ازدواج دختر کوتوله عجیب با مرد خوشتیپ + تصاویر ازدواج باورنکردنی

ازدواج دختر عجیب الخلقه

ازدواج دختر کوتوله : یک دختر عجیب الخلقه با یک مرد خوشتیپ ازدواج کرد این دختر که بدنش هیچ رشدی نداشته است و فقط سرش بزرگ شده است چند روز پیش با یک مرد معمولی ازدواج کرد این دختر با کسی که ۳۰ سال از خودش بزرگتر بود ازدواج کرد وی اظهار کرد او عاشق این مرد شده است و باید با این مرد ازدواج نماید این مرد هم بسیار فقیر بود و هزینه ای برای ازدواج نداشت ولی با این شرایط باز هم با هم ازدواج کردند در ادامه جزئیات و تصاویر بیشتری از شب زفاف دختر عجیب الخلقه را در سایت شهر مطلب خواهید دید با ما همراه باشید.

ازدواج عجیب دختر کوتوله

داشتن امید و انگیزه لازم تحت هر شرایطی انسان را به سمت آرزوها و اهدافش سوق می دهد.

سایفون دختر کوچک اندامی است که بر خلاف جثه ریزش ۳۸ سال سن دارد. بیماری باعث اختلال در رشد استخوان های او شده و حرکت را از او گرفته اما امید و آرزوهای دختر جوان در مورد آینده و ازدواج ذره ای کمرنگ نشده بود.

عکس ازدواج دختر کوتوله

رویاهایی که از نظر دوستانش پوچ و بی سرانجام خواهد بود. از نظر آنها مرگ از این زندگی بی حرکت و فقیرانه بهتر خواهد بود.

حتما بخوانید :  ازدواخ دختر 5 ساله سرطانی با بهترین دوستش + تصاویر و حاشیه ها

اما از آنجاییکه امید همیشه پیروز خواهد شد، سرانجام رویاهای سایفون در کنار مردی که ۳۰ سال از او بزرگ تر بود تحقق یافت. آنها تصمیم به ازدواج گرفتند اما متاسفانه پولی برای برگزاری یک مراسم پیش پا افتاده هم نداشتند چه برسد به مراسم رویایی که آرزوی سایفون بود.

مراسم ازدواج عجیب ازدواج دختر

درخواست کمک عروس معلول از طرف یک آرایشگاه معتبر و خوش نام که اکثرا مشتریان ثروتمندی داشت جواب داد و خیرین مراسم باشکوهی با صرف حدود ۸۴ میلیون تومان برای این زوج ازدواج غیر معمولی برپا کردند.

حالا سایفون با قرار دادن عکس هایی از مراسم ازدواجش به همه می گوید که هیچ زمان از آرزوهای خود دست نکشند و آنها را با تمام وجود دنبال کنند.

ازدواج دختر عجیب


حتما بخوانید :  اس ام اس تبریک تولد عاشقانه ( متن های جدید و زیبا برای تولدت مبارک )