اینستاگرام چهره های ایرانی ( از آدرس اینستاگرام تا عکس های جدید )

اینستاگرام چهره های ایرانی پرطرفدار

اینستاگرام چهره های ایرانی : گزارش اینستاگردی این هفته سایت شهر مطلب همچون روال هفته های گذشته، نگاهی دارد به جدید ترین اینستانوشته های شخصیت های سیاسی، سینمایی، موسیقیایی، ورزشی، فرهنگی و اجتماعی کشور و در این سعی و روال، شماری از صفحات پر ببننده چند وقت اخیر نیز مرور می شود.

insta00-1

خبر اول را با جدید ترین نوشته های سفیر اینستاباز ایران در لندن آغاز می کنیم.

حمید بعیدی نژاد: استقبال بی سابقه ایرانیان مقیم انگلیس از انتخابات دوازدهم

حمید بعیدی نژاد، از اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان با گروه ۵+۱، اکنون به عنوان سفیر جدید ایران در انگلستان مشغول به فعالیت بوده و یکی از فعال ترین مسئولان سیاسی کشور در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام است و تلاش می کند، بخشی از سایبر دیپلماسی دولت روحانی را در این بستر، تشریح کند.

وی در جدید ترین پست خود، با صندوق رای مستقر در سفارت ایران در لندن عکس انداخت و درباره اش نوشت:

پستی با ۳ هزار لایک و ده ها کامنت که آقای سفیر را روبروی صندوق اخذ رای نشان می دهد

امروز روز همدلی و همبستگی ايرانيان است، مردم از تهران و تمامی شهرهای كشورمان تا ايرانيان عزيز در سراسر كشورهای جهان، امروز برای تعيين سرنوشت خود پای صندوق های رأی می روند. به شهادت خيلی ها كه دهه هاست در انگلستان زندگی می كنند، شور و شوقی كه امروز در لندن و ديگر شهرهای انگلستان برای رأی گيری شاهد هستيم، بي سابقه است. مبادا فرصت را برای شركت در انتخابات از دست بدهيم. اين روز بی شك روزی تاريخی است. درود بر ملت بزرگ ايران.

آقای سفیر را که این روزها ۳۷ هزار فالوئر دارد در این اینستاگرام آقای وزیر دنبال کنید.

چه خبر از ارتش بهنوشی ها؟

پر بیننده ترین صفحه ایرانیان در اینستاگرام که این روزها از مرز ۵.۷ میلیون فالوئر فراتر رفته است، پس از چند هفته غیبت در روزهای نخست سال جدید، اردیبهشتی طوفانی را با انتشار تصاویر و ویدوئوهای مختلف خود آغاز کرد و اکنون بیش از ۱۹۲۰ پست به اشتراک گذاشته که در میان شخصیت های هنری به خصوص سینماگران ایرانی، یک رکورد محسوب می شود.

شماری از اینستانوشته های ایشان را در ادامه مرور می کنیم.

جدید ترین اینستانوشته بهنوش بختیاری در ۳۰ اردیبهشت ماه که سلفی خندان با مجموعه تلویزیونی محله گل و بلبل است: خمارتونم گل و بلبلی ها!

دوتا از بهترین دوستانم….باهم ازدواج کردن….پردرآوردم…..الهی خوشبخت بشین علی و نرگس عزیز…..ازدواج بهترین اتفاق دنیاس…..من خودم عاشقم و همه رو به ازدواج خوب تشویق می کنم……یارتو پیدا کنی….کوه رو میذاری رو دوشت….شیره سنگو میدوشی…….گاهیم پیش میاد که یارت یار نیست و خب اون هم چاره داره……با سوختن و ساختن موافق نیستم…..ولی ازدواجت اگر خوبه…براش هر گذشتی میتونی بکن…..و همه انرژیتو واسه عشقت و زندگیت بذار

بهنوش زیر عکس بالا نوشت:

روز های پایانی ضبط محله گل وبلبل….بهشتی که هرگز تکرار نمی شود….آدم هایی که از فرط دوس داشتنی بودن می شوند خانوادت….صدوهشتاد قسمت و دوسال پیاپی کنارهم بودن…..این بعد از زمان هم رفت و به تاریخ پیوست …خدا قوت فرشته های سوله همت غرب…….این کار جدی ترین کار زندگی من بود….باورش با خدا و بچه هایی که خانم چمنی رو با قلبشون باور کردن…..بچه ها تن خسته تون از بلا دور…یه دوجلسه ای حال شما رو نمی فهمه…ولی می تونه بهتون بگه خداقوت گل وبلبلیای عاشق و نجیب و زحمتکش.

بهنوش را در این اینستاگرام بهنوش بختیاری دنبال کنید.

اینستانوشته های الناز شاکردوست

الناز شاکردوست، از دیگر چهره های سینمای ایران است که با بیش از ۵.۶ میلیون فالوئر، در فهرست ۵ صفحه پر بیننده ایرانیان در اینستاگرام است. او پس از بازگشت از سفرهای اروپایی بهاری، چند اینستانوشته را منتشر کرده که در ادامه مشاهده می کنید.

خدایا .دستهايم خاليست و دلم غرق در آرزوهاى خوب براى مردم سرزمين ام … با قدرت بيكرانت از ما محافظت كن

اینستانوشته اردیبهشتی با ۱۰۴ هزار لایک: همش ميگن زبانِ مادرى. يك بارم بگن حنجره ى پدرى وال be Crazy be Wild be Free like me ‘Nose to Nose’ exhibition tour by Slavs&Tatars

اینستانوشته ای بدون عنوان با این هشتگ ها: #Tehran #tehrantimes #congratsto #themosttalented #architect #of #argofactory #fordesignofthislovelyOutdoorWC #thisisArt

امروز در ميان هرج و مرج و شلوغى هاى خيابانِ شريعتى بودم كه ناگهان انگار آسمان صدايم زده باشد تا هنرِ ابرهايش را نشانم دهد سرم را بالا بُردم و ديدم واااى چه زيبا “نقشه ى ايران” در آسمانِ تهران! آن گربه دوست داشتنى گويى لَم داده بود زير آفتاب لذت بخشِ ظهر پ.ن.١: وطنم را عاشقانه دوست مى دارم پ.ن.٢: بياييد گاهى باتمام عجله اى كه در روزمرگى هاى مان داريم حتى براى چندثانيه هم كه شده از طبيعت اطرافمان غافل نشویم.

الناز را در این اینستاگرام الناز شاکردوست دنبال کنید.

خبرهای جدید از محمد رضا گلزار

گلزار در چند وقت اخیر، در اینستاگرام فعال بوده و در ادامه شماری از اینستانوشته های سینمایی و موسیقیایی ایشان را مرور می کنیم.

بزودی با چند تا اهنگ جدید سورپرایز می شوید

وقتی همه سلبریتی های کنار هم در حال خنده هستند!

اینستانوشته اردیبهشتی محمد رضا گلزار در کنار هنرمندان سینمای ایران

دیدار محمد رضا گلزار با ناصر ملک مطیعی در کنسرت اردیبهشت ۹۶

محمد رضا گلزار با ۴.۷ میلیون فالوئر را اینستاگرام محمدرضا گلزار دنبال کنید.

چه خبر از بهرام رادان؟

سلفی بهرام رادان در کنار پژمان بازغی و دوستان هنرمند دیگر

بهرام رادان با ۲.۸ میلیون فالوئر در این اینستاگرام بهرام رادان در دسترس است.

رضا یزدانی: از خوانندگی تا بازیگری

تجربه جدید رضا یزدانی در جلوی دوربین، این بار با اکران اردیبهشتی تیک آف، رنگ و لعاب دیگری به خود گرفت. این خواننده نوستالژی خوان کشورمان، در اینستانوشته های اردیبهشتی، از هر دری سخن گفته است.

بعد از اجرای نوروزی در استکهلم، رضا یزدانی بزودی در جمع ایرانیان ۳ شهر کانادا، به اجرای برنامه خواهد پرداخت

با خاطرات تو كه باشه با گذشته بى حسابم.. تو كدوم صندوق بسته، نامه هاى بى جوابم.. جونمو برات ميدادم، هر چى ميگفتى همون بود.. غم و غصه كه نداشتيم ، دنيا قد كوچمون بود.. ……

رضا را در این اینستاگرام رضا یزدانی دنبال کنید.

چه خبر از آقای خندوانه؟

رامبد جوان، شمار فالوئرهایش از ۵.۶ میلیون فرا تر رفت. در ادامه شماری از اینستانوشته های اردیبهشتی آقای خندوانه را مرور می کنیم.

سکانسی از برنامه خندوانه بدون عنوان!

اینستانوشته مفهومی اردیبهشتی از رامبد جوان: قوی تر از قوی ترین عذر و بهانه ات باش

اینستانوشته اردیبهشتی آقای خندوانه با ریش و سبیل جدید

اینستاگردی با نیکی کریمی

نیکی کریمی، دیگر ستاره سینمای ایران نیز چند وقتی است فعالیت زیادی در اینستاگرام دارد و شمار مخاطبانش از مرز ۲.۵ میلیون فالوئر فراتر رفته است. جدید ترین پست های اردیبهشتی عروس سینمای ایران را در ادامه مرور می کنیم.

اردیبهشت گردی نیکی کریمی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

اینستانوشته ای از نیکی کریمی که او را در بنیاد پژمان در خیابان فردوسی تهران نشان می دهد.

نخستین اینستانوشته اردیبهشتی بدون عنوان نیکی کریمی که کوچه باغی زیبا در مکانی نامعلوم را به تصویر می کشد.

کار جدید من! منتخبی از هایکوهای ژاپنی

نیکی کریمی را در این اینستاگرام نیکی کریمی دنبال کنید.

اردیبهشت گردی با مهناز افشار

مهناز افشار، دیگر چهره سینمای فعال ایران در اینستاگرام که این روزها، نهنگ عنبر ۲: سلکشن رویا را روی پرده های سینما دارد، در اردیبهشت ۹۶ نیز همچون ماه های دیگر، تلاش کرد تا سبک زندگی دیجیتالی خود را در اختیار ۵.۹ میلیون مخاطبش قرار دهد که در ادامه مشاهده می کنید.

قسمت هشتم عاشقانه از بیست و هفتم اردیبهشت ماه سال جاری توزیع شد

در کنار شماها فیلم دیدن چقدر می‌چسبه دیشب – مگامال – نهنگ عنبر ۲ (سلکشن رویا) عکس از عاطفه دوستی

هم اکنون در سینماهای کشور. خوشحالم فیلم رو دوست داشتین!

از کلکسیون تیپ های جدید مهناز افشار در اردیبهشت ماه

با مهناز محمدی و ریحانه طراوتی با مانتو سبز رنگ مهناز افشار

مهناز افشار را در این اینستاگرام مهناز افشار دنبال کنید.

اینستاگردی با هدیه تهرانی

هدیه تهرانی، از دیگر چهره های مشهور سینما ایران، با ۲۰۰ پستی که منتشر کرده است، ۳۰۶ هزار مخاطب دارد و جدید ترین اینستانوشته های ایشان را در ادامه مرور می کنیم.

موفقيت عظيم قيچى ساز ، اولين كوهنورد افتخار آفرين ايرانى، در فتح قله لوتسه را به ايشان و مردم ايران تبريك مى گوييم اميدواريم كه در فتح تمامى قله اى مهم پرچم ايران سر فراز و ريشه هاى حياتى ارزش ها عميق و پايدار.

شکار موش!

در كنار دكتر وهاب زاده، موسس مدارس طبيعت در مراسم گشايش اولين مدرسه طبيعت كودكان در تهران، اين مدرسه از فردا ثبت نام ميك ند، فرصت خوبيست تا فرزندانتان را از آشفتگى شهر دور و به آغوش طبيعت بسپاريد @nature.school “مدرسه طبيعت باغ ” واقع در باغ ملى گياه شناسى – كيلومتر ١٥ اتوبان كرج امروز در تهران فعالیت خود را آغاز کرد تماس با مدرسه طبيعت باغ : ٠٩١٢١٧٧٧٣١٤ تجربه آزادانه طبیعت حق همه کودکان این سرزمین است.

هدیه تهرانی را در این اینستاگرام هدیه تهرانی دنبال کنید.

جدید ترین اینستانوشته های سحر دولتشاهی

چند اجرا به پايان “سونات پاييزى” باقيست. “سونات پاييزى” اجراى زيبا، تأثيرگذار و با جسارت از اثر برگمان است، كه به من يادآورى كرد چقدر دلم براى ديدن يك اثر ديگر از جلال تهرانى تنگ شده بود. مى خواستم از طريق اين پست به خانم گلچهره سجاديه ى زيبا و بهاره رهنما، دوست زيبا و بسيار عزيزم، تبريك بگويم. از ديدن بازى هايشان يك بار ديگر از اينكه بازيگرم به وجد آمدم. كاش مى شد خانم سجاديه را با اين صداى گرم و با اين حضور كاريزماتيك بيشتر ببينيم. و بهاره جان: سال هاست شاهد تلاش و پيشرفت تو هستم و به تو و به دوستى با تو افتخار مى كنم. مى دانم چقدر براى بازى در اين نقش زحمت كشيدى و مى خواستم بگويم كه در “سونات پاييزى” تحسين برانگيز بودى. ممنون و خسته نباشيد.

وقتی سحر کوچک بود!

سحر دولتشاهی را در این اینستاگرام سحر دولتشاهی دنبال کنید که ۱.۶ میلیون دنبال کننده دارد و بیش از ۱۶۰ پست به اشتراک گذاشته است.

چه خبر از سلطان پرسپولیسی ها؟

علی پروین، از فعال ترین پرسپولیسی های اینستاگرام است که جدید ترین اینستانوشته های اردیبهشتی ایشان را مرور می کنیم.

بازی فوتبال خیریه بین ستارگان فوتبال ایران و رزکان به همت صندوق خیرین اصناف البرز برای تهیه دیه و نجات یک جوان از اعدام و تهیه جهیزیه برای نوعروسان در زمین شهدای رزکان نو کرج برگزار شد

آرزوی سلامتی برای حسن آقا روشن

علی پروین را اینستاگرام علی پروین دنبال کنید.

اینستاگردی با کاپیتان محبوب استقلالی ها

فرهاد مجیدی، با بیش از ۱ میلیون فالوئر خود، هر از گاهی از گردش های آسیایی و اروپایی و تمرینات ورزشی خود، تصاویری را منتشر می کند که در گزارش امروز، به اینستانوشته های جدید ایشان نگاه می کنیم.

فرهاد مجیدی و کتاب «خودآگاهی لحظه به لحظه»

گفتگو فرهاد مجیدی با یکی از شبکه های تلویزیونی که بدون عنوان منتشر شد

فرهاد را در این اینستاگرام فرهاد مجیدی دنبال کنید.

چه خبر از آقای گل لیگ؟

مهدی طارمی، مهاجم پرسپولیسی ها که عنوان آقای گل لیگ و بهترین مهاجم تیم ملی در سال گذشته را یدک می کشد، اکنون روزهای فعالی در اینستاگرام پر مخاطب خود را پشت سر می گذارد. البته، بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ فوتبال فصل ۹۵-۹۶، پرسپولیسی ها در اینستاگرام خیلی فعال شده اند.

محسن مسلمان و مهدی طارمی با اینستانوشته: خدایا شکرت

اینستانوشته مهدی طارمی خوش اخلاق پرسپولیسی ها به جهت آرزوی سلامتی برای کمال کامیابی نیا و برگشت به تمرینات سرخ پوشان پایتخت. (تصویر مربوط به سلفی لحظه قهرمانی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی- ۹۶)

مهدی را در این ناینستاگرام مهدی طارمی دنبال کنید.

گشتی در اینستانوشته های مفهومی پرویز پرستویی

جدید ترین پست های اردیبهشت ماهی استاد پرویز پرستویی در اینستاگرام ۲ میلیون فالوئری خود

پرویز خان سینمای ایران، به اندازه کافی نقش های کاریزماتیک فراموش نشدنی در سینمای چند دهه اخیر ایران بازی کرده است که توضیحش، توضیح الواضحات است. پرویز خان بر خلاف بسیاری از فعالان هنری ایران در اینستاگرام، به انتشار پست های مفهومی از ادبیات ایران و جهان علاقمند است که رگه هایی از روان شناسی و جامعه شناسی خودمانی نیز در آن دیده می شود.

اینم یه شهروند دیگه که دلش برای سرنوشت خودش و مملکت اش میتپه امیدوارم رئیس جمهور انتخابی این تصاویرو یادش نره

استاد در یکی از اینستانوشته های مفهومی خود، جمله از میلان کوندار (کتاب جاودانگی) منتشر کرد و نوشت:

فقط زندگی در جهانی را تصور کن که در آن آیینه نباشد. تو درباره ی صورتت خیالبافی می کنی و تصورت این است که صورتت بازتاب آن چیزی است که در درون تو است. و بعد وقتی چهل ساله شدی، کسی برای اولین بار آیینه ای در برابرت می گیرد. وحشت خودت را مجسم کن! تو صورت یک بیگانه را خواهی دید و به روشنی به چیزی پی خواهی برد که قادر به پذیرفتنش نیستی: صورتِ تو، خودِ تو نیست. #جاودانگی #میلان_کوندرا

و در جایی دیگر، نوشته ای از امیلی برون در کتاب بلندی های بادگیر به اشتراک گذاشت:

حتما بخوانید :  اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب را ببینید چه خبر است؟ +تصاویر

آرزو کن و یاد بگیر که اخم هایت را باز کنی و چین پیشانی ات را بگشایی، سعی کن با چشمان باز و روشن دنیا را نگاه کنی، از این دو دیو سیاه (چشم ها) دو فرشته ی بی گناه و بی پروا بساز که به چیزی شک ندارند و همه را دوست خود می دانند، مگر آن که خلافش ثابت شود.

حالت سگ ولگردی را نگیر که انگار هر لگدی که می خورد حقش است و از تمام دنیا به اندازه ی کسی که لگدش میزند متنفر است، چون دنیا باعث درد و رنج است. پسرکم، فراموش نکن که خوش قلبی تو را قشنگ می کند و در نظر دیگران زیبا جلوه می دهد، حتی اگر رنگت سیاه باشد. چه بسیار آدم های بد ذاتی که زیبا هستند اما در نظر مردم زشت جلوه می کنند.

و با اقتباسی از کتاب مردی به نام اوه (نوشته نویسنده معروف سوئدی- فردریک بکمن) گفت:

دنیایی شده که آدم را دور می اندازند. قبل از این که تاریخ مصرفش تمام شود. کل کشور به پا می خیزد و برای کسی کف می زند که دیگر نمی تواند کاری را به درستی انجام دهد. میان مایگی را از ته قلب تحسین می کنند.

و از خالق کیمیاگر گفت:

مردم خیالاتی اند و تصور می کنند که دقیقا می دانند، دیگران چگونه باید زندگی کنند، اما، هیچ کس، هرگز در طول عمرش یاد نگرفته است خود چگونه زندگی کند. . . تنها یک چیز می تواند تحقق یک رویا را غیر ممکن سازد. ” ترس از شکست ” . . یکنواختی ایام برای آدمها باعث می شود متوجه چیزهای خوبی که هر روز با طلوع خورشید در زندگیشان اتفاق می افتد، نشود.

و در آخر از دروغ گویی (اقتباسی از کتاب دروغ در جوامع انسانی، نوشته علیرضا عزیزی) نوشت:

موضوع دروغگویی در جوامع انسانی دارای مکانیزم پیچیده و دارای ریشه‌های عمیقا جامعه‌شناختی است. برای هزاران سال، انسان‌ها چه در داخل و چه در بیرون از منزل، برای حفاظت از خود و خانواده‌شان، کسب معیشت و پیشرفت نیازمند دروغگویی بوده‌اند.

در این‌جا منظورم از دروغگویی صرفا یک گفتار کلامی نیست، بلکه همچنین شامل روشی از زندگی است که در آن شما چیز یا چیزهایی را از دیگران پنهان می‌کنید که در صورت آشکار شدن امنیت، پیشرفت و منافع شما یا اجتماع‌تان را به خطر می‌اندازند.

ماهیت دروغ در میان مردان و زنان با یکدیگر متفاوت است. در وجه مردانه، از گذشته تا کنون، زندگی مردان، در آن خارج از منزل، همیشه با رقابت، خشونت و تلاش برای برتری بر دیگران برای بدست آوردن چیزهایی ارزشمندی نظیر پول، قدرت، لذت، و منزلت همراه بوده است، و «دروغ» نوعی تکنیک اجتماعی به منظور کاهش هزینه‌های دستیابی به منافع به شمار می‌رفته است.

در وجه زنانه نیز، از گذشته تا کنون، یکی از مهمترین کارکردهای دروغ، محافظت آن‌ها از مخاطرات اجتماعی بوده است. در گذشته به جهت آن که حوزه عملکرد اجتماعی زنان گستردگی چندانی نداشته، آنها کمتر مجبور به اتخاذ سبک زندگی دروغ‌پردازانه (آن‌چنان که عمدتا مردان اتخاذ می‌کنند) در حوزه‌های مختلف می‌شده‌اند. در این نوشتار، به جهت آن که دروغ و سبک زندگی دروغ‌پردازانه در مردان از شیوع بیشتری برخوردار است بیشتر بر وجه مردانه آن تاکید می‌کنیم.

پست های فروردین ماهی پرویز پرستویی

دروغ در اجتماعات مردانه و جوامع مردسالار انواع گوناگونی دارد، که از پایین‌ترین سطح یعنی دروغ کلامی در روابط متقابل آغاز می‌شود تا سطوح بسیار بالا یعنی تولید ایدئولوژی در رابطه با جامعه ادامه می‌یابد، اما مقصود همیشه یک‌چیز است، طبیعی نشان دادن آن چیزی که غیرطبیعی است.

اما در این‌جا می‌خواهم درباره شکل پیشرفته‌ای از دروغ‌گویی صحبت کنم که در آن فرد از آرمان‌ها و ارزش‌های اجتماعی و تجسم بخشیدن آن در سبک زندگی خود به مثابه نوعی ابزار برای رسیدن به مقصود استفاده می‌کند. آدم‌هایی که ظاهر، منش، و رفتار اجتماعی خود را شبیه به یک ارزش اجتماعی خاص برای رسیدن به یک هدف مادی می‌کنند، بزرگترین و حرفه‌ای ترین دروغ‌ گویانند.

بهترین دروغ آن است که قبل از این که تو کلامی بگویی، دیگران تو را باور کنند، یعنی از ظاهر، منش و رفتارت احساس کنند تا همانی هستی که به آن باور دارد.

اینستاگردی با تهمینه میلانی

تهمینه میلانی، از جمله کارگردانان زن سینمای ایران است که در اینستاگرام، فعالیت زیادی را در چند سال اخیر تجربه کرده است.

به اتفاق اقايان هنرمند: سامان مقدم، رضا عطاران، همايون ارشادی و محمد نيك بين، همسرم در اكران خصوصی «فيلم نهنگ عنبر ٢ » به كارگردانی دوست هنرمندم سامان مقدم عكس: آقای کورش جوان

فوق ليسانس هنر های نمايشی، چند سالی است كه فيلم نامه و نمايشنامه نويسی تدريس می كند. علاقمندان براي ثبت نام می توانند با گروه سولو تماس بگيرند. دومین دوره کارگاه فیلمنامه نویسی «گروه هنری سولو” (ترم بهار) فیلم نامه نویسی در گذر سینما.

ریستین بوبن: وقتی آدم کسی را دوست دارد همیشه چیزی برای گفتن یا نوشتن به او پیدا می کند.

چه خبر از وی کافه؟

نخستین کافی شاپ سیار تهرانی ها، اردیبهشت ۹۶ را در محله های مختلف تهران سپری کرد و برای آشنایی با برنامه های مختلف آنها در سومین ماه فصل بهار، به نشانی آنها مراجعه کنید. این زوج جوان، اکنون ۸۰ هزار فالوئر دارند و اخیرا، مقصد گردشگری آنها از تهران، به کرج و رشت هم رسید.

آخرین پست اردیبهشتی کافه وی با سلفی امیر حسین رستمی، هنرپیشه سینما و تلویزیون

چه خبر از اکیپ؟

اولین سریال اینستاگرامی ایرانیان، برنامه های بهاره ۹۶ خود را رونمایی کرده است.

اکیپی ها را در این اینستاگرام اکیی ها دنبال کنید.

چه خبر از لیلا بلوکات؟

#شهره_سلطانی #هادی_كاظمی #حديث_چهره_پرداز #امير_محمد_متقيان#محسن_شريفيان#محيط_زيست#گيلار_پلاس #رشت #فرهنگ_سازی#ايرانم#سرزمين_سبز_مادر

سلفی شهره سلطانی با لیلا بلوکات و دوستان

لیلا را در این اینستاگرام لیلا بلوکات دنبال کنید.