ازدواج با دو خواهر و ماجرای عجیب و جنجالی شب هجله + عکس

ازدواج مردی با دو خواهر به زور اسلحه

ازدواج با دو خواهر : داماد دیوانه شب عروسی با رفتاری زشت مهر بدبختی عروس را در اتاق حجله ثبت کرد. ازدواج با دو خواهر ۳۰ و ۳۱ ساله پایان خوشی برای مرد ثروتمند نداشت.

Related imageازدواج جنجالی مردی با دو خواهر در یک شب

خبر جنجالی ازدواج با دو خواهر که توسط یکی از مردهای تقریبا ثروتمند روستایی انجام شده بود به گوش نیروهای پلیس رسید .پرونده داماد افغان که در شب عروسی اش، به خانه پدرزنش حمله کرده و خواهرزن ۳۰ ساله اش را ربوده و به عنوان عروس به خانه برده بود، با دستور مسئولان دولت این کشور به صورت ویژه تحت بررسی قرار دارد.

به گزارش رسانه های افغانستان، این مرد که ولایت خان نام دارد پس از ۲ سال نامزدی با دختر ۲۵ ساله ای به نام «مروه» در شب عروسی و در حالی که چند نفر از اعضای خانواده عروس و داماد در اتاق کناری استراحت می کردند با داد و فریاد بر سر عروس به او تهمت خیانت زد و بعدهم او را به باد کتک گرفت.

داماد عصبانی سپس با همراهی ۶ مرد مسلح به سمت خانه پدرزنش رفت و پس از تخریب لوازم خانه و دروغگو خواندن خانواده همسرش، خواهرزنش را با زور و تهدید و به عنوان همسرش به خانه اش برد، اما عروس بخت برگشته که بی گناه مورد تهمت قرار گرفته بود با کمک اقوامش به خانه پدری بازگشت و شکایتی علیه داماد مطرح کرد.او در این شکایت مدعی شد، شوهرش برخلاف قوانین شرعی و قانونی افغانستان، بدون اینکه از او جدا شود خواهرش را به عنوان همسر به خانه برده است.

حتما بخوانید :  مسابقه ضد گلوله ( از حاشیه های جالب تا تصاویر پشت صحنه مسابقه )

شکایت عروس افغان و پدرش پس از سه ماه به نتیجه رسید و ولایت خان که با وساطت بزرگان قوم وپس ازچند ماه فرار خود را به پلیس معرفی کرده بود بازداشت شد. همچنین ملای افغان که خطبه عقد خواهر عروس را برای داماد دیوانه خوانده بود نیز بازداشت شد. اما در بازجویی ها ادعا کرده از ازدواج اول این مرد خبر نداشته است.در حال حاضر با پیگیری خانواده دختران جوان، مسئولان دولت افغانستان نیز وارد عمل شده و با دستور مستقیم آنها تلاش برای دستگیری ۱۶ همدست ولایت خان که دختر۱۳ ساله را مسلحانه ربوده بودند، ادامه دارد.

ازدواج مردی با دو خواهر به زور اسلحه و رسوایی اتاق حجله

دختر زیبا که واژن نداشت ولی ازدواج کرد + تصاویر این دختر زیبا


حتما بخوانید :  دختر پرسپولیسی کنار علی کریمی عکس گرفت + عکس دختر پرسپولیسی