اولین عکس رونالدو در کودکی که همه را مجذوب خورد کرد + حاشیه ها

نخستین باری که رونالدو سوژه عکاسان و رسانه ها شد

به تازگی عکسی از کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی فوتبال منتشر شده که وی را در زمانی که برای اولین بار سوژه رسانه هاشده بود به تصویر کشیده است.

نخستین باری که رونالدو سوژه شد

نخستین باری که رونالدو سوژه شد – عکسی از رونالدو در شبکه های اجتماعی منتشر شده که از آن به عنوان اولین تصویر این ستاره فوتبال در رسانه ها یاد شده است.

گفتنی است رونالدو اتهامک که اخیرا درباره فرار از پرداخت مالیات به وی وارد شده پذیرا نیست و به طور کل این موضوع را تکذیب کرده است.

بنا بر گزارش رویترز دادستانی شهر مادرید از کریستیانو رونالدو به اتهام چهار فقره کلاهبرداری برای نپرداختن مالیات بر درآمد به دادگاه منطقه پوسوئلو آلارکن این شهر شکایت کرده است.

نخستین باری که رونالدو سوژه شدآژانس جیستویون که مسئولیت منافع کریستیانو را بر عهده دارد در بیانیه‌ای گفت: «هیچ توطئه فرار مالیاتی وجود ندارد. رونالدو هیچگاه چیزی را پنهان نکرده است».

بنا بر اعلام دادستان مادرید، مهاجم کهکشانها در فاصله سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ مبلغی معادل ۱۴.۷ میلیون یورو از مالیات درآمدهایش و نیز قراردادهای تبلیغاتی‌، فرار مالیاتی داشته است .

دادستان مادرید افزود :« رونالدو برای فرار از پرداخت مالیات درآمدهایش در سال ۲۰۱۰ اقدام به تأسیس شرکت‌هایی در خارج از اسپانیا کرده است تا مسئولان اداره مالیات اسپانیا را در محاسبه میزان واقعی درآمدهایش گمراه کند.

حتما بخوانید :  تصادف زنجیره‌ای مشهد چناران با برخورد 16 خودرو + عکس و جزئیات