امبر هرد ، همسر سابق جانی دپ با دوست پسر جدید + عکس

رابطه عاشقانه امبر هرد و ایلان ماسک جنجالی شد

همسر سابق جانی دپ : امبر هرد همسر سابق جانی دپ که چندی پیش به دلیل کتک خوردن از وی جدا شد اکنون در استرالیا با ایلان ماسک مرد سرشناس دنیای تکنولوژی در حال وقت گذراندن هست.رابطه عاشقانه امبر هرد همسر سابق جانی دپ با میلیاردر سرشناس فاش شد. امبر هرد بازیگر آمریکایی و همسر سابق جانی دپ با ایلان ماسک میلیاردر پرآوازه عکس هایي را در اینستاگرام خودمنتشر کردند که نشان از ارتباط نزدیک و صمیمانه انها دارد.

این تصویر در رستورانی به نام «مو مو» در استرالیا گرفته شده جایی که امبر هرد برای فیلم برداری فیلم جدیدی که درآن نقش بازی کرده در آنجا به سر میبرد.ایلان ماسک میلیاردر چهل و پنج ساله متولد آفریقای جنوبی هست. او سه بار ازدواج کرده که دو بار آن با تلولاه ریلی بازیگر انگلیسی بوده هست. او از همسر اولش جاستین ویلسون نویسنده کانادایی صاحب شش پسر شد اما پسر اولش را ده هفته پس از تولد از دست داد.

ایلان ماسک مدیرعامل شرکت خودروسازی «تسلا» و بنیانگذار «اسپیس‌ اکس» هست؛ شرکتی که توانست با موفقیت موشک فالکن ۹ را از کالیفرنیا به فضا بفرستد و حالا در پی فرستادن مسافر به فضا هست.امبر هردبازیگر آمریکایی در سال «۲۰۰۸» با بازی در فیلم «پاین اپل اکسپرس» نامش را مطرح کرد. در سال «۲۰۱۰» گفت با هر کس که عاشقش شود میتواند ارتباط جنسی داشته باشد و زن و مرد بودن طرف مقابل برایش مهم نیست.

حتما بخوانید :  کثیف ترین بازیگران هالیوود که بهداشت فردی را رعایت نمی کنند + عکس

عکس همسر سابق جانی دپ – امبر هرد

2053780752 parsnaz com امبر هرد ، همسر سابق جانی دپ با دوست پسر جدید + عکساو از سال «۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲» با تاسیا ون ری، عکاس در ارتباط عاشقانه بود تا این که در سال «۲۰۱۱» در جریان فیلم برداری خاطرات عجیب و غریب از بروس رابینسون با جانی دپ آشنا شد. این دو یک سال پس از آشنایی هم منزل شدند و در فوریه سالِ «۲۰۱۵» نیز پیمان ازدواج بستند.

در ماه مه سال «۲۰۱۶» امبر از جانی دپ تقاضای طلاق کرد و ادعا کردکه خشونت هاي فیزیکی و کلامی همسرش باعث این تصمیم شدهِ هست.پس از ماه ها کشمکش قانونی سرانجام امبر هفت میلیون دلار از شوهرش دریافت کردو از او جدا شد.

تصاویر همسر سابق جانی دپ – امبر هرد

1089820958 parsnaz com امبر هرد ، همسر سابق جانی دپ با دوست پسر جدید + عکس

1434101172 parsnaz com امبر هرد ، همسر سابق جانی دپ با دوست پسر جدید + عکسعکس های امبر هرد بازیگر مشهور هالیوودی

1198789479 parsnaz com امبر هرد ، همسر سابق جانی دپ با دوست پسر جدید + عکس

977964742 parsnaz com امبر هرد ، همسر سابق جانی دپ با دوست پسر جدید + عکسدوست پسر جدید امبر هرد

1533030672 parsnaz com امبر هرد ، همسر سابق جانی دپ با دوست پسر جدید + عکس

453876169 parsnaz com امبر هرد ، همسر سابق جانی دپ با دوست پسر جدید + عکسالون ماسک و امبر هرد،ایلان ماسک و ارتباط با امبر هرد،امبرهرد بازیگر خوشگل

755763655 parsnaz com امبر هرد ، همسر سابق جانی دپ با دوست پسر جدید + عکس

432751193 parsnaz com امبر هرد ، همسر سابق جانی دپ با دوست پسر جدید + عکس

1052739923 parsnaz com امبر هرد ، همسر سابق جانی دپ با دوست پسر جدید + عکسامبر هرد،امبر هرد و معشوقه اخیر،

1376070439 parsnaz com امبر هرد ، همسر سابق جانی دپ با دوست پسر جدید + عکس

امبر هرد ، همسر سابق جانی دپ


حتما بخوانید :  سریال‌ های ماه رمضان 96 + عکس و جزئیات و زمان پخش