اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویر

جدیدترین عکسهای بازیگران ایرانی در اینستاگرام

اینستاگرام بازیگران ایرانی : بازیگران و چهره های مشهور با استفاده از صفحات اجتماعی آخرین تصاویر خود و اخبار مربوط به خود را با طرفدارانشان در میان میگذارند . در این مطلب از ایران ناز سری جدید عکسهای بازیگران و چهره های مشهور در ایام یلدای امسال را برای شما فراهم کرده ایم.با ما در شهر مطلب همراه باشید .

اینستاگرام بازگران و هنرمندان ایرانی

مهناز افشار و بچه هایش در فیلم سینمایی “گیلدا” ساخته کیوان علیمحمدى و امید بنکدار که در تلاش است خود را به جشنواره برساند.

95 09 9jnews2153 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویر

سلفی عزیزان در حاشیه یک دورهمی هنری. سیما تیرانداز، مارال فرجاد، شبنم قلیخانی و سام قریبیان.

95 09 9jnews2155 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرنازنین بیاتی در حال انجام اُپتیمتری.

95 09 9jnews2156 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرپست های یلدا تا زمان گردآوری عکس های این شماره هنوز آن طور که باید شروع نشده بودند و در حد همین سلفی و یا تبریک پیشاپیش و تصاویر مقدمه سازیِ میز و کُرسی امشب بودند. انشاالله در شماره بعدی که به احتمال زیاد روز شنبه خواهد بود عکس های یلدایی عزیزان را پوشش خواهیم داد.

95 09 9jnews2157 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرحدیث میرامینی پس از خروج از صف انارِ بازار تره بار تجریش.

95 09 9jnews2158 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویربنیامین و بارانا با نسیم دیداری تازه کردند که این عکس مربوط به همین دیدار است. خداوند متعال روح مادرِ بارانا را در کنار تمامی رفتگان مورد رحمت خویش قرار دهد.

95 09 9jnews2159 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویر– آره خانم، داشتم از وانتی هندونه میخریدم که دو نفر اومدن گیر دادن سلفی بگیریم.

+ کی بودن؟

– چه بدونم، از طرفدارا. البته خودشون میگفتن که هنرمندن…

95 09 9jnews2160 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرعزیزان هنرمند برای حضور در یک جشن یلدا به قزوین دعوت شده اند. مجید صالحی، امیرمحمد زند، سامان گوران، امیر نوری، شهرام قائدی، عباس جمشیدی، رضا توکلی و شاهرخ استخری. شاهرخ جان دیگر نیازی به گفتن من نیست، خودت حواست باشد و از خود مراقبت کن!

95 09 9jnews2161 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرسلفی جالب شقایق فراهانی با یک جمله پشت وانتی جالب.

آبروی اهل دل از خاک پای مادر است

هر چه دارند این جماعت از دعای مادر است

آن بهشتی را که قرآن می کند توصیف آن

صاحب قرآن بگفتا زیر پای مادر است

95 09 9jnews2162 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرپستِ ناله محورِ بهنوش طباطبایی که معلوم نیست خواسته یلدا را تبریک بگوید یا حالِ یک ملت را خراب کند. در احوال بهنوش جان دخالت نمیکنیم و میگذاریم در حال خودش باشد. او و چند تا شمع!

95 09 9jnews2163 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرلیلا جان حاتمی در مراسم اکران خصوصی فیلم “وارونگی” ساخته جدید بهنام بهزادی. پالتوی قهوه ای، کیف قرمز، پیراهن طوسی، دستکش سبز، شال صورتی! لیلا جان کدام دیوار مهربانی شهر انقدر تنوع جنس دارد؟! آدرسش را بگو ما هم یک سر برویم!

95 09 9jnews2164 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرای کاش در خندوانه هم مثل دورهمی در بخشی از برنامه شوخی شوخی با موزر به جان میهمانان می افتادند و کمی به روزبه نعمت اللهی صفا میدادند!

95 09 9jnews2165 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرشهاب حسینی و عادل فردوسی پور، پس از مصاحبه جذاب و شنیدنی که شب گذشته در ویژه برنامه یلدای ۹۰ داشتند و شب خوبی برای مخاطبین این برنامه رقم زدند. عادل هم خوشحال از اینکه بالاخره یکی از مصاحبه هایش مجوز پخش گرفت!

حتما بخوانید :  سریال بازگشت ، بازیگران سریال بازگشت ، عکس و داستان سریال ، پشت صحنه

95 09 9jnews2166 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرسلفی سمانه پاکدل در حال بازگشت از خشکشویی.

95 09 9jnews2167 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرضمن تایید صحبت های فرهاد مجیدی درباره بی اخلاقی هدایت شده در سکوهای فوتبال ایران، لازم است بگوییم که جسارت نباشد، ولی فرهاد جان اینکه دو بار تیمت را وسط فصل وِل کنی بروی و آن را فلج کنی هم کم شرم آور نیست!

95 09 9jnews2168 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرفریبا متخصص، سحر جعفری جوزانی و سیما تیرانداز در اتاق گریم پروژه جدیدشان که نامش “دیوار سکوت” است.

95 09 9jnews2169 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرپریناز ایزدیار طی بیانیه ای از دنیای اینستاگرام خداحافظی کرد. در این چند سال از این خداحافظی ها کم ندیده ایم و شکی در بازگشت وی وجود ندارد. نهایتش این است اگر دیدیم بازگشتش به تاخیر افتاده، علی فتح الله زاده و امیر عابدینی را میفرستیم برای مذاکره و بازگرداندنش. کارشان ردخور ندارد.

95 09 9jnews2170 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویر

هر چه بیشتر میگذرد و برف ها بیشتر آب میشوند، چهره های عزیز مجبورند خود را به ارتفاع بالاتری از سطح دریا برسانند تا عکس برفی بگیرند. اصلاً بعید نیست فردا یکی از عزیزان در قله کیمانجارو برایتان عکس برفی پست کند!

95 09 9jnews2172 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرسلفی “مثلاً حواسم نیست” حامد بهداد در حال رانندگی. فرض کنید یک نفر پشت فرمان و در حال رانندگی باشد و از خود در حالی که حواسش جای دیگری است، سلفی بگیرد. عزیزان دارند مرزهای تخیل را جابجا میکنند!

95 09 9jnews2174 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرتبریک یلدایی فقیهه سلطانی با این عکس در کنار همسر عزیزش جناب امیدیان.

95 09 9jnews2175 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویر آخرین عکس های پاییزی در آخرین روزهای پاییزی. با تشکر از مصطفی کیایی و خانواده محترم.

95 09 9jnews2176 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرسلفی بدون شرح سعید نعمت الله از عجیب ترین زاویه ای که میتوان درون خودرو سلفی گرفت! با حضور استاد بهزاد فراهانی و بهناز جعفری.

95 09 9jnews2177 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویربابک کریمی، حی و آماده برای شروع مراسم اش. مردِ خوبی بود. حیف شد. (دور از جانش)

95 09 9jnews2178 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرمهتاب کرامتی با این عکس ۷۰ سالگی یونیسف و ده ساله شدن عضویتش در این سازمان جهانی را تبریک گفت! گویا سوژه برای تبریک گفتن ته کشیده است.

95 09 9jnews2179 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویربله همانطور که گفتم عکس های برفی رفته رفته دارد برای چهره ها هزینه ساز میشود.

95 09 9jnews2180 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرعکسی جالب که سیاوش خیرابی به مناسبت تولدش به اشتراک گذاشته است. تبریک بی پایان به سیاوش عزیز.

95 09 9jnews2181 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرعکس آتلیه ایِ مُنحَسِس از نیما نکیسا دروازه بان سال های دور تیم ملی کشورمان. مرسی نیما جان که گوشزد کردی خودمان باشیم، چون تا پیش از این شوهر عمه ی خود بودیم.

95 09 9jnews2182 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرماهچهره جان الآن شما این پست را با امواج ساطع شده از پشمک حاج عبدالله آپلود کرده ای دقیقا؟!

95 09 9jnews2183 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویراستاد محمود دولت آبادی در مراسم تشییع پیکر استاد جعفر والی. آرزوی سلامتی و طول عمر داریم برای فخر ادبیات ایران.

95 09 9jnews2184 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرسلفی پژمان بازغی در کنار دخترش نفس و دوستان دخترش در جشن یلدای مدرسه نفس اینا. همانطور که میبینید نفس با دیار دختر امیررضا دلاوری و جانان دختر آتیلا حجازی هم مدرسه ای است! یعنی بستگان درجه دوی این عزیزان به این خوبی که ما آن ها را میشناسیم و تشخیص میدهیم، نمیشناسند!

حتما بخوانید :  سالن زیبایی مریم سلطانی در دومین سالگرد افتتاح + عکس مریم سلطانی

95 09 9jnews2185 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرشکنجه های مادرانه لاله صبوری +عکس

95 09 9jnews2186 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویر

مطابق این کپشن، در این عکس حال گلاره عباسی خوب است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

95 09 9jnews2188 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویراین عکس پرستاره، خبر از یک پروژه تلویزیونی جدید میدهد. پروژه ای که به قطع یقین یک کار طنز است، وگرنه حمید لولایی و یوسف تیموری برای یک کار ملودرام عاشقانه در یک قاب جمع نمیشوند. امیدواریم این یکی خوب از آب دربیاید و پس از یک هفته پخش شدن از شبکه سه، ناگهان به شبکه مستند شیفت نشود..

95 09 9jnews2189 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویراین عکس تمام قد از لیلا صرفا به این خاطر گذاشتیم که در بدتیپیِ ایشان به اطمینان و اتفاق نظر برسیم!

95 09 9jnews2190 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرسحر خانم دولتشاهی در مراسم اکران خصوصی “وارونگی”.

95 09 9jnews2192 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرسوگل طهماسبی هم عکسی از کودکی هایش گذاشت تا یک موقع فکر نکنیم در آن دوران دوربین عکاسی نداشتند.

95 09 9jnews2193 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویروقتی کفگیر به ته دیگِ ژست می خورد.

95 09 9jnews2194 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویر

حال مطلبمان را با عکسی از پارسا پیروزفر عزیز، خوب می کنیم.

95 09 9jnews2196 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرتصویری لو رفته از یکی از عوامل نفوذی ارتش آمریکا که سالیان سال است با کاراکتری مبدل در سینمای ایران فعالیت دارد.

95 09 9jnews2197 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرمحسن افشانی هم مدل شد. گویا مدلِ کفیِ کفش شده است.

95 09 9jnews2198 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویر سلفی امیرحسین رستمی و پسر عزیزش عرشیا و سایر عزیزان حاضر در عکس.

95 09 9jnews2199 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرعکس مجله ای افسانه خانم بایگان در کتابخانه منزلش. یلدا را تبریک نگفته ولی به رسم ادب ما به ایشان تبریک میگوییم!

95 09 9jnews2200 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرسحر قریشی در حال گرفتن مشاوره برادرانه از جناب کارچی.

95 09 9jnews2201 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویرسلفی علیرضا رئیسی و احمد پورمخبر در پشت صحنه کار جدید عزیزان. یک “باتری لاوِ” عجیبی در چشمان عمو احمد پنهان است. امیدواریم حین فیلمبرداری ترن آف نشود!

95 09 9jnews2202 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویر

سلفی مونا برزویی و همسر جان در حاشیه کنسرت رستاک حلاج، شب گذشته در سالن نمایشگاه بین المللی. همین خوب است مونا خانم، استوری بعد یک روز می پرد، ولی این یکی ماندنی تر است.

بار دیگر این شب عزیز را به یکایک شما تبریک عرض می کنیم. انشاالله که شب خوبی برای همه باشد.

95 09 9jnews2204 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت چهارم) +تصاویر