اختلاف سنی بازیگران زن و شوهر ( از ۴۳ سال اختلاف تا ۱۰ سال )

اختلاف سنی بین بازیگران مرد و همسرشان

اختلاف سنی بازیگران : بعضی از بازیگران میباشند که با همسران خود اختلاف سنی بالای ۱۰ سال دارند،ما در این مقاله آنها را به شما معرفی مي کنیم. معمولا اختلاف سنی چندان بین زوجین و زن و شوهر برای ناملموس هست و سعی می کنیم تا این اختلاف سنی به از پنج سال اکثر نشود.

اما امروزه مشخص شده هست که اختلاف سنی نیز ملاک خوشبختی نمیباشد و در زندگی مشترک ستاره ها و چهره هاي معروف این اختلاف سنی اکثر دیده مي شود، زیرا دیده می شود که بازیگرانی با وجود اختلاف سنی چندان خوشبخت و به زندگی چند ساله با هم ادامه مي دهند.

به طور مثال اینستاگرام ستاره سادات قطبی، همسر شهرام شکیبا مجری و گوینده تلویزیون درمورد اختلاف سنی ۱۴ ساله اش با وی منتشر کرد .به همین بهانه در این جا مروری داریم بر زندگی بازیگران و هنرمندانی که اختلاف سنی زیادی با همسرشان دارند و اما خوشبختند.

رضا رویگری، بازیگر و خواننده متولد «۱۳۲۵»با تارا کریمی که متولد «۱۳۶۸»ازدواج کرده هست. اختلاف سنی این زوج ۴۳ سال هست.

اختلاف سنی زیاد بین بازیگران مرد و همسرشانناصر تقوایی کارگردان مشهور ایرانی متولد «۱۳۲۰» هست و مرضیه وفامهر که متولد «۱۳۵۲»ازدواج کرده هست اختلاف سنی این زوج حدود ۳۲ سال هست.

اختلاف سنی زیاد بین بازیگران مرد و همسرشانبهرام بیضایی کارگردان و نمایشنامه نویس با همسرش مژده شمسایی تفاوت سنی ۳۰ سال دارند.

اختلاف سنی زیاد بین بازیگران مرد و همسرشانشهرام اسدی کسی که فیلم هایي مانند روز واقعه را کارگردانی کرده هست با لادن مستوفی بازیگری که در سریال پریا نقش آفرینی کرده هست، چند سال پیش ازدواج کردند و تفاوت سنی ۱۹ سال دارند.

اختلاف سنی زیاد بین بازیگران مرد و همسرشانبهروز افخمی کارگردانی که اخیرا با برنامه هفت جنجال بسیاری ایجاد کرد متولد «۱۳۳۵» هست و با مرجان شیرمحمدی که متولد «۱۳۵۲» هست ازدواج نموده هست. اختلاف سنی این زوج ۱۷ سال هست.

اختلاف سنی زیاد بین بازیگران مرد و همسرشانامیریل ارجمند پسر داریوش ارجمند با همسرش یاسمینا باهر تفاوت سنی ۱۵ سال دارند.

اختلاف سنی زیاد بین بازیگران مرد و همسرشانبازیگران و پیر و همسران جوان

اختلاف سنی زیاد بین بازیگران مرد و همسرشانامیریل ارجمند پسر داریوش ارجمند با همسرش

شهرام شکیبا و ستاره قطبی ۱۴ سال اختلاف سنی دارند

اختلاف سنی زیاد بین بازیگران مرد و همسرشانرامبد جوان و نگار جواهریان ۱۱ سال اختلاف سنی دارند

اختلاف سنی زیاد بین بازیگران مرد و همسرشاناختلاف سنی بالای همسران بازیگران،رضا رویگری و همسرش،

حتما بخوانید :  سوغات کشورهای جهان ( معروف ترین سوغاتی ها در کشورهای جهان )