اعتراض به رامبد جوان در مسابقه خنداننده شو + عکس و حاشیه ها

اعتراض ها به رفتار رامبد جوان در مسابقه خنداننده شو

اعتراض به رامبد جوان : برنامه خندوانه در سری جدید خود اقدام به برگزاری مسابقه “خنداننده شو” کرده است تا از میان مردم و با رای مردم، خنداننده برتر را انتخاب کند.

مسابقه خنداننده شو در خندوانه

مسابقه خنداننده شو در خندوانه – برنامه خندوانه در سری جدید خود اقدام به برگزاری مسابقه “خنداننده شو” کرده است تا از میان مردم و با رای مردم، خنداننده برتر را انتخاب کند.

1273877 126 اعتراض به رامبد جوان در مسابقه خنداننده شو + عکس و حاشیه ها

در مرحله نهایی این مسابقه که در حال پخش است، ۱۶ نفر حضور دارند که با یکدیگر به رقابت می پردازند و مردم نیز به برترین ها رای می دهند. در این بین و تا به این جا دو سه اجرا قابل توجه بوده که در یادداشت دیگری بدان خواهیم پرداخت. اما نکته قابل تامل درباره برنامه شب گذشته، نوع رفتار رامبد جوان در هنگام رای گیری بود که با واکنش های بسیار تندی در فضای مجازی مواجه شده است.

ماجرا از جایی آغاز شد که از ۱۶ نفر، ۱۰ نفر با رای مردم به مرحله بعد راه یافته بودند و حالا قرار بود از میان ۴ نفری که کترین رای را بدست آورده اند، مجددا فرصتی داده شود تا یک اجرا داشته باشند و تماشاگران داخل استودیو به آنها رای بدهند.

از این ۴ نفر، ۲ نفر از گروه رامبد جوان و ۲ نفر از گروه اشکان خطیبی بودند که استندآپ های خود را اجرا کردند و بطور محسوسی اجراهای افراد گروه اشکان خطیبی بهتر بود. نکته قابل تامل اما آنکه در این میان رامبد جوان رو به تماشاگران کرد و گفت چون از گروه های دیگر (شقایق دهقان و جسن معجونی) ۳ نفر به دور بعدی راه یافته اند، پس تماشاگران یکی از افراد گروه او و یکی از گروه اشکان خطیبی را انتخاب کنند. نتیجه رای گیری هم طبعا همان بود که رامبد خواسته بود.

حتما بخوانید :  قرمز شدن آب زاینده رود اصفهان + عکس و دلیل قرمز شدن آب زاینده

اتفاقی که با اعتراض تند شرکت کننده حذف شده از گروه اشکان خظیبی، مواجه شد. بابک رفاهی که اجرای بهتری داشت در اعتراض خطاب به رامبد جوان گفت که این کار شما مصداق بی عدالتی بود. فارغ از اینکه شما در اینستاگرامتان که ۵ میلیون فالوور دارد، برای تیم خود تبلیغ می کنید، حالا هم با عدالتی زمینه حذف من را فراهم کردید. در حالی که هر کسی که بهتر است باید به مرحله بعد راه پیدا کند.

اشکان خطیبی

بعد از اتمام برنامه، اشکان خطیبی با انتشار پستی در اینستاگرامش، به حمایت از بابک رفاهی پرداخت. و کاربران با کامنت های بعضا تندی در زیر پست های خطیبی و رامبد جوان، به انتقاد از رفتار جوان پرداختند و او را به بی عدالتی و حق خوری متهم کردند. این اظهارنظرها تا جایی پیش رفت که رامبد جوان مجبور شد کامنت های اینستاگرامش را ببندد.

1273878 918 اعتراض به رامبد جوان در مسابقه خنداننده شو + عکس و حاشیه ها

از سوی دیگر، بابک رفاهی شرکت کننده حذف شده نیز با انتشار عکس معروفی از بابک سلیمی ( که در المپیک حقش خورده شده بود) نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد.

1273879 790 اعتراض به رامبد جوان در مسابقه خنداننده شو + عکس و حاشیه ها

این وسط معلوم نیست که سرنوشت جوان حذف شده که پس از صحبت رامبد جوان حذف شد، چه خواهد بود. شرکت کننده‌ای که به زعم خود رامبد جوان در انتهای برنامه، اجرای بهتری داشت. ضمن این که این پرسش مطرح است که چرا تماشاگران، به جای تایید استعداد برتر، خود را مسئول اجرای خواسته مجری برنامه می‌دانند.

حتما بخوانید :  شادی رهبر کره شمالی خبر ساز شد + عکس شادی کردن عجیب

در ادامه تعدادی از کامنت های مردم زیر پست های اشکان خطیبی و رامبد جوان را مشاهده می کنید:

photo 2017 06 12 02 20 06 اعتراض به رامبد جوان در مسابقه خنداننده شو + عکس و حاشیه ها

photo 2017 06 12 02 19 44 اعتراض به رامبد جوان در مسابقه خنداننده شو + عکس و حاشیه ها

photo 2017 06 12 02 19 34 اعتراض به رامبد جوان در مسابقه خنداننده شو + عکس و حاشیه ها

photo 2017 06 12 02 20 45 اعتراض به رامبد جوان در مسابقه خنداننده شو + عکس و حاشیه ها