اینستاگرام بازیگران و چهره های معروف و پربازدید ایرانی + عکس

اینستاگرام بازیگران ، هنرمندان و چهره های معروف ایران

اینستانوشته های جدید چهره های سرشناس

i00

اینستاگرام بازیگران و چهره های معروف

در دومین هفته بهمن ماه ۹۵ همچون روال هفته های قبل، گزارش شهر مطلب نگاهی دارد به جدید ترین پست های صفحات پر بیننده و معروف اینستاگرام ایرانیان و تلاش می کند علاوه بر صفحات میلیونی، صفحاتی که موضوعات جالبی در آن ارائه می شود را نیز بررسی کند.

با توجه به افتتاحیه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر و درگذشت حسن جوهرچی هنر پیشه سینما و تلویزیون، این روزها صفحات اینستاگرام ایرانیان به خصوص صفحات هنرپیشه ها به این دو مقوله اختصاص یافته است.

مهناز افشار در کاخ جشنواره

مهناز افشار که چندی پیش به خاطر مشکل قلبی روانه بیمارستان شده بود، خبر سلامت خود را در کانال تلگرامش اعلام کرد. جدید ترین اینستا نوشته مهناز افشار به حضورش در کنفرانس خبری مربوط به اکران عمومی فیلم “خانه ای در خیابان چهل و یکم” اختصاص پیدا کرده است.

photo_2009-04-30_09-50-39

اینستانوشته ای که مهناز افشار یک روز پیش از بستری شدن در بیمارستان منتشر کرد.

مهناز افشار با بیش از ۵.۳ میلیون مخاطب، در کنار بهنوش بختیاری و الناز شاکردوست یکی از پر بیننده صفحات اینستاگرامی ایرانیان را در اختیار دارد.

اینستاگرام مهناز افشار – www.instagram.com/mahnaz_afshar

روایت قطام از جشنواره امسال

i42

ویشکا آسایش که با کاراکتر قطام در سریال امام علی دهه هفتاد وارد عرصه سینما شد، جدید ترین اینستا نوشته خود را به روایتی از جشنواره فیلم فجر امسال اختصاص داده است. وی این دوره با فیلم:‌ “خوب، بد، جلف” در جشنواره حضور دارد.

اینستاگرام ویشکا آسایش – www.instagram.com/vishka.asayesh

چه خبر از اینستا نوشته های استاد پرستویی؟

پرویز پرستویی، هنرییشه نامدار عرصه تئاتر و سینمای ایران که سبک زندگی دیجیتالی او با اینستا نوشته های مفهومی زبانزد شده است، این هفته نیز در حسابش مطالب جالبی منتشر کرد.

جدید ترین پست استاد مربوط به پیام تسلیتی برای درگذشت حسن جوهرچی بود که سینمای ایران را در دومین جمعه بهمن شوکه کرد.

i2

استاد، این هفته در ادامه اینستا نوشته های مفهومی خود، عبارتی از آلبر کامو را منتشر کرد:

“من از آن تافته های جدابافته نبودم که هر توهینی را ببخشایم، اما همیشه در آخر کار آن را از یاد می بردم. آن کس که تصور می کرد که من از او نفرت دارم چون می دید که با لبخندی صمیمی به او سلام می گویم غرق در شگفتی می شد و نمی توانست باور کند. در این حال، بر حسب خلق و خوی خودش، یا بزرگواریم را تحسین و یا بی غیرتی ام را تحقیر می کرد، بی آنکه فکر کند که انگیزه من ساده تر از اینها بوده است، من همه چیز حتی نام او را از یاد برده بودم.”

او شعری هم از آلن گینزبرگ با نام گل یاس، در اختیار هواردانش گذاشت که به این شرح بود:

“چشم را خیره می‌ کند

تیغ آفتاب پژواک پریان

پرده آسمان را می‌ درد

بوق تاکسی‌ ها در خیابان

منعکس می‌ شود بوق خراب ماشین‌ ها

صدای بزغاله می‌ دهد ‌ آسمان با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ ست روز با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ ست شب با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ ست خدا با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ ست ‌ آگاهی با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ ست ذهن با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ ست مرگ و زندگی با کلمه‌ ها

پوشیده‌ ست کلمه‌ ها با کلمه‌ ها

پوشیده‌اند عشاق با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ اند قتل‌ ها با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ اند جاسوس‌ ها با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ اند دولت‌ ها با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ اند گاز خردل با کلمه‌ ها

پوشیده است بمب‌ های هیدروژنی با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ اند «اخبار» جهان با کلمه‌ ها

یکی از پست های جالب پرستویی در هفته گذشته،‌ اینستا نوشته ای درباره پل ورسک بود که بازتاب های گسترده ای پیدا کرد. او نوشت:

i3

“پل ورسک را دریابید. ورسک از بزرگترین پل های راه آهن سراسری ایران است که در ارتفاعات روستای ورسک در شهرستان سوادکوه در استان مازندران قرار دارد. این پل از شاهکارهای مهندسی به حساب می آید و در سال هزار و سیصد و پانزده بازگشایی شده است.”

“پل ورسک که راه آهن سراسری تهران شمال را به هم متصل می کند در ارتفاع صد و ده متری از ته دره با دهانه شصت و شش متری و با وسائل ابتدایی ساخته شد. پل ورسک در شمار مهمترین آثار فنی مهندسی راه آهن شمال ایران محسوب می شود و در مهر ماه هزار و سیصد و پنجاه و شش با شماره هزار و پانصد و سی و چهار ثبت آثار ملی شده است.”

“ورسک ازجمله پل های استراتژیک ایران است که توسط شرکت سوئدی دانمارکی کاکامپساکس و با تضمین هفتاد ساله احداث شد. این پل فقط مخصوص عبور قطار است ودر حال حاضر قطارهای مسافری تهران و ساری و تهران گرگان پس از گذشت هفتاد سال هر روز چندین مرتبه از روی آن می گذرند. همچنین قطارهای باری و سوختی نیز از روی آن عبور می کنند.”

“امروزه پل ورسک علاوه بر اهمیت ویژه در صنعت حمل و نقل، ازجاذبه های سیاحتی ایران محسوب می گردد. نام ورسک در کتاب رکوردگینس، دربخش پل های با ارتفاع بیش از شصت و یک متر به ثبت رسیده است. همانگونه که در متن بالا ملاحظه نمودید ،عمر قانونی پل ورسک هفتاد سال بوده و الان ده سال هم از عمر آن می گذرد.”

ناینستاگرام پرویز پرستویی – www.instagram.com/parvizparastouei

اینستا نوشته های جشنواره ای نیکی کریمی

i10

نیکی کریمی که اخیراً شمار مخاطبانش از مرز ۲.۲ میلیون نفر فراتر رفته، در چند وقت اخیر، اینستا نوشته های جشنواره ای در صفحه خود به اشتراک گذاشته است:

i4
سلفی نیکی کریمی با دو تن از دوستان در عصر جمعه در راه تماشای اکران مردمی فیلم آذر که با نقش آفرینی او همراه شده است.
i5
اینستا نوشته نیکی کریمی که دو تصویر از مراسم افتتاحیه فیلم آذر را در جشنواره فیلم فجر نشان می دهد. نیکی کریمی‌ برای نخستین بار، به معرفی آرایشگر های خود هم پرداخت. این رویه مدتی ست بین هنرپیشه های سینمای ایران متداول شده است.
i6

اینستا نوشته ابری نیکی کریمی که خبر از هوای خوب این روزهای تهران می دهد.

اینستاگرام نیکی کریمی – www.instagram.com/nikkarim

پژمان بازغی از حسن گفت

i7

پژمان بازغی، هنرپیشه سینما و تلویزیون کشورمان که اخیراً ۱ میلیون فالووری شده است، در جدید ترین پست خود با انتشار عکسی قدیمی به خبر درگذشت حس جوهرچی واکنش نشان داد.

اینستاگرام پژمان بازغی – /www.instagram.com/pejmanbazeghioriginal

او به خاطر تراژدی ساختمان پلاسکو در ۳۰ دی ماه ۹۵، به نشانه همدردی با آتش نشانان شهید، عکس خود را تغییر و تصویر کلاه آتش نشانان را در پروفایل خود قرار داد.

اینستاگرام همسر پژمان بازغی – www.instagram.com/mastanehmohajer

از ارتش بهنوشی ها چه خبر؟

بهنوش بختیاری، هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون که در چند ماه اخیر با استفاده از ارتش ۵.۴ میلیون نفری خود در اینستاگرام، فعالیت های تبلیغاتی هم انجام می دهد، در اینستا نوشته های جدیدش چنین گفته است:

i8

“خانم چمنی بچه ها…..محله گل و بلبل عین بهشته….میون قیل و قال زندگی…میون آدمایی که چند صباحی میان و تو رو پر میکنن از احساسات منفی…..تنها همینجاست که می چسبد….هرچند سه بار چای میارن و من وقت نمی کنم چایم رو بنوشم….اما هرجا حرف از کودک است…حال من هم خوب است….و از کارگردان خوبم آقای احمد درویش علی پور که نسل بچه های امروز خیلی مدیون ایشونن….و تهیه کننده نازنین آقای مسلم آقاجانزاده….و نویسنده نابغه مون آقای محمد درویشعلی پور تشکر میکنم….”

حتما بخوانید :  اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید (قسمت دوازدهم) +تصاویر

وی در جای دیگری در ادامه اینستا نوشته های تبلیغاتی خود از بزرگ ترین سلفی اش با مردم رونمایی کرد و نوشت:

i9

“افتتاح سی و سومین شعبه پاندورا در ایران، شهر بندر عباس.”

اینستاگرام بهنوش بختیاری – /www.instagram.com/behnoosh_bakhtiari

رضا گلزار روی استیج

i10

رضا گلزار که این روزها با سلام بمبئی، فروش ۱۲ میلیاردی را در اکران زمستانی تجربه می کند، در صفحه ۴.۶ میلیون فالووری خود، پیام تسیلتی برای درگذشت حسن جوهرچی منتشر کرد.

گلزار که به زودی پس از سالها در تهران کنسرت برگزار می کند، در این باره نوشت:

i11

“اولین کنسرت من بعد از سالها در تهران، سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در ۲۰ اسفند برگزار می شود.”

i12
تصویری جدید از گلزار که او را در کنار خودرویی در یکی از کشورهای همسایه مشاهده می کنیم.

اینستاگرام رضا گلزار – https://www.instagram.com/rezagolzar

وی در جشنواره فیلم فجر امسال حضور ندارد.

سوگ نوشته بهرام رادان از رفتن حسن جوهرچی

i13

بهرام رادان، یکی دیگر از سوپراستار های این روزهای سینمای ایران نیز که اخیرا شمار فالوورهایش از مرز ۲.۵ میلیون نفر فراتر رفته است، جدید ترین اینستا نوشته خود را به سوگ نوشته ای در وصف مرحوم جوهرچی اختصاص داد و گفت:

“حسن جانم، يادته تابستان ٧٩ سكانس هاى آخر فيلم “آبى”، تو تأتر شهر؟ كل كل جك داشتيم، اينقدر واسه هم جك تعريف كرديم و غش غش خنديديم كه حميدخان لبخنده(كارگردان) دعوامون كرد، ساكت شديم و خنده مونو نگه داشتيم جورى كه رنگمون بنفش شده بود.”

“سالها بعد ديدمت، حوالى همون تئاتر شهر، همون صورت مهربون، ريش سفيد كرده بودى، شماره تلفن هامونو به هم داديم، قرار شد زنگ بزنى، زنگ بزنم، نزديم، حيف، حيف، حيف….”

او در اینستا نوشته ای دیگر درباره جشنواره فجر گفت:

photo_2002-02-02_01-04-11

“امروز افتتاحيه سى و پنجمين جشنواره فيلم فجر است، سينمايى كه بى شك بهترين معرف فرهنگ و هنر ايران زمين است، گرچه بر خلاف دوره سى و چهارم در اين دوره حضور نخواهم داشت، اما اميدوارم اين جشنواره هم مانند گذشته استعدادهاى بى نظيرى را معرفى كند، سال نوى سينماى ايران بر همه مبارک.”

اینستاگرام بهرام رادان – www.instagram.com/bahramradan

سوگ نوشته باران کوثری از درگذشت جوهرچی

i15

“انگار هرچه قدر هم مى پذيرى مرگ حقيقته و همه جا هست ، باز با داس نحسش جايى رو مى زنه كه شوكه ات كنه … براى من و هم نسلان من ، بعد از سريال ” در پناه تو ” حسن جوهرچى نماد مرد خوب بود ، مرد باوقار ، مرد متين ، عاشق صبورى كه در سكوت و متانت منتظر ماند و حتى يك بار صدايش را از آن صداى آرام و خجالتى ، بالاتر نبرد.”

“همه اين سال ها ، بعد از آن كه گرد سفيدى هم روى موهايش نشست چيزى از آن تصوير و متانت كم نشد و همچنان تصويرش يادآور عشق جوانى بود و شور و شوق رسيدن در كنار نجابت … باورم نمى شود. زمان كمى صورتش را افتاده كرده بود و موهايش سفيد شده بود ، اما مرگ ؟! خيلى زمان داشت ، خيلى نقش ها ، خيلى تصويرهاى ديگرى از عشق مانده بود كه در آستانه ميانسالى رقم بزند.”

i16
رونمایی از تیزر فیلم سد معبر باران کوثری در جشنواره فیلم فجر

اینستاگرام باران کوثری – /www.instagram.com/barankosari

رضا کیانیان و تقدیر از فرهادی و ترانه

رضا کیانیان که این روزها مجموعه تصاویر خود را در گالری آرت سنتر تهران رونمایی کرده است، در جدید ترین اینستا نوشته خود گفت :

“موضع گیری ترانه علیدوستی در برابر حماقت ترامپ عالی بود و افتخارآمیز. در این مدت منتظر موضع گیری اصغر فرهادی بودم. مطمئن بودم حتماً فکر خلاقانه ای دارد. تا اینکه امروز موضع قاطع و شجاعانه او منتشر شد.”

i17

“ترامپ دستور احمقانه ای داد و سیستم اجرایی احمقانه تر عمل کرد و البته غیرقانونی ، که بلافاصله دستور را اجرا کرد. هر دستوری برای اجرایی شدن قاعدتاً باید یک زمان بندی داشته باشد. نه اینکه امروز دستور بدهند و همان روز اجرا کنند، چون کسانی هستند که مدت ها قبل بلیط تهیه کردند.”

“عده ای حتماً از قبل قرار و مدارهایی برای تجارت و همکاری گذاشته اند. عده ای برای دیدارهای خانوادگی پس از ماه ها و شاید سال ها راهی آنجا بودند. باید به آن ها خبر می دادند و یک مهلت می گذاشتند. میلیون ها دلار صرف این بی تدبیری شده. چه کسی باید جوابگو باشد؟”

اینستاگرام رضا کیانیان – www.instagram.com/reza_kianian_official

الناز شاکردوست و رونمایی از مانتوهای جدید

i18

الناز شاکردوست که امسال با فیلم خفه گی در جشنواره فیلم فجر حضور دارد، در اینستا نوشته های جدید خود،‌ تصاویری از مدل های مانتویش منتشر کرد.

الناز شاکردوست با ۵.۳ میلیون فالوور به همراه بهنوش بختیاری و مهناز افشار، در فهرست پر فالوور ترین صفحات ایرانی در اینستاگرام قرار دارد.

اینستاگرام الناز شاکردوست – www.instagram.com/elnazshakerdoost

چه خبر از جادوگر آسیا؟

i21

علی کریمی که از زمان تراژدی پلاسکو در ۳۰ دی ماه امسال، همچنان تصویر پروفایل خود را به عکسی سیاه رنگ تغییر داده است، وی در جدید ترین پست اینستاگرامی خود تصویر بالا را منتشر کرد.

اینستاگرام علی کریمی – www.instagram.com/aliiiiiiiikarimi8

شهریار پرسپولیسی ها ۲ میلیونی شد

i22

شمار مخاطبان علی دایی این هفته از مرز ۲ میلیون نفر فراتر رفت. او اکنون به فهرست پر بیننده ترین ورزشکاران ایرانی در اینستاگرام ملحق شده و به همین خاطر از هوادرانش تشکر کرده است.

وی در پست دیگری گفت:

i23

»سلام عزیزان، آرزوی موفقیت دارم برای تیم پرسپولیس که با شایستگی تمام در لیگ می جنگد و امیدوارم با کمک بازیکنان و کادر فنی خوب خود ، همین نتایج درخشان را در آسیا هم تکرار کند تا باعث خوشحالی همه مردم ایران شود.”

“متاسفانه از صحبت های من سو برداشت شده و بعضی ها آن را به نفع خود به گونه هاى مختلف تعبیر کردند تا بين من و هواداران پرسپوليس شكاف ايجاد نمايند؛ كارهاى زشت و نخ نمايى كه گويا تمامى ندارد، بدون شک جایگاه فعلی پرسپولیس، شایسته این تیم و هوادارانش است.”

“در پایان از همه شما عزیزان و دوستانی که در صفحات مختلف تولد من را تبریک گفتند تشکر می کنم و برای همه بهترین ها را آرزومندم.”

اینستاگرام علی دایی – www.instagram.com/ALIDAEI

فرهاد خان در پاریس

i24

جدید ترین پست در صفحه فرهاد مجیدی.

فرهاد مجیدی، کاپیتان محبوب سابق استقلالی های تهران، اکنون با ۹۸۱ هزار فالوور، در فهرست پر فالورهای ورزشکار ایرانی در اینستاگرام قرار گرفته و اکنون در پاریس به سر می برد.

اینستاگرام فرهاد مجیدی – www.instagram.com/farhaddddddd

از خواننده نوستالژی چه خبر؟

i25

رضا یزدانی، خواننده پاپ کشورمان پس از برگزاری چند کنسرت در تهران و شهرستان ها، فرصت کرده تا دوباره به زندگی دیجیتالی اش در اینستاگرام برگردد و پست هایی را به اشتراک بگذارد.

i26
افتتاحیه جشنواره سی و پنجم فیلم فجر.

اینستاگرام رضا یزدانی – www.instagram.com/rezayazdanioriginal

اینستا نوشته آقای خندوانه درباره قرعه کشی ها

رامید جوان با ۴.۸ میلیون فالوور، یکی از پر مخاطب ترین صفحات اینستاگرام ایرانیان را در اختیار دارد.

وی اخیرا نوشت:

i27

“سلام عزیزان

واقعا چه جورى جا بندازيم كه ما برناممون زنده نيست و نمى تونستيم قرعه كشى رو زنده پخش كنيم. ولى در اينستاگرام و سايت ٧٨٠ زنده نشون داديم. در ضمن اون تعداد عزيزان اندكى هم كه معتقدن ما در قرعه كشى تقلب كرديم اگه به ما اعتماد ندارن خوشحال مى شيم نگاهمون نكنن چون رابطه ى بدون اعتماد به درد نمى خوره و ما همه ى اتكامون به اعتماد تماشاچيهاى عزيزمونه.”

حتما بخوانید :  شب یلدا 1395 چه روزی است؟ + پیشینه شب یلدا یا شب چله

“بعضى وقتها خجالت چيز خوبيه.

جشنواره فجر رو از دست ندين چند فيلم خوب رو مى تونين تماشا كنين مثل ماجراى نيمروز سد معبر,خفگى اِو و چند فيلم ديگه و من جمله فيلم ما”نگار” يه نكته هم اضافه كنم كه بد نيست درگوشى بهتون بگم بعضيها هم خوبه دماغشون رو از زندگى بقيه بكشن بيرون . . . .”

i28
کول بری. . . سردشت

i29

سکانس هایی از فیلم جدید رامبد جوان: نگار.

اینستاگرام رامبد جوان – /www.instagram.com/rambodjavan1

چه خبر از برترین خواننده پاپ جشنواره فجر؟

i30

محسن چاوشی که در جشنواره موسیقی فجر امسال، جایزه باربد برترین خواننده پاپ جشنواره را بخاطر آلبوم امیر بی گزند کسب کرد، بیش از ۴۰۰ هزار فالور در اینستاگرام دارد. پست های اخیر ایشان که در ادامه مشاهده می کنیم، اکثرا بدون نوشته است.

i31

i32

اینستاگرام محسن چاوشی – /www.instagram.com/mohsenchavoshi

از آرات کوچولو چه خبر؟

درباره آرات، نابغه آکروباتیک ایران قبلا در گزارشی صحبت کردیم. صفحه او اکنون بیش از ۶۸۱ هزار مخاطب دارد.

i33

جدیدترین پست هایی که پدر ایشان منتشر کرده است را در تصویر بالا مشاهده کنید.

اینستاگرام آرات ۳ ساله – https://www.instagram.com/arat.gym/

چه خبر از نخستین سریال ایرانی اینستاگرام

i34

خبر بعدی اینکه اخیراً سریالی توسط گروهی از هنرمندان جوان کشورمان درست شده است که تنها در اینستاگرام به صورت فایل های ویدئویی منتشر و به اشتراک گذاشته می شود و ظرف چند ماه اخیر نیز با بیش از ۵۱ هزار مخاطب همراه شده است.

اخیراً نیز خبر دار شدیم قرار است برای نخستین بار در کشور، یک فیلم ۱۰۰ دقیقه ای سینمایی به طور کامل در اوایل سال آینده، فقط از طریق کانال اختصاصی اینستاگرامش منتشر شود. جزئیات بیشتر را در آینده به اطلاعات مخاطبان اینستاگردی روزیاتو می رسانیم.

چه خبر از جشنواره فیلم فجر؟

i35

اینستاگرام جشنواره فیلم فجر – www.instagram.com/fajrfilmofficial

در این صفحه می توان گوشه هایی از فیلم های راه یافته به بخش سودای سمیرغ (بخش مسابقه سینمای ایران) را مشاهده کرد و حتی با مسئولین جشنواره به طور مختلف از طریق دایرکت و چت، در تعامل بود.

چه خبر از صفحه رسمی رئیس جمهور؟

i36

اینستاگرام روحانی – www.instagram.com/hrouhani

آقای روحانی رئیس جمهور نیز در اینستاگرام دارای صفحه ای است که توسط دفتر ایشان مدیریت می شود و بیش از ۹۳۷ هزار فالوور دارد. جدید ترین پست های این صفحه مربوط به بازدید اخیر آقای روحانی از بیمارستانی در تهران و اعطای گل به پرستاران به مناسبت روز پرستار است.

چه خبر از خواهران طلایی ووشو ایران؟

i37

الهه منصوریان، ارشد خواهران مصنوریان که مثلث آتشین و طلایی ووشو ایران و جهان هستند، در جدید ترین پست خود در اینستاگرام، از مستندی که مهتاب کرامتی درباره فعالیت آنان ساخته خبر داد.

i38

اینستاگرام الهه منصوریان – www.instagram.com/elahe.mansoriyan

به زودی گزارش جالبی از فعالیت این سه خواهر منتشر خواهیم کرد.

چه خبر از بانوی بی رقیب بوکس ایران؟

i39

صدف خادم، بانوی بیست و دو ساله بوکس ایران است که اخیراً در اینستاگرام، تصاویری از تمرینات خود را منتشر کرده است.

i40

بزودی گزارشی از فعالیت های این بانوی بی رقیب منتشر می کنیم.

اینستاگرام صدف خادم – www.instagram.com/s_khadem

چه خبر از کافه وی؟

i41

کافی شاپ سیار ایران، این روزها در هوای سرد بهمن ماه، همچنان با نوشیدنی های داغ، میزبان رهگذران و هواردانش است که به ۷۰ هزار نفر رسیده است.

اینستاگرام کافی وی – www.instagram.com/way.cafe

فولکس واگن آبی رنگ نوستالژیک کافه وی، هر روز در یکی از خیابان های پایتخت مستقر می شود.

شهاب حسینی و اینستا نوشته های جدید

q22 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید چه خبر است؟ +تصاویرجدیدترین تغییرات اینستاگرام ایرانی های معروف

شهاب حسینی صفحه اش این روز ها از مرز ۱.۲ میلیون فالور هم فراتر رفت و صفحه توسط ادمین اداره می شود. در تصویر بالا که مربوط به سکانسی از فیلم فروشنده است، از مخاطبان خواسته تا در آخرین هفته های اکران فیلم فروشنده،به تماشای این فیلم بروند.

اینستاگرام شهاب – www.instagram.com/shahaab_hosseini

ترانه علیدوستی و سلفی جدید

q20 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید چه خبر است؟ +تصاویراینستاگرام ایرانی ها

ترانه علیدوستی که به واسطه فیلم جدید اصغر فرهادی با استقبال رسانه های داخلی و خارجی مواجه شده است، اکنون با ۴ میلیون مخاطب، مخاطبان زیادی در اینستاگرام دارد. وی اخیر سلفی جدیدی از خود به اشتراک گذاشت که یادآور سلفی های آینه ای تیلور سویفت و دیگر سلبریتی های سلفی باز هالیوود است.

ترانه علیدوستی در اینستاگرام ۴ میلیون مخاطب دارد.

اینستاگرام ترانه علیدوستی – www.instagram.com/mahnaz_afshar

بهاره رهنما اینستا نوشته جدید از شیراز

q14 اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید چه خبر است؟ +تصاویر

اینستاگرام ایرانی های معروف از جمله ورزشکاران و بازیگران زن و مرد

بهاره رهنما، یکی از بازیگران فعال سینما تئاتر و تلویزیون، از جمله سلبریتی های بیش از ۲.۲ میلیون فالوور در اینستاگرام به شمار می رود که فعالیت زیادی در این شبکه از خود نشان داده است. وی با انتشار تصویر بالا نوشت:

هر موقع فكر ميكنم دنيا جاي سختيه، هر موقع فكر ميكنم چقدر همه چيز بي حوصله ترم ميكنه، هر موقع كه دلم گرفته و فكر ميكنم آدم خوب ديگه شده كيميا، دوستاي شيرازيم دعوتم ميكنن شيراز، شايد اونا بهتر از من تشخيص ميدن زمان اين ديدار كي هست.!

خلاصه اينكه اينجور مواقع ميرم شيراز و غم دنيا رو به باد مي سپرم و سبك و سرخوش و اميدوار و با نيروي تاره برمي گردم تهرون! به هر حال من فكر ميكنم خدا اگر شيراز رو خلق نميكرد ، صفا و عشق و معرفت بي معني ميشد، مرسي از آقاي جدكار، ماري عزيزم ، دكتر استفانوي دوست داشتني كه مارو با تاريخ اطراف شهر آشنا كرد و همه ميزبانان و دوستانم در شهر بي بديل يا بقول استفانو بي تاي “شيراز”

پي نوشت يك : بازم حضرت حافظ برگ تازه برام رو كرد و معجزه پي نوشت دو :وقتي زيارت شاهچراغ ميري امكان نداره بعدش زمين و زمان تورو به برادرش امام رضا نرسونه، پس اين هم از ديگر خصوصيات سفر به شيرازه،! #پي نوشت سه:پاييز و بهار شيراز ،قطعه اي از بهشت خداوند روي زمينه از دست نديديش.

اینستاگرام بهاره رهنما – www.instagram.com/bahareh.rahnama