اسیدپاشی در شاهرود – جزئیات و اخبار جدید از دستگیری مجرم حادثه

جزییات جدید از اسیدپاشی در شاهرود |مظنون حادثه دستگیر شد

فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان از اسید پاشی در روستای قلعه آقا عبدالله در ۱۹کیلومتری شامل شاهرود با ۲ مصدوم خبر داد.

اسیدپاشی در شاهرود

اسیدپاشی در شاهرود – سردار روح الامین قاسمی فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان، ضمن تائید بروز حادثه اسید پاشی در بخش بسطام شاهرود، تاکید کرد: این حادثه دو مصدوم برجای گذاشت که یکی از آنها برای درمان سرپایی به بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود و دیگری به علت جراحات وارده به بیمارستان سوانح سوختگی ساری اعزام شد.

 اسیدپاشی در شاهرود

وی افزود: در این حادثه فردی ناشناس با حضور در منزل مردی ۷۸ ساله ظرفی با مقداری اسید روی دختر و همسر وی ریخته و متواری شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان تصریح کرد: این حادثه ساعت ۱:۵۰ دقیقه بامداد شنبه در بدو اطلاع رسانی به سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰، در دستور کار ماموران نیروی انتظامی شاهرود قرار گرفت و با واکنشی سریع، مظنون این حادثه دستگیر شد.

قاسمی همچنین با بیان اینکه علت این حادثه در مراحل بعدی تحقیقات مشخص خواهد شد، درباره هویت مصدومان، گفت: در این حادثه یک پیرمرد ۷۰ساله از ناحیه شکم مورد سوختگی قرار گرفته و همچنین یک دختر جوان ۲۳ ساله که این دختر جوان برای ادامه درمان به ساری منتقل شد.

حتما بخوانید :  دکتر صلحی تبریز + ماجرای فوت همسر و مادر دکتر صلحی تبریز

وی با تاکید بر اینکه ناجا در برخورد با چنین حوادثی که جنبه خشونت دارند، بدون هیچ مماشاتی رفتار خواهد کرد، افزود: ساعتی قبل با تلاش مستمر ماموران پلیس مردی جوان با عنوان مظنون اصلی پرونده دستگیر و انجام تحقیقات تخصصی از وی همچنان ادامه دارد.

پیش از آن منابع محلی از مصدومیت هر چهار عضو یک خانواده خبر دادند که این خبر مورد تائید نیروی انتظامی شهرستان شاهرورد قرار نگرفت.

حادثه اسیدپاشی در شاهرود


حتما بخوانید :  متفاوت ترین عکس های گرفته شده از مدافعان حرم در سوریه + تصاویر