اکبر عبدی در برنامه دورهمی چه گفت ؟ + عکس و گفتگوهای اکبر عبدی

حضور اکبر عبدی در برنامه دورهمی

اکبر عبدی در برنامه دورهمی : اکبر عبدی با اشاره به شایعات زیاد درباره سلامتی اش بیان کرد که در فضای مجازی سالی دو بار او را می کشند و اخبار فوتش را می دهند.

اکبر عبدی بازیگر سینمای ایران به پرسش های مهران مدیری درباره مسایل مختلف پاسخ داد.

وی در ابتدا درباره شایعه های زیادی که درباره سلامتی اش وجود دارد، اظهار کرد: سالی دو بار مرا می کشند و من نمی دانم این از دوست داشتن است یا از دوست نداشتن. من سال ۹۴ را دیالیز می کردم و سال ۹۵ پیوند کلیه داشتم همچنین جراحی قلب کردم ولی این روزها حالم بهتر است.

بازیگر فیلم های «اخراجی ها» و «رسوایی» همچنین درباره سلفی گرفتن های مردم با وی و اینکه بیشتر وقت ها این سلفی گرفتن ها آزاردهنده است، بیان کرد: نمی دانم چه کسی سلفی را اختراع کرد، گاهی ما به بهشت زهرا می رویم و یا روی تخت بیمارستان بستری هستیم و بعد می بینیم یک نفر می آید و می خواهد عکس سلفی بیندازد.

عبدی در بخشی از سخنانش در ارتباط با دیگر بازیگران به محمدرضا شریفی نیا اشاره و با مزاح بیان کرد: به من گفتند با شریفی نیا درنیفت اما ما دو نفر مثل تام و جری هستیم نه می توانیم با هم باشیم و نه می توانیم بدون هم باشیم.

بازیگر فیلم های «مادر» و «ای ایران» در بخش دیگری از سخنانش در واکنش به پرسش مهران مدیری درباره همکاری اش با کارگردانان مختلف یادآور شد: من با داریوش مهرجویی همکاری کردم. این افتخار را داشتم که راه رفتن جلوی دوربین، ایست بازیگر و… و حتی مفهوم سینما را از ناصر تقوایی بیاموزم و ۲۰ سال در خانه علی حاتمی سکونت داشتم، به شکلی که حتی گاهی دو تا سه ماه منزل خودم نمی رفتم.

وی اضافه کرد: همچنین در این سال ها مدیون عبدالله اسکندری هستم که مشورت های زیادی با وی داشته ام چه در حوزه کاری و چه در حوزه زندگی خصوصی ام.

عبدی با اشاره به اینکه حدود یک سال و نیم بیکار بوده است و همچنین عمل کلیه خود اظهار کرد: من حدود یک سال و نیم اروپا رفتم و در آنجا تئاتر کار کردم و حدود یک سال و نیم هم تهران بی کار بودم، من به نوعی کارگر ارشاد هستم و وزارت ارشاد کارفرمای ماست اما در این ۲ سال از طرف تلویزیون و وزارت ارشاد زنگ نزدند که حال مرا بپرسند ولی وقتی بمیریم در شبکه خبر زیرنویس می کنند.

حتما بخوانید :  مستند جالب در مورد حادثه ساختمان پلاسکو + تصاویر قدیم و جدید پلاسکو

این بازیگر سینما در پایان بیان کرد: فیلمی هست که خیلی جدی دوست دارم تهیه کننده و بازیگرش باشم سوژه آن از یک فیلم هندی گرفته شده و بخشی هم سوژه ای است که خودم آن را پرورانده ام و اگر کسی بسازد حاضرم بازی کنم و در سرمایه گذاری هم شریک باشم.

جزئیات اعتیاد اکبر عبدی به مواد مخدر!

من به دلیل بیماری دیابت انسولین تزریق می‌کردم و عده‌ای شایعه کردند عمواکبر هروئینی شده است.

شب گذشته مهران مدیری در دومین شب از گفتگو خود با اکبر عبدی به ادامه موضوع بدآموزی پرداخت.

عبدی درپاسخ به سئوال ابتدایی مدیری درخصوص آخرین وضعیت پیوند کلیه خود گفت:چهارم اردیبهشت ۹۵ عمل پیوند داشتم باید به مدت یک سال دارویی‌هایی استفاده کنم.

وی در خصوص دلیل این بیماری عنوان کرد: به دلیل بیماری قند انسولین مصرف می‌کردم،امیدوارم کسی انسولین نزند شبیه ماژیک است که در بازو ودورشکم انسولین استفاده می‌کردم. البته وقتی سر کاری بودیم و من انسولین را تزریق کردم، رفتند شایعه کردند که عمو اکبر هروئینی شده میره پشت هروئین میزنه. همه گفتن کی هروئین صاف میزنه تو شکمش ؟( خنده)

به همین دلایل انسولین استفاده نکردم و اشتباه محضی بود که انجام دادم فکر کنید طناب دار دور گردن خودم انداختم و به مرور سه تا از رگ‌های اصلی بسته شد و کلیه‌ها از کار افتاد.

عبدی در خصوص اینکه اگر به گذشته برگردد چه کارهایی را انجام نمی‌دهد، اظهار داشت : به طور مثال هیچ وقت دیگر سر چند کار نمی‌رفتم. زمانی صبح برای سریال «در مسیر تند باد»،بعدازظهر تئاتر شهر «خاک در افلاک» اقای توسلی کارمی‌کردم و بلافاصله تئاتری که خودم کارگردان و تهیه‌کننده بودم را انجام می‌دادم و بعد «اخراجی‌ها» رو بازی می‌کردم. همه این کارها را به خاطر اینکه خودم و خانواده‌ام به نتیجه دلخواه مادی برسیم انجام دادم اما به چه قیمتی آدم خودش را از بین ببرد به نتیجه مادی رسیدیم اما ارزش نداشت.

عبدی درپاسخ به سئوال مدیری درخصوص کار کردن به خاطر مسائل مالی بیان کرد: بله برخی از کارها را به خاطر مسائل مالی بازی می‌کردم.البته برای همه این موضوع پیش می‌آید . آقا می‌خواهد کارگردان بشه، خانومش میگه خواهرم منشی صحنه باشه باجناق دستیار کارگردان و برادر خانوم کارگردان مدیر تولید و خود خانم طراح صحنه و لباس می‌شود از این مدل داریم تو تیتراژ اسم خانم اول اسم شوهر دوم میاد.

حتما بخوانید :  واکنش بازیگران و هنرمندان به درگذشت هاشمی رفسنجانی + عکس

مدیری سئوال کرد:کسی هست در این سال‌ها اسمش رو رقیب بگذارید؟

عبدی پاسخ داد: بله بوده طرف مقابل منو رقیب می‌دیده اما من اونو به رقیب نمی‌دیدم. چشم نداشته من بازی کنم خیلی بامن دوست بوده شکل من است قدیم ها لاغر تر بوده با ولید هم معروف شد من اسمشو نمیارم ما با مثل زن و شوهر هستیم نه می‌تونیم باشیم نه نمی‌تونیم باشیم ( خنده ). چند روز پیش رفتیم خونشون سه مدل غذا درست کرده بود، گفتم به همین دلیل که چاق میشه ( خنده)

در ادامه این بخش مهران مدیری اعلام کرد اسم محمد رضا شریفی نیا اومد، دعوت می‌کنیم مهمان دورهمی باشند.

عبدی ادامه داد: اگر می‌توانند حضور پیدا کنند و از حق خودشان دفاع کنند در صورتی که ندارند( خنده ).

عبدی در پایان تصریح کرد:همیشه عزیزانی که در حکومت و دولت هستند یا در خانواده‌ها ، می‌گویند سال خوب،پربرکت،شادی باشد به نظرم سال معمولی باشد اما دو دو تا چهار تا باشه نه اینکه ۲۷هزار تا نشود همه چیز معمولی باشد تا همه به راحتی زندگی کنند.

این بازیگر پیشکسوت در پایان برنامه متفاوت‌ترین هدیه را به موزه دورهمی تقدیم کرد و گفت: سنگین‌ترین کادو را به دورهمی آوردم و در این لحظه عوامل پشت صحنه با چرخ، امیر نوری را آوردند.

مدیری گفت: من اینو چه کارش کنم؟ عبدی گفت : برای فروش در موزه بذارید ( خنده )

اما در پایان عبدی تندیس جشن حافظ را به موزه دورهمی اهدا کرد.

اکبر عبدی در برنامه دورهمی چه گفت ؟ + عکس و گفتگوهای اکبر عبدی