ازدواج دوقلوها ( ازدواج دختران دوقلو با پسران دوقلو در جهان )

ازدواج دختران دوقلو با پسران دوقلو در جهان

ازدواج دوقلوها : خیلی از کودکان دوقلو به دنیا می آیند پدر و مادرشان هم دوست دارند همیشه یه مدل لباس بر تن نمایند و در یک مدرسه درس بخوانند حتی دوست دارند در یک رشته دانشگاهی ادامه تحصیل بدهند اگر دو نفر مرد دوقلو هم به خواستگاری دخترانشان آمدند که چه بهتر آنها با هم ازدواج خواهند کرد در دنیایی اطرافمان از این اتفاق ها زیاد می افتد و کودکان دوقلوی زیادی در جهان وجود دارد که اینگونه زندگی می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ازدواج دختران دوقلو با پسران دوقلو در جهان را در سایت شهر مطلب خواهید خواند با ما همراه باشید .

خواهران دوقلو و ازدواجشان با دو برادر دوقلو

در طی ۲۴ سال گذشته برادران دوقلو دوگ و فیل مالم در خانه چهار خوابه ای به همراه همسرانشان خواهران دوقلو جیل و جنا و فرزندانشان در موسکو-ایداهو زندگی می کنند.

مشهور است که دوقلوها ارتباط خاصی با هم دارند و خانواده چهار نفره مالم نیز از این اصل مستثنا نیستند. آنها همیشه با هم غذا می خورند، با هم به مسافرت می روند، مدل موهای مشابه و شغل یکسان دارند و حتی رنگ لباس هایشان اغلب شبیه هم است تا حدی که خودشان در تشخیص همسرشان گیج می شوند.

1864979156 samatak com ازدواج دوقلوها ( ازدواج دختران دوقلو با پسران دوقلو در جهان )ماجرای ازدواج دوقلوها

دوگ می گوید:” گاهی اوقات من نمی توانم جیل و جنا را از هم تشخیص بدهم ، بنابراین گاهی ممکن است نامشان را صدا بزنم و ببینم کدام یک از آنها واکنش نشان می دهد. ما هرگز ناگهانی و سریع به یکدیگر نزدیک نمی شویم.”

ولی با وجود تمام این سردرگمی ها برای شناختن یکدیگر، این خانواده در صلح و آرامش با یکدیگر در یک خانه زندگی می کنند. علاوه بر آنها دوگ و جیل دختری ۱۹ ساله به نام رایلی و فیل و جنا پسر ۱۸ ساله ای به نام تیم دارند.

1376515240 samatak com ازدواج دوقلوها ( ازدواج دختران دوقلو با پسران دوقلو در جهان )عکس عروسی این دوقلوها که در مراسمشان را در یک روز برگزار کردند

این دو خانواده در حال حاضر از یک سرویس بهداشتی و حمام استفاده می کنند. جنا می گوید:”ما نوبتی از آن استفاده می کنیم. اگر آنها از حمام و سرویس استفاده کنند، من کار دیگری انجام می دهم… ” فیل در این حین وسط حرف او گفت :”و یا باید به خود بپیچیم و بگوییم: عجله کن!!”

حتما بخوانید :  ساخت مجسمه های جالب با سی دی های دور ریختنی + 16 عکس

خانواده مالم مدام جملات یکدیگر را کامل می کنند و می دانند که برادر یا خواهرشان و یا زن برادر و یا برادر شوهرشان چه می خواهد بگویند.

659920684 samatak com ازدواج دوقلوها ( ازدواج دختران دوقلو با پسران دوقلو در جهان )دوگ و جیل در کنار دخترشان رایلی ۱۹ ساله و فیل و جنا در کنار پسرشان تیم ۱۸ ساله

دوگ و فیل این رویه را حتی در خواستگاری از خواهران دوقلو نیز داشتند. آنها در اجتماع بزرگ دوقلوها در کشورشان ، فستیوال روز دوقلوها در سال ۱۹۹۲ در اوهایو، با همسرانشان آشنا شدند.

نحوه خواستگاری آنها این گونه بود که با یک خنده پرسیدند :”می شود با ما ازدواج کنید”، به جای آنکه بگویند :”با من ازدواج می کنی؟”!

988414850 samatak com ازدواج دوقلوها ( ازدواج دختران دوقلو با پسران دوقلو در جهان )تیم و رایلی در آغوش مادرانشان در جشد تولدشان

خواهران دوقلو جیل و جنا لاسن ۲۴ساله همراه با مادرشان در جشنواره دوقلوها شرکت کردند و پس از خراب شدن دوربین عکاسی شان و کمک گرفتن از برادران دوقلوی مالم که در آن زمان ۳۴ ساله بودند، با آنها آشنا شدند.

دوگ و جیل ، فیل و جنا در هفتم آگوست ۱۹۹۳ ازدواج کردند، به گزارش پرشین وی دو برادر کت وشلوار شبیه به هم پوشیدند و دو خواهر نیز پس از امتحان کردن ۵۳ لباس عروس، در نهایت لباس های مشابهی پیدا کردند تا همه با هم ست شوند.

680681139 samatak com ازدواج دوقلوها ( ازدواج دختران دوقلو با پسران دوقلو در جهان )این دو زوج در دوران جوانی شان و سفر به کارائیب

فیل در مورد ازدواج خود و برادرش با دو خواهر دوقلو می گوید:”شخصیت ما نقش بزرگی را در ارتباطمان بازی می کند. اگر جنا و دوگ با هم جفت می شدند و یا فیل با جیل باهم ازدواج می کردند، این ازدواج سرنوشت خوبی نمی داشت.”

حتما بخوانید :  خوشبخت ترین سگ جهان + تصاویر سگ ولگردی که خوشبخت ترین سگ جهان شد

دو برادر دوقلو پیش از ازدواج و آشنا شدن با همسرانشان، اوقات زیادی را با هم نمی گذراندند و هرکس مسیر جدایی از هم داشت و حتی برخی از دوستانشان اطلاعی از دوقلو بودن آنها نداشت.

732161224 samatak com ازدواج دوقلوها ( ازدواج دختران دوقلو با پسران دوقلو در جهان )ازدواج و سبک زندگی جالب دو خواهر و برادر دوقلو

برعکس جنا و جیل جدایی ناپذیر بودند، آنها در یک اتاق می خوابیدند، یک اتومبیل را می راندند، حساب بانکی یکسانی داشتند و پیش از فارغ التحصیلی از دانشگاه وسترن میشیگان، یک حرفه را دنبال می کردند.

این دو برادر با در نظر گرفتن این نکته در ذهنشان، تصمیم گرفتند که جدایی این دو خواهر از هم به هیچ وجه راه حل خوبی نیست بلکه باید به گونه ای زندگی کنند که ارتباط خاص این دو خواهر حفظ شود.

592201263 samatak com ازدواج دوقلوها ( ازدواج دختران دوقلو با پسران دوقلو در جهان )این خانواده در آشپزخانه مشترک شان

دوگ و فیل که هر دو نجار بوده و اکنون بازنشسته شده اند، بیشتر اوقات فراغتشان را به بازی گلف، تماشای تلویزیون و یا انجام امور تعمیراتی داخل منزلشان می گذرانند.

408113175 samatak com ازدواج دوقلوها ( ازدواج دختران دوقلو با پسران دوقلو در جهان )این دو خواهر دوقلو و برادران دوقلو در روز فارغ التحصیلی شان