بازداشت مایلی کهن در شمال کشور + جزئیات ماجرا و دلیل بازداشت مایلی‌ کهن

مایلی‌کهن بازداشت شد

محمد مایلی‌کهن امروز برای حل مشکل عمرانی و ساختمان یک مسجد به یکی از روستاهای اطراف انزلی رفته بود، با یکی از مسئولان شورای آن روستا درگیری لفظی پیدا کرد و در نهایت با شکایت آن مسئول روستا، مایلی‌کهن بازداشت و روانه دادسرا شده است. هم اکنون ماموران در حال انتقال مایلی‌کهن به دادسرا هستند.

مایلی‌کهن با رضایت شاکی آزاد شد

نادر فریادشیران مربی فصل گذشته تیم ملوان انزلی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره زندانی شدن مایلی‌کهن اظهار داشت:

ماجرا از این قرار بود که مسجدی در یکی از روستاهای اطراف انزلی وجود داشته که خانم‌ها در این مکان به قرائت قرآن می‌پرداختند. این مسجد بنا به دلایلی تعطیل شده بود که مایلی‌کهن به شورای دهیاری این روستا مراجعه و از رئیس شورا خواست که ورود کند.

مایلی‌کهن در حال صحبت کردن بود که یکی از اعضای جوان شورا وسط صحبت پرید و گفت که به جای اینکه در این کار دخالت کنید، چرا برای ملوان کاری نکردید. کسانی که در محل حادثه حضور داشتند، گفتند مایلی‌کهن جوابی به این فرد نداده اما با ادامه دادن ماجرا توسط آن جوان، مایلی‌کهن به او گفته که در حال صحبت با رئیس شوراست و درست نیست وسط حرف‌هایش بیاید، اینجا بحث مشکل مسجد مطرح است، نه ملوان. در ادامه طرفین با هم بحث می‌کنند و کار به شکایت توسط آن فرد می‌کشد. پلیس هم می‌آید و مایلی‌کهن را به کلانتری می‌برد.

حتما بخوانید :  خوانندگی ابی در معمای شاه جنجالی شد + جزئیات و فیلم

در کلانتری به مایلی‌کهن می‌گویند ضامنی دارد بیاورد تا راهی زندان نشود. مایلی‌کهن می‌گوید کسی را ندارد و از آنها می‌خواهد که زندانی شود! زمانی که مایلی‌کهن را به دادسرا بردند، قرار بازداشت صادر شد، اما ظاهرا خود دادستانی ورود کرد و در نهایت قضیه ختم به خیر و ایشان آزاد شد.

Related image

دلیل بازداشت مایلی کهن در شمال کشور


حتما بخوانید :  فرو رفتن میخ در سر و ماجرای عجیب این مرد + تصاویر +18