اشتباهات داوری عجیب و باور نکردنی داوران در فوتبال لالیگا + عکس

۱۰ اشتباه باور نکردنی داوران در لالیگا

اشتباهات داوری عجیب : داوران اسپانیایی در فصل جاری لالیگا ۱۰ اشتباه فاحش داشتند که در نتایج تاثیرگذار بودند.

ارناندس آخرین داور در لالیگاست که در این فصل لیگ فوتبال اسپانیا اشتباه‌هات فاحش داشته است. این داور اسپانیایی در دیدار بارسلونا و رئال بتیس متوجه گل آشکار آبی‌اناری‌ها نشد. در این فصل لالیگا، ۱۰ اشتباه فاحش داوری وجود داشته است که در ادامه به آن اشاره می‌شود.

نمونه ای از اشتباهات داوری

رئال بتیس – بارسلونا (هفته‌ بیستم)

57430002 اشتباهات داوری عجیب و باور نکردنی داوران در فوتبال لالیگا + عکس

ارناندس ارناندس در نیمه دوم این دیدار قضاوت خوبی نداشت. تیم لوییس انریکه معتقد بود داور باید یک پنالتی‌ اعلام و توپی که از خط دروازه‌ عبور کرده بود را گل اعلام می‌کرد اما داور به آن اعتقادی نداشت. در تصاویری که دوباره پخش شد، اشتباه داور غیر قابل انکار بود.

رئال‌ مادرید – اسپانیول (هفته‌ چهارم)

57430001 اشتباهات داوری عجیب و باور نکردنی داوران در فوتبال لالیگا + عکس

سرخیو راموس در این دیدار با دست خود ضربه ارنان پرس را متوقف کرد. ارناندس ارناندس که در این بازی نیز داور بود، این صحنه را ندید و خطایی اعلام نکرد. راموس در آن زمان کارت زرد داشت و می‌توانست اخراج شود.

ویارئال – بارسلونا (هفته‌ هفدهم)

57429999 اشتباهات داوری عجیب و باور نکردنی داوران در فوتبال لالیگا + عکس

زمانی که ویارئال در دقیقه ۷۳ از حریفش پیش بود، اینگاسیو ایگلسیاس ویانوئه‌وا (داور بازی) دست‌های برونو سوریانو را ندید که می‌خواست لیونل مسی را متوقف کند. مهاجم آرژانتینی و دیگر هم تیمی‌هایش به این موضوع اعتراض کردند اما داور معتقد بود که بازی باید ادامه پیدا کند.

سویا – رئال بتیس (هفته‌ پنجم)

57430000 اشتباهات داوری عجیب و باور نکردنی داوران در فوتبال لالیگا + عکس

دیدار این دو تیم به داربی جنجالی تبدیل شد و تنش زیادی در این دیدار وجود داشت. استرادا فرناندس گل درست الکس آلگریا را برای بتیس اعلام نکرد. سویا به لطف گل مرکادو پیروز این دیدار شد.

حتما بخوانید :  بوسیدن آلت تناسلی + مراسم عجیب بوسیدن آلت تناسلی + عکس

رئال سوسیداد – ‌بارسلونا (هفته‌ سیزدهم)

57430003 اشتباهات داوری عجیب و باور نکردنی داوران در فوتبال لالیگا + عکس

خیل مانسانو با توجه به نظر کمک داور گل صحیح سوسیداد در ‌دقیقه ۷۶ را مردود اعلام کرد. این در حالی بود که بازی یک بر صفر پیش می‌رفت و با همین نتیجه‌ پایان یافت. این اشتباه باعث شد آبی‌اناری‌ها شکست را در آنوئتا تجربه نکنند.

سویا – اوساسونا (هفته‌ نوزدهم)

57430004 اشتباهات داوری عجیب و باور نکردنی داوران در فوتبال لالیگا + عکس

استرادا فرناندس دیدار این دو تیم را قضاوت کرد. بازیکنان اوساسونا به خطا مودو واسکس روی اوریول ریرا اعتراض کردند. ریرا پس از این بازی به شدت از قضاوت‌ داور انتقاد کرد. همچنین باشگاه در یک بیانیه‌ای به ناداوری اشاره کرد.

ایبار – اتلتیکومادرید (هفته‌ هفدهم)

57430005 اشتباهات داوری عجیب و باور نکردنی داوران در فوتبال لالیگا + عکس

اتلتیکومادرید به سختی توانست در ایپورا به پیروزی برسد. این بازی با قضاوت بحث برانگیز روبه‌رو شد. قرمز و سفیدپوشان در ‌دقیقه ۵۳ با گل سائول نیگس از حریف پیش افتادند. این گل در شرایط آفساید به ثمر رسید.

سویا – لاس پالاماس (هفته‌ سوم)

57430006 اشتباهات داوری عجیب و باور نکردنی داوران در فوتبال لالیگا + عکس

در آن هفته‌ لاس پالاماس صدرنشین لالیگا بود و در هفته‌ سوم صدرنشینی‌اش پایان یافت. این تیم برابر سویا با یک پنالتی‌ نادرست مغلوب شد. ویتولو پس از برخورد با بیگاس در محوطه جریمه به زمین افتاد و مارتین مونوئرا آن را پنالتی‌ اعلام کرد. ضربه پنالتی‌ در ‌دقیقه ۸۹ به گل تبدیل شد. سپس اندلسی‌ها در ‌دقیقه ۹۴ گل پیروزی را به ثمر رساندند.

گرانادا – دپورتیوو لاکرونیا (هفته‌ یازدهم)

حتما بخوانید :  حمل مواد مخدر و قاچاق با ترفندهای خلاقانه و جالب + عکس

57430008 اشتباهات داوری عجیب و باور نکردنی داوران در فوتبال لالیگا + عکس

لاکرونیا در ورزشگاه لس کامنس به تساوی دست یافت اما می‌توانست پیروز این دیدار شود. زمانی که بازی یک بر صفر بود، اوندیانو ماینکو گل بابل را به خاطر آفساید بودن قبول نکرد. این در حالی بود که کمک داور اشتباه کرده بود.

والنسیا – بارسلونا (هفته‌ نهم)

57430007 اشتباهات داوری عجیب و باور نکردنی داوران در فوتبال لالیگا + عکس

آبی‌ناری‌ها توانستند در مستایا سه بر دو پیروز شوند. دومین گل بارسلونا نباید قبول می‌شد چون در شرایط آفساید به ثمر رسید. اوندیانو ماینکو در قضاوتش دچار اشتباه شد.

اشتباهات داوری عجیب و باور نکردنی داوران در فوتبال لالیگا + عکس