اکران فیلم ساعت ۵ عصر با حضور مهران مدیری و دخترش + تصاویر

مهران مدیری و دخترش در اکران خصوصی ساعت ۵ عصر

اکران فیلم ساعت ۵ عصر : مهران مدیری شب قبل میزبان بیش از ۶۰۰ هنرمند بود که دخترش نیز در کنارش به طور خاص حضور داشت و شکار دوربین عکاسان شد.عکس هاي پخش ساعت ۵ عصر با حضور بازیگران در ساختمان پردیس کوروش برگزار شد در این مراسم چهره هاي معروف و معروف حضور داشتند که میتوان به رقبای مهران مدیری از جمله رضا عطاران و رامبد جوان و چند کارگردان خنده دار دیگر اشاره کرد.

پخش خصوصی فیلم سینمایی ساعت پنج عصر شب قبل در پردیس کوروش با حضور بسیاری از سینماگران و هنرمندان برگزار شد. محمد باقر نوبخت معاون حسن روحانی مهمان ویژه این مراسم بود و مهران مدیری کارگردان این فیلم از مراسم شب قبل بعنوان بزرگ ترین پخش خصوصی تاریخ سینمای کشور ایران یاد کرد.

علی اوجی مجری پخش خصوصی فیلمساعت پنج عصر“ در ابتدای این مراسم از سامان احتشامی نوازنده پیانو درخواست کرد که به روی سن بیاید. احتشامی پیش از نواختن پیانو، ابراز امیدواری کرد که روزی بتواند در صداوسیما برای مردم پیانو بزند، این قسمت از صحبت‌هاي احتشامی با تشویق حاضرین این مراسم روبرو شد.

590144458 parsnaz com اکران فیلم ساعت 5 عصر با حضور مهران مدیری و دخترش + تصاویر

997877819 parsnaz com اکران فیلم ساعت 5 عصر با حضور مهران مدیری و دخترش + تصاویر

213838062 parsnaz com اکران فیلم ساعت 5 عصر با حضور مهران مدیری و دخترش + تصاویر

1487057429 parsnaz com اکران فیلم ساعت 5 عصر با حضور مهران مدیری و دخترش + تصاویر

122350216 parsnaz com اکران فیلم ساعت 5 عصر با حضور مهران مدیری و دخترش + تصاویر

1525211355 parsnaz com اکران فیلم ساعت 5 عصر با حضور مهران مدیری و دخترش + تصاویر

1603331421 parsnaz com اکران فیلم ساعت 5 عصر با حضور مهران مدیری و دخترش + تصاویر

1949550015 parsnaz com اکران فیلم ساعت 5 عصر با حضور مهران مدیری و دخترش + تصاویر

175184584 parsnaz com اکران فیلم ساعت 5 عصر با حضور مهران مدیری و دخترش + تصاویر

1819367943 parsnaz com اکران فیلم ساعت 5 عصر با حضور مهران مدیری و دخترش + تصاویرپس از اجرای احتشامی، حریر شریعت زاده و سالار عقیلی به روی صحنه آمدند و عقیلی به اجرای دو قطعه از ترانه‌هاي خود پرداخت. پیش از اجرای این دو قطعه علی اوجی اعلام کرد که سالار عقیلی برای حضور در مراسم پخش خصوصی «ساعت پنج عصر» کنسرت خود در شهر شیراز را لغو کرد.

حتما بخوانید :  ساعت کاری ماه رمضان 96 تغییر می کند؟ جزئیات تغییر ساعت کاری

 

پس از اجرای سالار عقیلی مهران مدیری با تشویق حاضرین به روی صحنه آمد و با تشکر از مهمانان حاضر در این مراسم گفت: «امشب بزرگ ترین پخش خصوصی تاریخ سینمای کشور ایران برگزار شد و تقریبا هنرمندی نیست که امشب ما در خدمتش نبوده باشیم. تقریبا ۹۵ درصد از سینماگران، اهالی تئاتر و رادیو و… در این مراسم حضور دارند و اگر بخواهم تک تک نام این عزیزان را بگویم، باید نام ۶۳۰ هنرمند را به زبان بیاورم.»

 

مدیری ادامه داد:« اما از جمله مهمانان حاضر در این مراسم که میخواهم از آن ها نام ببرم، باید در ابتدا از پزشک نوبخت معاون رییس جمهور برای حضور در این مراسم تشکر کنم. از بهمن فرمان آرا و حسین علیزاده تشکر میکنم که امشب به این مراسم آمدند. از همایون شجریان تشکر می کنم

 

و اي کاش حال استاد بزرگ آواز ایران مفید بود تا ما امشب در خدمتشان می‌بودیم، ایشان روی چشم ما جا دارند. محمود کلاری هم اکنون در امریکا هست و استاد انوشیروان روحانی هم در شهر شیراز به سر می برد و به همین علت نتوانستند در این مراسم حضور پیدا کنند.»

 

مدیر همین طور در پایان تاکید کرد: «می خواهم نام سه نفر را بگویم که دوست داشتم امشب در کنار ما بودند. علی معلم، افشین یداللهی و عارف لرستانی که می دانم هم اکنون همین گوشه کنارها میباشند و از تماشای این مراسم لذت می برند.»حضور پر تعداد هنرمندان در این مراسم باعث شد که فیلم ساعت پنج عصر در دو سالن پردیس کوروش به نمایش درآید.

حتما بخوانید :  پهپاد انتحاری نیروی دریایی سپاه رونمایی شد + تصاویر و مشخصات

 

از دیگر حاضران این مراسم میتوان به رضا عطاران، رامبد جوان، عادل فردوسی پور، سیامک انصاری، آزاده صمدی، بابک حمیدیان، مینا ساداتی، رضا یزدانی، رویا تیموریان، فرهاد اصلانی، مهرداد صدیقیان، وحید طالبلو، امیر مهدی ژوله، مهتاب کرامتی، سروش جمشیدی، فرزاد حسنی،

 

لیندا کیانی، حسین پاکدل، عاطفه رضوی،شبنم قلی خانی، الناز حبیبی، همایون ارشادی، آزیتا حاجیان، ، بهاره کیان افشار، شیلا خدادا،حبیب رضایی، الیکا عبدالرزاقی، امیر جعفری، سیما تیر انداز، علی ضیا، سپد امیر سلیمانی، ملیکا شریفی نیا، بهنوش بختیاری، نرگس محمدی، برزو ارجمند، کوروش تهامی و… اشاره کرد.