش درج شده تا یادتان بماند در کدام طبقه پارک کرده اید.

در آسانسور پارکینگ طبقاتی، برای هر طبقه یک اسم مجزا با تصویرش درج شده تا یادتان بماند در کدام طبقه پارک کرده اید.