ازدواج پسر ۷ ساله ایرانی با دختر جوان ایرانی در خوزستان + تصاویر

ازدواج جنجالی پسر ۷ ساله با دختر جوان ایرانی

پسر ۷ ساله که به مریضی سرطان مبتلا بود در بیمارستان جشن ازدواج خود را با کمک خیرین و همیاران برگزار کرد تا آرزویش برآورده گردد.ازدواجصالح پسر ۷ ساله خوزستانی که مدتی هست با مریضی سرطان دست و پنجه نرم می کند یک آرزوی جذاب و قشنگ دارد که با یاری خیران و گروه همیاران بی نام برآورده شد.

ازدواج جنجالی پسر 7 ساله با دختر جوان ایرانی +عکس

در بین هلهله و شادی همراه با اندوه گروه همیاران بی نامو تعدادی از خیران خوزستانی در هتل بوستان اهواز برگزار شد.صالحکه از مدت ها گذشته به سرطان مبتلا شده، الان مراحل درمان را در بیمارستان بقایی اهواز پشت سر می‌گذارد.او به همراه پدربزرگش از حدود دو هفته پیش برای انجام شیمی درمانی به اهواز آمده اما پدربزرگ نمی توانست

در بیمارستان وی را همراهی کند به همین علت چند نفر از بانوان گروه همیاران بی نام شبانه روزدر کنار صالح در بیمارستان از او مراقبت میکردند.

ازدواج جنجالی پسر 7 ساله با دختر جوان ایرانی +عکس

ازدواج پسر ۷ ساله با دختر جوان

هدی رشیدی یکی از اعضای ‘گروه همیاران بی نامو برگزار کننده این مراسم در این باره میگوید:صالح مدتی گذشته به یکی از بانوان گروه، گفته بود که بزرگترین آرزویش برتن کردن لباس دامادی هست،این کودک هفت ساله در حین درمان درد و رنج زیادی را تحمل میکرد همین مساله باعث شد که برآورده کردن آرزوی وی را در اولویت قرار دهیم.

حتما بخوانید :  عروس و داماد ایتالیایی در حرم امام رضا(ع) مسلمان شدند + عکس

ازدواج جنجالی پسر 7 ساله با دختر جوان ایرانی +عکس

مراسم دامادی صالح

روز جشن، مهمانان در انتظار ورود داماد کوچک بودند.اما آرایشگاه رفتن و لباس پوشیدن بیش از زمان معمول طول کشیده بود. ظاهرا درد مریضی در روز دامادی هم دست از سر صالح برنداشته بود.بالاخره داماد کوچک سوار بر ویلچر از خودرو تزیین شده پیاده شد. مهمانان اشک می ریختند.

موسیقی و رقص محلی بختیاری تکمیل کننده این مراسم بود. صالح در پایان مراسم در حالیکه از ته دل میخندید و دردش کمی تسکین یافته بود به بیمارستان منتقل شد. ازدواج پسر ۷ سالهرشیدی میگوید:صالح دوباره در بخش مراقبت هاي ویژه بستری شد و در روزهای بعد حال او بسیار بهبود یافته بود و فعلا مرخص شده هست.


حتما بخوانید :  زیباترین مناظر دیدنی ایران از نگاه سایت خارجی گاردین + عکس