ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)

هنرمندان و بازیگران سرشناس در ایران

تصاویر ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام : جشن تولد چهل و سه سالگی مهران احمدی در کنار دختر عزیزش پست آغازین مطلب امروز است. امیدواریم سلامتی و شادی دو جزء جدانشدنی از زندگی این بازیگر خوب و با اخلاق کشورمان باشد.

467696792 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)امیدوارم پیش از مرگم دلیل اینکه چرا برخی ها فکر میکنند وجناتشان در رخت خواب برای سایرین جذاب است، را بفهمم.1411461707 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)واقعاً چنین چیزی برای چه کسی میتواند جذاب باشد؟!
1471957475 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)آقا زانکو چاوشی در حال بازیگوشی و خرابکاری در یک فروشگاه لباس. کسی هم جرأت ندارد چیزی به بچه بگوید، ناگهان دیدی پدرش بیانیه داد و همه کارکنان فروشگاه های زنجیره ای لباس های ورزشی را مورد عنایت قرار داد.
125892430 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)بالاخره یک سلفی نرمال از خاطره حاتمی دیدیم. در کنار خواهر زاده اش.
1998630992 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)دیروز تولد کمیل قاسمی قهرمان دوست داشتنی کشتی کشورمان بود و کمیل با این پست از همه کسانی که به وی تبریک گفته بودند، تشکر کرد.
391649479 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)خاطره بازی های احترام برومند با استاد رشیدی پایانی ندارد و همیشه در کپشن ها طوری از استاد یاد میکنند که گویا هنوز هم هستند که دقیقا همین طور است، استاد رشیدی همیشه زنده است.
1068089869 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)چه صبحی بود امروز. صبحی که با خبر برنده شدن دومین اسکار توسط سینمای ایران و اصغر فرهادی آغاز شد و کمی تلخی های چند وقت اخیر را التیام بخشید. چقدر نیاز داشتیم به این اسکار. خیلی خیلی خوشبختیم که در دوره ای زندگی میکنیم که شاهد زنده درخشش های این کارگردان تاریخ ساز هستیم.

 

دو اسکار! افتخاری که به جر اصغر فرهادی تنها اسپیلبرگ، فرد زینه‌من، الخاندرو گونزالس ایناریتو، دیوید لین و کلینت ایستوود در طول تاریخ موفق به کسب آن شده اند. البته اسکار ۲۰۱۷ پایان فرهادی نیست. مطمئن باشید باز هم شاهد درخشش های او در سطح اول سینمای دنیا خواهیم بود. بسیار خوشحالیم از این اتفاق و بیصبرانه منتظر تیتر های سرشار از سوزش برخی ها با عناوینی چون “اسکار سیاسی” هستیم

 

تا با دیدن حرص خوردنشان بیشتر لذت ببریم! اصغر فرهادی نه چیزی را آتش زد و نه از دیواری بالا رفت ولی تا به این لحظه محکم ترین پاسخ را به سیاست های غیرانسانی دولت جدید آمریکا و زیباترین دفاع از عزت ملت ایران را به نام خود ثبت کرده است. انوشه انصاری و پروفسور فیروز نادری،

 

دو مهاجری که از ایران به آمریکا رفتند و به نوابغ ناسا تبدیل شدند، بهترین نمایندگانی بودند که میشد برای این مراسم انتخاب کرد. دو فضانورد مهاجر که زمین را از فضا و بدون هیچ مرز و دیواری میبینند.
934549119 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)واکنش عالی بابک کریمی یکی از بازیگر های اصلی فیلم فروشنده به دومین اسکار اصغر خان :)))1926651545 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)توئیت حبیب رضایی هم یکی از بهترین واکنش ها بود. انتخاب چند گزینه میان هزاران پست تبریک کار واقعاً سختی بود که حبیب در این مورد کمکمان کرد.
1259710830 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)در بخشی از مراسم که به رسم معمول اسکار از درگذشتگان سینما در سالی که گذشت یاد می شود، نام و تصویر عباس کیارستمی میان بزرگان سینما نقش بست تا لکه ننگ نقش بسته بر پیشانی عوامل جشنواره فیلم فجر پر رنگ تر شود. جشنواره ای که حتی اسم کیارستمی را هم نیاورد.
742394211 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)نگاه متفاوت و خوب امیر مهدی ژوله به اسکار اصغر فرهادی به کنار، کسی میداند که چرا در پایان از ترانه علیدوستی تشکر کرده؟! چرا از شهاب تشکر نکرده؟!
505986161 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)عکس یادگاری شهره لرستانی در کنار یک اثر تاریخی که متاسفانه نمی دانیم چیست. اگر شما میدانید کمکمان کنید.
215214585 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)فرهاد جم و اسب عزیزش که یکی از همراه های این روز های این بازیگر و مجری قدیمی است.
470371660 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)مصاحبه تند و زننده یک خانم منتقد درباره امیر آقایی و کتابی که رونمایی کرده، واکنش های حمایتی زیادی به دنبال داشت، مثل همین حمایتِ کارن همایونفر.
1269735408 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)در این بلبشو که بازار حمایت از این و آن داغ است، جمشید مشایخی هم از رضا گلزار حمایت کرد تا سینمای ایران را غافلگیر کند.
1492027403 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)حمید حامی پس از بازگشت از بوتیک.
522390421 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)حامد کمیلی در گریم کار جدیدش که به طور قطع نقش یک پسر نه چندان خوب با اسمی هموزن با کامران را دارد که کارش گول زدن دختران خوب قصه است.
1318847831 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)در ساعات اوج ترافیک هم از سه اتوبان تردد نکنید:
چمران، همت، رسالت
1325321301 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)پستی که احمد مهرانفر پیش از اعلام برندگان اسکار گذاشت و نقشی اساسی در رأی هیئت داوران آکادمی داشت!
544848853 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)زهره حمیدی با این عکس از اولین حضورش در سینما، یاد جوانی را زنده کرد. البته یاد “جوان تر” بودنشان را، وگرنه خانم ها که هیچ وقت پیر نمیشوند.
1906678185 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)مهدی جان یک عکس معمولی ارزش به فنا دادن شلوار و سایر نقاط را ندارد، باز هر جور خودت صلاح میدانی.
1824766436 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)سلفی احسان کرمی در کنار مهراوه شریفی نیا، جلال ملکی و علی صالحی در پشت صحنه تئاتر “ترن” به همراه بنری که مردم را به یک چهارشنبه سوریِ آرام دعوت میکند. آرام یعنی به سوزاندنِ داخل خانه بسنده کنید و شهر را به آتش نکشید.
1954399737 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)سلفی بهنوش بختیاری در کنار امیر محمد و همکار عزیزشان در حال بازگشت از صحنه “محله گل و بلبل”، در کنار تیکه ی نرمی که یکی از عزیزانش انداخته است.
1586355598 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)در آن سوی ترکیه رضا درمیشیان جایزه بهترین فیلم را برای “لانتوری” از جشنواره فیلم استانبول گرفت. جشنواره ای که بدون هیچ گونه انفجار و کودتایی برگزار شد و به پایان رسید.
1017867644 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)ارژنگ امیرفضلی، بهنام تشکر و حسین رفیعی در پشت صحنه یک برنامه تلویزیونی، در خدمت یک برند ماکارونی.
1530876538 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)حدیثه تهرانی با این سلفی اعلام کرد که در یک پروژه تاریخی (که استثنائاً معمای شاه نیست) مشغول به کار است.
660307741 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)رزیتا غفاری و همسر جان.
137142763 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)مارال فرجاد به همراه مادر عزیزش در جشنواره بین المللی مد و لباس. در ایران فرق جشنواره های معمولی با بین المللی این است که در بین المللی ها، آقا صحبت، مسئول پذیرایی از میهمانانِ جشنواره، از اهالی یکی از همسایگان شرقی است و این گونه به جشنواره وجهه بین المللی میدهد.
1908402770 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)ساره جان عکست را بگذار و بنویس من در فلان کشور اروپایی، چرا فلاسفه را انقدر آزار میدهی؟!
342242743 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)شهرام جان، از بازگشت بی وقفه کیلو های تازه رخت بسته، آگاهی؟! در مورد مبحث ارتعاش روحی که شهرام مطرح کرده باید یک جلسه جدا خدمتتان برسیم. در فوق برنامه هم درباره ارتعاش فیزیکی با حضور استاد محمد خردادیان بحث خواهیم کرد.
621091450 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)خودِ چهره ها هم به بی سوژگی خورده اند، چه توقعی از ما دارید؟!
611412558 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)پژمان بازغی و روشنک گرامی در اکران خصوصی فیلم “هلن” ساخته علی اکبر ثقفی. روشنک کلا مشکل عجیبی با شال و روسری دارد و همه تلاشش پیدا کردن گزینه ای خوب به جای موارد ذکر شده است. این بار تلاش هایش به کلاه قفقازی ختم شده است.
239682210 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)شقایق دهقان در حال بالا رفتن از نردبان.
1309625097 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)عکسی زیبا از هادی کاظمی و برادران عزیزش که در جشن عروسی یکی از برادر ها در کنار پدر عزیزشان جمع شده اند. آرزوی سلامتی داریم برای همه پدر های نازنین.
2029525263 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)ای کاش همین فردا برف ببارد تا بروم این عکسِ الناز را لایک کنم و یک کامنت ? بگذارم.
926019066 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)رضا کیانیان و پسرش علی که در کار موسیقی است، در حاشیه یک مصاحبه.
104236881 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)بهادر ملکی خالق کاراکتر فامیل دور در جشن تولد ۴ سالگی پسر نازنین اش. تبریک بی پایان.
64427180 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)سلفی حمیدرضا آذرنگ و همسر عزیزش، در حال عزیمت به مراسمی با تِمِ زرد قناری.
1970640789 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)سحر دولتشاهی و بهنام بهزادی در حاشیه جلسه نقد و بررسی فیلم “وارونگی” در فرهنگسرای ارسباران. فیلمی متوسط رو به خوب که ارزش یک بار دیدن دارد. مطلب امروز هم به پایان رسید. تا فردا مراقب خودتان باشید.
117790529 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت پنجم)


حتما بخوانید :  بهترین سریال های تلویزیونی جذاب که تا به حال ساخته شده اند + عکس