اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویر

اینستاگرام بازیگران و ستاره های ایرانی

آخرین عکس های بازیگران و افراد مشهور ایرانی را می توانید در این مطلب ببینید و از بازیگران مورد علاقه خود اطلاع پیدا کنید.مهناز افشار این روز ها مشغول بازی در فیلم “گیلدا” ساخته کیوان علیمحمدی و امید بنکدار است و هر روز عکسی جدید از خود در این پروژه به اشتراک میگذارد.

مهناز اگر به همین روند عکس گذاشتن از این فیلم ادامه دهد، دیگر نیازی به سینما رفتن و دیدن فیلم نیست و میتوانیم با مرور عکس ها به صورت سکانس به سکانس، داستان فیلم را دریابیم و الکی پول سینما ندهیم!

591577162 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویر

بارانا در حال باز کردن هدایای کریسمس خود. از قرار معلوم بابا نوئل در مورد خاص بارانا حسابی به خرج افتاده است و برای او آیپد ایر تهیه کرده است! من هم جورابم را تا صبح به امید هدیه کریمس روی شومینه آویزان بود که صبح بیدار شدم و دیدم برادرم زودتر از من بیدار شده و آن ها را پوشیده و سرکار رفته است!
580991811 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویر

با هانیه توسلی قرارداد داریم و هر شماره باید یک عکس از وی بگذاریم، او هم به قراردادش پایبند است و هر روز خوراک ما را تامین می کند.
843552395 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرسلفی فاطمیا بهارمست در جوار علیرضا جعفری پس از اجرا در. همین! اسم نمایش عزیزان “در” است! در ضمن علیرضا جان پس چی شد آن عزیز؟ آرامش و امید و عکس عشقولانه کنار دریا همگی دود هوا شد؟! عکس های دو نفره را هم که پاک کرده ای. ای بابا، حداقل می گذاشتید یک ماه بگذرد و بعد!
21765935 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرسلفی بازیگران سریال “پیکسل” در یک کافه. سریالی پرستاره به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی حامد عنقا که احتمالاً در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد، چون برخی عزیزان را به این راحتی به تلویزیون راه نمی دهند! با حضور سحر قریشی، لیلا اوتادی، نرگس محمدی، یاسمن معاوی، امید حاجیلی، حمید گودرزی، پوریا پورسرخ، مهراوه شریفی نیا، کامبیز دیرباز، علی اوجی و خیلی های دیگر.
210062676 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویراین هم عکسی دیگر از پشت صحنه این سریال پر ستاره. البته خودتان بهتر میدانید که ستاره داریم تا ستاره! وجه اشتراک این ستاره ها درخشش آن هاست، فقط برخی آسمان هنر را روشن میکنند و برخی دیگر ویترین سوپرمارکت ها را.
1366960254 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرهمانطور که ملاحظه میکنید مسعود شجاعی و علیرضا حقیقی راهی برلین شده و بر سر دوست عزیزشان اشکان دژاگه خراب شده اند. غم مستتر در چشمانِ اشکان در این عکس دلیلی جز همین شوکِ خانمان سوز به جیب مبارکش ندارد.
1947441764 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرباید مثل آندو زرنگ باشی! با وعده عکسِ اینستا و تگ کردن، حتی چای و پرتقال خامه ی فرحزاد را هم به گردن رفقا می اندازد!
353912445 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرسلفی نیکی کریمی و بانو فرشته طائرپور در مراسم یادبود قربانیان حادثه تلخ زلزله بم در سیزدهمین سالگشت این اتفاق. روح همه قربانیان این حادثه شاد و یادشان گرامی.
999346538 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرسلفی مهدی ماهانی و سارا خوئینی ها در پشت صحنه کار جدیدشان به نام «طاقباز» که گویا مکان دیگری جز همین بک گراندِ پاییزی و استخر بی آب برای عکاسی در پشت صحنه آن وجود ندارد و تمامی عکس های مربوط به این فیلم در همین نقطه گرفته شده اند. نام پروژه بعدی دوستان پس از اتمام این کار، سریال «دَمَر» خواهد بود.
500367213 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویراین هم از سلفی الکیِ ترانه علیدوستی که با آن سعی کرده همه چیز را خوب و عادی نشان بدهد و متوقف شدنِ پروژه ساخت شهرزاد ۲ را به روی خود نیاورد!
245894101 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرسلفی مهدی یراحی در کنار پوریا پورسرخ، گلاره عباسی و نرگس آبیار در اکران مردمی فیلم “نفس” در پردیس ملت. بدون شک “نفس” یکی از بهترین فیلم های در حال اکران این روز هاست که ندیدن آن بسیار حیف است.
2085908200 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویربادی وزید و ابری آمد و تهران، رامسر شد، ولی قائله به اینجا ختم نشد، اینستاگرام برای اولین بار با شوک بزرگی به نام “مه گرفتگی” رو به رو شده بود! برای مقابله با برف و باران استخوان ترکانده است و کاملاً مجهز است، ولی مه گرفتگی حسابی آن را سورپرایز کرده و در تمامی راه های اصلی و فرعی آن ترافیک شدیدی بوجود آورد! نوید محمدزاده کارشناس هواشناسی واحد مرکزی اینستاگرام، گزارش میدهد.
1810263460 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرخوب شد گفتی الهام جان، وگرنه ما فکر میکردیم بخاطر حضور چند دقیقه ای استاد دولت آبادی در ایوان خانه شان این اتفاق افتاده است!
1598209269 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویروالا ملیکا جان برای همه سوال بود که این مِه است یا آلودگی! به عنوان مِه به مردم قالب شده، امیدواریم چیز دیگری نباشد!
1854219517 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرحافظ جان شما لطف کن و بیا عکس کریسمسی نگیر! هم خودت سنگین تری هم به سنت ها جسارتی صورت نمی گیرد!
195018956 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرواکنش فقیهه سلطانی به شایعه ی کانال صرفاً جهتِ افتراء… ببخشید، “صرفاً جهت اطلاع” در تلگرام. فقیهه جان خیلی روی چنین موضوعاتی حساس نباش، جای احسان علیخانی یا جمشید مشایخی باشی که هفته ای یک بار به دیار باقی می شتابند، چه کار میکنی؟!
478967491 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرکاوه جان مجبورت که نکرده اند خوانندگی کنی، اگر از شغلت ناراضی هستی هنوز دیر نشده آن را تغییر بده، دلیلی هم وجود ندارد در همه عکس ها انقدر اخم و تخم (به فتحِ ت) کنی.
1471747631 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرروایت ارژنگ امیرفضلی از زندگیِ خاک بر سری اش. (طبق کپشن!)
719627837 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویررسول خطیبی هستند، اولین فردی که اولین تیم فوتبال شهر اولین ها را (از لحاظ قدمت) به خاک سیاه نشاندند.
1677952452 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرامید جان افق آن ور است، اشتباه داری محو میشی!
123435390 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرکریم به ولله تو مسلمون هستی! ولی باز ممنون از اینکه عید مسیحیان عزیز را تبریک گفتی.
331340847 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرسلفی با بخاری نفتی تابحال نداشتیم. جالب است همین بخاری که برای مجتبی میرزاجانپور حکم جاذبه توریستی و نوستالژی را دارد، هنوز هم سیستم رایج گرمایشی بسیاری از مردم کشورمان است.

حتما بخوانید :  پرویز پرستویی ( از حاشیه تا زندگی خصوصی پرویز پرستوی )

766099092 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرپست اینترنشنال مائده طهماسبی در شیراز. نه اینکه خیلی فالوئر خارجی دارند، به احترام آن ها لاتین پست می گذارند.
728056452 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرپردیس احمدیه، بازیگر جوانی که این روز ها با فیلم “لاک قرمز” دیده شده است و مورد تحسین اکثر بینندگان قرار گرفته است. امیدواریم روند موفقیت های پردیس ادامه دار باشد.
1769474623 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرحمید ماهی صفت هم به استرالیا مهاجرت کرد. (کنار پنجره می رود و سیگار روشن می کند.)
2050007122 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرساره جان نورموسوی، فسقلی با استعداد و شیرین زبان که بازی حیرت انگیزش در فیلم “نفس”، ممتاز ترین ویژگی و یکی از دلایل موفقیت این فیلم را رقم زده است. امیدواریم همیشه موفق و سلامت باشد.
408602261 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویراین هم عکس “مِهی” حمیده عباسعلی، قهرمان کاراته کشورمان در باشگاه انقلاب.
949119158 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرکریسمس باشد و بهاره رهنما عکسی نگذارد؟! عمراً!
1656482999 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرممنون مریم جان، ولی متاسفانه احساست کاملاً یک طرف بوده است.
1847205052 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرپانته آ بهرام با این عکس قدیمی مربوط به یکی تئاتر های استاد بیضایی، زادروز ایشان را تبریک گفت. حمید فرخ نژاد و بهناز جعفری هم افتخار حضور در این عکس را دازند.
692605283 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویر– وقتی به گوشَت میرسانند که حراست سالن میلاد گرفتن عکس یادگاری با خواننده پس از کنسرت را ممنوع کرده است.
894605623 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویربدون شک ۵ دی را باید روز ملی تئاتر نامید. روز درگذشت اکبر رادی و روز تولد بهرام بیضایی. یاد استاد رادی گرامی و تن استاد بیضایی سلامت.
2134336948 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرتنها صاحب یک کافه در سعادت آباد میتواند عکس داریوش، محمدعلی کلی، آرنولد شوارتزنگر، جلال آل احمد و همفری بوگارت را در یک دیوار بگنجاند! همگی بزرگ و عزیز هستند ولی با چه متر و معیاری در یک قاب قرار گرفته اند؟! تکلیفِ موضع این کافه چیست؟! موسیقی ایران، سینمای بدنه، سینمای کلاسیک، ادبیات ایران یا بوکس؟! حالا از حسین پناهی می گذریم!
706251866 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرجسارتاً میلاد جان سوالی پیش آمده؛ برای دنیای خود را ساختن باید از این کلاه ها داشته باشی یا بدون این ها هم میشود؟!
497493823 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویررضا صادقی با عکسی از خود در میدان تایمز نیویورک کریسمس را تبریک گفت تا به اندازه کافی با مسیحیان عزیز همذات پنداری کرده باشد.
1905314043 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرلادن طباطبایی هم با این عکی در کنار سهای نازنین این عید بزرگ را تبریک گفت.
771536402 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرسام نوری در مراسم رونمایی از کتاب بهاران بنی احمدی هنرمند خوب تئاتر و سینما. منظور بهاران از حلال زاده و دایی و این حرف ها، زنده یاد محمدعلی فردین داییِ سام است.
94630954 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرکل آلبوم های خانوداگی و تمامی عکس های مجید مظفری را بگردی بعید است یک عکس از او در مسجد پیدا کنی، بعد برای هر مناسبت مسیحی عکس مخصوص خودش را دارد!
739734534 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرمحمد بنا با این پست حسابی پرویز پرستویی را شرمنده کرد. از آنجایی که جناب پرستویی از آنهایی نیست که زیر بار شرمندگی بماند، منتظر پست ایشان در پاسخ به این پست محمد بنا هستیم.
630483245 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرشهرزاد جان الآن شما در این عکس دقیقا به کدام بند از توصیه خود عمل کرده ای؟! داری شعر میخوانی یا آزاد هستی؟! هوا هم که آفتابی است!
1650910701 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرعکسی دیده نشده از حمید فرخ نژاد در اواخر دهه پنجاه، زمانی که راننده کامیونت باری از این نارنجی ها بود.
2028386195 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرعکس یادگاری مرجانه گلچین در کنار عماد طالبزاده پس از تماشای کنسرت وی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی.
896042027 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویربرای جشن کریسمس نیازی به کاج نوئل نیست، میتوان با کاج مطبق هم شو آف کرد.
2129227113 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویردر ادامه به نمایش گذاشتن جشن و پایکوبی چهره های ایرانی در این جشن ملی (!)، میرسیم به عکس لاله صبوری و همسر جان.
1004671843 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرآخیییش! همین که عکس کریسمسی نیست و درخت لوزی و گوی رنگی رنگی وجود ندارد از لیلا رجبی و محمد بحرانی کمال تشکر را داریم!
1661659869 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرمرجانه خانم همه کنسرت ها را کنترات برداشته ای؟!
620042714 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرضمن دعوت شما عزیزان به صبر و شکیبایی، شما را به این عکس کریسمسی روناک یونسی و خانواده دعوت میکنم.
764538628 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرسید جان الآن با این متن به خودت فحش دادی یا علیرضا منصوریان؟! خیلی ایهام دارد!
2140483110 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرچه خبر خوبی! آرزوی سلامتی داریم برای بانو رنجبر دوست داشتنی.
3686291 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویرپوووف… بالاخره تمام شد! ضمن آرزوی تمام شدن عکس های کریسمسی تا فردا، همه شما عزیزان را به خداوند بزرگ میسپارم. شاد و سلامت باشید.
1859296593 parsnaz ir اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت پنجم) +تصاویر

حتما بخوانید :  بازیگران در سیزده بدر 96 + عکس بازیگران ایرانی در 13 بدر