ازدواج دختر بچه خردسال در بیمارستان جنجالی شد + تصاویر و حاشیه ها

ازدواج جنجالی دختر ۵ ساله در بیمارستان +عکس

ازدواج دختر بچه خردسال : دختر ۵ ساله برای رسیدن به آرزویش در بیمارستان ازدواج کرد تا به خواسته خود رسیده باشد. این کودک مبتلا به سرطان بود. «ایلید پترسون» مبتلا به نوروبلاستوم سرطان بدخیم دوران کودکی مانند همه ي ي دختربچه هاي دیگر آرزو داشت روزی لباس عروس پوشیده و وارد مراسم باشکوه ازدواج خود شود

به گزارش پارس ناز اما به علت مریضی شاید در آینده هرگز فرصت تحقق آرزوی او وجود نداشت برای همین مادرش تصمیم گرفت تا وی را خیلی زودتر از موعد به آرزویش برساند.

272607531 parsnaz com ازدواج دختر بچه خردسال در بیمارستان جنجالی شد + تصاویر و حاشیه ها

تصویر عروس و داماد خردسال

او به مادرش گفت که اگر همین حالا زمان ازدواجش بود حتما “هریسون” را بعنوان همسر برای خود گزینه می‌کرد. صحبت هاي “ایلید” با مادرش در مورد آرزوهای رویایی مادر جوان را به این فکر انداخت که مراسم ازدواج دخترش را خیلی زودتر از زمان مناسب برگزار کند چرا که می دانست ممکن هست در آن زمان مناسب او دیگر نباشد.

دوستان و آشنایان همۀ برای شرکت در این جشن دعوت شدند اما باید میهمنان همگی لباس شخصیت هاي کارتونی به تن داشتند ، این هم یکی دیگر از آرزوهای دختر ۵ ساله بود . همۀ چیز آماده شد تا مراسم برگزار شود ، مادر “ایلید” می‌گوید:دخترم تا پیش از این هرگز در مراسم ازدواج کسی شرکت نکرده بود و نخستین تجربه را در جشن ازدواج خود داشت برای همین بسیار ذوق زده و شاد بود.

حتما بخوانید :  مسابقه دوی جنجالی شاهزاده و زنش خبر ساز شد + تصاویر جالب

عروس ۵ ساله به همرا برادرش وارد مراسم شد و کنار داماد ۶ ساله ي خود ایستاد و خواهر بزرگتر او برایشان شعر و متنی را خواند که انها را برای همه ي وقت برترین دوست معرفی کرد.

628716703 parsnaz com ازدواج دختر بچه خردسال در بیمارستان جنجالی شد + تصاویر و حاشیه هاعروس مراسم ازدواج دختربچه در کنار مادرش

1947651395 parsnaz com ازدواج دختر بچه خردسال در بیمارستان جنجالی شد + تصاویر و حاشیه هاانها بعد از مراسم وارد اتاقی شدند که میهمانانی با لباسهای خاص و غذایی هاي شیرین آب نباتی در آن آماده بودند . “ایلید” خیلی شاد بود و از شادی مدام می‌خندید طوری که برای میهمانان شادی برانگیز بود.در این میهمانی ۳۰ نفر هنگام مراسم و ۲۰۰ نفر در جشن بعد از مراسم حضور داشتند.

1127040752 parsnaz com ازدواج دختر بچه خردسال در بیمارستان جنجالی شد + تصاویر و حاشیه هاازدواج دختر و پسر،ازدواج دختر سرطانی،ازدواج کردن دختر و پسر در بیمارستان،ازدواج دختر ۵ ساله


حتما بخوانید :  گرانقیمت ترین گهوراه جهان +عکس های لوکس ترین گهواره جهان