اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویر

عکس های اینستاگرامی بازیگران و هنرمندان و افراد معروف ایرانی

اینستاگرام ایرانی : شروع میکنیم با این عکس خوب از یک خواننده خوب، که یک خبر بسیار خوب برای هوادارانش دارد. اولین آلبوم حامد همایون به نام “دوباره عشق” مجوز لازم را دریافت کرده و به زودی منتشر خواهد شد. مطمئناً این “دوباره عشق” که حامد همایون زحمتش را کشیده با آن “دوباره عشق” مشهور که سال های سال در عروسی ها با آن شانه لرزانده اید، فرق زیادی دارد!

1941423082 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویر– نکنه کنسرت امشب هم لغو بشه؟! مردم یه ماهه بلیط خریدن خیلی بد میشه…

+ به دلت بد راه نده کیهان جان، ایشالا که هیچی نمیشه.
2145455873 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرپویا امینی و حمید اضغری سوار بر ماشین در حال رفتن به شهر ساوه هستند که از کودکان سرطانی حمایت کنند. فصل انار هم هست و انار های ساوه هم که از دست دادنی نیستند.
164121888 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویردر اخبار آمده بود که سوشا مکانی قرار است به سایپا بیاید و سنگربان این تیم شود، خبری که هیچ یک از مسئولین تیم جرأت تایید آن را ندارند! ولی عکس های رومنس و سرشار از خداحافظی های تلخِ سوشا در اینستاگرام به گونه ای این خبر را تایید کرده است. گویا بالاخره لیگ امسال هم قرار است جذاب و دیدنی شود!392283244 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرجشن تولد “سرکاری”ِ نازنین بیاتی که همکاران عزیزش من جمله لیندا کیانی زحمت آن کشیده اند. تبریک بی پایان به بازیگر خوب سینما. عکس هم مربوط به پشت صحنه یک نمایش است، نمایشی که با توجه به شواهد، قرار است درباره داستان زندگی چند اسب سوار باشد. (چکمه های اسب سواریِ دوستان اینگونه تداعی میکند)2123044831 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرمحسن تنابنده، احمد مهرانفر و همکار عزیزشان در حال نوشتن فیلمنامه پایتخت ۵. محسن پس از ثبت این عکس به احمد گفت: من یخورده روی فیلمنامه تمرکز میکنم، ساعت ۸ بیدارم کنین.383251495 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرمیترا حجار، علی زند وکیلی و دوستان عزیزشان در حال تماشای کنسرت استاد فرج علیپور در برج میلاد. استاد علیپور نوازنده چیره دستِ کمانچه و از چهره‌های سرشناس موسیقی فولکِ لُری است.
193668167 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرروند “هر هفته، یک سریال طنز” توسط صدا و سیما به قوت خود ادامه دارد و دوستان از کلید خوردن یک سریال طنز جدید خبر داده اند! سریال “پنچری” که این عکس در روز اول فیلمبرداری آن گرفته شده است. با حضور حمید لولایی، مریم سعادت، رضا داوودنژاد، یوسف تیموری که به همراه خانواده در پشت صحنه حضور یافته است.
918083167 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرزانیار خسروی با این عکس، تولد همسر عزیزش را تبریک گفت. ما نیز این روز را به ایشان تبریک عرض میکنیم و برای این زوج عزیز آرزوی خوشبختی داریم.
1342829886 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرخسرو حیدری و دختر نازنین اش روشنا در مراسم افتتاحیه رستوران جدید علیمنصور. میگویند در حاشیه این مراسم خسرو چند بار خواسته همبرگر ها را روی دروازه سانتر کند که هم تیمی ها مانع او شدند. او در حال حاضر تحت درمان است.
2130399379 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرهستی مهدوی توانسته زوایایی جدید از سطوح براق آسانسور ساختمانشان کشف کند که این خبری خوب برای هواداران جان بر کفِ اوست، این یعنی سلفی های بیشتری از ایشان خواهند دید!
1266126583 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرزحمت عکس “بی خود و بی جهت” این شماره را شیلا خداداد کشیده است.
1386172056 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویروقتی از چند روز قبل با دوست عکاس ات هماهنگ و فیکس کرده ای و روز قبلش یک جوش چرکی “منم میام، منم میام” گویان، برای حضور در این عکاسی اعلام آمادگی میکند.
1803386182 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویربله شهرام جان، شما نه با پول وارد این حرفه شده ای، نه با مافیا و پارتی، بلکه شما صرفا با مشهور شدن در یک برنامه ماهواره ای، وارد این حرفه شدی!
1295143295 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرسلفی محسن فروزان و همسر جان در حال نوش جان کردن سوشی، یکی از “نوش جان نشدنی ترین*” غذاهای عالم! خودِ مبتکر غذای سوشی چند سال پس از این اختراع از فرط عذاب وجدان خودکشی کرد، بعد هموطنان ما هر روز یک سوشی سرایِ جدید در تهران افتتاح میکنند!
* معادل “زهرمار ترین”
602386923 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرویدئویی تلخ از نوزادی متروک و قربانی فقر و نا آگاهی والدین که همراه با یک نامه ی تراژیک از مادرش در مبارکه اصفهان رها شده بود، خیلی زود احساسات و واکنش های بسیاری از هموطنان را برانگیخت تا جایی که عمو رضا صادقی اعلام کرد تمامی مخارج این کودک را تا زمانی که لازم است تقبل میکند، فقط این کودک در کنار مادرش باشد. نکته جالب اینجاست که تا این لحظه خبری از مادر این کودک نشده است!
1483417254 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرفرناز رهنما در نمایی از نمایش جدیدش. فرناز بارها تأکید داشته که تأکید داشته باشیم که او اکیداً هیچ نسبتی با بهاره رهنما ندارد! این هم تأکید ما، راضی هستی فرناز خانم؟!
707883661 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرقشم گردی نیما کرمی به همراه خانواده عزیزش در دره ستارگان، یکی از زیباترین دره های کویری دنیا.
1421075685 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرعلیرضا نیکبخت هم بازیگر شد. #سنگین_بزن
2017317956 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرعکسی عالی از پشت صحنه فیلم “پسران آجری” مربوط به ۱۰ سال پیش که مارال فرجاد آن را به اشتراک گذاشت و همزمان توسط بهنوش طباطبایی، فرزاد فرزین و پوریا پورسرخ بلاک شد! ماشاالله گذر زمان که نیست، زلزله ۱۷ ریشتری است! همه چیز را کن فیکون میکند!
1186051717 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرجناب آئیش دل آناهیتا همتی برایتان تنگ شده، در اسرع وقت تماسی بگیرید و رفع دلتنگی کنید. ممنون.975858166 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرهمین که کیمیا در ادامه کپشن ننوشته “یک تیرماهیِ خاص” میتوانیم به یک برنز دیگر امیدوار باشیم!
1502421797 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرپستی که مصطفی زمانی در سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی به اشتراک گذاشت. از مردانگی، خضوع، مروت، استقامت و ظلم ستیزی جهان پهلوان زیاد شنیده ایم، ولی خلاء بزرگی در قلب و ذهن همه ی ما هست و هزاران علامت سوال همیشگی از زندگی و مرگ زنده یاد تختی وجود دارد. ای کاش میشد روزی پاسخی برای آنها یافت، یا شاید هم نه، همین سوال های بی جواب رمز تختی ماندنِ تختی است. روحش شاد.
197773823 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرمینا ساداتی هنرمندِ “خوش هشتگِ” سینما، در مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی “لاک قرمز” ساخته سید جمال سیدحاتمی.
1175856695 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرخاطره بازی فریبا کوثری با عکسی از خود مربوط به سال ۱۳۶۸ در فیلم “مرگ پلنگ”. موضوعی که در آن سال ها در حد سوژه برای یک فیلم سینمایی بود ولی این روز ها به یک اتفاق روزمره تبدیل شده است و هر روز خبری از کشته شدنِ یک پلنگ در جای جای ایران به گوش میرسد. نهایت تلاش و اقدام پیشگیرانه شان هم دستگیری شکارچی و جریمه چند صد هزار تومانی وی است.
1352149343 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرنه به آنکه سال ها عکسی از خود نگذاشت و رکورد بلند مدت ترین لوس بازی تاریخ را شکست، نه به اینکه هی فرت و فرت از تمامی مقاطع حساس و غیر حساس زندگی اش عکس میگذارد!
965917506 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویریک عکس بسیار زیبا از جنگل های شمال کشور. آن مانعِ انسانی هم اگر لطف میکرد و وارد کادر نمیشد، عکس بهتر هم میشد!
847401480 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویر– زود عکستو بگیر آبجی، کار دارم میخوام برم کل باغ وحشو بزنم بترکونم!
886889760 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرعکسی از دورهمی سه نفره اکبر عبدی، محمدرضا شریفی نیا و امیر نوری در منزل جناب شریفی نیا که برای حداقل ۱۵ نفر غذا تدارک دیده است! البته این عزیزان را نباید دست کم گرفت، با کمی تلاش خیلی راحت میتوانند جور همان ۱۵ نفر را بکشند! مخصوصاً جناب عبدی که کلاً دستگاه گوارش عجیبی دارد و شهره خاص و عام است!482353891 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویر– فیلممون واسه جشنواره انتخاب شد! هورااا!
751446459 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرضرورت آموزش استفاده از کیبرد فارسی به احمدرضا عابدزاده باید از اولویت های کمیته پیشکسوتان فدراسیون فوتبال باشد.
283507721 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرمهرداد صدیقیان و گریم جالبش در فیلم “ماجرای نیمروز” ساخته محمدحسین مهدویان که در بخش اصلی جشنواره اکران خواهد شد.
1418668285 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرممنون از عباس غزالی که در زمانی غیر از دوران سرماخوردگی اقدام به گرفتن این سلفی کرده است.
642330386 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرسام درخشانی و همسر جان در پیست دیزین منتظرند که حسین رفیعی از پیست خارج شود تا آنها بتوانند وارد شوند :))
974719437 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرشما هم همیشه شاد باشی عمو قدرتِ نازنین.1173958166 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرعکس یادگاری رسول نجفیان در کنار مهران مدیری و محمود کلاری در پشت صحنه “ساعت پنج عصر”. شما هم وقتی رسول نجفیان را میبینید به صورت ناخوداگاه آهنگ “عجب رسمیه رسم زمونه” در ذهنتان پلی میشود؟ یا فقط من گرفتار این بیماری هستم؟!1924929100 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرنادر جان فکر کنم ریشه ی فرزندت درون چاه افتاده، وگرنه چنین رشدی توجیه دیگری ندارد!
1024103357 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویر

حتما بخوانید :  بازیگران پرکار سینمای ایران در سالی که گذشت + تصاویر و اسامی

2096881453 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرفریدون جان گویا از اینکه تن به مدلینگ داده ای خیلی راضی نیستی. غم عجیبی در پس نگاهت محسوس است…
1050210460 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرشیوا خانم خنیاگر هستند، پر دل و جرأت ترین (از صفت دیگری استفاده نمیکنم!) هنرمند ایران زمین که در این روز هایی که خود ترکیه ای ها هم به استانبول نمیروند، به این شهر رفته است.
1232027420 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرسروش جمشیدی و پسر گل اش آقا سیاوش.
629584396 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرخوش بحال نیروانا قاسمخانی بخاطر داشتن چنین پدر باحال و پایه ای.
1920025565 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرامید حاجیلی در این استوری داشت پره های بینی اش را تکان میداد. یعنی میخواهم ببینید که هنرمندانمان به چه حدی از اضمحلال و تباهی رسیده اند!
1299467256 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرعمو رضا فیاضی دوست داشتنی در حال دوچرخه سواری در کیش. اتفاقا دمپایی هایشان خیلی هم شیک و عالی است! کسی هم حق گیر دادن به ایشان را ندارد!
1022896308 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرآرشا اقدسی یک فیلم کوتاه به نام “جمشید آریا” ساخته و در آن بریده هایی از نقش های ماندگار استاد جمشید هاشمپور را به تصویر کشیده است. فیلمی که پایش به جشنواره های خارجی نیز باز شده. استاد هاشمپور با این پست این موفقیت را به آرشا تبریک گفته و آرشا اقدسی در کامنتی که شاهدش هستید، پاسخ لطف استاد را داده است.2061470173 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرآتیلا جان واقعا این عکس را تابحال ندیده بودی؟! عجیب است، چون این عکس خیلی معروفی است. روح ناصر خان و منصور خان قرین رحمت و شادی.
1979529878 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرخاطره بازی جالب بهرام رادان با عکسی از دوران راهنمایی اش در کنار دوستان و همکلاسی ها. تشخیص بهرام در عکس هم که کار سختی نیست، چون فقط یک بچه خوشگل در عکس حضور دارد.1491261972 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویراستاد حسام نواب صفوی مدعی شده که او شبکه ماهواری فارسی ۱ را تعطیل کرده است. ضمن عرض خسته نباشید خدمت این هنرمند عزیزمان، حالا که حسام اعتراف کرده من نیز باید بگویم که آنجلینا جولی بخاطر من از برد پیت طلاق گرفته است. جنگ جهانی دوم را هم ایمان عبدلی به پایان رساند.
1524889889 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرای بابا… پس راست بود که دستمزد های معمای شاه کلی عقب افتاده!
408010679 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرحالا که بازار نامه دادن به ترامپ داغ است، میخواهم امشب این عکس را به همراه یک نامه برای ترامپ ارسال کنم و بگویم که این وضع هنرمندان ماست، خودت ببین، واقعاً دلت می آید ما را تحریم کنی؟!
192753566 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرالهام خانم چرخنده هم هر از چند گاهی با یک سلفی یواشکی خودش را غافلگیر میکند.
2115726275 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرمن اگر در آینده کچل بشوم هیچگاه نمیگذارم ارتفاع موی پسرم از یک سانتی متر تجاوز کند. اگر خواست بلند کند، پس باید خرجش را خودش در بیاورد!
830946992 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرمهتاب کرامتی در تست گریم فیلم “فرزند چهارم” که او را شبیه به عکس معروف دختر افغان که جلد مجله نشنال جئوگرافیک در سال ۱۹۸۵ شده بود، کرده است.
708744601 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویر– هزار بار گفتم تو کنسرتا شما نمیخواد پا به پای من بخونی! لب خونی هم کنی کافیه!
+ چرا پدر؟ من که صدای بسیار زیبا و آریایی پسندی دارم!
– (اندکی سکوت میکند)… بخاطر همین میگم عزیزم، نمیخوام حنجره ت حیف شه!
721993376 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرگشت و گذار عماد طالزاده و پسر خوشتیپ اش، آقا ساتیار.
1826391981 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویربرزو جان یعنی آن همه خرج و عمل و دوا درمون هیچ عایدی نداشت؟! ای بابا…
673879290 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرتیتر پینشهادی برای روزنامه پیروزی:
“رحمتی هم به قرمز بودن رنگ خون اش اعتراف کرد!”
693491184 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرکوروش تهامی و همسر محترم در کنار رضا یزدانی پس از تماشای کنسرت شب گذشته ی وی. ای کاش رضا این وقت و تمرکزی که برای انتخاب لباس خود میگذارد را بر روی تن صدا و ولوم نعره هایش میگذاشت.
58811772 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویر– جون داداش نداری؟ قد یه نخود.. دارم میمیرم… فیلممون واسه جشنواره انتخاب شده باید برم برج میلاد…

حتما بخوانید :  بازی در نقش جنس مخالف توسط بازیگران معروف هالیوود + تصاویر

+ گفتم که، تا پول ندی، شرمنده تم!

– میدم، میدم، سیمرغو بگیرم و آب کنم، همه شو یه جا صاف میکنم!
690130938 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویروحشت نکنید! چیز خاصی نیست، سحر قریشی خودمان است که مانیکور کرده و به آتلیه رفته است! البته وقتی کمی دقت میکنم و سلاخی بیرحمانه ی زبان فارسی توسط او را میبینم، خودم به ماهیت فرد حاضر در عکس مشکوک میشوم!
51022792 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویر– عه! اینم من ترجمه کردم؟! ها هاهاها آره یادم اومد! چقدر خوبم من!
(بازدید عادل از کتاب هایش در نشر جشمه)
96543899 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویرلیست نهایی فیلم های برگزیده برای بخش اصلی جشنواره فیلم فجر انتخاب شد و طی یک غربالِ درست حسابی و “کیهان”پسند، سلکشنی خوب و رضایت بخش برای آقایانِ بالادست در جشنواره امسال فراهم شده است که طبیعتاً استقبال مردمیِ کمتری به دنبال خواهد داشت. فیلم های “شعله ور” حمید نعمت اله، “ملی و راه های نرفته اش” تهمینه میلانی، “کاناپه” کیانوش عیاری، “هجوم” شهرام مکری، “آباجان” هاتف علیمردانی، “ماجان” رحمان سیفی آزاد،

 

“بوف کور” احمدرضا معتمدی، “دل دیوانه” بهمن فرمان آرا، “ساعت ۵ عصر” مهران مدیری، “یواشکی” رضا درمیشیان، “گیلدا” کیوان علیحمدی و امید بنکدار، “آزاد به قید شرط” حسین شهابی، “بی حساب” مصطفی احمدی، “دعوتنامه” مهرداد فرید، “نرگس مست” جلاالدین دری، “فصل نرگس” نگار آذربایجانی، “لرد” محمد رسول اف،

 

“خوب، بد، جلف” پیمان قاسم‌خانی، “سرگشته” سهیل سلیمی و “لابی” محمد پرویزی فیلم های پشت درب مانده ی جشنواره امسال هستند که به نوعی اعتبارِ “رد شدن توسط داوران” را کسب کرده اند. فیلم هایی که تک تک آن ها دلیلی برای اشتیاق سینما دوستان به جشنواره فیلم فجر امسال بودند

 

که متاسفانه با قلع و قمع هیئت داوران و هیئت نظارت جشنواره رو به رو شده و در جشنواره امسال حضور ندارند. حسرت و اعصاب خردیِ سینما دوستان نسبت به این انتخاب ها واقعاً به جا و حق است.کاناپه ی استاد عیاری به دلیل استفاده از پوستیژ و کلاه گیس به جای حجاب بازیگران زن در سکانس های داخل خانه، توسط داوران رد شده است.
1713808451 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویربا این عکس کمی از حال و هوای جشنواره دور می شویم که اعصابمان بیش از این خرد نشود!
1059602211 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویربا این عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی عزیز، مطلب امروز را به پایان می بریم. ممنون از همراهی تان. تا فردا یا حق.
1305442758 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت پانزدهم) + تصاویر