اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدید

اینستاگرام بازیگران و چهره ها

اینستاگرام بازیگران : در سومین هفته خرداد، پس از کاهش شمار پست های مربوط به حملات تروریستی اخیر تهران، بردهای تیم ملی والیبال ایران در مقابل لهستان و آرژانتین در تهران و همچنین راهیابی تیم ملی فوتبال کشورمان به روسیه ۲۰۱۸، در کنار متن و حاشیه اکران های بهاری، از جمله مهم ترین موضوعاتی است که میلیون ها کاربر ایرانی اینستاگرام نسبت به آن واکنش نشان دادند.

ins00 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدید

آقای سفیر از فوتبال و پارلمان انگلیس می گوید

حمید بعیدی نژاد، تنها سفیر اینستاگرد ایران، از طریق کانال خود در اینستاگرام و تلگرام، موضوعات مختلف سیاسی اجتماعی و فرهنگی را از لندن منتشر می کند که بخشی از ظرفیت سایبر دیپلماسی کشور به شمار می رود. ایشان در جدید ترین اینستانوشته های خود، مواردی را مطرح کرد که در ادامه مشاهده می کنید.

ins1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدتبریک به مردم عزيز ايران برای صعود مقتدرانه ی تيم ملی فوتبال به جام جهانی روسيه؛ نتيجه ی غيرت ملی، مديريت حرفه ای و سخت كوشی

آقای سفیر، یکی از اینستانوشته های خردادی خود را به انتخابات پارلمان انگلیس اختصاص داد و نوشت:

نتايج انتخابات جديد انگليس و قدرت يافتن زنان در حيات سياسي اين كشور نتايج امروز انتخابات انگلستان تحولات مهمی در برداشت:

١- حزب محافظه كار حدود ١٢ كرسي خود در پارلمان و اكثريت را از دست داد به طوريكه تا رسيدن به اكثريت، هشت كرسي كم دارد و حالا براي تشكيل دولت نياز به همكاری يا ائتلاف با يك حزب ديگر دارد.

٢- حزب كارگر كه رهبر آن آقاي جرمی كوربين تا همين يك ماه پيش به علت ضعف رهبری حزب آماج شديدترين انتقادات قرار داشت به يك موفقيت بزرگ تاريخی دست يافت و توانست ٣٠ كرسي جديد كسب كند و موقعيت خود را بعنوان دومين حزب قدرتمند تحكيم كند. پيروزي حزب كارگر مرهون مشاركت بالای مردم و به ويژه حضور جوانان بود.

٣- حزب ملي اسكاتلند كه ابتكار برگزاري رفراندوم جديدي را در اسكاتلند براي جدايی از انگليس دنبال مي كرد در شكستي تلخ و سنگين ٢١ كرسی خود را از دست داد و تعداد كرسي هايش به ٣٥ كاهش يافت.

ins2 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدید

٤- حزب استقلال انگليس كه بانی و طرفدار بسيار پر و پا قرص خروج انگليس از اتحاديه اروپا بود و رهبر آن مورد تمجيدهاي فراوان ترامپ قرار گرفته بود با شكستی تمام عيار مواجه شد و كرسی خود را از دست داد و رهبر آن مجبور به استعفا و كناره گيري شد.

٥- يكی از جلوه های بارز نتايج انتخابات انگلستان افزايش مشاركت خانم ها بوده است. خانم ترزا مي نخست وزير با وجود از دست دادن اكثريت حزب محافظه كار، كماكان قدرتمندترين سياستمدار انگليس و به دنبال تشكيل دولت جديد است.

٦- خانم آرلن فاستر رهبر حزب اتحادگرايان دمكراتيك و وزير اول ايرلند شمالي حزبش با كسب ١٠ كرسي حالا مي خواهد با حزب محافظه كار دولت ائتلاف تشكيل دهد. بدينصورت او يكی از چهره های برتر جديد سياست در انگليس خواهد بود.

٧- خانم نيكلا استورجن رهبر حزب ملی اسكاتلند عليرغم از دست كرسي كماكان قدرتمندترين سياستمدار اسكاتلند است و نقشي مهم در سياست خواهد داشت.

٨- خانم روت ديويدسون كه رهبر حزب محافظه كار و اتحادگراي اسكاتلند است با موفقيت بسياري روبرو شد و حزبش با بدست آوردن ١٢ كرسی جديد نسبت به يك كرسی در انتخابات قبل، شبی تاريخي را گذراند. او كه مخالف سياست های خانم استروجن و مخالف استقلال اسكاتلند است حالا رهبری دومين حزب اصلی اسكاتلند را در اختيار دارد.

٩- در اين انتخابات مجموعا ٢٠٠ نماينده زن به مجلس راه يافتند كه يك ركورد محسوب مي شود و اين يعنی مجلس جديد بيشترين نمايندگان زن در تاريخ انگليس را در خود جای داد.

آقای سفیر که این روزها حدود ۳۸ هزار فالوئر دارد را اینجا دنبال کنید.

اینستاگردی با رییس جمهور

سید حسن روحانی که از زمان برگزاری انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری، صفحه اینستاگرامش با استقبال گسترده کاربران ایرانی و خارجی مواجه شده است، اکنون قریب به ۱.۷ میلیون فالوئر داشته و به نظر می رسد که بزودی به جرگه صفحات ۲ میلیون مخاطبی بپیوندند. اینستانوشته های جدید صفحه رسمی رییس جمهور در اینستاگرام را می خوانید.

ins3 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدراه‌یابی مقتدرانه تیم ملی #فوتبال ایران به #جام_جهانی ۲۰۱۸ روسیه، همه ایرانیان را شاد کرد. بچه‌ها مچکریم. ‌ تشکر از کارلوس کی روش، اعضای کادر فنی و همه بازیکنان پر تلاش تیم که این موفقیت را رقم زدند. به امید افتخار آفرینی خاطره‌ساز در مسابقات پیش‌ رو در جام‌جهانی.

ins4 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیداقدام تروریستی تهران، انتقام از دموکراسی بود. حضور پرشور و مشارکت فوق‌ العاده ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری و شورا ها، همه بد خواهان ایران را به اعجاب وا داشت. انتخابات و صندوق رأی به مبنای فکری خشونت‌ طلبان و حامیان آن‌ ها، ضربه کاری زده و آن‌ ها همواره به دنبال انتقام گرفتن بودند؛ غافل از آن که ملت ایران، مردمی مقاوم هستند. ملت و دولت یکپارچه و در کنار هم، مدافع شهدا و حافظان امنیت‌ اند. ‌ عکس: محمد برنو @BernoPix، مراسم وداع با شهدای ترور تهران،)

ins5 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدید(بی‌ تردید حوادث تروریستی امروز تهران، اراده ایران اسلامی در مبارزه با #تروریسم منطقه‌ای، افراط و خشونت را بیش از پیش، تقویت خواهد کرد. پیام ایران، مثل همیشه این است که تروریسم یک مشکل همگانی است و اتحاد برای مبارزه با افراط، خشونت و تروریسم با همکاری‌ های منطقه‌ای و بین‌ المللی، مهم ترین نیاز جامعه امروز جهانی است. ‌ اینجانب به خانواده‌ هایی که عزیزان خود را در این حوادث تروریستی از دست دادند تسلیت می‌گویم. ‌همه قوا، دستگاه‌ ها و نهاد های امنیتی کشور، تا مشخص شدن همه ابعاد این اقدامات کوردلانه و حامیان پیدا و پنهان آنها، از پای نخواهند نشست)

صفحه اینستاگرام رییس جمهور را در این لینک دنبال کنید که را دنبال کرده است.

اینستاگردی با وزیر امور خارجه

محمد جواد ظریف که از ۴ سال پیش تا کنون با پست های فیس بوکی و توییتری، مه مترین ظرفیت سایبر دیپلماسی کشور در فضای مجازی بود، اکنون در اینستاگرام نیز فعالیت دارد.

ins6 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدصعود مقتدرانه به جام جهانی مبارک

ins7 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدورود به اسلو برای شرکت در مجموع اسلو و دیدار با مسئولان اتحادیه اروپا و نروژ

ins8 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدتصاویری از جدید ترین پست های صفحه اینستاگرام وزیر امور خارجه در سومین هفته خرداد ۹۶

آقای وزیر امور خارجه را که ۴۲۴ هزار فالوئر دارد اینجا دنبال کنید.

چه خبر از ارتش بهنوشی ها؟

بهنوش بختیاری که با ۵.۷ میلیون فالوئر، یکی از ۳ صفحه پر مخاطب ایرانیان در اینستاگرام را در اختیار دارد، در هفته سوم خرداد نیز همچون هفته های دیگر، با پست های طوفانی و ویدیوهای جالب، هوادارانش را سورپرایز کرد.

جدید ترین اینستانوشته وی، ۵۰ ثانیه ای است که خانم بختیاری را همراه با دوستانش در حال خیابان گردی برای شادی پس از برد تیم ملی فوتبال در مسابقه روز دوشنبه ۲۲ خرداد نشان می دهد.

ins9 2 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیداینم ذوق ما….فوتبال و آشتی بان دا… دوستی که پنج ماه ازش دورشدم….و به عشق ماه رمضان و رسم بخشش….دوباره دوست شدیم….و فوتبالم یه دلیلی برای اینکه بخندیم به تمام عصبانیتا…..قربون خدا برم که ماه رمضان دل آدم رو از پنبه هم نرم تر میکنه……با هرکی تو قیافه اید…پاشیدماچش کنید.. ..تنها بهانه ای که میشه براش شادی خالص کرد همین فوتباله…..خنده قلب انسان رو نورانی میکنه….من نمیتونم….نمیتونم کینه در دلم نگه دارم….میگن بهنوش الزایمر داره و یادش میره….در مسیر انسانیت…..بله من آلزایمر دارم….و تمام چیزای بد رو فراموش می کنم….ندا جان خوش امدی به قلب ما.

ins10 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدبعضیا خیلی همراهن. این چن نفر و تعداد زیاد دیگه هم واقعا همراهن.. تو یه عکس جا نمی شد. ولی بعدا عکس اون عزیزانو هم میذارم. بعضیام عاشق دخترا میشن. به هوای نزدیک شدن به اون دختری که عاشقشن الکی میگن ما هوادار توییم خانم بختیاری بعد اون دختره که به هردلیلی میره از هواداری انصراف میدن.خلاصه داستان هایی داریم ما. آدما همه جور اخلاقی دارن. آدمای پوچ و توخالی تا دلتون بخواد زیادن. با فیشی میان و با کیشی میرن. ولی من پای اون قرصا، حسابیا، رفیقا و اونایی که منو ببینن و نبینن هستم. مثل ستاره دوستان من در فضای مجازی و واقعی اقای رضا جهانگرد. ممنونم. منت سرم میگذارید بچه ها. از لطفها..ابراز عشق ها ممنونم. از رفاقتها و از تمام دنبال کننده هام ممنونم.دعای من همراه همه شماست عشقولیا. شل و پلتونم.

حتما بخوانید :  چهره های ایرانی در اینستاگرام با عکس ها و خبرهای جدید (سری دوم)

ins11 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدهمراه با شاهین صمدپور انشاله دروازه غار برای رسوندن کمکای شما به آدمایی که پایین همین شهر خودمون از فرط گرسنگی فرزندشون رو میفروشن به یک میلیون تومان. اگه پایه کارهای اینطوری هستید و جایی رو می شناسید که واقعا محرومن، مارو در جریان بذارید، جاهایی که واقعا محرومن، نه مثلا بچه ای که مادرش می خواد براش کفش مارک بخره نداره.اون تقریبا مشکل هفتاد درصد جامعه س.

ins12 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدتصور میکنم اولین خانم بازیگری در ایران هستم که بیلبورد دارم. خوشحالم که فرهنگ رو به رشد ما به تبلیغات در جهت حمایت از تولید ملی بها میده و قطعا حجاب درست عکس من نشان استفاده ابزاری از زن نیست. بلکه همه جای دنیا از چهره های شناخته شده در جهت معرفی محصول مخصوصا وطنی استفاده میکنن….خبرهای خیلی خوبی در راه است…اگر عمری باقی باشد و خدا بخواهد…..بعضیا حرفای بامزه میزدن که از بی پولی پناه اوردی به تبلیغ….بعد از خنده فراوان عرض کنم که فکر نکنم مسی…رونالدو….نیکول کیدمن….تام هاردی….و…بی پول باشن….چون اونها چندین برند رو باهم تبلیغ میکنن….این کمک شایانی ست اول به خود شخص..دوم به اقتصاد کشور….و احترام به تولیدات داخلی…..به هرحال اینها همه ختم میشه به ایجاد شغل برای فامیل و خانواده من و شما….و احساس رضایت جمعی و از نظر مالی به وضع مناسبی رسیدن….یعنی زندگی بی قرض و قوله…و بهبود بیمارت بعد از خرید داروهاش و عمل جراحیش…یعنی بتونی برای بچت جهاز تهیه کنی و عروسی بگیری…یعنی تو اجاره خونت نمونی….یعنی زندگیت به طلاق نکشه بخاطر بی پولی…این بی پولی درد بدیه و من خیلی خیلی کشیدم..

بهنوش را اینجا دنبال کنید.

ژاپن گردی با ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی که بزودی با شهرزاد ۲ به سینمای خانگی ایران می آید و این روزها نیز مادر قلب اتمی را بعد از ۳ سال توقیف روی پرده های سینما دارد، پست های جدیدی در اینستاگرام ۵ میلیون فالوئری خود منتشر کرد که در ادامه می خوانیم.

ins14 1 e1497342210654 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدسفر ترانه علیدوستی به توکیو ژاپن

ins13 1 e1497342104723 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدمصاحبه ترانه علیدوستی با رسانه های ژاپنی درباره فیلم های من ترانه ۱۵ سال دارم و پذیرایی ساده و فروشنده

توییتر فوتبالی مهناز افشار در اینستاگرام

بعد از صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی، هنرمندان بسیاری به این اتفاق مهم،‌ واکنش نشان دادند که مهناز افشار، هنرپیشه سینما و تئاتر ایران از جمله بود. او تنها ۱ پست در هفته سوم خرداد منتشر کرد که در زیر مشاهده می کنید.

ins15 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدید

مهناز افشار را در این نشانی دنبال کنید که ۶ میلیون فالوئر دارد و پر بیننده ترین صفحه اینستاگرام ایرانیان فعلا در اختیار اوست.

اینستاگردی با محمد رضا گلزار

گلزار با انتشار بیش از ۱ هزار پست و ۴.۸ میلیون فالوئر، اینستانوشته های زیر را اخیرا منتشر کرد.

ins16 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدید(تبریک به همه مردم ایران)

ins17 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدید(حامد عزیزم تولدت مبارک)

محمد رضا گلزار را اینجا دنبال کنید.

چه خبر از بهرام رادان؟

ins18 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدرفتیم روسيه تبريك ميگم موفقيت فوتباليست هاى درجه يك و مربى فوق العاده مون رو، مطمئنا اين تيم جزو تيم هاى طلايى تاريخ فوتبال ايران است، با توجه به بازشدن موقعيت ويزاى توريستى روسيه براى ايرانيان، عجب جام جهانى بشه تابستان آينده

ins19 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیددر کنار همیم

ins20 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدیک اتفاق هیجان انگیز تو راهه روزای آینده بیشتر درباره ش توضیح میدم، فعلا همینقدر میگم که مربوطه به المپیک ۲۰۱۸ (زمستان امسال) #مشعلدارالمپیک @

رادان را در این آدرس دنبال کنید که بزودی ۳ میلیون فالوئری می شود.

پژمان بازغی و اینستانوشته های خردادی

ins21 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیداینستانوشته جدید پژمان بازغی به مناسبت صعود تیم ملی والیبال ایران به جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

ins22 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدسلفی پژمان بازغی در پشت صحنه برنامه تلویزیونی کودک شو

پژمان که بیش از ۱ میلیون فالوئر دارد را در این نشانی دنبال کنید.

نیکی کریمی و اینستانوشته های خردادی

نیکی کریمی، هنرپیشه سینمای ایران نیز در پستی، به پیروزی تیم ملی فوتبال در شب تاریخی ۲۲ خرداد برای اهالی فوتبال، واکنش نشان داد.

ins23 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدید

ins24 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدید(تصویری که نیکی کریمی از باران در فرودگاه برلین منتشر کرد)

نیکی کریمی با ۲.۵ میلیون فالوئر، اینجا دنبال کنید.

اینستاگردی با خانم کارگردان

تهمینه میلانی، کارگردان زن پیشکوست سینمای ایران نیز در خرداد، ماه فعالی را در اینستاگرام سپری کرد.

in46 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدبا کلمه‌ی سرنوشت موافق نیستم ، پس اجازه بدهید این کلمه‌ی واقعاً بی‌معنی را به سرگذشت تبدیل کنیم .

in47 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدگرامی داشت روز جهانی کار. ما همه رویایی داریم

تهمینه میلانی را در این نشانی دنبال کنید.

اینستانوشته های مفهومی پرویز پرستویی

ins40 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدید

در این دنیا، همه چیز دست خود آدم است، حتی عشق، حتی جنون، حتی ترس. آدمیزاد می تواند اگر بخواهد کوه ها را جابجا کند. می تواند آبها را بخشکاند. می تواند چرخ و فلک را بهم بریزد. آدمیزاد حکایت است. می تواند همه جور حکایتی باشد. حکایت شیرین، حکایت تلخ ، حکایت زشت … وحکایت پهلوانی… بدن آدمیزاد شکننده است اما هیچ نیرویی در این دنیا، به قدرت نیروی روحی او نمی رسد، به شرطی که اراده و وقوف داشته باشد.

سووشون

ins41 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدکاریزما چیست؟ افرادی كه انرژى مثبت دارند، اغلب مهربان و با عاطفه هستند، به زمين و زمان مهربانی مي كنند، غصه دارند اما آن را قصه نمی كنند تا خُلق مردم را تنگ نکنند، اغلب افرادى خوش خُلقند، دنبال نقاط مثبت هستند، در برابر نا ملايمات زندگی خم به ابرو نمی آورند. اين افراد در بلند مدت يك نيرویی بدست می آورند كه از همه لحاظ مورد قبول اطرافيان هستند و به قول روانشناسان “كاريزما” دارند. کاریزماتیک باشید، پر از ديد مثبت!

جایی دیگر نوشت:

گرگی استخوانی در گلویش گیر کرده بود، به دنبال کسی می‌گشت که آن را درآورد تا به لک لک رسید و از او درخواست کرد تا او را نجات دهد و در مقابل گرگ مُزدی به لک لک بدهد. لک لک منقارش را داخل دهان گرگ کرد و استخوان را درآورد و طلب پاداش کرد. گرگ به او گفت “همین که سرت را سالم از دهانم بیرون آوردی برات کافی است.” وقتی به فرد نالایقی خدمت می کنی تنها انتظارت این باشد که گزندی از او نبینی. “گاهی اشتباهمان در زندگی این است که به برخی آدم ها جایگاهی می بخشیم که هرگز لیاقت آن را ندارند.”

کارلوس فوئنتس

ins42 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدید

و داستانی از یک پیرزن گفت:

پیرزنی بود که تک‌و‌ تنها زندگی می‌کرد و همیشه از این بابت غمگین بود. هیچ بچه‌ نداشت و همه‌ی عزیزانی که او را دوست داشتند، سال‌ها پیش مرده بودند.

زن تمام روز پشت پنجره‌ی اتاقش می‌نشست و بیرون را نگاه می‌کرد. همه‌اش با خود فکر می‌کرد: «آه، چه می‌شد اگر پرنده می‌شدم و می‌توانستم به همه‌جا پرواز کنم.»

یک‌روز که پنجره‌ی خانه‌اش را باز کرده بود، پرتو خورشید به درون اتاقش می‌تابید و پرنده‌ها جلوی پنجره چهچه می‌زدند، دوباره با خودش فکر کرد: «آه، چه می‌شد اگر پرنده‌ای می‌شدم و می‌توانستم همه‌جا پرواز کنم.»

یکهو دید دیگر پیرزن سابق نیست. یک‌هو شد یک مرغ دریایی سفید و زیبا. از پنجره‌ی اتاقش پرید و در آسمان اوج گرفت. بالای شهر به پرواز درآمد، تمام شهر را زیر بال خود گرفت، چرخی طولانی روی دریا زد، روی نوک برجِ خیلی از کلیساها و پایه‌ی پل‌ها نشست و خوشحال و قبراق به خرده‌نان‌هایی که مادربزرگ‌ها و نوه‌هایشان کنار ساحل می‌ریختند، نوک زد.

غروب دوباره به طرف خانه پرواز کرد، دوباره از پنجره آمد تو، روی صندلی خود کز کرد و دوباره همان پیرزنی شد که صبح همان روز بود. فکر کرد: «الحق که چقدر زیبا بود!» صبح روز بعد دوباره پنجره را باز کرد، دوباره در قالب یک مرغ دریایی از هره‌ی پنجره بیرون پرید و هر روز همین ماجرا تکرار شد تا این‌که یک‌بار آن‌قدر دور رفت و آن‌قدر اوج گرفت که دیگر هیچ‌وقت برنگشت.

نویسنده: #فرانتس_هولر

الناز شاکردوست و ۱ پرتره!

الناز شاکردوست در خرداد ماه، خیلی فعال نبود و به بسیاری از ترندهای هفتگی و ماه پر طرفدار در صفحات هنرمندان ایرانی، واکنشی نشان نداد. جدید ترین پست وی را در زیر مشاهده می کنید.

حتما بخوانید :  مد ابرو شبیه پر در اینستاگرام جنجال جهانی به پا کرد + عکس

ins25 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدید

سخن رنـج مـگو جــز سخن گنـج مـگو وراز اين بى خبرى رنـج مبر هـيـــــــچ مـگو هـيـــــــــــچ مـــگـو #مولانا #ديوانِ_شمس دوستانِ عزيزتر از جان لطفاً در اين روزهاى ماه رمضان براى من هم دعـا كنيد 🙏🏼 عكس از حانيه زاهد عزيزم

الناز با ۵.۷ میلیون فالوئر را در این نشانی دنبال کنید. او هیچ صفحه ای را در اینستاگرام follow نکرده است.

صعود به روسیه در اینستاگردی با فوتبالیست ها

صعود مجدد ایران به جام جهانی، علاوه بر صفحات شخصیت های معروف سیاسی و هنری، در صفحات فوتبالیست ها هم انعکاس گسترده ای داشت که به مواردی اشاره می کنیم.

ins26 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدید(علی کریمی: تبریک به همه و خسته نباشید به بر و بچه های تیم ملی. به امید درخشش در جام جهانی)

ins27 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدعلی دایی: تبریک به مردم ايران و آفرين و خسته نباشید به بازیکنان پرتلاش تیم ملی تبریک ویژه به کارلوس کیروش که این تیم با کیفیت و قدرتمند را ساخت تا به راحتی هر چه تمام تر برای اولین بار، ٢ بار متوالی راهی جام جهانی شویم. ٨ بازي و ٠ گل خورده، همه ما اين موفقيت هاى بى نظير را مدیون کی‌روش هستیم و شک نکنید در جام جهانی هم می توانیم حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشیم. با تمام وجود به تیم ملی کشورمون افتخار می کنیم

ins28 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدعلی پروین: صعود به جام جهانی مبارک هواداران. تبریک به ملت ایران

ins29 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدعکسی که مهدی طارمی، زننده دومین گل صعود ایران به جام جهانی در مقابل ازبکستان، منتشر کرد

ins30 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدمهدی مهدوی کیا: تبریک به فوتبال ایران. خسته نباشید به کادر فنی، بازیکنان و هواداران. به امید موفقیت در جام جهانی

ins31 1 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدسید جلال حسینی، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران، هنوز پستی مرتبط با بازی صعود به روسیه منتشر نکرده است

ins32 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدمسعود شجاعی: تبریک به همه هموطنان

ins33 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدرضا قوچان نژاد: جام جهانی دیگر! روسیه ۲۰۱۸. . . خرداد شکر واسه این همه محبت

ins34 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدمرتضی پور علی گنجی: خیلی خوشحالم. خدایا شکرت-

ins35 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیداحمد رضا عابد زاده: زنده باد ایران و ایرانی. درود بر غیرت شیران ایرانی

ins36 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدعلیرضا بیرانوند: خدایا شکرت

ins37 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدسردار آزمون: روسیه اومدیم

اینستاگردی با آسمانخراش های ایرانی

تیم ملی والیبال ایران نیز که از آخر همین هفته دور بعدی رقابت های لیگ جهانی ۲۰۱۷ را با بازی با آمریکا اغاز میک ند، با ۳ پیروزی از ۵ بازی، موجی از شادی را در میان مردم به راه انداخته که موفقیت های آنها را از نگاه آسمانخراش های ایرانی دنبال می کنیم.

برترین مدافع جهان و انتقاد از پخش سریال وسط بازی!

سید محمد موسوی، برترین مدافع روی تور جهان و یکی از بازیکنان شاخص تیم ملی والیبال کشورمان در صفحه ۱ میلیون فالوئری خود نوشت:

ins38 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیداتحاد كه داشته باشى از اين بزرگتراشم ميشه برد. دَمِ همه اين بچه ها گرم. از مردم عزيز ايران درخواست دارم كه مثل هميشه اين تيم دوست داشتنی رو حمايت كنن به تنهايی نميشه كارای بزرگ انجام داد، درسته كه نصف بازيُ از يه شبكه نصف ديگرم از يجا ديگه نشون ميده ولی شما مردمِ واليبال دوست حمايت كنيد تا باهم يه كاری كنيم تا ديگه وسط يك اتفاق ملی سريال پخش نكنه و به علاقه شما أهميت بده.

کاپیتان معروف: در لحظه هات زندگی کن

ins39 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدلحظه ها را همینجوری که هست زندگی کن نه اونجوری که باید باشه

اینستاگردی با موزیسین ها

رضا یزدانی، خواننده پاپ کشورمان در جدید ترین اینستانوشته خود با انتشار تصویر پایین نوشت:

in41 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدتبريك فراوان براى صعود تيم ملى ايران به مسابقات جام جهانى روسيه.. ترانه “وطن يعنى” مربوط به جام جهانى برزيل تقديم به شما عزيزانم…

من از اون سمت دنیا پَر کشیدم به رویایی که لبریز از پرندست
برای مردم این خونه هرکس که این پرچم رو پوشیده برندست

وطن یعنی یه ملت مرد داریم وطن یعنی خیالت تخت باشه
وطن یعنی تو میتونی بجنگی اگه حتی شرایط سخت باشه

تو فکر کن لحظه ای تنها بمونی وطن یعنی یه ملت مرد داری
وطن یعنی باید طاقت بیاری با اینکه خسته ای و درد داری

اگه پاییز دنیارو تکونده تو روی شاخه تنها برگ هستی
تو باید تا تهش زنده بمونی با اینکه تو گروه مرگ هستی

تو عمق موجهای بی قراش میتونی ترسهاتو جا بذاری
بذار طوفان از این پیرهن شروع شه تو آغوش خلیج فارس داری…

من از اون سمت دنیا پَر کشیدم به رویایی که لبریز از پرندست
برای مردم این خونه هرکس که این پرچم رو پوشیده برندست

وطن یعنی یه ملت مرد داریم وطن یعنی خیالت تخت باشه
وطن یعنی تو میتونی بجنگی اگه حتی شرایط سخت باشه

فرزاد فرزین هم نوشت:

in42 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدهای تروريست! لازم باشه واسه ايران هر كدام از ما با تنمون يه مرز ميسازيم . پاتو از اين سرزمين بكش بيرون اينجا هر جایی نيست فارغ از هر حزب و گروه، وقتی پای جون و ناموس مردم وسط باشه هممون مثل يه كوه پشت هميم. تسليت. #مرز #مرگ_بر_تروریست #با‌همیم #ماباهمیم #ما_با_همیم

محسن یگانه، دیگر خواننده پاپ کشورمان در جدید ترین پست در اینستاگرام ۱ میلیون فالوئری خود نوشت:

in43 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدجدید ترین پست محسن یگانه که خبر از برگزاری کنسرت در اخر تیر ماه می دهد

مهدی یراحی هم در جدید ترین پست اینستاگرامی خود، به موضوع جالبی اشاره کرد:

in44 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیدشب گذشته در استورى صفحه اصلى اينستاگرام شاهد پخش صداى اذان با اجراى حقير روى تصويرى از ميدان امام حسين (سابق) بوديم كه ظاهراً اينستاگرام اين فيلم رو به همراه چند فيلم كوتاه ديگه از كشورهاى مختلف جهان، براى نشان دادن حال و هواى ماه رمضان پخش كرده بود. جا داره از كاربرى كه اين فيلم زيبا رو براى اينستاگرام فرستادند تشكر كنم. بعضى از شما همراهان عزيز درخواست كرديد نسخه كامل اذان رو روى كانال تلگرام بذارم. امروز اذان مغرب به افق تهرانِ سربلند مى تونيد اين اجرا رو از كانال تلگرام (آدرس در قسمت بيوگرافى همين صفحه) دانلود كنيد. اين اثر رو تقديم مى كنم به ارواحِ تمامى قربانيان تروريسم و تحجر ، با اميد تميزِ سره از ناسره. #اسلام#دين#رحمت#مهربانى#صلح#ازادى#عشق#آرامش#انسانيت @instagram @hanifshoaei

علیرضا قربانی هم در جدید ترین پست خود، درباره لغو کنسرتش به نام فروغ گفت:

in45 اینستاگرام بازیگران و چهره های محبوب ایرانی + آدرس و تصاویر جدیددوستان وهمراهانِ عزیز سپاسگزارم از لطف و همراهی که در رابطه با لغو کنسرت قبلی به دلیل همزمانی با حادثه تروریستی تهران داشتید. همه ما عمیقاً از این اتفاق رنجیده هستیم، برای شهیدان این اتفاق علو درجات می‌کنیم و برای بازماندگان هم صبر و شکیبایی. همانطور که وعده داده بودیم، با همکاری دوستان محترم در بنیاد رودکی و وزارت ارشاد توانستیم نزدیک‌ترین تاریخ ممکن را برای کنسرت جایگزین کنیم. تاریخ‌های ۳ الی ۶ تیرماه ( ساعت اجرا ٢١:٣٠ ) و مصادف با عید سعید فطر برای جایگزینی کنسرت قبلی در نظر گرفته شده. با توجه به اینکه تعداد زیادی از عزیزانی که بلیت تهیه کرده بودند، برای جا به جایی بلیت‌ها حق انتخاب داشته باشند، با همکاری همكارانمان در سایت ایران‌کنسرت تصمیم گرفتیم تمامی مبالغ بلیت‌های خریداری شده عودت داده شود و این امکان فراهم شود که از ( دوشنبه ۲۲ خرداد) ساعت ١٠ صبح ،امکان خرید بلیت مجددا از سایت ایران‌کنسرت فراهم شود. سپاسگزار از همراهی و شکیبایی شما. مشتاق دیدارتان هستیم