ازدواج پیرمرد با دختر جوان خوش شانس پول دوست + عکس

ازدواج زن جوان با پیرمرد زشت او را میلیونر کرد

ازدواج پیرمرد با دختر جوان : ازدواج با پیرمرد زشت , زنی که برای خرید یک کلبه ییلاقی به کوهستان رفته بود با پیرمرد زشت و منزوی آشنا شد. ازدواج با پیرمردی که ۲۵ سال از این زن بزرگتر بود او را میلیونر کرد.

به گزارش شهر مطلب، ازدواج با پیرمرد برای زنی که ۲۵ سال از او جوان تر بود پایان خوشی به همراه داشت . تصاویر مراسم عقد و ازدواج زن و مردی درفضای مجازی منتشر و توجه همه را به خود جلب کرد. زن جوان که علاقه به خرید ملک و املاک داشت در مسیر یک معامله با همسر آینده ی خود آشنا شد.

ازدواج پیرمرد با دختر جوان

1 69 ازدواج پیرمرد با دختر جوان خوش شانس پول دوست + عکس

خانم “ساندرین دویلارد ” برای خرید کلبه پنچ چوپانان ( خانه ای مشهور در دل کوه ) در نزدیکی پیست اسکی به کوهستان رفته بود که پیرمردی به نام ” مارسل آمفوکس ” را ملاقات کرد . این پیرمرد که سالها دچار انزوا شده بود و در شرایط نامناسب ظاهری و امکانات زندگی می کرد به پیشنهاد زن جوان با او ازدواج کرد تا از این وضعیت نجات یابد. زوج عاشق در همان روستا مراسم ازدواج خود را برگزار کردند.

ازدواج پیرمرد

2 46 ازدواج پیرمرد با دختر جوان خوش شانس پول دوست + عکس

 

حتما بخوانید :  عروسک های ترسناک و قدیمی با نام شکم گویی + تصاویر

آنها در سال ۲۰۱۱ با هم ازدواج کردند . خانم ساندرین برای رسیدگی به کارهایش اکثر وقتش را در شهر سپری می کرد ولی پیرمرد ملقب به منزوی کوهستان همچنان در شرایطی نامناسب در کلبه ی خود بدون حتی امکاناتی همچون برق و آب لوله کشی زندگی می کرد.

3 45 ازدواج پیرمرد با دختر جوان خوش شانس پول دوست + عکس

چند سال بعد پیرمرد میلیونر در یک تصادف مشکوک کشته شد و تمامی اموالش به همسرش رسید. جنجال های زیادی همراه این ازدواج و ثروتمند شدن برای آن زن بود ، برخی می گفتند که او به دلیل آشنایی از موقعیت کلبه و املاک پیرمرد با او ازدواج کرده بود تا در نهایت خود صاحب آنها شود و صحبتهای دیگر که خانم “ساندرین” تمام آنها را رد کرده است.

ازدواج پیرمرد پولدار با دختر جوان

4 44 ازدواج پیرمرد با دختر جوان خوش شانس پول دوست + عکس

در این تصادف دو تن از دوستان خانم ساندرین هم دچار حادثه شدند اما بعد از مدتی درمان سلامتی خود را بدست آوردند.

5 39 ازدواج پیرمرد با دختر جوان خوش شانس پول دوست + عکس 6 39 ازدواج پیرمرد با دختر جوان خوش شانس پول دوست + عکس

حالا این زن با فروش کلبه و زمین های همسر سابقش به ثروتی میلیاردی خواهد رسید چرا که صاحبان پیست اسکی و اقامتگاه های لوکس در کوهستان آلپ در تلاش هستند تا آنها را خریداری کنند.

ازدواج پیرمرد با دختر جوان خوش شانس پول دوست + عکس


حتما بخوانید :  خانه جنگلی مدرن با دیوارهای شگفت انگیز شیشه ای در دل جنگل + تصاویر