استقبال از رئیس جمهوری اندونزی به صورت رسمی توسط روحانی

استقبال رسمی روحانی از رئیس جمهوری اندونزی

استقبال از رئیس جمهوری اندونزی : رئیس جمهوری اندونزی در مجموعه فرهنگی – تاریخی سعد آباد مورد استقبال رسمی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

82345997 71247292 استقبال از رئیس جمهوری اندونزی به صورت رسمی توسط روحانی

رییس جمهوری اندونزی روز گذشته در راس یک هیات بلند پایه اقتصادی برای مذاکره با مقام های بلندپایه کشورمان وارد تهران شد.

دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری کشورمان که سال گذشته به جاکارتا سفرکرده بود با مقام های این کشور برای توسعه همکاری های دو جانبه مذاکره کرد و توافقاتی به منظور افزایش مناسبات اقتصادی پس از برجام اتخاذ شد.

دیدار رئیس جمهوری اندونزی از ایران برای افزایش همکاری در زمینه های نفت و گاز، همکاری در بخش مدیریت حوزه نفتی و سرمایه گذاری ایران در بخش پالایشگاه اندونزی صورت می گیرد.
مناسبات ایران و اندونزی به ویژه روابط اقتصادی پس از یک دوره رکود بدنبال رایزنی های مقامات دو کشور پس از برجام و سفر

جاری جوکو ویدودو، رئیس جمهوری اندونزی به تهران روندی رو به توسعه را شاهد است و کارشناسان معتقدند روابط دو کشور ظرفیت مبادله ۵ میلیارد تبادل تجاری را دارد.

D8A7D8B3D8AAD982D8A8D8A7D98420D8A7D986D8AFD988D986D8B2DB8C استقبال از رئیس جمهوری اندونزی به صورت رسمی توسط روحانی

اکنون پس از گذشت بیش از یکسال و رایزنی های مختلف در امور بانکی و مالی، انرژی و گاز، حضور شرکت های فنی – مهندسی ایرانی در طرح های توسعه ای اندونزی، افزایش واردات و صادرات و بخش های مردمی و کنسولی و انجام دو دور اجلاس مشترک همکاری های اقتصادی دو کشور در تهران و جاکارتا رئیس جمهوری اندونزی که دیدگاه های توسعه اقتصادی در اولویت برنامه های دولتش است، به تهران سفر می کند تا اسناد جدیدی برای افزایش همکاری های بین دو کشور امضا شود.

حتما بخوانید :  بازی رئال یوونتوس فینال ليگ قهرمانان (13 خرداد) + تصاویر و فیلم و حاشیه های بازی امشب

جوکو ویدودو اخیرا گفته بود کشورش مصمم است روابط جاکارتا – تهران در تمامی سطوح سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ارتقا یابد.
ارزش مناسبات اقتصادی ایران و اندونزی سال ۲۰۱۱ بیش از ۲ میلیارد دلار بود که با اعمال تحریم ها علیه ایران این میزان سال به سال کاهش یافت و به چند صد میلیون دلار رسید.

رییس جمهوری اندونزی در سفر به تهران با حضرت آیت الله خامنه ‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران و علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار می کند.

 استقبال از رئیس جمهوری اندونزی به صورت رسمی توسط روحانی

جوکو ویدودو رییس جمهوری اندونزی عصر روز سه شنبه برای انجام سفری رسمی، در راس هیاتی بلندپایه وارد تهران شدو از سوی واعظی مورد استقبال قرار گرفت.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، دکتر واعظی پور به همراه همسرش به استقبال رئیس‌جمهوری اندونزی و همسرش رفتند.

636172572584359844 استقبال از رئیس جمهوری اندونزی به صورت رسمی توسط روحانی 636172573352174820 استقبال از رئیس جمهوری اندونزی به صورت رسمی توسط روحانی

‘ایریانا جوکووی’ همسر رئیس جمهور اندونزی، ‘ناسوتین’ وزیر ارشد هماهنگی امور اقتصادی دولت، ‘پراتیکنو’ دبیر دولت و ‘توماس تریکاسیح’ رئیس شورای هماهنگی سرمایه گذاری اندونزی (بی.کی.پی.ام) و چند وزیر و مقام دیگر بلندپایه دولت، ‘جوکو ویدودو’ را در سفر به ایران همراهی می کنند.


حتما بخوانید :  دختران نقاب دار یمن در مراسم زیباترین دختر یمن + تصاویر