ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( ۳۰ ازدواج عاشقانه) + عکس

ماندگار ترین ازدواج های هالیوود

ازدواج موفق بازیگران : در دنیای هالیوود، افراد و چهره های سرشناس زیادی حضور دارند. آن ها دارای ثروت هنگفتی هستند و زندگی راحتی را تجربه می کنند. حضور در فیلم های مختلف و ارتباط با یکدیگر، باعث می شود که بازیگران و خوانندگان مشهور با یکدیگر ازدواج کنند. البته این گونه پیوندها معمولا چندان مستحکم نیست و خیلی زود به جدایی و طلاق می انجامد. ما قبلا در مقاله ای موضوع مورد بحث را پوشش داده ایم.

با این حال، زوج هایی نیز وجود دارند که توانسته اند زندگی خود را برای سال ها با همسرشان بگذرانند و روزهای خوبی را تجربه نمایند. ما در این مقاله قصد داریم ۳۱ مورد از موفق ترین روابط میان چهره های سرشناس و بازیگران هالیوود را به شما نشان دهیم. تصاویر را ببینید، توضیحات را بخوانید و تا پایان مطلب ما را همراهی نمایید.

ازدواج موفق مت دیمون و لویسانا باروسو؛ ۱۴ سال

300 w700 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

مت دیمون همسر خود را در میامی ملاقات کرد. آن ها در سال ۲۰۰۵ میلادی با یکدیگر ازدواج کردند و اکنون نیز با هم زندگی می کنند. با توجه به رفت آمد های زیاد مت دیمون به سراسر جهان برای حضور در پروژه های مختلف، نگه داشتن زندگی کار سختی به نظر می رسد.

این هنرپیشه سرشناس رابطه با ازدواجش می گوید: “ما یک قانون دو هفته ای داریم؛ به این معنا که من بیشتر از دو هفته از خانه دور نمی مانم. من اعتقاد دارم که باید تا جایی که ممکن است، در کنار کسی که دوستش دارم بمانم. من و همسرم یک روح در دو بدن هستیم و دوست ندارم از او جدا شوم.”

ازدواج ماندگار ساشا بارون کوهن و ایسلا فیشر؛ ۱۵ سال

301 w700 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

با وجود نقش های منفی که ساشا بازی کرده بود، ازدواج آن ها کمی دور از ذهن به نظر می رسید و با نمونه های دیگر تفاوت داشت. فیشر در این رابطه می گوید: من به جای پرسیدن سوالات بی ربط، سوال می کنم که آیا کسی از ما شکایت کرده؟ یا آیا حکم جلبت صادر شده است؟”

علی رغم نگرانی های او، وی همچنان در ماجراجویی های کوهن همسرش را همراهی می کند. او حتی برای پوشیدن لباس شخصیت «Ali G» در مراسم اسکار به وی کمک کرد.

ازدواج موفق امی آدامز و دارن له گالو؛ ۱۶ سال

302 w700 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

آن ها در سال ۲۰۰۱ همدیگر را ملاقات کردند و سرانجام ۱۵ سال بعد ازدواج نمودند. آدامز اظهار داشته: “ما همیشه به یکدیگر تعهد داشتیم، اما اکنون همه چیز رسمی شده و من می توانم نقشم را ایفا کنم. ما اکنون احساس می کنیم که یک خانواده هستیم و دوام بیشتری خواهیم داشت. این حس برای من اهمیت زیادی دارد.

ازدواج آنا کورنیکوا و انریکه ایگلسیاس؛ ۱۶ سال

hulu enrique anna 061016 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

آن ها از سال ۲۰۰۱ با یکدیگر رابطه داشتند و ارتباطشان را پنهان می کردند. برخی اعتقاد دارند که آن ها ازدواج کرده اند، اما آن ها چیزی اعلام نکرده و هنوز هم کسی در این رابطه آگاهی ندارد. انریکه اظهار داشته: “برای نشان دادن علاقه به یک نفر، نیازی به یک کاغذ نیست و یک برگه نمی تواند چیزی را تغییر دهد. هنگامی که از او درباره ازدواج پرسیده شد، وی این گونه پاسخ داد: “هیچکس از آینده و حتی گذشته خبر ندارد.”

ازدواج عاشقانه ویولا دیویس و ژولیوس تِنون؛ ۱۷ سال

304 w700 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

آن ها اوایل دهه اول هزاره سوم با هم آشنا شدند و در سال ۲۰۰۳ ازدواج نمودند. این زوج یک پسر را به فرزندی قبول کردند. ویولا دیویس موفق شده برای دریافت جایزه اسکار نامزد شود. همسر او نخستین آفریقایی-آمریکایی به شمار می رود که توانسه از دانشگاه تئاتر شهر تاسلا فارغ التحصیل شود. دیویس همراه به خاطر داشتن چنین همسری به خود می بالد.

او اظهار داشته: “من تنها ترین زن در تمام دنیا بودم و یک نفر به من گفت که باید برای داشتن همسری خوب دعا کنم. من هم آرزو کردم مردی نصیبم شود که شبیه بازیکنان فوتبال به نظر برسد. ۲۵ روز بعد، من شوهر خود را ملاقات کردم.”

ازدواج ماندگار سارا میشل گلر و فردی پرینز جونیور؛ ۱۷ سال

305 w700 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

این دو نفر در سال ۱۹۹۷ طی پروژه «من می دانم شما سال گذشته چه کرده اید» (I Know What You Did Last Summer) با هم آشنا شدند و در سال ۲۰۰۰ نامزدی شان را اعلام نمودند. آن ها یک سال بعد ازدواج کردند و اکنون دو فرزند دارند. فردی راز پایداری رابطه و ازدواج خود را این گونه توضیح می دهد:

“ما خوش شانس بودیم که درست در زمانی که به دنبال رابطه ای جدی می گشتیم، سر راه هم قرار گرفتیم. البته تمام این مسئله به شانس ارتباط ندارد و ما برای حفظ زندگی مان واقعا تلاش کرده ایم.”

ازدواج موفق جولیا رابرتز و دنیل مودر؛ ۱۷ سال

306 w700 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

جولیا رابرتز و همسرش یکدیگر را در سال ۲۰۰۰ طی پروژه «مکزیکی» (The Mexican) ملاقات کردند. بعد از طلاق از همسر اول، مودر در سال ۲۰۰۲ با رابرتز ازدواج کرد، آن هم در حالی که دو فرزند داشت. جولیا در سال ۲۰۱۵ درباره زندگی و ازدواجش این جملات را بیان نمود:

“من گمان نمی کنم که این مسئله تنها مختص ازدواج های چهره های سینمایی باشد. من هیچگاه به خودم و همسرم به عنوان زوج سینمایی نگاه نکرده ام.”

ازدواج بیانسه و جی زی؛ ۱۸ سال

307 w700 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

آن ها اوایل سال ۲۰۰۰ با یکدیگر آشنا شدند و در سال ۲۰۰۸ ازدواج نمودند. این زوج اکنون یک فرزند دختر دارند و به زودی دوقلو هایشان نیز به دنیا می آیند. بیانسه و جی زی همواره در رابطه با زندگی و ازدواجشان راز نگه دار بوده اند. بیانسه دلیلش را این گونه شرح می دهد: “هر چیزی میان من و جی وجود دارد واقعی است. ما هیچگاه برای عکس گرفتن و مصاحبه با یکدیگر نبوده ایم و همه چیز واقعیت دارد.”

ازدواج ماندگار بن استیلر و کریستین تیلور؛ ۱۸ سال

ben stiller and wife christine taylor ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

این زوج در فیلم های «زولندر»، «دوج بال: داستانی واقعی از یک شکست خورده» و «تندر استوایی» با یکدیگر بازی کرده اند. آن ها در سال ۱۹۹۹ با یکدیگر آشنا شده و ۱ سال بعد ازدواج نمودند. بر اساس گفته های استیلر، داشتن حس شوخ طبعی باعث شده رابطه آن ها پایدار بماند.

“من فکر می کنم شما همیشه باید بخندید، زیرا زندگی همین است و می گذرد. ما باید با چیزهایی که زندگی پیش پایمان می گذارد، کنار بیاییم. بنابراین شما باید در این رابطه حس شوخ طبعی داشته باشید. اگر بتوانید این حس را به اشتراک بگذارید، تفاوت ایجاد خواهد شد.” این سخنان را آقای استیلر به زبان آورده است.

ازدواج عاشقانه کاترین زتا جونز و مایکل داگلاس؛ ۱۹ سال

gty douglas jones lb 151118 12x5 1600 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

آن ها از سال ۱۹۹۸ با هم هستند. زتا جونز در این رابطه می گوید: “زندگی مشترک همانند جاده ای طولانی است. زوج های امروزی خیلی زود این مسیر را طی می کنند و کارشان به جدایی می کشد. شما باید بهترین عملکرد را داشته باشید و با پیش آمدن نخستین مشکل جا نزنید، زیرا مشکل اول به طور حتم دردسر آخر نخواهد بود. سختی ها و مشکلات زیادی در زندگی پیش خواهد آمد.”

حتما بخوانید :  اینستاگرام خارجی های معروف و محبوب (قسمت چهارم) + تصاویر

ازدواج موفق دیوید و ویکتوریا بکهام؛ ۲۰ سال

david victoria beckham ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

خواننده مشهور و بازیکن فوتبال سرشناس، در سال ۱۹۹۷ با یکدیگر آشنا شدند. دیوید بکهام هنوز بلیط هواپیمای لندن به منچستر که همسرش بر روی آن نوشته بود را نگه داشته است. آن ها دو سال بعد زندگی مشترکشان را آغاز کردند. آن ها ثابت کرده اند که عشق در نگاه اول واقعا وجود دارد.

ویکتوریا اظهار داشته: “بله عشق در نگاه اول واقعا وجود دارد. این موضوع حتما در سالن بازیکنان تیم منچستر یونایتد برایتان اتفاق خواهد افتاد.”

ازدواج هیو جکمن و دبورا لی فرنس؛ ۲۲ سال

311 w700 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

آقای جکمن همسر خود را در خلال انجام نخستین شغلش ملاقات کرد. آن ها در سال ۱۹۹۵ آشنا شدند و یک سال بعد ازدواج کردند. رابطه این زوج تا به حال مستحکم بوده است. آقای جکمن اظهار داشته: “من قدر دان خداوند هستم که قبل از هر اتفاقی همسرم را ملاقات کردم. هر اتفاقی چه در پشت صحنه، چه در جلوی دوربین و چه در دوران حرفه ایم رخ داده، با کمک همسرم انجام شده است.”

ازدواج موفق ویل اسمیت و جیدا پینکت اسمیت؛ ۲۲ سال

312 w700 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

در سال ۱۹۹۵ هنگامی که از بازیگران زن برای حضور در فیلم «Fresh Prince» و ایفای نقش در کنار ویل اسمیت تست گرفته می شد، آن ها یکدیگر را ملاقات کردند. دو سال بعد زندگی مشترکشان آغاز شد و حاصل آن نیز دو پسر به نام های جِدن و ویلوو است. همسر آقای اسمیت درباره زندگی مشترکش می گوید:

“من به این مسئله اعتقاد دارم: ویل مردی بی عیب و نقص و قابل اعتماد است. تا زمانی که ویل بتواند در آینه نگاه کند و خوب باشد، من هم خوب هستم.”

ازدواج ماندگار استیو کارل و نانسی والز؛ ۲۲ سال

313 w700 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

آن ها در سال ۱۹۹۵ میلادی هنگامی که آقای کارل در حال آموزش در سالن «Second City» شیکاگو بود، همدیگر را ملاقات کردند. یک سال بعد زندگی آن ها شکل گرفت و تا به امروز نیز ادامه دارد. آقای کارل اظهار داشته:

“من فکر می کردم که همسرم از من متنفر است، زیرا هنگام دیدن من او خیلی آرام و ساکت بود. من گمان می کردم که او کاملا از علاقه من آگاهی دارد. بعدها متوجه شدم که وی نیز مانند من استرس داشته و سعی کرده خودش را آرام نشان دهد.”

ازدواج موفق تینا فِی و جف ریچموند؛ ۲۳ سال

314 w700 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

آن ها نیز در سالن شهر شیکاگو با هم آشنا شدند. این زوج ۷ سال پس از ملاقات سال ۱۹۹۴، زندگی شان را آغاز نمودند. تینا تا قبل از آشنایی با همسرش رابطه دیگری نداشته و شوهرش تنها مرد زندگی اش لقب می گیرد.

ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( ۳۰ ازدواج عاشقانه) + عکس

ماندگار ترین ازدواج ها

329 w700 1 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

در دنیای هالیوود، افراد و چهره های سرشناس زیادی حضور دارند. آن ها دارای ثروت هنگفتی هستند و زندگی راحتی را تجربه می کنند. حضور در فیلم های مختلف و ارتباط با یکدیگر، باعث می شود که بازیگران و خوانندگان مشهور با یکدیگر ازدواج کنند. البته این گونه پیوندها معمولا چندان مستحکم نیست و خیلی زود به جدایی و طلاق می انجامد. ما قبلا درمقاله ای موضوع مورد بحث را پوشش داده ایم.

با این حال، زوج هایی نیز وجود دارند که توانسته اند زندگی خود را برای سال ها با همسرشان بگذرانند و روزهای خوبی را تجربه نمایند. ما در این مقاله قصد داریم ۳۱ مورد از موفق ترین روابط میان چهره های سرشناس و بازیگران هالیوود را به شما نشان دهیم. تصاویر را ببینید، توضیحات را بخوانید و تا پایان مطلب ما را همراهی نمایید. قسمت اول از این مقاله منتشر شده و شما می توانید از این لینک به آن دسترسی داشته باشید.

لیسا کودرو و میشل استرن؛ ۲۴ سال

315 w700 1 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

کودرو در سال ۱۹۹۵ با میشل استرن ازدواج کرد، اما آن ها ۸ سال قبل یکدیگر را دیده بودند. آن ها پس از دیدار در تولد یکی از دوستانشان، با یکدیگر نامزد کردند و بعد نیز باقی ماجرا رخ داد.

کودرو در رابطه با زندگی اش می گوید: “هنگامی که من و میشل تصمیم گرفتیم با یکدیگر ازدواج کنیم، می دانستیم که نمی توانیم از دوست داشتن هم تا ابد اطمینان حاصل نماییم، اما مطمئن بودیم که همراه هم با مشکلات پیش رو مواجه خواهیم شد. ما به ازدواج خود متعهد هستیم. بعد از این همه مدت، یک پیوند ایجاد می شود و عشق معنای دیگری پیدا می کند.”

سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک؛ ۲۶ سال

sarah jessica parker matthew broderick marriage ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

این زوج در سال ۱۹۹۱ میلادی توسط برادر خانم پارکر با هم آشنا شدند. ازدواج آن ها سال ۱۹۹۷ شکل گرفت و حاصل آن اکنون سه فرزند است. آن ها معمولا چیزی از روابط خود بروز نمی دهند، با این حال آقای برودریک اظهار داشته که «برقراری ارتباط» کلید موفقیت زندگی اش است.

دیوید بویی و آیمان؛ ۲۶ سال

317 w700 1 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

دیوید بویی خواننده سرشناس و فقید، همسرش را در سال ۱۹۹۰ ملاقات کرد و در همان نگاه اول به او علاقه مند شد. آیمان در این رابطه می گوید: “من نمی خواستم با شخصی مانند او وارد رابطه شوم. همیشه می گفتم که به دیوید جونز واقعی (نام اصلی دیوید بویی) علاقه دارم. من به زندگی هنری دیوید بویی علاقه نداشتم. دیوید تنها یک شخصیت و خواننده بود. مردی که من ملاقات کردم، دیوید جونز بود.”

اسنوپ داگ و شانت تیلور؛ ۲۸ سال

318 w700 1 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

آن ها اواخر دهه ۱۹۸۰ میلادی یکدیگر را ملاقات کردند. کار این زوج در سال ۲۰۰۴ به طلاق کشیده شد، اما اسنوپ و همسرش سال ۲۰۰۸ بار دیگر ازدواج نمودند. اسنوپ داگ در رابطه با زندگی اش اظهار داشته:

“من آشفتگی و آزاری که در مسیر کسب موفقیت هایم به همسرم رسید را درک کردم. من متوجه نبودم که با او چگونه رفتار می کنم و چطور او را آزار داده ام. من داشتم به خودم خیانت می کردم. تا زمانی که متوجه شدم باید این زن که مرا دوست داشته و از فرزندانم نگهداری کرده را دوست بدارم و زندگی ام را در اولویت قرار داده و موسیقی و تجارتم را مسئله دوم خود بدانم.”

کایرا سجویک و کوین بیکن؛ ۲۸ سال

319 w700 1 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

آن ها یکدیگر را در فیلم «Lemon Sky» ملاقات کردند و مدت کوتاهی پس از آن نیز ازدواج نمودند. البته در صحبت های اخیر این زوج فاش شده که هنگامی که کایرا ۱۲ سال داشته، نخستین دیدار شکل گرفته است. آقای بیکن اظهار داشته که تنها یک بار عصر هنگام برنامه اجرا کرده و آن هم زمان ملاقات با همسرش بوده است.

“دختر کوچکی در آن جا حضور داشت و نمایش را دیده بود. برادرش به او گفت که تو بازیگر مرد را دوست داشتی، برو و این را به او اطلاع بده. او دختر کوچکی به نام کایرا بود و تنها ۱۲ سال داشت.”

تام هنگس و ریتا ویلسون؛ ۲۹ سال

320 w700 1 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

تام هنکس همسرش را در فیلم «داوطلبان» ملاقات کرد. وی در آن زمان از همسر اولش جدا شده بود و پس از یک سال آشنایی با ریتا، ازدواج دومش سر گرفت. آقای هنکس اظهار داشته: “هنگامی که همسرم را ملاقات کردم، با خود گفتم که دیگر هیچ گاه تنها نخواهم ماند.”

حتما بخوانید :  ازدواج شاهزاده و دختر فقیر سوژه رسانه های جهان شد + تصاویر

اپرا وینفری و استدمن گراهام؛ ۳۱ سال

321 w700 1 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

نخستین ملاقات آن ها به سال ۱۹۸۶ میلادی باز می گردد. این زوج هیچ گاه به طور رسمی با یکدیگر ازدواج نکردند، اما در سال ۲۰۱۲ نامزدی خود را اعلام نمودند. اپرا اعلام داشته که ازدواج برای زندگی و رابطه غیر معمولی و فوق العاده آن ها زیادی معمولی جلوه می کرده و به همین دلیل، آن ها از ازدواج رسمی چشم پوشی کرده اند.

اپرا اظهار داشته: “اگر از آقای گراهام در این رابطه سوال کنید، او به شما خواهد گفت که اگر ازدواج می کردیم، امروز در کنار هم نبودیم. او مردی سنتی است و این رابطه بسیار غیر سنتی به شمار می رود.”

تینا ترنر و اروین باخ؛ ۳۱ سال

322 w700 1 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

وی که از دوستان اپرا به شمار می رود، تصمیم گرفت رویه ای متفاوت در پیش بگیرد و به طور رسمی ازدواج کند. خانم ترنر پس از ۲۷ سال رابطه با همسرش، در سال ۲۰۱۳ مراسم ازدواجش را برگزار کرد. او چند روز پس از این اتفاق، در مصاحبه ای این سخنان را بر زبان آورد:

“این همان شادی است که مردم درباره اش صحبت می کنند. من دیگر هیچ آرزویی ندارم و می توانم نقش عمیق بکشم و بگویم که همه چیز خوب است.”

گلدی هان و کرت راسل؛ ۳۴ سال

kurt russell goldie hawn ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

خانم هان که مادر کیت هادسون هنرپیشه سرشناس نیز هست، رابطه با همسرش را در سال ۱۹۸۳ آغاز کرد. آن ها هم ازدواج نکرده اند، اما راهی طولانی پیموده و اکنون دارای پسری به نام «وایات» هستند. او در این رابطه اظهار داشته: “اگر ازدواج می کردم، مدت ها بود که طلاق گرفته بودم. ازدواج امری سرگرم کننده و روانی است. اگر احساس می کنید که باید میان شما و دیگری پیوند و تعهد برقرار باشد، آن گاه ازدواج گزینه مناسبی به شمار می رود.”

جولیا لوئیس دریفوس و برد هال؛ ۳۵ سال

324 w700 1 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

او شوهرش را اوایل دهه ۸۰ میلادی در منطقه شمال غرب ملاقات کرد. آن ها در سال ۱۹۸۷ ازدواج کردند و اکنون دو پسر دارند. جولیا درباره پیدا کردن همسرش احساس خوش شانسی می کند و در این رابطه می گوید:

“من با فرد مناسبی ازدواج کردم و احساس خوش شانسی می کنم. خانواده و ازدواج من یک اولویت بوده است. خیلی از مردم چنین حرف هایی را مطرح می کنند، اما من خیلی سخت تلاش کردم تا همه چیز رو به راه باشد. این موضوع به دلخوشی من تبدیل شده، زیرا تنها راهی است که می توانستم با آن در این شغل و تجارت دوام بیاورم و با خانواده ام همراه باشم.”

فلیسیتی هافمن و ویلیام اچ میسی؛ ۳۵ سال

los angeles premiere of cake after party ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

آن ها اوایل دهه ۸۰ میلادی با یکدیگر ملاقات کردند و قبل از ازدواج ۱۵ سال نامزد بودند. اکنون ۲۰ سال از ازدواج رسمی آن ها می گذرد، اما خانم هافمن همچنان در این رابطه هیجان زده است. وی اظهار داشته: “من هنوز هم به او عشق می ورزم. من خیلی خوش شانس هستم که همسری مانند او دارم. دیدن ویلیام هنوز هم مرا سر ذوق می آورد.”

آنجلا باسِت و کورتنی بی ونس؛ ۳۷ سال

5.170921 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

بازیگر مجموعه «داستان ترسناک آمریکایی» شوهرش را در سال ۱۹۸۰ ملاقات کرد. آن ها در سال ۱۹۹۷ با یکدیگر ازدواج کردند و اکنون فرزندان دوقلو دارند که نامشان برونوین و اسلیتر است.

آزی و شارون آزبورن؛ ۳۸ سال

Ozzy and Sharon Osbourne ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

این دو نفر کاملا برای یکدیگر ساخته شده اند. آن ها در سال ۱۹۷۹ با هم آشنا شدند و سه سال بعد به طور رسمی ازدواج نمودند. آن ها اخیرا مشکلاتی با یکدیگر داشته اند، اما به نظر می رسد در حال بازسازی روابط هستند و قصد دارند امسال زندگی را دوباره آغاز کنند.

دختر آن ها در این رابطه می گوید: “مراقبت از زندگی چیز خوبی است. هر کسی در زندگی اش روزهای سختی دارد، اما آن ها معنای عشق واقعی هستند. دیدن دوباره عشق ورزیدن آن ها و این که می خواهند عمیقا همدیگر را دوست داشته باشند، باعث می شود که بفهمم خانواده من تا چه میزان خاص است.”

مریل استریپ و دان گامر؛ ۳۹ سال

328 w700 1 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

مریل استریپ که بیشترین نامزدی اسکار در میان تمام بازیگران را در کارنامه دارد، در سال ۱۹۷۸ همسر خود را ملاقات کرد؛ تنها ۶ ماه پس از درگذشت شوهر اولش بر اثر سرطان ریه. حاصل این ازدواج ۴ فرزند بوده است. آن ها درباره رابطه شان چندان صحبت نمی کنند، اما خانم استریپ هنگام دریافت جایزه اسکار در سال ۲۰۱۲، درباره همسرش این جملات را به زبان آورد:

“من می خواهم اول از دان تشکر کنم، زیرا اگر این کار در آخر سخنانم انجام شود، موسیقی پخش می گردد و همه چیز به هم می ریزد. من می خواهم بدانی که با ارزش ترین چیز ها در زندگی مان را تو به من داده ای.”

دنزل و پائولتا واشنگتن؛ ۴۰ سال

329 w700 1 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

آن ها در سال ۱۹۷۷ با یکدیگر آشنا شدند و ۶ سال بعد به طور رسمی ازدواج نمودند. با این حال درخواست ازدواج آقای واشنگتن قبلا سه بار رد شده بود. وی قبلا فکر می کرده که خواسته اش را تنها دو بار مطرح کرده، اما همسرش در مصاحبه ای این گفته را اصلاح نمود.

دالی پارتن و کارل دین؛ ۵۲ سال

330 w700 1 ازدواج موفق بازیگران و چهره های معروف ( 30 ازدواج عاشقانه) + عکس

آن ها در سال ۱۹۶۴ همدیگر را دیدند و ۲ سال بعد ازدواج کردند. آن ها درباره بیش از ۵۲ سال زندگی مشترکشان چیز زیادی در رسانه ها بروز نداده اند، اما یک تفاوت آن ها را کنار یکدیگر نگه داشته است. پارتن در این رابطه می گوید: “مسئله جذب شدن به چیزهای مخالف است. ما کاملا با هم متفاوت بودیم و همین موضوع سرگرم کننده بود. من هیچوقت نمی دانم که او چه چیزی می خواهد بگوید و یا چه کاری انجام می دهد. همسرم همیشه مرا شگفت زده می کند.”