ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( ۳۰ ازدواج عاشقانه) + عکس

ماندگار ترین ازدواج های هالیوود

ازدواج موفق بازیگران : در دنیای هالیوود، افراد و چهره های سرشناس زیادی حضور دارند. آن ها دارای ثروت هنگفتی هستند و زندگی راحتی را تجربه می کنند. حضور در فیلم های مختلف و ارتباط با یکدیگر، باعث می شود که بازیگران و خوانندگان مشهور با یکدیگر ازدواج کنند. البته این گونه پیوندها معمولا چندان مستحکم نیست و خیلی زود به جدایی و طلاق می انجامد. ما قبلا در مقاله ای موضوع مورد بحث را پوشش داده ایم.

با این حال، زوج هایی نیز وجود دارند که توانسته اند زندگی خود را برای سال ها با همسرشان بگذرانند و روزهای خوبی را تجربه نمایند. ما در این مقاله قصد داریم ۳۱ مورد از موفق ترین روابط میان چهره های سرشناس و بازیگران هالیوود را به شما نشان دهیم. تصاویر را ببینید، توضیحات را بخوانید و تا پایان مطلب ما را همراهی نمایید.

ازدواج موفق مت دیمون و لویسانا باروسو؛ ۱۴ سال

300-w700

مت دیمون همسر خود را در میامی ملاقات کرد. آن ها در سال ۲۰۰۵ میلادی با یکدیگر ازدواج کردند و اکنون نیز با هم زندگی می کنند. با توجه به رفت آمد های زیاد مت دیمون به سراسر جهان برای حضور در پروژه های مختلف، نگه داشتن زندگی کار سختی به نظر می رسد.

این هنرپیشه سرشناس رابطه با ازدواجش می گوید: “ما یک قانون دو هفته ای داریم؛ به این معنا که من بیشتر از دو هفته از خانه دور نمی مانم. من اعتقاد دارم که باید تا جایی که ممکن است، در کنار کسی که دوستش دارم بمانم. من و همسرم یک روح در دو بدن هستیم و دوست ندارم از او جدا شوم.”

ازدواج ماندگار ساشا بارون کوهن و ایسلا فیشر؛ ۱۵ سال

301-w700

با وجود نقش های منفی که ساشا بازی کرده بود، ازدواج آن ها کمی دور از ذهن به نظر می رسید و با نمونه های دیگر تفاوت داشت. فیشر در این رابطه می گوید: من به جای پرسیدن سوالات بی ربط، سوال می کنم که آیا کسی از ما شکایت کرده؟ یا آیا حکم جلبت صادر شده است؟”

علی رغم نگرانی های او، وی همچنان در ماجراجویی های کوهن همسرش را همراهی می کند. او حتی برای پوشیدن لباس شخصیت «Ali G» در مراسم اسکار به وی کمک کرد.

ازدواج موفق امی آدامز و دارن له گالو؛ ۱۶ سال

302-w700

آن ها در سال ۲۰۰۱ همدیگر را ملاقات کردند و سرانجام ۱۵ سال بعد ازدواج نمودند. آدامز اظهار داشته: “ما همیشه به یکدیگر تعهد داشتیم، اما اکنون همه چیز رسمی شده و من می توانم نقشم را ایفا کنم. ما اکنون احساس می کنیم که یک خانواده هستیم و دوام بیشتری خواهیم داشت. این حس برای من اهمیت زیادی دارد.

ازدواج آنا کورنیکوا و انریکه ایگلسیاس؛ ۱۶ سال

hulu_enrique_anna_061016

آن ها از سال ۲۰۰۱ با یکدیگر رابطه داشتند و ارتباطشان را پنهان می کردند. برخی اعتقاد دارند که آن ها ازدواج کرده اند، اما آن ها چیزی اعلام نکرده و هنوز هم کسی در این رابطه آگاهی ندارد. انریکه اظهار داشته: “برای نشان دادن علاقه به یک نفر، نیازی به یک کاغذ نیست و یک برگه نمی تواند چیزی را تغییر دهد. هنگامی که از او درباره ازدواج پرسیده شد، وی این گونه پاسخ داد: “هیچکس از آینده و حتی گذشته خبر ندارد.”

ازدواج عاشقانه ویولا دیویس و ژولیوس تِنون؛ ۱۷ سال

304-w700

آن ها اوایل دهه اول هزاره سوم با هم آشنا شدند و در سال ۲۰۰۳ ازدواج نمودند. این زوج یک پسر را به فرزندی قبول کردند. ویولا دیویس موفق شده برای دریافت جایزه اسکار نامزد شود. همسر او نخستین آفریقایی-آمریکایی به شمار می رود که توانسه از دانشگاه تئاتر شهر تاسلا فارغ التحصیل شود. دیویس همراه به خاطر داشتن چنین همسری به خود می بالد.

او اظهار داشته: “من تنها ترین زن در تمام دنیا بودم و یک نفر به من گفت که باید برای داشتن همسری خوب دعا کنم. من هم آرزو کردم مردی نصیبم شود که شبیه بازیکنان فوتبال به نظر برسد. ۲۵ روز بعد، من شوهر خود را ملاقات کردم.”

ازدواج ماندگار سارا میشل گلر و فردی پرینز جونیور؛ ۱۷ سال

305-w700

این دو نفر در سال ۱۹۹۷ طی پروژه «من می دانم شما سال گذشته چه کرده اید» (I Know What You Did Last Summer) با هم آشنا شدند و در سال ۲۰۰۰ نامزدی شان را اعلام نمودند. آن ها یک سال بعد ازدواج کردند و اکنون دو فرزند دارند. فردی راز پایداری رابطه و ازدواج خود را این گونه توضیح می دهد:

“ما خوش شانس بودیم که درست در زمانی که به دنبال رابطه ای جدی می گشتیم، سر راه هم قرار گرفتیم. البته تمام این مسئله به شانس ارتباط ندارد و ما برای حفظ زندگی مان واقعا تلاش کرده ایم.”

ازدواج موفق جولیا رابرتز و دنیل مودر؛ ۱۷ سال

306-w700

جولیا رابرتز و همسرش یکدیگر را در سال ۲۰۰۰ طی پروژه «مکزیکی» (The Mexican) ملاقات کردند. بعد از طلاق از همسر اول، مودر در سال ۲۰۰۲ با رابرتز ازدواج کرد، آن هم در حالی که دو فرزند داشت. جولیا در سال ۲۰۱۵ درباره زندگی و ازدواجش این جملات را بیان نمود:

“من گمان نمی کنم که این مسئله تنها مختص ازدواج های چهره های سینمایی باشد. من هیچگاه به خودم و همسرم به عنوان زوج سینمایی نگاه نکرده ام.”

ازدواج بیانسه و جی زی؛ ۱۸ سال

307-w700

آن ها اوایل سال ۲۰۰۰ با یکدیگر آشنا شدند و در سال ۲۰۰۸ ازدواج نمودند. این زوج اکنون یک فرزند دختر دارند و به زودی دوقلو هایشان نیز به دنیا می آیند. بیانسه و جی زی همواره در رابطه با زندگی و ازدواجشان راز نگه دار بوده اند. بیانسه دلیلش را این گونه شرح می دهد: “هر چیزی میان من و جی وجود دارد واقعی است. ما هیچگاه برای عکس گرفتن و مصاحبه با یکدیگر نبوده ایم و همه چیز واقعیت دارد.”

ازدواج ماندگار بن استیلر و کریستین تیلور؛ ۱۸ سال

ben-stiller-and-wife-christine-taylor

این زوج در فیلم های «زولندر»، «دوج بال: داستانی واقعی از یک شکست خورده» و «تندر استوایی» با یکدیگر بازی کرده اند. آن ها در سال ۱۹۹۹ با یکدیگر آشنا شده و ۱ سال بعد ازدواج نمودند. بر اساس گفته های استیلر، داشتن حس شوخ طبعی باعث شده رابطه آن ها پایدار بماند.

“من فکر می کنم شما همیشه باید بخندید، زیرا زندگی همین است و می گذرد. ما باید با چیزهایی که زندگی پیش پایمان می گذارد، کنار بیاییم. بنابراین شما باید در این رابطه حس شوخ طبعی داشته باشید. اگر بتوانید این حس را به اشتراک بگذارید، تفاوت ایجاد خواهد شد.” این سخنان را آقای استیلر به زبان آورده است.

ازدواج عاشقانه کاترین زتا جونز و مایکل داگلاس؛ ۱۹ سال

gty_douglas_jones_lb_151118_12x5_1600

آن ها از سال ۱۹۹۸ با هم هستند. زتا جونز در این رابطه می گوید: “زندگی مشترک همانند جاده ای طولانی است. زوج های امروزی خیلی زود این مسیر را طی می کنند و کارشان به جدایی می کشد. شما باید بهترین عملکرد را داشته باشید و با پیش آمدن نخستین مشکل جا نزنید، زیرا مشکل اول به طور حتم دردسر آخر نخواهد بود. سختی ها و مشکلات زیادی در زندگی پیش خواهد آمد.”

حتما بخوانید :  نجمه جودکی ( از بیوگرافی تا ازدواج با آقا مهدی و طلاق پدر و مادرش )

ازدواج موفق دیوید و ویکتوریا بکهام؛ ۲۰ سال

david-victoria-beckham

خواننده مشهور و بازیکن فوتبال سرشناس، در سال ۱۹۹۷ با یکدیگر آشنا شدند. دیوید بکهام هنوز بلیط هواپیمای لندن به منچستر که همسرش بر روی آن نوشته بود را نگه داشته است. آن ها دو سال بعد زندگی مشترکشان را آغاز کردند. آن ها ثابت کرده اند که عشق در نگاه اول واقعا وجود دارد.

ویکتوریا اظهار داشته: “بله عشق در نگاه اول واقعا وجود دارد. این موضوع حتما در سالن بازیکنان تیم منچستر یونایتد برایتان اتفاق خواهد افتاد.”

ازدواج هیو جکمن و دبورا لی فرنس؛ ۲۲ سال

311-w700

آقای جکمن همسر خود را در خلال انجام نخستین شغلش ملاقات کرد. آن ها در سال ۱۹۹۵ آشنا شدند و یک سال بعد ازدواج کردند. رابطه این زوج تا به حال مستحکم بوده است. آقای جکمن اظهار داشته: “من قدر دان خداوند هستم که قبل از هر اتفاقی همسرم را ملاقات کردم. هر اتفاقی چه در پشت صحنه، چه در جلوی دوربین و چه در دوران حرفه ایم رخ داده، با کمک همسرم انجام شده است.”

ازدواج موفق ویل اسمیت و جیدا پینکت اسمیت؛ ۲۲ سال

312-w700

در سال ۱۹۹۵ هنگامی که از بازیگران زن برای حضور در فیلم «Fresh Prince» و ایفای نقش در کنار ویل اسمیت تست گرفته می شد، آن ها یکدیگر را ملاقات کردند. دو سال بعد زندگی مشترکشان آغاز شد و حاصل آن نیز دو پسر به نام های جِدن و ویلوو است. همسر آقای اسمیت درباره زندگی مشترکش می گوید:

“من به این مسئله اعتقاد دارم: ویل مردی بی عیب و نقص و قابل اعتماد است. تا زمانی که ویل بتواند در آینه نگاه کند و خوب باشد، من هم خوب هستم.”

ازدواج ماندگار استیو کارل و نانسی والز؛ ۲۲ سال

313-w700

آن ها در سال ۱۹۹۵ میلادی هنگامی که آقای کارل در حال آموزش در سالن «Second City» شیکاگو بود، همدیگر را ملاقات کردند. یک سال بعد زندگی آن ها شکل گرفت و تا به امروز نیز ادامه دارد. آقای کارل اظهار داشته:

“من فکر می کردم که همسرم از من متنفر است، زیرا هنگام دیدن من او خیلی آرام و ساکت بود. من گمان می کردم که او کاملا از علاقه من آگاهی دارد. بعدها متوجه شدم که وی نیز مانند من استرس داشته و سعی کرده خودش را آرام نشان دهد.”

ازدواج موفق تینا فِی و جف ریچموند؛ ۲۳ سال

314-w700

آن ها نیز در سالن شهر شیکاگو با هم آشنا شدند. این زوج ۷ سال پس از ملاقات سال ۱۹۹۴، زندگی شان را آغاز نمودند. تینا تا قبل از آشنایی با همسرش رابطه دیگری نداشته و شوهرش تنها مرد زندگی اش لقب می گیرد.

ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( ۳۰ ازدواج عاشقانه) + عکس

ماندگار ترین ازدواج ها

329-w700

در دنیای هالیوود، افراد و چهره های سرشناس زیادی حضور دارند. آن ها دارای ثروت هنگفتی هستند و زندگی راحتی را تجربه می کنند. حضور در فیلم های مختلف و ارتباط با یکدیگر، باعث می شود که بازیگران و خوانندگان مشهور با یکدیگر ازدواج کنند. البته این گونه پیوندها معمولا چندان مستحکم نیست و خیلی زود به جدایی و طلاق می انجامد. ما قبلا درمقاله ای موضوع مورد بحث را پوشش داده ایم.

با این حال، زوج هایی نیز وجود دارند که توانسته اند زندگی خود را برای سال ها با همسرشان بگذرانند و روزهای خوبی را تجربه نمایند. ما در این مقاله قصد داریم ۳۱ مورد از موفق ترین روابط میان چهره های سرشناس و بازیگران هالیوود را به شما نشان دهیم. تصاویر را ببینید، توضیحات را بخوانید و تا پایان مطلب ما را همراهی نمایید. قسمت اول از این مقاله منتشر شده و شما می توانید از این لینک به آن دسترسی داشته باشید.

لیسا کودرو و میشل استرن؛ ۲۴ سال

315-w700

کودرو در سال ۱۹۹۵ با میشل استرن ازدواج کرد، اما آن ها ۸ سال قبل یکدیگر را دیده بودند. آن ها پس از دیدار در تولد یکی از دوستانشان، با یکدیگر نامزد کردند و بعد نیز باقی ماجرا رخ داد.

کودرو در رابطه با زندگی اش می گوید: “هنگامی که من و میشل تصمیم گرفتیم با یکدیگر ازدواج کنیم، می دانستیم که نمی توانیم از دوست داشتن هم تا ابد اطمینان حاصل نماییم، اما مطمئن بودیم که همراه هم با مشکلات پیش رو مواجه خواهیم شد. ما به ازدواج خود متعهد هستیم. بعد از این همه مدت، یک پیوند ایجاد می شود و عشق معنای دیگری پیدا می کند.”

سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک؛ ۲۶ سال

sarah-jessica-parker-matthew-broderick-marriage

این زوج در سال ۱۹۹۱ میلادی توسط برادر خانم پارکر با هم آشنا شدند. ازدواج آن ها سال ۱۹۹۷ شکل گرفت و حاصل آن اکنون سه فرزند است. آن ها معمولا چیزی از روابط خود بروز نمی دهند، با این حال آقای برودریک اظهار داشته که «برقراری ارتباط» کلید موفقیت زندگی اش است.

دیوید بویی و آیمان؛ ۲۶ سال

317-w700

دیوید بویی خواننده سرشناس و فقید، همسرش را در سال ۱۹۹۰ ملاقات کرد و در همان نگاه اول به او علاقه مند شد. آیمان در این رابطه می گوید: “من نمی خواستم با شخصی مانند او وارد رابطه شوم. همیشه می گفتم که به دیوید جونز واقعی (نام اصلی دیوید بویی) علاقه دارم. من به زندگی هنری دیوید بویی علاقه نداشتم. دیوید تنها یک شخصیت و خواننده بود. مردی که من ملاقات کردم، دیوید جونز بود.”

اسنوپ داگ و شانت تیلور؛ ۲۸ سال

318-w700

آن ها اواخر دهه ۱۹۸۰ میلادی یکدیگر را ملاقات کردند. کار این زوج در سال ۲۰۰۴ به طلاق کشیده شد، اما اسنوپ و همسرش سال ۲۰۰۸ بار دیگر ازدواج نمودند. اسنوپ داگ در رابطه با زندگی اش اظهار داشته:

“من آشفتگی و آزاری که در مسیر کسب موفقیت هایم به همسرم رسید را درک کردم. من متوجه نبودم که با او چگونه رفتار می کنم و چطور او را آزار داده ام. من داشتم به خودم خیانت می کردم. تا زمانی که متوجه شدم باید این زن که مرا دوست داشته و از فرزندانم نگهداری کرده را دوست بدارم و زندگی ام را در اولویت قرار داده و موسیقی و تجارتم را مسئله دوم خود بدانم.”

کایرا سجویک و کوین بیکن؛ ۲۸ سال

319-w700

آن ها یکدیگر را در فیلم «Lemon Sky» ملاقات کردند و مدت کوتاهی پس از آن نیز ازدواج نمودند. البته در صحبت های اخیر این زوج فاش شده که هنگامی که کایرا ۱۲ سال داشته، نخستین دیدار شکل گرفته است. آقای بیکن اظهار داشته که تنها یک بار عصر هنگام برنامه اجرا کرده و آن هم زمان ملاقات با همسرش بوده است.

“دختر کوچکی در آن جا حضور داشت و نمایش را دیده بود. برادرش به او گفت که تو بازیگر مرد را دوست داشتی، برو و این را به او اطلاع بده. او دختر کوچکی به نام کایرا بود و تنها ۱۲ سال داشت.”

تام هنگس و ریتا ویلسون؛ ۲۹ سال

320-w700

تام هنکس همسرش را در فیلم «داوطلبان» ملاقات کرد. وی در آن زمان از همسر اولش جدا شده بود و پس از یک سال آشنایی با ریتا، ازدواج دومش سر گرفت. آقای هنکس اظهار داشته: “هنگامی که همسرم را ملاقات کردم، با خود گفتم که دیگر هیچ گاه تنها نخواهم ماند.”

حتما بخوانید :  عید پاک مسیحیان چگونه برگزار می شود ؟ + تصاویر هفته مقدس

اپرا وینفری و استدمن گراهام؛ ۳۱ سال

321-w700

نخستین ملاقات آن ها به سال ۱۹۸۶ میلادی باز می گردد. این زوج هیچ گاه به طور رسمی با یکدیگر ازدواج نکردند، اما در سال ۲۰۱۲ نامزدی خود را اعلام نمودند. اپرا اعلام داشته که ازدواج برای زندگی و رابطه غیر معمولی و فوق العاده آن ها زیادی معمولی جلوه می کرده و به همین دلیل، آن ها از ازدواج رسمی چشم پوشی کرده اند.

اپرا اظهار داشته: “اگر از آقای گراهام در این رابطه سوال کنید، او به شما خواهد گفت که اگر ازدواج می کردیم، امروز در کنار هم نبودیم. او مردی سنتی است و این رابطه بسیار غیر سنتی به شمار می رود.”

تینا ترنر و اروین باخ؛ ۳۱ سال

322-w700

وی که از دوستان اپرا به شمار می رود، تصمیم گرفت رویه ای متفاوت در پیش بگیرد و به طور رسمی ازدواج کند. خانم ترنر پس از ۲۷ سال رابطه با همسرش، در سال ۲۰۱۳ مراسم ازدواجش را برگزار کرد. او چند روز پس از این اتفاق، در مصاحبه ای این سخنان را بر زبان آورد:

“این همان شادی است که مردم درباره اش صحبت می کنند. من دیگر هیچ آرزویی ندارم و می توانم نقش عمیق بکشم و بگویم که همه چیز خوب است.”

گلدی هان و کرت راسل؛ ۳۴ سال

arrives at Mattel Children's Hospital UCLA Kaleidoscope Ball at 3LABS on May 2, 2015 in Culver City, California.

خانم هان که مادر کیت هادسون هنرپیشه سرشناس نیز هست، رابطه با همسرش را در سال ۱۹۸۳ آغاز کرد. آن ها هم ازدواج نکرده اند، اما راهی طولانی پیموده و اکنون دارای پسری به نام «وایات» هستند. او در این رابطه اظهار داشته: “اگر ازدواج می کردم، مدت ها بود که طلاق گرفته بودم. ازدواج امری سرگرم کننده و روانی است. اگر احساس می کنید که باید میان شما و دیگری پیوند و تعهد برقرار باشد، آن گاه ازدواج گزینه مناسبی به شمار می رود.”

جولیا لوئیس دریفوس و برد هال؛ ۳۵ سال

324-w700

او شوهرش را اوایل دهه ۸۰ میلادی در منطقه شمال غرب ملاقات کرد. آن ها در سال ۱۹۸۷ ازدواج کردند و اکنون دو پسر دارند. جولیا درباره پیدا کردن همسرش احساس خوش شانسی می کند و در این رابطه می گوید:

“من با فرد مناسبی ازدواج کردم و احساس خوش شانسی می کنم. خانواده و ازدواج من یک اولویت بوده است. خیلی از مردم چنین حرف هایی را مطرح می کنند، اما من خیلی سخت تلاش کردم تا همه چیز رو به راه باشد. این موضوع به دلخوشی من تبدیل شده، زیرا تنها راهی است که می توانستم با آن در این شغل و تجارت دوام بیاورم و با خانواده ام همراه باشم.”

فلیسیتی هافمن و ویلیام اچ میسی؛ ۳۵ سال

los-angeles-premiere-of-cake-after-party

آن ها اوایل دهه ۸۰ میلادی با یکدیگر ملاقات کردند و قبل از ازدواج ۱۵ سال نامزد بودند. اکنون ۲۰ سال از ازدواج رسمی آن ها می گذرد، اما خانم هافمن همچنان در این رابطه هیجان زده است. وی اظهار داشته: “من هنوز هم به او عشق می ورزم. من خیلی خوش شانس هستم که همسری مانند او دارم. دیدن ویلیام هنوز هم مرا سر ذوق می آورد.”

آنجلا باسِت و کورتنی بی ونس؛ ۳۷ سال

5.170921

بازیگر مجموعه «داستان ترسناک آمریکایی» شوهرش را در سال ۱۹۸۰ ملاقات کرد. آن ها در سال ۱۹۹۷ با یکدیگر ازدواج کردند و اکنون فرزندان دوقلو دارند که نامشان برونوین و اسلیتر است.

آزی و شارون آزبورن؛ ۳۸ سال

LOS ANGELES, CA - FEBRUARY 22: TV Personality Sharon Osbourne and Musician Ozzie Osbourne attend the 23rd Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party on February 22, 2015 in Los Angeles, California. (Photo by Jamie McCarthy/Getty Images for EJAF)

این دو نفر کاملا برای یکدیگر ساخته شده اند. آن ها در سال ۱۹۷۹ با هم آشنا شدند و سه سال بعد به طور رسمی ازدواج نمودند. آن ها اخیرا مشکلاتی با یکدیگر داشته اند، اما به نظر می رسد در حال بازسازی روابط هستند و قصد دارند امسال زندگی را دوباره آغاز کنند.

دختر آن ها در این رابطه می گوید: “مراقبت از زندگی چیز خوبی است. هر کسی در زندگی اش روزهای سختی دارد، اما آن ها معنای عشق واقعی هستند. دیدن دوباره عشق ورزیدن آن ها و این که می خواهند عمیقا همدیگر را دوست داشته باشند، باعث می شود که بفهمم خانواده من تا چه میزان خاص است.”

مریل استریپ و دان گامر؛ ۳۹ سال

328-w700

مریل استریپ که بیشترین نامزدی اسکار در میان تمام بازیگران را در کارنامه دارد، در سال ۱۹۷۸ همسر خود را ملاقات کرد؛ تنها ۶ ماه پس از درگذشت شوهر اولش بر اثر سرطان ریه. حاصل این ازدواج ۴ فرزند بوده است. آن ها درباره رابطه شان چندان صحبت نمی کنند، اما خانم استریپ هنگام دریافت جایزه اسکار در سال ۲۰۱۲، درباره همسرش این جملات را به زبان آورد:

“من می خواهم اول از دان تشکر کنم، زیرا اگر این کار در آخر سخنانم انجام شود، موسیقی پخش می گردد و همه چیز به هم می ریزد. من می خواهم بدانی که با ارزش ترین چیز ها در زندگی مان را تو به من داده ای.”

دنزل و پائولتا واشنگتن؛ ۴۰ سال

329-w700

آن ها در سال ۱۹۷۷ با یکدیگر آشنا شدند و ۶ سال بعد به طور رسمی ازدواج نمودند. با این حال درخواست ازدواج آقای واشنگتن قبلا سه بار رد شده بود. وی قبلا فکر می کرده که خواسته اش را تنها دو بار مطرح کرده، اما همسرش در مصاحبه ای این گفته را اصلاح نمود.

دالی پارتن و کارل دین؛ ۵۲ سال

330-w700

آن ها در سال ۱۹۶۴ همدیگر را دیدند و ۲ سال بعد ازدواج کردند. آن ها درباره بیش از ۵۲ سال زندگی مشترکشان چیز زیادی در رسانه ها بروز نداده اند، اما یک تفاوت آن ها را کنار یکدیگر نگه داشته است. پارتن در این رابطه می گوید: “مسئله جذب شدن به چیزهای مخالف است. ما کاملا با هم متفاوت بودیم و همین موضوع سرگرم کننده بود. من هیچوقت نمی دانم که او چه چیزی می خواهد بگوید و یا چه کاری انجام می دهد. همسرم همیشه مرا شگفت زده می کند.”