ازدواج متفاوت بازیگران و چهره های معروف جهان + تصاویر و جزئیات

زوج مشهور با ازدواج متفاوت

ازدواج متفاوت : بعضی اوقا کلیشه ها، عدم اعتماد به نفس و البته به اصطلاح تلاش برای همرنگ جماعت شدن باعث می شود که شادی شما قربانی شده و حتی دچار ناراحتی بشوید. مطمعناً اگر دوست داشته باشید کاری را انجام دهید و به خاطر برخی ملاحظات اعم از اجتماعی، خانوادگی، رفتاری یا هر مقوله ی دیگری نتوانید آن کار را بکنید و یا ترجیح دهید آن کار را انجام دهید خود را از لذتی زائدالوصف محروم کرده اید. نکته این که منظور ما آن دسته از کارهای لذت بخشی است که قانونی بوده و مانعی برای آزادی و راحتی دیگران نخواهد بود.

ازدواج متفاوت بازیگران

5e611897796262b9ac4ba5bcef2a3f85 w700 ازدواج متفاوت بازیگران و چهره های معروف جهان + تصاویر و جزئیات

برخی از چهره های مشهور جهان وسواس بی مورد و بیش از حد در مورد قد، جایگاه اجتماعی، سن یا هر مانع دیگری را کنار گذاشته و با کسانی ازدواج کرده اند که بیش از هر چیزی علاقه و عشق را ملاک قرار داده اند. در ادامه می خواهیم ۱۲ زوج را به شما معرفی کنیم که کلیشه های رایج را کنار گذاشته و تنها عشق و علاقه را ملاک خود در زندگی با همسر خود قرار داده اند.

۱- آن هایی که به قد همسر خود هیچ اهمیتی نداده اند

Ex Daniel Radcliffe daniel radcliffe 38416372 1071 1600 w700 ازدواج متفاوت بازیگران و چهره های معروف جهان + تصاویر و جزئیاتارین دارک با ۱ متر و ۷۰ سانتیمتر قد با دانیل رادکلیف ۱ متر و ۶۵ سانتیمتری ازدواج کرد و علی رغم این که ارین ۵ سال از دانیل بزرگ تر است اما نه اختلاف قد و نه اختلاف سن باعث نشده که این دو با هم ازدواج نکنند.

olivier sarkozy and mary kate olsen inline 7af86d77 5354 49df bca2 452509b3e0bf w700 ازدواج متفاوت بازیگران و چهره های معروف جهان + تصاویر و جزئیاتالیویه سارکوزی با قد ۱ متر و ۹۰ سانتیمتر با ماری کیت اولسن با قد ۱ متر و ۵۷ سانتیمتر ازدواج کرده است. سارکوزی یک عمارت گران قیمت برای همسر خود در منهتن خریداری کرده و بی سرو صدا با هم ازدواج کردند.

۲- آن هایی که به سن همسر خود هیچ اهمیتی نداده اند

501810558 catherine zeta jones michael douglas zoom c8430cee 98d9 426c bedc 04d6f1b8ce14 w700 ازدواج متفاوت بازیگران و چهره های معروف جهان + تصاویر و جزئیاتکاترین زتا جونز و مایکل داگلاس در یک تاریخ یکسان و با اختلافی ۲۵ ساله به دنیا آمده اند. مایکل با تماشای فیلم «ماسک زورو» (The Mask of Zorro) در اولین نگاه عاشق کاترین شد و این دو سال هاست که در کنار هم زندگی می کنند.

۳- آن هایی که به جایگاه اجتماعی همسر خود هیچ اهمیتی نداده اند

she keeps a low profile w700 ازدواج متفاوت بازیگران و چهره های معروف جهان + تصاویر و جزئیاتمت دیمون بازیگر سرشناس هالیوود با یک گارسن ساده به نام لوسیانا باروسو ازدواج کرده است. این دو در اتفاقی جالب دو بار عروسی گرفته اند: یک بار در سال ۲۰۰۵ در یک مراسم ساده و یک بار دیگر در سال ۲۰۱۳ در یک مراسم باشکوه و بزرگ در سنت لوسیا.

La princesse Mette Marit et le prince Haakon de Norvege a Oslo le 31 mars 2016 w700 ازدواج متفاوت بازیگران و چهره های معروف جهان + تصاویر و جزئیاتهاکون که ولیعهد شاه نروژ است نیز با یک گارسن به نام مت مریتازدواج کرده است. مت مریت از شوهر خلافکار سابق خود یک پسر داشت و مدتی نیز به مواد مخدر اعتیاد داشت اما با این وجود شاهزاده جوان بر این باور بود که گذشته به گذشته تعلق دارد و با او ازدواج نمود.

۴- آن هایی که به مهر پاسپورت همسر خود هیچ اهمیتی نداده اند

150130 news shakira gerard pique w700 ازدواج متفاوت بازیگران و چهره های معروف جهان + تصاویر و جزئیاتشکیرا و جرارد پیکه نیز در یک تاریخ یکسان اما با ۱۰ سال اختلاف به دنیا آمده اند. برخلاف تفاوت نژادی و ملیتی آن ها، این دو زوج خوشبختی را تشکیل داده و شکیرا در همه ی بازی های تیم بارسلونا و تیم ملی اسپانیا در میان تماشاگران حضور داشته و همسر خود را تشویق می کند.

Ryan and Eva w700 ازدواج متفاوت بازیگران و چهره های معروف جهان + تصاویر و جزئیاتاوا مندس و رایان گاسلینگ نیز اگر چه از دو ملیت متفاوت هستند اما خوشبخت به نظر می رسند. رایان گاسلینگ در مراسم اسکار سال گذشته چنین گفت:” زمانی که من در حال آواز خواندن و رقصیدن بودم، همسر من در حال بزرگ کردن دخترمان بود و همزمان و در شرایط حاملگی به برادرش در مبارزه با بیماری سرطان کمک می کرد”.

۵- آن هایی که به ملیت متفاوت همسر خود هیچ اهمیتی نداده اند

matthew mcconaughey camila alves zoom a0b5537f 8706 4b78 8b25 0aa32b10e7ee w700 ازدواج متفاوت بازیگران و چهره های معروف جهان + تصاویر و جزئیاتمتیو مک کاناهی در مراسم جشن تولد کامیلا با وی آشنا شد. آن ها بعد از ۵ سال آشنایی با هم ازدواج کردند و اکنون سه فرزند دارند. کامیلا برزیلی و متیو آمریکایی است.

۶- آن هایی که در ازدواج تنها به صدای قلبشان گوش داده اند

6f0d41d9be950742c9f0a4581498129d w700 ازدواج متفاوت بازیگران و چهره های معروف جهان + تصاویر و جزئیاتکیت بلنشت و اندرو آپتون زوج خوشبختی هستند. بلنشت در این مورد چنین می گوید:” وقتی که اولین بار من و او با هم ملاقات کردیم من فکر می کردم اندرو کمی مغرور است و او نیز فکر می کرد که من دست نیافتنی هستم. یک شب که در حال حرف زدن بودیم او ناگهان به من ابراز علاقه کرد و من نیز به او جواب مثبت دادم”.

 

 

bbmain w700 1 ازدواج متفاوت بازیگران و چهره های معروف جهان + تصاویر و جزئیاتکریستینا هندریکس و جافری آرند نیز زندگی عاشقانه ای دارند. در اولین دیدارشان کریستینا شماره ی جافری را از او خواست و این اولین اظهار عشق وی به همسر آینده اش بود.