ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)

اینستاگرام بازیگران و هنرمندان ایران

ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام : شما علاقندان به ستاره ها می توانید آخرین اخبار و تصاویر بازیگران و ستاره های مورد علاقه خود را در مجموعه زیر دنبال کنید و بخوانید.

“لحظه ها را دریاب، چشم فردا کور است”. فروغ چه زیبا و ساده یکی از اصول آسودگی و خوشبختی را به ما گوشزد کرده است. دم را غنیمت بشمارید و از زندگی در لحظه ای که هست، لذت ببرید و سعی کنید عرض زندگی تان پر بار تر و متعالی تر از طول آن باشد. ممنون از رویا میرعلمی عزیز.

182262197 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)لیسانسه ها در حال دورخوانی در کنار خیابان. امیرحسین رستمی، کاظم سیاحی، امیر کاظمی، سیاوش چراغی پور و سایر عزیزان. باید از سروش صحت و سایر عوامل تصمیم گیرنده در مورد این سریال تشکر ویژه ای بکنیم که خیلی زود فاز دوم آن را استارت زدند و مردم را معطل نگذاشتند.
43154124 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)فیلم «سه بیگانه در سرزمین ناشناخته» ساخته مهدی مظلومی کارگردان “جِم زده” ی سینما و تلویزیون که مسئولین ارشاد به همین دلیل، به این فیلم که پیش از مهاجرتش ساخته بود، مجوز نمیدادند و همه را از تصمیمات پیشگیرنده ی خود متحیر کرده بودند! گویا خودشان به بی اساس بودن دلیلشان پی برده و تصمیم گرفته اند مجوز اکران آن را صادر کنند. مهدی مظلومی از کارگردان های قابل قبول ژانر کمدی در سینما است.
808925218 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)پرویز پرستویی که این روز ها در حال پیمودن جاده خاکی با بالاترین سرعت است، دعوای فراستی و فرخ نژاد را بهانه خوبی دید تا هر چه در این بیست سال در دلش مانده و عقده شده، نثار بهروز افخمی کند. اینکه ادیبات تحقیر، تخریب و قضاوت یک طرفه به ادبیات سینمایی ها اضافه شده، اتفاق اصلا جالبی نیست.

 

از برخی ها با توجه به عملکرد و رویکردشان در این چند سال رسانه داری انتظاری نیست، ولی جناب پرستویی، شما که شخصیتتان همیشه موجه و دوست داشتنی بوده و هست، شما دیگر چرا؟
2090517923 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)نگار جواهریان که پس آمدن یک عنصر جوان به زندگی اش بسیار سرحال تر و جوان تر شده است، بدون همین آقای جوان در حال بازدید از یک گالری است.
1326525751 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)سحر قریشی این نقاشی از خودش را که بسیار شبیه به نقش و نگار روی پشتی و داشبورد خاورهای بارکش است، به اشتراک گذاشت.
49196219 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)عمو رضا رویگری و همسر جان در یک رستوران در مشهد. از خوبی های داشتن همسر خوش سلیقه این است که میتواند از شال های قدیمی اش برای همسر جان دراز آویز زینتی تهیه کند.
2144714200 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)– بابابزرگ، مارس شدی.

 

+ ما خیلی وقته مارس رفاقت و نامردیای روزگار شدیم عزیزم. کی واسه من قد یه نخود مردونگی رو کرد تا من واسش یه خروار رو کنم؟ قیصررررر… کجایی که داداشتو مارس کردن…

 

– باز شروع کرد..
243868349 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)رضا درمیشیان و مهدی کوشکی به همراه جایزه ای که برای فیلم لانتوری از جشنواره فیلم عصر در ترکیه دریافت کرده اند. جشنواره فیلم بعد از ظهر هم در دبی برگزار خواهد شد.
822001315 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)احساسی ترین عکسی که از امیر جعفری بر می آید. پدر و پسر سلامت باشند.
2035413017 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)سیاه سفید کردن برای قابل درج شدن این عکس حدیث کافی نیست. باید سیاه سیاهش کرد!
2090088711 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)– سماااور، یخچاااال، اجاق گاااز، میل پرده، آخن آلااات خریداریییییم.

حتما بخوانید :  پرویز پرستویی ( از حاشیه تا زندگی خصوصی پرویز پرستوی )

+ عمو جان فولاد هم میخری؟

_ نخیر! یه دونه دارم برای هفت پشتم بسه.
1148648179 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)از سری دلتنگی های یهویی حمید فرخ نژاد. این بار قاسمخان!
1226842325 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)گریم خارق العاده الناز شاکردوست در فیلم سینمایی “خفه گی” ساخته فریدون جیرانی. فیلمی که شروعی دوباره برای الناز بود. شروعی که او را در زمره “بازیگر” های سینما قرار داد.
1660332259 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)گویا برای بهرنگ علوی اتفاق خاصی افتاده است و یک نفر بدجوری حالش را گرفته است.
1636298768 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)پیشرفت ستودنی رستاک حلاج برای خندیدن.
1149092043 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)سجاد افشاریان که ظاهر عمومی اش به اندازه ی کافی کلاسیک است، با قرار گرفتن در کنار این ماشین آدم را پرت میکند به دهه چهل شمسی.
212090658 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)به به. سلفی سهراب جان پورناظری و همایون جان شجریان، آینده داران موسیقی سنتی ایران. خوشحالیم که آلبوم مشترک این عزیزان به زودی منتشر خواهد شد.
222826452 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)تیم ملی کشتی آزاد کاپ قهرمانی خود در جام جهانی کرمانشاه را به مردم عزیز خوزستان تقدیم کردند. اقدامی که در این روز های بی توجهی به این خطه، شاید مرهمی بر دل های مهربان و خاک گرفته ی این عزیزان باشد.
1623290352 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)چه خوب است هوشنگ ابتهاج عضو اینستاگرام است. در لابه لای پست های تصنعی و روزمرگی های پر از تظاهر، ناگهان حافظه ی شعر فارسی را میبینی و حالت خوب میشود.

“من و پروانه را ديگر به شرح و قصه حاجت نيست

حديث هستي ما بشنو از ايجاز خاكستر!

هنوزم خواب نوشین جوانی سرگران دارد

خیال شعله می رقصد هنوز از ساز خاکستر

چه بس افسانه های آتشينم هست و خاموشم

كه بانگي بر نيايد از دهان باز خاكستر”
480884602 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)سیدمحمد موسوی با این سلفی تولد رضا تندروان مربی جوان و آینده دار والیبال کشورمان را تبریک گفت. آرزوی موفقیت داریم برای والیبالیست های عزیز.
955961348 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)سارا رسولزاده، چهره جوانی که با حضور ۳۰ ثانیه ای اش در قسمت اول سریال “عاشقانه” توانست دل خیل عظیمی از مخاطبین را بدست بیاورد و چون صفحه ای در اینستاگرام ندارد، ده ها صفحه فیک با چندین هزار فالوئر به نام خود ثبت کند. به این فرآیند که نهایت ۱ ماه طول میکشد “چهرهزاسیون” میگویند.
2015404846 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)گشت و گذار علی خان عمرانی، هنرمند کاردرست و خوش صدای سینما و تئاتر کشورمان در سواحل ترکیه.
222327736 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)عکس آتلیه ای محسن فروزان و همسر عزیزش که احتمالاً به زودی نقش جلد یکی از مجلات کیوسک خواهد شد.
952858678 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)عکسِ” ما که میخوایم بخونیم، اومدین اومدین، نیومدین هم بچه ها هستن سالن رو پُر میکنن” طورِ سیروان، به منظور دعوت مردم به کنسرت های پیش رو.
363432930 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)سپیده جان هیچ شکی در ارزش و کیفیت سروده ها و دلنوشته های فاخرت نیست، فقط میگوییم که الکی زیر پست ها حیفشان نکن! نگهشان دار، یک جا کتابش کن که بتوانیم با خیال راحت شومینه خود را روشن نگه داریم.
1366455651 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)ماجرا های عزت الله خان ضرغامی و عشق یک طرفه شان به پیکان. روح همه شهدای خاک عزیزمان شاد.
990590342 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)بهاره خانم الآن دقیقا باید به مناسبت خریدن کدام یک تبریک بگوییم؟ ساعت، دستبند، گشواره و یا انگشتر؟! همه اش؟!
619110134 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)سلفی عالی علی صادقی با عکسی که مربوط به یکی از اجراهای اخیرش در فلوریداست. همان طور که میدانید علی اخیرا به گروه موسیقی متالیکا پیوسته است.
47691291 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)از معجرات کودکان این است که میتوانند یک کوه عضله را به یک کپسول جلف بازی تبدیل کنند. در ضمن محراب جان، داداچ، این اپیلیکیشن های روتوشِ صورت برای دختران ۱۲ تا ۱۶ ساله است، نکن این کار را با ما برادر!
771743226 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)بار الها این باغ فردوس را از هنرمندان ما نگیر.
37813345 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)تابحال مشاهده نشده بود که یک هنرمند در این ابعاد خود زنی کند! مشکل اینجاست که این خودزنی فقط مربوط به عکس نیست…
2134030748 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)عالی ترین عکس این شماره. دورهمی ریش سفید های سینما و تلویزیون که با هنرنماییِ ریزِ هادی جان قمیشی و نگاه رضایت بخشِ عنایت خان بخشی و کف های جمشید خان مشایخی، محمد خان کاسبی و داریوش خان اسدزاده همراه است.
2044725976 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)هانیه توسلی یک هفته ای میشد که عکسی نگذاشته بود و بسیار نگران بود که قیافه اش از خاطرمان برود، لذا دست به کار شد.
49255006 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)همه چیزِ یاسر مجاز است؛ عکس اش روی مجله، مصاحبه اش با روزنامه، آهنگسازی اش برای فیلم. تنها چیزی که مجاز نیست صدای اوست. معلوم نیست چرا انقدر از مجاز کردنِ صدای یاسر واهمه دارند.
138249556 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)چقدر ضایع :)))
350028806 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)شراره رخام، یک روز عادی، در حال رفتن به پاساژ برای خرید.
778444087 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)آیدین ختایی، یگانه گولاخِ سینما در اتاق گریم سریال “ماه تی تی”.
1389523986 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)عکس زیبای عمو پورنگ و مادر نازنین اش. آرزوی سلامتی داریم برای همه مادر های دوست داشتنی.
1734258777 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)ستاره ها در جشن خیریه بهنام دهش پور. بهاره کیان افشار، آزاده صمدی، سجاد افشاریان و سایر دوستانِ هنرمند.
359030666 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)سفر افتخاری عزیزان به آنکارا همچنان ادامه دارد. محمد سلوکی، سام درخشانی و همسر عزیزش به همراه شهرزاد کمالزاده در یک کافه این عکس را گرفته اند. شهرزاد کمالزاده حتی در سلفی های دسته جمعی هم از زاویه طلایی صورت خود غافل نمیشود.
2120385932 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)با این عکس جدید از لادن مستوفی عزیز، بازیگر خوب سینما و تلویزیون که حضورش در سطح اول سینما به ۲۵ سال میرسد، مطلب امروز را به پایان میبریم. ممنون از همراهی تان.
1082685198 parsnaz com ایرانی های پرطرفدار در اینستاگرام چه می کنند؟ ( عکس های قسمت اول)

حتما بخوانید :  بازیگران ایرانی در اینستاگرام و فضای مجازی چه می کنند ( 59 عکس جدید)