اکران فیلم مالیخولیا با حضور بازیگران و مهسن هاشمی + تصاویر

محسن هاشمی در مراسم اکران یک فیلم در کنار بازیگران معروف!

مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی مالیخولیا در پردیس مگامال برگزار شد. محسن هاشمی مهمان ویژه این مراسم بود.

محسن هاشمی در اکران مالیخولیا

محسن هاشمی در اکران مالیخولیا – مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی مالیخولیا در پردیس مگامال برگزار شد. محسن هاشمی مهمان ویژه این مراسم بود.

مالیخولیا فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مرتضی آتش‌زمزم و نویسندگی مجید شاکرین و حسین مرتضائیان آبکنار محصول سال ۱۳۹۴ است. این فیلم در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ در سینماهای ایران اکران شده است.

محسن هاشمی منتخب اول شورای شهر تهران از جمله مهمانان ویژه این مراسم بود ، او در گفتوگوی کوتاهی هدفش از حضور در این مراسم را حمایت از سینمای مستقل دانست.

منوچهر محمدی،بایرام فضلی،مهرداد فرید و تعدادی دیگر از سینماگران و علاقه‌مندان نیز از جمله حاضران این مراسم بودند.

مالیخولیا» به کارگردانی و تهیه کنندگی مرتضی آتش زمزم از شنبه گذشته در گروه آزاد روی پرده سینماها رفته است. این فیلم در سینماهای کورش،جوان،آزادی، سمرقند،مگامال،ماندانا تهران و هویزه مشهد روی پرده رفته است و بزودی تعداد سینماهای این فیلم افزایش خواهد یافت.

لیلا اوتادی، محمدرضا هدایتی، لاله اسکندری، نادر فلاح، محمد فیلی، سپیده مظاهری، افسانه فتاحی، همراه با هنرمند خردسال دیانا پاژنگ بازیگران این فیلم سینمایی بوده‌اند.

حتما بخوانید :  هک شدن جنجالی اینستاگرام سحر قریشی +عکس

محسن هاشمی در اکران مالیخولیا محسن هاشمی در اکران مالیخولیا محسن هاشمی در اکران مالیخولیا محسن هاشمی در اکران مالیخولیا محسن هاشمی در اکران مالیخولیا محسن هاشمی در اکران مالیخولیا محسن هاشمی در اکران مالیخولیا محسن هاشمی در اکران مالیخولیا محسن هاشمی در اکران مالیخولیا محسن هاشمی در اکران مالیخولیا