اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویر

چهره ها و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرام

اینستاگرام ایرانی ها

اولین پست این شماره، بدون شک عجیب ترین و سوال برانگیز ترینِ آن هم هست! یعنی چه اتفاقی افتاده و چه بلایی بر سر الناز آمده که اینگونه مبهوت و خیره به داشبورد شده و اینگونه از اعتماد به سینما پشیمان است؟! الناز جان شما هر چه که داری و نداری بدون شک از همین سینمای زپرتی داری، نباید بخاطر یک بگو مگو و کانتکتِ خاله زنکی از ریشه همه چیز را بزنی!

1702235505 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویر

خاطره بازیِ اتوبوسیِ آرش نوذری با این عکس قدیمی در کنار بیژن بنفشه خواه و دوست عزیزشان در مسیر گرگان. بیست و سه سال از زمالن ثبت این عکس گذشته، این یعنی بیژن و آرش را باید یواش یواش پیشکسوتِ بازیگری بدانیم.
283479972 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرنیاز به دیده شدن و تاییدِ جمعی، یک اپیدمیِ رایج بین بسیاری از چهره هاست. همان هایی که توهم مهم بودنِ خود و همه جزئیات و کلیات زندگی خود را دارند و الف تا ی آن را به اشتراک میگذارند، صرفاً بخاطر لایک و کامنت و همان دیده شدن و تایید جمعی. ای کاش میشد این توانایی را در خودمان بوجود بیاوریم و این افراد را به صورت مجازی معروف نکنیم و بگذاریم خودشان با هنرشان دیده شوند، نه با این مسخره بازی های اینستاگرامی.
359815379 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرابراز رضایت و خشنودی هدیه تهرانی از سرپناهی که برای گورخواب ها درنظر گرفته شده است. هدیه سالیان متمادی است که دغدغه اجتماع و مردم را دارد و پیش قراول فعالیت های خیرخواهانه و مدنی است.
1199483375 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرسلفیِ “ماذا هذا فازاً؟” و بدون توضیح از محسن چاوشی.
607564282 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرنیلوفر شهیدی و سیما خضر آبادی، دو بازیگر درجه چند سینما و تلویزیون پس از یک روز سخت کاری (!) این عکس را گرفته اند. در کنار توضیحاتی مهم درباره حجم فیزیکیِ سیما خانم. سیما جان ما تا عکسی از شما و مقدار وزنتان روی ترازوی دیجیتالی نبینیم، قانع نمی شویم! موضوع ساده ای نیست که میخواهی همینجوری از کنارش ساده بگذریم!
914601592 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرسیاوش جان در این عکس هیچ هوارووووو یی قابل تشخیص نیست، فقط جوش های پیشانی و برقِ لیمینتِ دندانت را میتوانیم تماشا کنیم!
251178704 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرسلفی امیر جدیدی و دوستانِ ورزشکارش. امیر جان به جای ما از رفیقت خواهش کن یک چیزی بپوشد، ما هیکلش را قبول داریم، راضی نیستیم بخاطر ما کارش به دیالیز بکشد!
1383800782 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرسردار، هوای سرداریِ خود را بِدار! سردار فوتبال باش و نگذار حواشی سردارت شوند. نگرانت هستیم!
600837152 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویروقتی دوستت آتلیه هنری داشته باشد، برای عکس سه در چهار پرسنلی هم باید از وی استفاده بهینه بکنی. آزاده مهدیزاده این موضوع را خوب میداند!هر کسی بتواند یک عکس غیرآتلیه ای از آزاده به ما نشان دهد… هیچی دیگر، نشان داده و ازش تشکر میکنیم!2142866975 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویریک گندم دیگر به مجمع گندم های فسقلیِ دنیای چهره ها اضافه شد. تبریک به فقیهه سلطانی و همسر عزیزش. امیدواریم قدمش خیر و مبارک باشد.1027485943 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویر… یا هم در کنار مانی حقیقی.
588755319 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرپوریا حیدری در کنسرت یکی از دوستان بابک جهانبخش را دید که این عکس یادگاری را در کنار او گرفت و در کپشن طوری وانمود کرد که مثلاً با هم رفاقت دیرینه ای دارند.
857504007 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرسلفیِ نیکی نصیریان، کوچولوی دوست داشتنی سریال “بزنگاه” که ماشاالله برای خود خانمی شده. هنوز هم نمیخواهید قبول کنید که پیر شده ایم؟!
2070531937 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرنیوشا خانم ضیغمی، شب گذشته، در مراسم اکران خصوصی فیلم تجاری “ما همه گناهکاریم” ساخته حسن ناظر. خداوند گناهانشان را ببخشد.
1985735592 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرسلفی بازیِ رضا توکلی، شاهرخ استخری و امیرمحمد زند در یک دورهمی هنری. با وجود اقدامات درمانی بسیار، پیشرفت بخصوصی در روند درمان رضا توکلی دیده نمیشود. او گرفتار سندرم نادر “نیشِ همیشه باز” است.
867178029 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرالهام حمیدی هم در اکران خصوصی فیلم “ما همه گناهکاریم” حضور داشت. در کنار یک دسته گل واقعاً زیبا.
735957831 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرو زیبا خانم بروفه، بازیگر کم کار سینما و تلویزیون در همین مراسم.
510797750 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرهادی ساعی در کنار ماری، اویی و هیوبو، سه شخصیت ماندگار تاریخ شرق آسیا.
1989568987 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرحسین رفیعی با رفتن به اسکی با این کلاه و جلیقه و شلوار چنان ضربه ای به دنیای لاکچریِ شاخ ها و ریچ کیدزهای تهران زد که نادر به هند نزد!
1567726469 parsnaz ir 2 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرشعار اصلی چهره ها: سلفی میگرم و کرده خود دلشادم، بنده ی اینستاگرامم و از هر دو جهان آزادم.(عذرخواهی بابت به لرزه انداختن استخوان های حضرت حافظ در گور)
1832768838 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرواقعا دل بزرگی میخواهد به جان خریدنِ این حجم از “کوفتت بشه” و “تو گلوت بمونه ایشالا” بخاطر پست اینستاگرام!
826759593 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرکاملاً مشخص است که شراره رخام در این سلفی نهایت تلاش خود را کرده که ساده و غیر تصنعی باشد، ولی خب همیشه تلاش کردن کافی نیست، گاهی باید ریسِت فکتوری کرد!
448804666 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرعکس یادگاری بازیگران و عوامل فیلم سینمای “ماجرای نیمروز” در روزهای پایانی این پروژه سینمایی، به کارگردانی محمدحسین مهدویانِ جوان. با حضور احمد مهرانفر، هادی حجازی فر، جواد عزتی و سایر عزیزان. گویا معیار اصلی تهیه کننده و کارگردان برای گزینش همکار در این پروژه، جنسیت فرد بوده است! همانطور که میبینید بزرگترین اجتماع سبیل های سینما در پشت صحنه این فیلم رقم خورده است!
670405904 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرافشین هاشمی، شبنم مقدمی و رضا مرتضوی (آهنگسازِ خوب سینما) در حاشیه یک کافه نشینی پیش بینی نشده. همان طور که نمی دانید اکثر کافه نشینی ها از یک ماه قبل توسط واحد تخصصی”کافه شناسی” پیش بینی و زمانشان تخمین زده می شوند!
1014348696 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرورزش دشمن اعتیاد است و اعتیاد دشمن سلامتی، لذا طبق فرضیه مشهور “جیم خ”، ورزش، دشمن سلامتی است. ممنون از وحید هاشیمان که در این عکس نقش بیلبوردهای شهرداری کنار اتوبان را ایفا کرده است.
845268364 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرسلفی کارت پستالیِ الهام جعفرنژاد در شمالِ زیبا.
769469835 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرحمید فرخ نژاد از قطعی شدن حضور “خوب، بد، جلف” اولین ساخته پیمان قاسمخانی در جشنواره فیلم فجر خبر داد. نام پیمان به عنوان کارگردان این فیلم، آن را به یکی از فیلم هایی تبدیل کرده که منتظر اکران و دیدن آن هستیم.
196910626 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرالبته به جز ته دیگ سیب زمینی.
2115127180 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرملیکا شریفی نیا، نعیمه نظام دوست، سارا خوئینی ها و بهنوش بختیاری در نمایی از مجموعه “محله گل و بلبل”. بعد میگویند که چرا کودکان جذب بِن تِن و باربی میشوند. واقعاً این چه جذابیتی میتواند برای یک کودک در سال ۲۰۱۷ داشته باشد؟! مخصوصاً هیولاهای امروزی!
528038029 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویررضا صادقی و دوستِ جدیدش. از این به بعد شاهد حضور پر رنگ ترومپیت در آهنگ های عمو رضا خواهیم بود. هر چی باشد کلی پولش را داده!
264279970 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرایرج نوذری و هوادارانش در باغ فردوس. ایرج جان هنگام عکس گرفتن با هواداران به دو نکته اهمیت بده تا گرفتار کمیته انظباطی و کمیته اخلاق نشوی! اولی زاویه افق دید بدن که روش تنظیم آن را میتوانی در جزوه های آنلاین دکتر جدیدی پیدا کنی و بخوانی، نکته ی دوم، رعایت اصل مهم و اساسی “یک گوسفند فاصله” با برخی هواداران است. بخاطر خودت میگوییم که بعداً برایت شر نشود.
1612372297 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویر– ها ها بالاخره گرفتمش! لامصب تا صبح نذاشته بخوابم!
1263668659 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویر– بابا… بازم سِلفی؟ مگه نگفتی اون آخریش بود؟!
+ این یکی آخریه دیگه واقعا.
1385340268 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرشبنم قلیخانی در یک تلویزیون اینترنتی مصاحبه ای کرده و در گوشه ای از آن یک جمله گفته که یکی از بازیگران تلویزیون صورتش عملی بود. همین موضوع باعث شده شیوا طاهری که کارنامه اش در چند سکانس از سریال بی در و پیکرِ “گذر از رنجها” خلاصه میشود، این صحبت ها را به خودش گرفته

حتما بخوانید :  پسر بازیگران و افراد معروف هالیوود ( پدر + مادر = پسر)

و اینگونه با کشیدن پای بریژیت باردوی در حال احتضار (بر اساس خبری که روز ۲۷ دسامبر در روزنامه دیلی میل منتشر شده بود که حالش خوب نیست) از پاریس به تهران، جواب شبنم را داده. بار دیگر به توضیحات عکس سوم همین مطلب ارجاعتان میدهم.

در ضمن شیوا جان کلمه ی “قوس قزح”، عربیِ واژه رنگین کمان است و هیچ ارتباطی به آن چیزی که مد نظر شماست، ندارد. #اطلاعات_عمومیِ_خانمِ_بازیگرِ_نچرال
1292746273 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرتیر خلاص زهره حمیدی و مینا نوروزی بر تن من و همه ی امیدواران به این که عکس های کریسمسی تمام شده اند.
2129484911 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرچه عکس سنگینی. خوش و بش اساتید بنام موسیقی ایران، استاد احمد پژمان و استاد شهرداد روحانی در حاشیه اجرای اخیر ارکستر سمفونیک تهران در تالار وحدت.
767237529 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرسلفی نیما مسیحا و همسرش درون ماشین. نیما و همسر جان برای متولدین دهه شصت و اوایل هفتاد چهره ای کاملاً نوستالژیک به حساب می آیند! دلیلش را خودمان خوب میدانیم :))
1863605427 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرماهایا پطورسیان و تولد و عکس کودکی هایش و خوددرگیری های مختصِ روز تولد. پس از عرض تبریک، او را به حال خود رها میکنیم.
1043306826 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویرعکس یادگاری جواد نکونام و عادل فردوسی پور در حاشیه مصاحبه شب گذشته برنامه نود با کاپتان نکو. مطلب امروز هم به پایان رسید، تا فردا خداوند یار و نگهدارتان.
2086426514 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویر


حتما بخوانید :  فیس اپ بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام + تصاویر