ازدواخ دختر ۵ ساله سرطانی با بهترین دوستش + تصاویر و حاشیه ها

دختر بچه ۵ ساله سرطانی با بهترین دوستش ازدواج کرد

ازدواخ دختر ۵ ساله : دختر کوچولوی ۵ ساله که به مریضی سرطان مبتلا بود با دوست صمیمی اش ازدواج کرد و بقیه نیز این مراسم را برای انها جشن گرفتند. ایلیث پاترسون دختربچه ۵ ساله ایست که از ۲ سالگی به سرطان مبتلا شده هست!پزشکان به پدر و مادر این دختر این موضوع را اطلاع دادند که دخترشان فرصت زیادی برای زندگی کردن ندارد به همین جهت والدین او تصمیم گرفتند که آرزوهای دخترشان را برآورده سازند.

وقتی از این دختر ۵ساله درمورد مهم ترین آرزویش سوال شد, جواب داد: دوست دارم با دوستم هریسون ازدواج کنم!هریسون دوست ۶ ساله این دختر هست که همبازی یکدیگر بوده و بیشتر اوقات خود را با یکدیگر سپری میکردند.پس از موافقت پدر و مادر هریسون, مراسم ازدواج صوری این دختر و پسر در بیمارستان برگزار شد.

1588688606 parsnaz com ازدواخ دختر 5 ساله سرطانی با بهترین دوستش + تصاویر و حاشیه هاایلد و دوستش هریسون در نقش عروس و داماد

1891439876 parsnaz com ازدواخ دختر 5 ساله سرطانی با بهترین دوستش + تصاویر و حاشیه ها

کارت عروسی ایلیث و هریسون

نکته دیدنی حضور مهمان خاص برای این مراسم بود.در این ازدواج از شخصیت هاي انیمیشنی مورد علاقه عروس و داماد دعوت شده بود که در مراسم حاضر شوند.

1292637152 parsnaz com ازدواخ دختر 5 ساله سرطانی با بهترین دوستش + تصاویر و حاشیه هاحضور شخصیت هاي انیمیشنی در مراسم ازدواج

2069886762 parsnaz com ازدواخ دختر 5 ساله سرطانی با بهترین دوستش + تصاویر و حاشیه هاایلیث و هریسون در کنار یکدیگر


حتما بخوانید :  ازدواج عاشقانه دختر 18 ساله زیبا و پیرمرد 60 ساله + عکس