اعدام عباس صحرایی قاتل اراک با طناب زرد – عکس و فیلم +۱۸

اعدام قاتل اراک با طناب زرد در ملاعام

اعدام عباس صحرایی : عامل قتل عام خانواده اراک ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح امروز – پنجشنبه – به محله فوتبال اراک انتقال یافت و با طناب دار زرد رنگ در مقابل مردم و پس از اجرای مراسم اعدام به دار مجازات آویخته شد.

قاتل اراکیقاتل اراکیقاتل اراکیphoto_2017-04-13_07-41-09photo_2017-04-13_07-52-03به گزارش رکنا، سحرگاه امروز صحنه اعدام execution در ملاء عام عامل قتل Murder عام اراک در منطقه شهرک علی بن ابی طالب که این پرونده هولناک رقم خورده بود آماده شد.

صحنه اجرای حکم با داربست هایی که بسته شده بود تحت نظر ماموران قرار داشت و از ساعت ۶ صبح مردم که می خواستند شاهد این اجرای حکم باشند به سمت محل اجرای حکم حرکت کردند.

فیلم اعدام عباس صحرایی – قاتل خانوادگی اراک

دانلود فیلم

تیم های پلیسی به صورت آماده باش منطقه را تحت نظر قرار دادند تا اینکه ساعت ۷ صبح خودروی پلیس Police که اسکورت شده بود وارد محل تحت نظر ماموران شد.

ابتدا سکوت همه جا را فرا گرفته بود تا اینکه در خودروی پلیس باز شد و متهم در حالیکه دستبند و پا بند داشت به کمک مامور بدرقه پلیس از خودرو خارج شد.

سر و صدا مردم بالا گرفت و مردم با شعارهایی از پلیس قدردانی می کردند و عامل این جنایت Crime هولناک که عباس صحرایی ۲۶ ساله است به سمت چوبه دار حرکت می کرد.

حتما بخوانید :  دوست پسر جدید جنیفر لوپز و عکس های لو رفته او + تصاویر

ماموران نقابدار پلیس عباس را روی صندلی چوبه دار قرار دادند و طناب دار به گردن وی انداخته شد.

در شروع مراسم ابتدا نماینده دادستان حکم صادر شده را خواند که در آن عباس صحرایی به خاطر قتل ۶ عضو ۲ خانواده در روز ۱۷ اسفند ماه ۹۵ به ۶ بار قصاص در ملاء عام، ۸ سال حبس تعزیری و تحمل ۷۴ ضربه شلاق Whip محکوم شده است.

پس از خواندن این حکم که در شعبه ۱۹ دیوان عالی کشور تایید شده بود دستور اجرای حکم صادر شد.

عکس اجرای حکم اعدام قاتل ۶ شهروند اراکی

عامل قتل ۶ شهروند اراکی صبح امروز پنجشنبه ۲۴ فروردین در اراک پس از اجرای مراسم اعدام به دار مجازات آویخته شد.


حتما بخوانید :  نادر بروسلی درگذشت + عکس و بیوگرافی و علت مرگ نادر کریم آبگون