اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید چه خبر است؟ +تصاویر

گشتی در اینستاگرام چهره های ایرانی

اینستاگرام ایرانی های محبوب و معروف

همان طور که می دانید، امروزه بیش از ۲۰ میلیون کاربر ایرانی در تلگرام و اینستاگرام فعالیت دارند و تقریباً نیمی از جمعیت جامعه اطلاعاتی کشور، در این دو شبکه اجتماعی فعالیت دارند و البته کسب و کارهای عجیبی هم در آن در حال انجام است و سبک زندگی دیجیتالی خاصی را برای هموطنان به ارمغان آورده اند.

در طول روز، شمار قابل توجهی از کاربران ایرانی اینستاگرام، مخاطب صفحات شخصیت هایی هستند که به قول رسانه ای ها: سلبریتی بوده و بعضاً، شماره فالوور های آن ها از مرز ۱ میلیون کاربر فرا تر رفته است. در اینستاگرام ایرانیان و حتی آن طرف آبی ها، اتفاقات جالب زیادی می افتد که سرویس اینستاگردی روزیاتو در طول هفته، بخش هایی از آن را روایت می کند.

مثل روایت سبک زندگی دیجیتالی پرویز پرستویی، دغدغه های اینستاگرامی گرگ وال استریت، اینستا نوشته های شهاب حسینی، نقاشی های اینستاگرامی دختری که با پا طراحی می کند، کامنت های عجیب برای فقدان سگ یک بازیگر و . . .

این فقط شخصیت های سینمایی ایرانی و خارجی نیستند که با مخاطبان بسیاری همراه شده اند و تصاویر زندگی کاری و شخصی آن ها، با استقبال هوادارانشان برخوردار است. بلکه در سال های اخیر، کشتی گیران، فوتبالیست، والیبالیست ها و حتی چهره های ورزشی بانوان نیز به جمع پر مخاطب های اینستاگرام ایرانیان اضافه شده و دنیای اینستا بازی را بسیار داغ کرده است.

حال اگر به این جمع، سیاسیون و فعالان رسانه ای و فرهنگی هم اضافه کنیم که اوضاع داغ تر از آن چیزی می شود که حتی فکرش را بکنید.

برای همین، به جهت اطلاع از آخرین نوشته های شخصیت های پر مخاطب و پر فالور ایرانی در این شبکه، نگاهی داریم به ۲۳ صفحه پر مخاطب در هفته ای که گذشت. با ما در گزارش پاییزی این هفته همراه باشید.

خبر اول این که مهدی مهدوی كیا، موشک هامبورگ و یکی از پر افتخارهای ایران در مستطیل سبز هم، اینستاگرامی شد. مهدی را در این نشانی دنبال کنید که ظرف مدت کمی، بیش از ۱۸۸ هزار فالور پیدا کرده است.

آدرس اینستاگرام ایرانی های معروف

q25

(عکس جدید از اینستاگرام مهدی مهدوی کیا)

هم چون روال هفته های قبل، خبر نخست را به اینستاگرام یکی از بلند قامتان تیم ملی والیبال پر افتخار کشورمان اختصاص می دهیم.

از فرهاد قائمی و اسب سواری چه خبر؟

q2

اینستاگرام ایرانی های معروف

فرهاد قائمی که یکی از پر افتخارهای والیبال ایران از خطه گنبد کاووس است، نقش زیای در موفقیت ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو داشت و اکنون فرصت کرده تا هر از گاهی،‌ سبک زندگی دیجیتالی خود را از طریق اینستاگرام ۲۴۹ هزار نفریش اطلاع رسانی کند.

در عکس بالا که ۳۳ هزار لایک برای آقا فرهاد به ارمغان آورد، او را دوباره در جمع سوارکار ها و عاشقان سوار کاری می بینیم.

وی زیر این عکس سلفی نوشت:

باز هم ریو ونتورا درخشید ولی این بار در گروه یک، کنار غول های سرعت ایران با کسب عنوان نایب قهرمانی.

شاید او تنها والیبالیست و ورزشکار ایرانی پر مخاطب اینستاگرام باشد که از اسب سواری بسیار می گوید اما عاشق شعر و شاعری هم هست:

q200

(تصویراینستاگرامی جدید پاییزی فرهاد قائمی)

فرهاد قائمی در اینستاگران فرهاد قائمی در دسترس است. وی تا کنون ۱۳۰ پست به اشتراک گذاشته که اکثر به تصاویری از همراهی با تیم ملی و خانه زیبایش در گنبد کاووس استان سرسبز گلستان اختصاص دارد.

راستی از بهترین مدافع جهان (سید محمد موسوی) هم بگوییم که او مدتی است، صحفه اینستاگرام خود را به روز رسانی نکرده و یکی از جدید ترین پست هایش، مربوط به رقابت های لیگ برتر والیبال کشور است که او را در حالت رفاع روی تور در مقابل اسپک بازارگرد می بینیم.

اینستاگرام ایرانی ها

q-30

آقا سید که اخیرا شمار فالوورهایش از مرز ۱ میلیون کاربر فراتر رفت را در این اینستاگرام سید محمد موسوی دنبال کنید.

سرویس اینستاگردی شهر مطلب بزودی گزارشی از اینستا نوشته های سرو قامتان تیم ملی والیبال کشورمان منتشر می کند.

بهنوش بختیاری و کمپین کتابخوانی بهنوشی ها

q3

اینستاگرام ایرانی و بازیگران ایرانی

بهنوش بختیاری، پر فالوور ترین کاربر ایرانی اینستاگرام به شمار می رود که شماره مخاطبانش از مرز ۵ میلیون کاربر فرار تر رفته است و هم چنان به ارتش ۵ میلیونی خود می نازد!‌

وی اخیرا یکی از آخر هفته هایی پاییزی را به جمع کودکان بهزیستی اختصاص داده و همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، با کودکان، عکس اینستاگرامی گرفته است. او زیر این پست نوشت:

یه دیدار کوچولو با بچه های بهزیستی….دقیقاً تو همین سن تمام شخصیت و خمیره کودک شکل میگیره وطفلک کودکی که از نوازش و عشق بی بهرس…این دیدنای دو ساعته ماهام به هیچ دردی نمیخوره…کودک پدر ومادر مهربان…نه فقط پولدار…مهربان میخواهد..تو رو به خدا اگه بچه دارید راحت از هم جدا نشید…بچه پدرو مادرو باهم میخواد…حالا ماهی بریم دیدنشون…اصلا مشکلی حل نمیشه..زنده باشن تمام کودکان سرزمینم…کار برای کودکان خمس و ذکات زندگی ماست..

وی به واسطه این که سفیر تبلیغاتی برند پاندورا در ایران است، بعضاً فوتوشوتینگ های تبلیغاتی از خود برای این برند در اینستاگرامش منتشر می کند که نمونه اش را در زیر مشاهده می کنید.

q300

وی زیر این عکس نوشت:

صادقانه کسب کنید..هوشمندانه خرج کنید…تولید ملی یک مزیت عالی داره و اونم بوجود اومدن کاره برای تمام افرادی که شغل میخوان…اگر شغل خوب داشته باشید…رضایت تمام وجودتون رو میگیره .

او اکنون ۱۷۶۰ پست را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است که در واقع یک رکورد در میان سلبریتی های اینستا باز ایرانی محسوب می شود.

بهنوش را در این اینستاگرام بهنوش بختیاری دنبال نمایید.

پای درس اینستا نوشته های پرویز خان

q4

عکس های اینستاگرام ایرانی

پرویز پرستویی، سبک زندگی دیجیتالی خاص خودرا دارد و اینستا نوشته هایش، با استقبال میلیونی کاربران ایرانی در فضای مجازی همراه شده است. او همان طور که در اینستاگردی های هفته های قبل مشاهده کردید، علاقه زیادی به نوشتن حکایات، اشعار، مثل ها و هم چنین ارائه خاطرات خود دارد که به همین خاطر، سبک اینستاهای او در میان همه چهره های ایرانی اینستاگرام،‌ خاص است.

وی اخیرا، داستانی به نام عقاب را نقل کرد که با هم می خوانیم:

مردی تخم عقابی را پیدا کرد و از سر دلسوزی آن را در لانه مرغی گذاشت. عقاب با بقیه جوجه ها از تخم بیرون آمد و با آنها بزرگ شد. در تمام زندگیش، او همان کارهایی را انجام داد که مرغها می کردند. برای پیدا کردن کرمها و حشرات، زمین را می کند و قدقد می کرد و گاهی هم با دست و پا زدن بسیار، کمی در هوا پرواز می کرد. سالها گذشت و عقاب پیر شد.

روزی پرنده با عظمتی را بالای سرش بر فراز آسمان ابری دید. او با شکوه تمام، با یک حرکت ناچیز بالهای طلاییش، برخلاف جریان شدید باد پرواز می کرد. عقاب پیر، بهت زده نگاهش کرد و پرسید:” این کیست؟” مرغ همسایه اش پاسخ داد:” این عقاب است _ سلطان پرندگان. او متعلق به آسمان است و ما زمینی هستیم.”

عقاب پیر ما گفت بله حتما همینگونه است و دوباره سر به زیر انداخت و به چیدن دانه از روی زمین مشغول شد عقاب پیر داستان ما مثل مرغی زندگی کرد و مثل همه مرغها مرد.ولی هرگز نتوانست حتی همانند دیگر مرغان تخمی بگذارد و درتمام این مدت فکر می کردکه حتماً از روز ازل مرغ خلق شده است . این سرنوشت فرار ناپذیر همه کسانی است که هیچگاه در زندگی فراتر از وضع موجود ، به توانایی های واقعی تكيه نكن.

حتما بخوانید :  کشته شدن عامل حمله برلین + تصاویر کشف جسد در ایتالیا

او در اینستا نوشته زیبای دیگری هم که به نقل از چی پی واسوانی نوشت:

مردی ثروتمند وجود داشت که همیشه پر از اضطراب و دلواپسی بود. با اینکه از همه ثروتهای دنیا بهره مند بود،هیچ گاه شاد نبود. او خدمتکاری داشت که ایمان درونش موج می زد. روزی خدمتکار وقتی دید مرد تا حدِّ مرگ نگران است به او گفت: ارباب! آیا حقیقت دارد که خداوندپیش از بدنیا آمدن شما جهان را اداره می کرد؟ او پاسخ داد: بله.

خدمتکار پرسید: آیا درست است که خداوند پس از آنکه شما دنیا را ترک کردید آنرا همچنان اداره می کند؟ ارباب دوباره پاسخ داد: بله. خدمتکار گفت: پس چطور است به خدا اجازه بدهید وقتی شما در این دنیا هستید او آنرا اداره کند؟ به او اعتماد کن، وقتی تردیدهای تیره به تو هجوم می آورند؛ به او اعتماد کن.

وقتی که نیرویت کم است؛ به او اعتماد کن، زیرا وقتی به سادگی به او اعتماد کنی، اعتمادت سخت ترین چیزها خواهد بود… برای آن بسوی تو می آیم.

اینستا نوشته های پرویز پرستویی

پرویز خان را در این اینستاگرام پرویز پرستویی دنبال کنید. او بیش از ۵۳۰ پست منتشر کرد و ۱.۴ میلیون مخاطب دارد.

اینستا نوشته های موفقیت به روایت احمد حلت

q5

تصاویر اینستاگرام ایرانی های معروف

احمد حلت را خیلی ها با مجله موفقیت می شناسند و یکی از سخنرانان فعال در عرصه موفقیت و برنامه ریزی در کشور است.

او در اینستاگرام، با عکس نوشته هایش، بیش از ۶۵۹ هزار مخاطب دارد و می کوشد تا با بیش از ۳۸۰۰ پستی که منتشر کرده، انرژی مثبت و مثبت اندیشی و شاد زیستن را در فضای جامعه اطلاعاتی کشور رواج بخشد.

موضوعی که در دنیای اینستاگرامی منفی گرای امروز ما ایرانی ها، جای خالیش زیاد احساس می شود.

q50

(اینستا نوشته های موفقیت به روایت احمد حلت)

احمد حلت را در این اینستاگرام احمد حلت دنبال کنید.

پست جدید سحر دولشتاهی درباره نمایشنامه جدید

q6

اینستاگرام ایرانی

سحر دولتشاهی از بازیگران سینما و تلویزیون، حضور فعالی در اینستاگرام دارد و شمار فالوور هایش از مرز ۱.۳ میلیون مخاطب فرار تر رفته است و همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید،‌ وی از روی صحنه و پشت صحنه نمایش مرگ هوتن، کاری از گروه تئاتر تازه در تماشاخانه پالیز تهران، رونمایی کرد.

وی به مناسبت اکران نمایش مرگ هوتن در تهران، به ارائه تبلیغاتی درباره این نمایشنامه پرداخته است.

سحر دولتشاهی را در این اینستاگرام سحر دولتشاهی دنبال کنید. وی بیش از ۱۵۰ پست به اشراک گذاشت.

پژمان بازغی و سلفی جدید

q7

اینستاگرام بازیگران و هنرمندان

پژمان بازغی ، بازیگر سینما و تلویزیون، در چند ماه اخیر فعالیت های زیادی در اینستاگرام داشت که تا حدودی به موضوعات فیلم بارکد باز می گشت. او همان طور که قبلا گفتیم، سفیر موسسه یاری سوئد در تهران شده است و اخیرا نیز به معرفی این موسسه خیریه پرداخت.

وی همان طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید، یک سلفی با همکارانش گرفت و می نویسد:

امروز و آخرین روز فیلمبرداری نقش امیر در هشت و نیم دقیقه. همراه با شهرام عزیز و سام. مرسی از همه همکاران.

پژمان بازغی شمار فالوور هایش از ۹۱۵ هزار نفر هم فرار تر رفت. او فقط صفحه همسرش، مستانه مهاجر، که تدوین گر سینما است را فالو کرده و البته در این اینستاگرام پژمان بازغی در دسترس خواهد بود.

رامبد جوان و ۶ پست جدید

q8

آدرس اینستاگرام ایرانی های معروف

رامبد جوان که دو سالی است که با برنامه طنز خندوانه در شبکه نسیم، مخاطبان زیادی را دست و پا كرده ، در اینستاگرام نیز بسیار فعال بوده و بیش از ۱۳۶۰ پست را به اشتراک گذاشت که ۴.۳ میلیون فالوور برای ایشان به همراه آورد. رامبد همواره تصاویر یا فیلم هایی از خنداونه را منتشر می کند که این هفته نیز به واسطه تعطیل شدن برنامه اش به خاطر ایام محرم و صفر، به مروری بر تصاویر برنامه های قبلی روی آورده است.

جدید ترین پست های رامبد را در ۱ قاب بالا مشاهده می کنید.

وی در تصویر زیر نیز به مناسبت فرا رسیدن فصل سرما، پیام های فرهنگی همیشگی خود را منعکس کرد.

q9

رامبد را در این اینستاگرام رامبد جوان دنبال کنید.

محمد رضا گلزار و ۲ پست جدید

q10

محمد رضا گلزار، بازیگر سینما، این هفته ۲ تصویر بالا را در صفحه شخصی اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

تصویری که مربوط به عوامل بازی سریال عاشقانه است که توسط او و مهناز افشار و شمار دیگری از هنرپیشه های مطرح، توسط منوچهر هادی کارگردانی می شود و مهدی گلستانه نیز تهیه کنندگی اثر را بر عهده دارد.

q100

(تصویری از مهناز افشار در سریال عاشقانه با بازی محمد رضا گلزار)

به هر حال، محمد رضا گلزار را در این اینستاگرام محمدرضا گلزار دنبال کنید. گلزار بیش از ۳.۶ میلیون فالوور دارد. صفحه رسمی رستوران ایشان که شمار مخاطبانش از ۱۳ هزار فالوور فرار تر رفته را در این نشانی دنبال کنید.

کمی از دنیای هنرپیشه های سینما موقتاً دور می شویم و به عالم بزرگان مستطیل سبز می رویم که خبر بعدی را از جادوگر فوتبال آسیا شروع می کنیم.

علی کریمی و ۱ پست جدید

q11

اینستاگرام ایرانی ها چه خبر است؟

علی کریمی در نیمه نخست پاییز ۹۵، در اینستاگرامش فعال بود. تصاویری که در بالا مشاهده می کنید، پست اخیر ایشان که یادآور زمانی بود که در بوندس لیگای آلمان و در کنار میشاییل بالاک، بازی می کرد.

او با انتشار تصویر بالا از همراهانش خواست تا صفحه میشاییل بالاک آلمانی را فالوو کنند.

علی آقای کریمی، جادوگر سابق فوتبال آسیا و ارتش سرخ پوشان پایتخت، این روزها در اینستاگرام با مخاطبانش در ارتباط است و ۱.۶ میلیون فالوور دارد و بیش از ۱۱۰ پست به اشتراک گذاشت. . او خیلی فعالیتی در اینستاگرام ندارد اما پست هایش با استقبال طرفداران دو آتیشه پرسپولیس همراه می شود.

علی آقا را در این اینستاگرام علی کریمی دنبال کنید.

سلطان و محرم ۹۵

q12

بعد از جادوگر سرخ پوش ها، باید از سلطان قرمز ها گفت. تصویری که در بالا مشاهده می کنید از تصاویر جدیدی است که علی آقا در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشته و به همراهی ارتش سرخ در ورزشگاه آزادی اشاره دارد.

علی پروین را در این اینستاگرام علی پروین دنبال کنید که بیش از ۵۰۰ عکس منتشر کرده و بیش از ۴۷۸ هزار فالوور دارد.

از صفحه رسمی استقلالی ها چه خبر؟

q13

صفحه رسمی استقلالی ها در اینستاگرام، این روز ها همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، مملو از تصاویر تمرینات و صحنه هایی از گل زنی استقلالی های تهران است که مدتی به واسطه بردهای پیاپی، از قعر جدول فاصله گرفته و آرام آرام خود را در میان مدعی های لیگ ۹۵-۹۶ مطرح می کنند.

صفحه رسمی استقلال در اینستاگرام، بیش ترین تعداد پست (بیش از ۱۳ هزار پست) را درمیان صفحات ورزشی ایران منتشر کرده است و بیش از ۵۰۰ هزار مخاطب دارد. این صفحه را استقلالی ها در این اینستاگرام استقلال دنبال کنند.

بهاره رهنما اینستا نوشته جدید از شیراز

q14

اینستاگرام ایرانی های معروف از جمله ورزشکاران و بازیگران زن و مرد

بهاره رهنما، یکی از بازیگران فعال سینما تئاتر و تلویزیون، از جمله سلبریتی های بیش از ۲.۲ میلیون فالوور در اینستاگرام به شمار می رود که فعالیت زیادی در این شبکه از خود نشان داده است. وی با انتشار تصویر بالا نوشت:

حتما بخوانید :  لیلا فروهر ( از ازدواج تا آهنگ ها و عکس های کمتر دیده شده لیلا فروهرخواننده )

هر موقع فكر ميكنم دنيا جاي سختيه، هر موقع فكر ميكنم چقدر همه چيز بي حوصله ترم ميكنه، هر موقع كه دلم گرفته و فكر ميكنم آدم خوب ديگه شده كيميا، دوستاي شيرازيم دعوتم ميكنن شيراز، شايد اونا بهتر از من تشخيص ميدن زمان اين ديدار كي هست.!

خلاصه اينكه اينجور مواقع ميرم شيراز و غم دنيا رو به باد مي سپرم و سبك و سرخوش و اميدوار و با نيروي تاره برمي گردم تهرون! به هر حال من فكر ميكنم خدا اگر شيراز رو خلق نميكرد ، صفا و عشق و معرفت بي معني ميشد، مرسي از آقاي جدكار، ماري عزيزم ، دكتر استفانوي دوست داشتني كه مارو با تاريخ اطراف شهر آشنا كرد و همه ميزبانان و دوستانم در شهر بي بديل يا بقول استفانو بي تاي “شيراز”

پي نوشت يك : بازم حضرت حافظ برگ تازه برام رو كرد و معجزه پي نوشت دو :وقتي زيارت شاهچراغ ميري امكان نداره بعدش زمين و زمان تورو به برادرش امام رضا نرسونه، پس اين هم از ديگر خصوصيات سفر به شيرازه،! #پي نوشت سه:پاييز و بهار شيراز ،قطعه اي از بهشت خداوند روي زمينه از دست نديديش.

بهاره رهنما را در این اینستاگرام بهاره رهنما دنبال کنید.

سحر قریشی و هک

q15

سحر قریشی، یکی از پر بیننده های اینستاگرام که صفحه اش اخیراً هک شد، هم چنان همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، بدون پست است.

گروه هکری سعودی، به این صفحه حمله کرده و تصاویر پادشاه عربستان را بر روی این صفحه به اشتراک گذاشتند.

سحر قریشی را در این اینستاگرام سحر قریشی دنبال کنید ‌که امیدواریم دوباره به جمع اینستا باز های فعال بر گردد. او بیش از ۴ میلیون فالور در اختیار داشت.

رضا عطاران و سلفی با طوطی!

q16

اینستاگرام ایرانی چیست؟

رضا عطاران هنرپیشه طنز سینمای ایران، این روز ها خیلی فرصت نمی کند به اینستاگرام سر بزند، او در جدید ترین پست خود، همان طور که در بالا مشاهده می کنید و ۱۰۴ هزار لایک به همراه داشت، نوشت:

ماندلا، دالایی لاما، من و آتاتورک!

رضا عطاران، اکنون ۲.۱ میلیون فالووری شده است و اخیراً عطاران در فیس بوک هم فعال شده است. او را در این اینستاگرام رضا عطاران دنبال کنید. آقا رضا، عادت دارد که به همراه برخی از هوادارانش به تماشای فیلم های روی اکرانش در سراسر کشور برود.

از محسن یگانه چه خبر؟

q17

محسن یگانه، خواننده پاپ کشورمان اخیراً در اینستاگرام با ۹۸۰ هزار فالوور همراه شده است و بیش از ۷۰۰ پست در ۲ سال اخیر به اشتراک گذاشت. در تصویر بالا، وی از گیتارهایش رونمایی کرد.

q170

(سلفی جدید محسن یگانه)

محسن را در این اینستاگرام محسن یگانه دنبال کنید.

اینستاگرام الناز شاکر دوست هم هک شد

q18

صفحات اینستاگرام ایرانی های معروف

الناز شاکر دوست، بازیگر سینمای ایران، که بیش از ۴.۹ میلیون فالوور داشت، چند هفته پیش، صفحه اش مورد حمله گروهی قرار گرفت و از دسترس خارج شد. اما دوباره همانطور که درتصویر محرمی بالا مشاهده می کنید، کار خود را از سر گرفت.

الناز خانم پس از بهنوش بختیاری،‌ دومین صفحه پر بیننده ایرانیان در اینستاگرام را در اختیار داشت که ۴.۸ میلیون فالوور دارد. وی پس از سحر قریشی و مهدی پاکدل، سومین فعال هنری ایران است که صفحه اش توسط گروه های ناشناس مورد حمله قرار می گیرد.

الناز شاکردوست هم چون پژمان بازغی، ادل و بیانسه، هیچ صفحه ای را فالوو نکرده بود!

وی زیر تصویر محرمی بالا نوشت:

چون نيست ز هرچه هست چون باد به دست

چون هست به هر چه هست نقصان و شكست

انگــــار كه هرچــه هست در عالم نيسـت

پـنــــدار كه هرچــه نيست در عالم هست

q180

(اینستای جدید الناز شاکردوست و کتاب برنده تنهاست پائولو کوئیلو، ترجمه آرش حجازی)

الناز شاکردوست را در این اینستاگرام الناز شاکردوست دنبال کنید.

رضا یزدانی و اینستا نوشته ای جدید

q19

محبوب ترین اینستاگرام ایرانی های معروف

رضا یزدانی، خواننده نوستالژی پاپ، هر هفته چند پست در اینستاگرامش میگذارد و تصویر بالا، جدید ترین تصاویر پاییزیش را نشان می دهد.

او بیش از ۳۴۸ هزار فالوور دارد و بیش از ۱ هزار پست به اشتراک گذاشت. وی برای پست هزارم، جمله زیر را نوشت:

چند روز بود داشتم فكر ميكردم براى پست هزارم چى بذارم… ديدم هيچ چيز جذاب تر از مرور خاطرات خوب گذشته در كنار شما و دوستان عزيزم نيست،كه چند تا شو به اشتراك گذاشتم باهاتون… اميدوارم كه هميشه پر از روزهاى خوب و خاطره انگيز باشه.

q190

(تصویر پست هزارم رضا یزدانی)

رضا یزدانی را در این اینستاگرام رضا یزدانی دنبال کنید.

ترانه علیدوستی و سلفی جدید

q20

اینستاگرام ایرانی ها

ترانه علیدوستی که به واسطه فیلم جدید اصغر فرهادی با استقبال رسانه های داخلی و خارجی مواجه شده است، اکنون با ۴ میلیون مخاطب، مخاطبان زیادی در اینستاگرام دارد. وی اخیر سلفی جدیدی از خود به اشتراک گذاشت که یادآور سلفی های آینه ای تیلور سویفت و دیگر سلبریتی های سلفی باز هالیوود است.

ترانه علیدوستی در اینستاگرام ۴ میلیون مخاطب دارد. وی را در این اینستاگرام ترانه علیدوستی دنبال کنید.

لیلای ورزش ایران و پستی محرمی

q21

لیلا رجبی، یانوی ایرانی پرتاب وزنه در رقابت های المپیک ریو ۲۰۱۶، پست بالا را اخیرا منتشر کرد که نشان می دهد این ورزشکار پر افتخار کشورمان به شیراز رفته است.

او شمار فالوورهایش به ۱۴۸ هزار نفر رسید.

لیلا رجبی را در این اینستاگرام لیلا رجبی دنبال کنید.

شهاب حسینی و اینستا نوشته های جدید

q22

جدیدترین تغییرات اینستاگرام ایرانی های معروف

شهاب حسینی صفحه اش این روز ها از مرز ۱.۲ میلیون فالور هم فراتر رفت و صفحه توسط ادمین اداره می شود. در تصویر بالا که مربوط به سکانسی از فیلم فروشنده است، از مخاطبان خواسته تا در آخرین هفته های اکران فیلم فروشنده،به تماشای این فیلم بروند.

شهاب خان را در این اینستاگرام شهاب حسینی دنبال کنید.

خانم مجری و اینستا نوشته هایش

q23

سودابه حسنی دخت، مجری توانمندی شبکه خبر رو که یادتونه! ایشان در اینستاگرام اخیراً فعالیت خود را آغاز کرده و بیش از ۱۷ هزار مخاطب دارد. وی یاد دوران دانشجویی اش را کرد و دو تصویر که در بالا مشاهده می کنید را اخیرا در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

وی را در این اینستاگرام سودابه حسینی دنبال کنید.