ایوانکا ترامپ ( دختر قدرتمند و خوش اندام دونالد ترامپ ) + عکس

عکس های ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا کسی بود که نقش اصلی را در حمایت از پدر در رسیدن به سمت فعلی یاری کرد. قطعا وی بعنوان بانوی اول آمریکا لیاقت بیشتری نسبت به ملانیا ترامپ خواهد داشت. در حال حاضر در عصر ایوانکا ترامپ قرار داریم. شاید این دوران طول عمر چندانی نداشته باشد اما نباید فراموش کرد که تصمیمات کاخ سفید برگرفته از اندیشه‌های بنن و دیگران است. از این رو، نقش دختر ارشد ترامپ تنها محدود به جلب نظر آرای مستقلی است که به ترامپ رای دادند.روپرت کورنول- آیا آن سه مناظره جنجالی بین کلینتون و ترامپ در پاییز سال گذشته میلادی را به خاطر دارید؟ اشاره من دقیقا به همانجایی است که از نامزدها خواسته شد تا نکات مثبت یکدیگر را ارزیابی کنند. هیلاری کلینتون بی‌درنگ پاسخ داد: «فرزندانش. آن‌ها واقعا توانمند و وفادار هستند.»

بیوگرافی ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ زیباترین و قدرتمندترین دختر تاریخ آمریکا به نقل از ایندیپندنت، با توجه به شرایط فعلی می‌توان صحبت‌های خانم کلینتون را حداقل در مورد یکی از فرزندان آقای ترامپ صحیح دانست. دونالد جونیور و اریک، سازمان ترامپ (The Trump Organization) را مدیریت می‌کنند تا نشان دهند که چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده کاملا از متعلقات شخصی، شرکت و برند خودش فاصله گرفته است.

تیفانیِ ۲۳ ساله نیز اصلا به حساب نمی‌آید! بارُن ترامپ ۱۰ ساله نیز آنقدر کم سن و سال است که از او هیچ انتظاری نمی‌رود و نمی‌‎تواند فرد مورد نظر هیلاری باشد. بنابراین فقط ایوانکا باقی می‌ماند. البته بر اساس تمام گزارش‌های رسانه‌های آمریکایی، ایوانکا ترامپ – که نام وی بر خلاف نام جرد کوشنر، همسرش،

ایوانکا ترامپ زیباترین و قدرتمندترین دختر تاریخ آمریکاعکس های ایوانکا ترامپ

در فهرست مشاورین پدرش ثبت نشده است – به یکی از چهره‌های لیبرال کاخ سفید تبدیل شده است. این در حالی است که در نقطه مقابل ایوانکا، انقلابی‌های افراطی مکتب برایبارت به رهبری استیو بنن را مشاهده می‌کنیم. اینکه شما انتخاب می‌کنید به موضوع به چشمی دیگر نگاه کنید، بحث دیگری است. هیچ رئیس جمهور دیگری تاکنون

در امر مدیریت تصویرش در اذهان عمومی به چیرگی رئیس جمهور فعلی عمل نکرده است. اگر شما می‌خواهید به جای تئوری توطئه‌ی زندگی به بی‌نظمی‌های موجود دقت کنید، به یاد داشته باشید که این کاخ سفید با توجه به پراکندگی‌های قدرتی موجود در آن، بیش از هر دوره دیگری بی‌نظم عمل کرده است. نکته دیگر، افزایش میزان درز اطلاعات سری در مقایسه با گذشته است.

عکس خصوصی ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ زیباترین و قدرتمندترین دختر تاریخ آمریکااما این موارد بر روی ایوانکا ترامپ تاثیری ندارد. گفته شده که ایوانکا دیدگاه پدرش در مورد حقوق زنان را تلطیف کرده است. قرار بود اقدامی برنامه ریزی شده و منسجم برای کاهش حفاظت جامعه همجنسگرایان صورت گیرد که ایوانکا به کمک شوهرش، جرد، آن را کنار زده است. حتی چند شب پیش که ترامپِ به نسبت متعادل شده به کنگره رفت، ایوانکا نفر اول پشت پدرش بود. برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که ایوانکا در متن سخنرانی ترامپ به شدت سهیم بوده است.

روز جمعه، مقاله‌ای در مورد شکاف موجود در کاخ سفید بر سر مسئله توافقنامه تغییرات اقلیمی پاریس بر روی صفحه اول نیویورک تایمز کار شد. در این مقاله، به نقل از منابع ناشناس ادعا شده که بنن، نخستین “بت شکن تاریخ آمریکا،” معتقد است که ایالات متحده باید از این توافقنامه خارج شود.

همسر ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ زیباترین و قدرتمندترین دختر تاریخ آمریکا

اما وی از دو جبهه به شدت مورد حمله قرار گرفته است: اول از سوی رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه، و دوم از سوی ایوانکا ترامپ، دختر ارشد آقای رئیس جمهور؛ آن‌ها معتقدند که این اقدام موجب لطمه خوردنِ حیثیت و اعتبار آمریکا در عرصه بین‌المللی خواهد شد.

نقش ایوانکا در تصمیمات جاری ایالات متحده جای بحث و بررسی دارد. هرگز قرار نبود فرمان اجرایی مربوط به جامعه همجنسگرایان به میز پدرش برسد. تمام کارشناسان آمریکایی از ترامپ خواسته‌اند تا لحن کلامی آرام‌تری را انتخاب و رفتاری متناسب با شان و شخصیت پست “ریاست جمهوری” داشته باشند.

در ارتباط با کنار کشیدن از توافقنامه تغییرت اقلیمی پاریس، احتمالا اینطور باشد که ترامپ در مراسم هفته آینده به طور رسمی خروج از توافقنامه را اعلام نکند. قرار است هفته آینده ترامپ اعلام کند که اقدامات اوباما در زمینه کاهش انتشار گازهای گلخانه از معادن زغال سنگ را دیگر قبول ندارد. آن قوانین اما “تعهد” آمریکا به وعده‌هایش را نشان می‌دهد.

بنابراین، کنار زدن آن‌ها بدین معنا خواهد بود که واشنگتن دیگر به پیمان‌هایش پایبند نیست؛ پیمانی که ۱۹۴ کشور دیگر نیز آن را امضا کرده‌اند. اما به ما اینطور گفته‌اند که ایوانکا در جبهه درستی قرار دارد. فارغ از واقعی بودن یا نبودن این ادعا، نباید چندان شگفت زده شویم. ایوانکا و شوهرش مکمل یکدیگر بوده‌اند. جرد کوشنر نیز از خانواده‌ای دموکرات آمده است. بر اساس شنیده‌ها، ایوانکا و جرد پس از ازدواجشان در سال ۲۰۰۹ به محیطی لیبرال‌تر نقل مکان کردند.

روابط خارجی ایوانکا ترامپ مشخص است. او که همواره خودش را به عنوان تاجری اتو کشیده و مرتب نشان داده، دوستی صمیمانه‌ای با چلسی کلینتون [تنها فرزند هیلاری و بیل کلینتون] داشته و آن را در شرایط فعلی نیز حفظ کرده است. بزرگترین تردید در مورد ایوانکا این است که او دقیقا از چه زمانی یک جایگاه در نقشه سیاسی برای خودش متصور شد؟ شاید باید به سخنرانی‌اش در مجمع جمهوری‌خواهان در تابستان سال گذشته اندیشید.

ایوانکا ترامپ و دخترش

ایوانکا ترامپ زیباترین و قدرتمندترین دختر تاریخ آمریکا

ایوانکا در آن سخنرانی متذکر شده بود: «مانند افراد بی‌شماری در هزاره کنونی، من هم خودم را صرفا جمهوری خواه یا صرفا دموکرات نمی‌دانم. من بر اساس آنچه فکر می‌کنم برای خودم، خانواده‌ام و کشورم درست است، رای می‌دهم. گاهی اوقات، این تصمیم واقعا دشوار است. تلاش ایوانکا در برند سازی خودش قابل ستایش است.

حتما بخوانید :  ماجرای دعوای دسته جمعی جوانان در قشم چه بود ؟ + جزئیات

تیپ جدید ایوانکا ترامپ ، دختر ترامپ

ایوانکا ترامپ زیباترین و قدرتمندترین دختر تاریخ آمریکا

تلاش‌های او حتی باعث شد تا حزب جمهوری خواه با نوعی بحران هویت مواجه شود. علاوه بر آن، تصمیمات ایوانکا هیچ آسیبی به پدرش نرسانده است. اما جرد کوشنر، که درآمد خانوادگی‌شان از طریق خرید و فروش املاک بوده، به سرعت به دونالد ترامپ نزدیک شد. او وفاداری کاملش به خانواده را اثبات کرد و دونالد ترامپ نیز به چند نکته مثبت در موردش اشاره کرد: لحن محتاطانه و آرام جرد کوشنر (او در چند سال اخیر تنها یک مصاحبه مطبوعاتی داشته است)، قضاوت صحیح و توانایی با کنار آمدن با مردم. اما در زمان کمپین ریاست جمهوری بود که جرد کوشنر، تغییرات سیاسی را تجربه کرد. در دوران کارزار انتخاباتی، وی حتی به سمت مدیر کمپینی نیز رسید و در کابینه انتقالی از شخصیت‌های تاثیرگذار تیم ترامپ محسوب می‌شد. در حال حاضر نیز شوهر ایوانکا از تمام مکالمات رئیس جمهور آگاهی دارد چرا که کاملا مورد اعتماد او است.

حتی چنین به نظر می‌رسد که جرد مسئول سیاست گذاری ایالات متحده در امور خاورمیانه باشد. او نیز تلاش می‌کند تا همچون همسرش صدای میانه‌روی در آمریکای ترامپ به نظر برسد.

عکس آتیله ای ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ زیباترین و قدرتمندترین دختر تاریخ آمریکا

بنابراین در حال حاضر در عصر ایوانکا ترامپ قرار داریم. شاید این دوران طول عمر چندانی نداشته باشد اما نباید فراموش کرد که تصمیمات کاخ سفید برگرفته از اندیشه‌های بنن و دیگران است. از این رو، نقش دختر ارشد ترامپ تنها محدود به جلب نظر آرای مستقلی است که به ترامپ رای دادند.

ایوانکا ترامپ زیباترین و قدرتمندترین دختر تاریخ آمریکا

اما شاید هم اینطور نباشد؛ خانواده و وفاداری به خانواده از جمله قوانین پایه‌ای “جهان ترامپ” است. سازمان ترامپ نیز شرکتی خصوصی است و به همین دلیل، اطلاعات بسیار کمی از آن درز پیدا می‌کند.

ایوانکا ترامپ زیباترین و قدرتمندترین دختر تاریخ آمریکا

ایوانکا ترامپ زیباترین و قدرتمندترین دختر تاریخ آمریکا

ایوانکا ترامپ زیباترین و قدرتمندترین دختر تاریخ آمریکا

ایوانکا ترامپ به همراه همسر و فرزندانش

ایوانکا ترامپ زیباترین و قدرتمندترین دختر تاریخ آمریکا

ازواج ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ زیباترین و قدرتمندترین دختر تاریخ آمریکا

ایوانکا ترامپ زیباترین و قدرتمندترین دختر تاریخ آمریکا

بچه های ایوانکا ترامپ و نوه های ترامپ

ایوانکا ترامپ زیباترین و قدرتمندترین دختر تاریخ آمریکا

ایوانکا ترامپ زیباترین و قدرتمندترین دختر تاریخ آمریکا

با ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ بیشتر آشنا شوید

پیرو پیروزی دونالد ترامپ در کارزار انتخاباتی ۲۰۱۶ آمریکا، ملانیا ترامپ به بانوی اول این کشور پهناور بدل شد. اما برخی رسانه ها و صاحب نظران اعتقاد دارند که فرست لیدی اصلی آمریکا، دختر بزرگ ترامپ، یعنی ایوانکا ترامپ است و گمانه زنی می گردد که برخی از وظایف سیاسی را نیز به عهده بگیرد.

2-w900

12-w900

ایوانکای ۳۵ ساله در طول کارزار انتخاباتی پدرش همواره در کنار وی بود و به روش های گوناگون به جمع آوری رای برای پدرش می پرداخت. گفته می شود که ترامپ علاقه ویژه ای به این فرزند خود دارد و مسوولیت های سنگینی به عهده وی گذاشته است.

ایوانکا ترامپ یک تاجر، نویسنده، مانکن سابق و مادر سه فرزند است که توانست بی آبرویی پدرش در رابطه با بدرفتاری با زنان در طول تبلیغات انتخاباتی را بسیار هوشمندانه جمع کرده و تا حد زیادی حمایت زنان را برای رای دادن به پدرش جلب کند.

6-w900

دوست خانوادگی و و یکی از تاجران بزرگ آمریکا در باره ایوانکا بیان داشته: «من تصور می کنم که دونالد ترامپ واقعا به حرف های این دخترش گوش می دهد و دلیلش این نیست که او دختر خودش است، بلکه ایوانکا را به عنوان یک تاجر و معامله گر موفق و بسیار باهوش قبول دارد.»

ایوانکا در طول رقابت های انتخاباتی، زیرکانه نقطه ضعف های پدر خود را می پوشاند و تلاش می کرد تا دونالد ترامپ همانند یک رئیس جمهور واقعی به نظر برسد.

یکی از تاثیرات بزرگی که ایوانکا روی پدرش داشته، رسیدگی به مشکلات سقط جنین در آمریکا بوده است.

با اینکه پس از این رقابت به احتمال زیاد، دو خانواده کلینتون و ترامپ با یکدیگر قطع معاشرت خواهند کرد اما ایوانکا و چلسی، دختر کلینتون همچنان به دوستی خود ادامه خواهند داد. البته شایان ذکر است که در طول کارزار انتخاباتی ارتباط آنها به صورت موقتی قطع شده بود.

13

گفته می شود که احتمالا ایوانکا ترامپ در کابینه ریاست جمهوری آمریکا حضور خواهد داشت زیرا قبلا پدرش به او یکی از پست های کابینه را پیشنهاد داده بود.

خود دونالد ترامپ هم در رابطه با ایوانکا بیان داشته که اطرافیانم هم تمایل دارند که ایوانکا وارد کابینه گردد زیرا او را بسیار کارآمد و باهوش می دانند. بعلاوه، وی در حوزه های مربوط به زنان و کودکان تجربه بسیاری داشته و این گونه مسائل را به خوبی می تواند مدیریت کند.

4-w900

در طول کارزار ریاست جمهوری، ایوانکا پدرش را متقاعد کرد تا بخشی از تمرکز خود را روی مقوله هایی همانند حقوق زنان، مرخصی پس از زایمان و زنانی که در حومه شهرها زندگی می کنند، قرار دهد.

بد نیست بدانید که ایوانکا یکی از اعضای هیئت مدیره موسسات و هتل‌ های زنجیره‌ ای ترامپ محسوب می شود و در کنار برادرانش اریک ۳۲ ساله و دونالد جونیور ۳۸ ساله به اداره و مدیریت آنها رسیدگی می کند. همچنین مدیر یکی از بزرگ ترین موسسات اقتصادی ترامپ نیز هست.

14

گفته می شود ایوانکا محبوب ترین فرزند ترامپ است و از کودکی جایگاه ویژه ای در قلب پدر داشته. هنگامی که او ۹ سال بیشتر نداشت، پدر و مادرش، ایوانا از یکدیگر جدا شدند و او در این میان نقش برقرار کننده صلح را ایفا می کرد.

حتما بخوانید :  حادثه معدن گلستان در اینستاگرام بازیگران و هنرمندان + عکس

10-w900

در زمانی که برادر بزرگ تری وی، دون از دست پدر بسیار عصبانی و خشمناک و برادر کوچک ترش، اریک پریشان و ناراحت بودند، او به جای از دست دادن روحیه خود، سعی می کرد اوضاع را بهبود بخشیده و وضیعت نا بسامان پیش آمده را مدیریت کند. او حتی در زمان تحصیل هم دائما با پدر خود تماس تلفنی برقرار کرده و با وی صحبت می کرد و گفته می شود که ترامپ حتی در میان جلسات نیز تلفن خود را روی اسپیکر قرار داده و او را دائما با لقب «باهوش ترین» موردخطاب قرار می داده است.

منشی دونالد ترامپ در این رابطه بیان داشته که تنها تماس های تلفنی که وی در طول کار پاسخ می داد به ایوانکا مربوط می شد.

ایوانکا در پنت هاوس برج ترامپ در منتهن بزرگ شده و چشم انداز اتاق خوابش هم سنترال پارک بوده است. اما این مسائل باعث نشد هرگز خود را باخته و از تلاش کردن دست بردارد.

0-w900

در سال ۲۰۰۳ میلادی ایوانکا در یک فیلم مستند به نام Born Rich شرکت کرد که موضوع آن به کودکانی مربوط می شد که در ثروت کلان متولد و رشد کرده بودند. تهیه کننده این مستند در مورد ایوانکا بیان داشته که: «در حالی که بسیاری از کودکان سعی در تظاهر به شاد بودن در کنار والدین خود داشتند، ایوانکا این طور نبود و معلوم بود که واقعا و از صمیم قلب به پدر خود عشق می ورزد. علاقه واقعی وی کاملا محسوس و قابل لمس بود.»

در بخشی از این فیلم، ایوانکا می گوید: «من همیشه لگو را به عروسک های باربی ترجیح می دادم و همیشه به برج های نیویورک علاقه خاصی داشتم و با خودم فکر می کردم که چه چیزی می توانم به آنها اضافه کنم؟»

3-w900

دو سال پس از آن نیز، وارد تجارت خانوادگی، یعنی املاک و مستغلات شد و کار جدید خود را آغاز کرد. وی برای مبارزه با این طرز فکر که موفقیتش را مدیون پدر و پشتوانه خانوادگی اش است، همه تلاش خود را کرده و نشان داد هرآنچه تاکنون به دست آورده به واسطه شایستگی و ذکاوت خودش بوده است.

در حال حاضر، به دلیل داشتن سه فرزند به نام های آرابلا ۵ ساله، جوزف ۳ ساله و تئودور ۷ ماهه، از سرعت فعالیت های کاری ایوانکا تا حدی کاسته شده.

7-w900

یکی از بزرگ ترین معاملات ملکی و پروژه های عمرانی وی در سال های اخیر، خریداری اداره پست قدیمی در واشنگتن دی سی در نزدیکی کاخ سفید بوده که آن را به یکی از لوکس ترین هتل های شهر تبدیل کرده است.

در سال ۲۰۰۷ میلادی وی خط تولید جواهرات، کیف، کفش و لباس های اقتصادی خودش را در جهت حمایت از زنانی که کار می کنند، راه اندازی کرد.

همچنین بد نیست یادآوری کنیم که وی در دوران نوجوانی در صنعت مدلینگ مشغول به فعالیت بوده و در برندهای مشهوری همانند ورساچه فعالیت می کرده است.

در سال ۲۰۰۳ میلادی او در یک مصاحبه رادیویی اعلام داشته بود که: «من ۱٫۸۲ سانتی متر قد دارم و می توانم از راه مدلینگ پول بسیاری کسب نمایم.»

1-w900

در سال ۲۰۰۶ هم ترامپ از شغل و موفقیت دخترش در این حوزه دفاع و تعریف کرد. اما ایوانکا از مدل بودن دست برداشته و وارد تجارت پدرش شد. او در این رابطه گفته بود که با درآمد حاصل از مدلینگ توانسته دور دنیا سفر کرده و از لحظاتش لذت ببرد.

در سال ۲۰۰۹ میلادی وی با «جرد کوشنر» ۳۵ ساله ازدواج کرد که او نیز فرزند یکی دیگر از مالتی میلیاردرها و سرمایه دارهای آمریکا محسوب می شود. ایوانکا پیش از ازدواج، به دین همسرش یعنی یهودیت گروید. او رژیم غذایی کاشر را رعایت کرده و شبات را به جا می آورد. همچنین فرزندان خود را به مدرسه مذهبی فرستاده است.

آنها به رسم دین خود، روزهای جمعه و شنبه از کار کردن دست کشیده، تلفن، موبایل و کامپیوترهای خود را خاموش کرده و وقتشان را با فرزندان شان سپری می کنند.

جرد بهترین زوج برای ایوانکا محسوب می شود زیرا او نیز در یک خانواده بسیار ثروتمند متولد شده و رشد کرده و همانند همسرش پیشینه مالی بسیار غنی ای دارد. همچنین، وی نیز پیشه خانوادگی خود را دنبال می کند.