استیضاح آخوندی ، تاریخ استیضاح وزیر راه ، متن نامه و جلسه استیضاح آخوندی

اعلام آمادگی آخوندی برای استیضاح

استیضاح آخوندی : وزیر راه و شهرسازی طی نامه ای به رئیس مجلس اعلام کرد که از ۲۷ بهمن آمادگی دارد در مجلس حضور یافته و پاسخگوی سؤالات نمایندگان باشد.

Image result for ‫آخوندی‬‎

به گزارش مشرق، اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سه‌شنبه پارلمان، نامه عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس درباره استیضاحش را قرائت کرد.

متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای لاریجانی
ریاست مجلس شورای اسلامی

با توجه به اعلام وصول درخواست استیضاح اینجانب توسط تعدادی از نمایندگان محترم مجلس در بعدازظهر روز جاری (۲۶ بهمن)، به استحضار می‌رساند که اینجانب از فردا (۲۷ بهمن) آمادگی دارم که در صحن مجلس حضور یافته و پاسخگوی سؤالات نمایندگان باشم.

لذا هر زمانی را که هیئت رئیسه تعیین می‌کنند، امر به اعلام فرمایید.

به گزارش فارس، قرار است جلسه استیضاح وزیر راه و شهرسازی روز یکشنبه اول اسفند برگزار شود.

استیضاح وزیر راه یکشنبه آینده در دستور کار مجلس

آخوندی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که استیضاح وزیر راه یکشنبه آینده در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.

به گزارش شهر مطلب به نقل از ایسنا، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز سه‌شنبه مجلس با اشاره به اعلام وصول طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی گفت: در رابطه با استیضاح مکاتباتی با آقای وزیر صورت گرفت با توجه به اینکه در هفته آینده باید بودجه مورد بررسی قرار گیرد، ما معذوراتی داشتیم و باید موضوع استیضاح و بودجه را با هم تنظیم می‌کردیم.

حتما بخوانید :  ماجرای تاج گل جهانگیری برای خانم پولدار + تصاویر و حاشیه ها

وی افزود: آقای آخوندی درباره زمان برگزاری استیضاح در صحن علنی نامه‌ای به هیات رئیسه نوشت و اعلام کرد که اختیار را به رئیس مجلس واگذار می‌کنیم، لذا براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته استیضاح آقای آخوندی یکشنبه آینده انجام می‌شود و سپس مجلس وارد بررسی لایحه بودجه سال ۹۶ می‌شود تا هر دوی این موضوعات مورد رسیدگی قرار گیرد.

همچین علی‌اصغر یوسف‌نژاد در این رابطه در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با تصمیم هیأت رئیسه مجلس و اعلام آمادگی آقای آخوندی طرح استیضاح وزیر راه یکشنبه ( اول اسفند) در دستور کار علنی مجلس قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی در جلسه علنی بعد از ظهر امروز (سه شنبه) مجلس اعلام وصول شد.

استیضاح آخوندی ، تاریخ استیضاح وزیر راه


حتما بخوانید :  تاثیر حادثه پلاسکو بر پوشاک و لباس شب عید چقدر است؟