ساخت اسلحه دست ساز عجیب در کارگاه زیر زمینی + عکس

ساخت اسلحه دست ساز در کارگاه زیر زمینی

ساخت اسلحه دست ساز در کارگاههای زیر زمینی کشور فیلیپین در حالی این روزها مورد توجه خاص شبکه های اجتماعی قرار گرفته است که در یکی شهرهای کوچک فیلیپین که ساکنان آن نزدیک به یک قرن است که در کار تولید اسلحه دست ساز فعالیت داشته و نسل جدید نیز با ادامه این کار در کار تولید اسلحه هایی مختلف مشغول هستند . در ادامه با شهر مطلب همراه شوید.

اسلحه دست ساز

اسلحه دست ساز عجیب

ساخت اسلحه دست ساز در فیلیپین در حالی از رونق خاصی برخوردار است که اهالی این شهر با تاسیس تعاونی هایی مختلفی به صورت قانونی دست به ساخت اسلحه در کارگاههای نه چندان مدرن خود می زنند و با همکاری با مافیای محلی بخش زیادی از آن را به صورت غیر قانونی به فروش می رسانند.

سفارس ساخت اسلحه دست ساز در کارگاههای زیر زمینی فیلیپین حداکثر بین یک یا دو هفته طول خواهد کشید و در این میان نیز قبل از سفارش مشتری تصویری از اسلحه دلخواه خودش را در اختیاز سازنده قرار داده و بعد از ساخت با قیمتی که اصولا توافقی است ، اسلحه دست ساز در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

جالب است بدانید که در کارگاههای زیر زمینی ساخت این اسلحه ها در کشور فیلیپین شما می توانید هر نوع اسلحه سبک را برای ساخت سفارش داده و آن را کمتر از ۲۰ روز تحویل بگیرد.

حتما بخوانید :  روش خلاقانه در عکس گرفتن ( مادر حال من خوب است ) + عکس

تصاویر عجیب از ساخت اسلحه دست ساز