ازدواج میراندا کر با بچه پولدار جوان تر از خودش جنجالی شد + عکس

میراندا کر با میلیاردر مشهور کوچک تر از خودش ازدواج کرد

ازدواج میراندا کر : میراندا کر سوپر مدل مشهور دنیای مد با موسس و خالق اسنپ چت که یک میلیاردر هست ازدواج کرد، نکته دیدنی اینجاست که میراندا کر از شوهرش بزرگ تر هست. ازدواج میراندا کر | سوپر مدل مشهور میراندا کر با ایوان اسپیگل مالک میلیاردر شبکه اجتماعیاسنپ چت در یک مراسم کوچک ولی مجلل ازدواج کرد.

به گفته مجله پیپل میراندا مدل ۳۴ ساله و ایوان ۲۶ ساله در منزل اسپیگل در لس آنجلس ازدواج کردند.به گزارش پارس ناز منبع نزدیکی به این مجله اظهار داشت:”برای یک مراسم عروسی کوچک،خرج بسیار زیادی شده بود.

511204923 parsnaz com ازدواج میراندا کر با بچه پولدار جوان تر از خودش جنجالی شد + عکسازدواج میراندا کر با ایوان اسپیگل مالک شبکه اجتماعی اسنپ چتازدواج میراندا کر با مالک میلیاردر شبکه اجتماعی اسنپ چت“مراسم عروسی و مهمانی آن ها صمیمی ولی مجلل و شیک بود. میراندا در برنامه ریزی آن بسیار شرکتداشت. او سلیقه خوبی دارد و میداند دقیقا چه میخواهد و بسیار از ازدواج با ایوان شاد بود.”

یکی از مهمانان این مراسم نیز به خبرگزاری ایی.نیوز گفت در این جشن ستاره هاي متعددی حضور داشتندو مهمانی با تعارف نوشیدنی به مهمانان در یک چادر بزرگ در باغ آغاز شد و در کنار آن نوازنده پیانوآهنگ “When You Wish Upon a Star” می نواخت.

حتما بخوانید :  دختر ایرانی کرد تبار نماینده ایران در مسابقه ملکه زیبایی + عکس

ازدواج میراندا کر با بچه پولدار جوان تر از خودش

223121755 parsnaz com ازدواج میراندا کر با بچه پولدار جوان تر از خودش جنجالی شد + عکس

عکس میراندا کر و همسر جدیدش ایوان اسپیگل

چیدمان و دکوراسیون مراسم عروسی میراندا کردکوراسیون محل عروسی نیز به سبک روستیک «روستایی» بود، میزهای چوبی به سبک خانهمزرعه داران ، صندلی و نیمکت هاي سفید و گل هاي رز صورتی دکور آن را تشکیل می داد.میراندا کر پیش از این ، با بازیگری به نام اورلاندو بلوم ۴۰ ساله ازدواج کرده بود که حاصل آن یکپسر شش ساله به نام فلین هست ولی انها در سال ۲۰۱۳ از یکدیگر طلاق گرفتند.

2064089579 parsnaz com ازدواج میراندا کر با بچه پولدار جوان تر از خودش جنجالی شد + عکس

میراندا ، سوپرمدل اسبق ویکتوریا سیکرت و شوهرش

این مدل استرالیایی در مهمانی کمپانی و برند لوئیز وویتن در سال ۲۰۱۴ و در نیویورک با اسپیگلملاقات کرد و در جولای سال قبل انها نامزدی خود را اعلام کردند.میراندا کر و ایوان اسپیگل یکی از ثروتمندترین زوج هاي هالیوود محسوب می‌شوند.

1310630243 parsnaz com ازدواج میراندا کر با بچه پولدار جوان تر از خودش جنجالی شد + عکس

اورلاندو بلوم همسر سابق میراندا کر که با هم پسر کوچکی به نام فلین کریستوفر بلوم دارنداو همین طور یکی از بازیگران آلبوم فیلمهای مشهور “دزدان دریایی کارائیب” هست و با بازیگران معروفجانی دپ و کایرا نایتلی همبازی بود

مجله فوربس ثروت اسپیگل را ۱.۶۴ میلیارد پوند برآورد کرد و در سال ۲۰۱۵ نیز مدل اسبق ویکتوریاسیکرت را بعنوان یکی از پردرآمدترین مدلهای جهان معرفی کرد که در آن سال ۴.۳ میلیون پونددرآمد کسب کرده بود.ولی سخنگویان شخصی این دو نفر از صحبت و ارائه توضیحات اکثر در مورد اخبار مربوطه امتناع کردند.

حتما بخوانید :  اکران فیلم مالیخولیا با حضور بازیگران و مهسن هاشمی + تصاویر

ازدواج میراندا کر با بچه پولدار جوان تر از خودش