ازدواج جنجالی پیرزن با پسر نوجوان خبر ساز شد + تصاویر

ازدواج زن ۶۲ ساله و داماد ۹ ساله اش

ازدواج جنجالی : پیرزنی که پسر ۹ ساله را به عنوان همسر خود قبول کرده است و برای دومین بار این دو سالگرد ازدواجشان را بصورت با شکوه جشن گرفتند. سانلا ماسیلا و هلن شابانگو اهل آفریقای جنوبی هستند و بعد از ازدواج در سال ۲۰۱۳ برای دومین باز سالگرد ازدواجشان را با برپایی مراسم جشن گرفتند.

ازدواج جنجالی پیرزن با پسر نوجوان

1131175058 parsnaz ir ازدواج جنجالی پیرزن با پسر نوجوان خبر ساز شد + تصاویرازدواج با پسران کم سن در میان این مردم نوعی سنت است. جالب است بدانید این ازدواج سمبولیک است و این زوج اصلا با هم زندگی نمی‌کنند و هیچ رابطه جنسی ندارند.به گفته مادر این پسر، او چندان تمایلی به ازدواج پسرش نداشته اما در صورتی که این رسم رعایت نشود اتفاق شومی برای فرزندش خواهد افتاد.

49365883 parsnaz ir ازدواج جنجالی پیرزن با پسر نوجوان خبر ساز شد + تصاویراین پسر ۹ ساله خود از ازدواج با همسر ۶۲ساله‌اش راضی است و می‌گوید فعلا به مدرسه و کار می‌رود و به طور حتم با بالا رفتن سنش با زنی هم سن و سال خودش ازدواج خواهد کرد.

1781460779 parsnaz ir ازدواج جنجالی پیرزن با پسر نوجوان خبر ساز شد + تصاویرازدواج جنجالی پیرزن با پسر نوجوان خبر ساز شد + تصاویر

دختر زیبا که واژن نداشت ولی ازدواج کرد + تصاویر این دختر زیبا


حتما بخوانید :  تصادف عجیب خودرو با خانه + تصاویر فرود آمدن خودرو روی خانه