بازیگرانی که زود پیر شدند که دیدن آنها شگفت زده می شوید + عکس

بازیگران مشهور که وحشتناک، تغییر کرده اند

بازیگرانی که زود پیر شدند : همه ما یه روزی پیر میشیم اما بعضی ها خیلی بیشتر از آن که فکرش را می کنید پیر و شکسته می شوند. مثل بازیگرانی که تصاویری از اون ها در این مطلب آوردم. بازیگرانی که زمانی بهترین و زیباترین ظاهر رو داشتن ولی الان بیش از حد پیر و شکسته شدن.

بازیگرانی که اعتیاد دارند

بریجیت باردو

بریجیت باردو اکنون در سن ۸۰ سالگی اش به سر می برد. در مقایسه با جوانی اش نمی توان گفت که این همان بریجیت باردو در دوران جوانی است.

بریجیت باردو
بریجیت باردو

مکالی کالکین

مکالی کالکین با بازی در فیلم تنها در خانه در دوران کودکی به شهرت رسید. اما بعدها به دلیل تغییراتی که در ظاهرش ایجاد شد حرفه اش افت کرد. به عقیده بعضی ها این تغییر ظاهر به دلیل اعتیاد است. البته برای این ادعا مطمئن نیستیم.

مکالی کالکین
مکالی کالکین

مگ رایان

بعضی از بازیگران با بالا رفتن سن و نشانه های پیری به جراحی پلاستیک پناه می برند تا ظاهری بهتر داشته باشند درست مثل همان کاری که مگ رایان انجام داده است. مسلما نمی دانست که ظاهرش بهتر نمی شود بلکه بدتر می شود.

مگ رایان
مگ رایان

دوناتلا ورساچه

دوناتلا پس از مرگ برادرش هدایت ورساچه را بر عهده گرفته است. در آن زمان دوناتلا مثل تصویر سمت چپ بود. اما اکنون به خاطر جراحی پلاستیک به عکس سمت راست تبدیل شده است.

حتما بخوانید :  عکس های جدید اینستاگرامی بازیگران و هنرمندان برای جشن جافظ
دوناتلا ورساچه
دوناتلا ورساچه

متیو پری

متیو پری گفته است: نیمی از زمانی که در فیلم “فرندز” بازی کرده است را به خاطر نمی آورد و این به دلیل مصرف الکل و مواد مخدر است.

متیو پری
متیو پری

گلدی هاون

گلدی هاون یکی دیگر از بازیگرانی است که در دوران پیری ظاهر خوبی ندارد. او در دوران جوانی بسیار زیبا و جذاب بود و اکنون در سن ۷۰ سالگی به سر می برد.

گلدی هاون
گلدی هاون

کیت ریچاردز

زنده بودن کیت ریچاردز نشان می دهد که گاهی اوقات ابدیت هم امکان دارد. این خواننده و گیتاریست انگلیسی هر نوع مواد مخدری که بشناسید مصرف کرده است و چهره اش اکنون بیشتر شبیه به جاده های روی نقشه شده است.

کیت ریچاردز
کیت ریچاردز

میکی رورک

میکی رورک بازیگر و فیلمنامه نویس آمریکایی با بازی در فیلم مرد پیشرو به شهرت رسید. هم اکنون به دلیل جراحی های پلاستیک متعددی که انجام داده ظاهر زیبایش را از دست داده است.

میکی رورک
میکی رورک

ملانی گریفیت

ملانی از سال ۱۹۷۰ به بازیگری مشغول شده است و در سال ۱۹۸۰ به شهرت رسید. اخیرا ملانی هم دچار اشتباه شد و صورتش را جراحی پلاستیک کرد. شاید فکر می کرد ظاهرش خوب نیست اما باید بگویم که این مشکل بعد از جراحی بوجود آمده.

ملانی گریفیت
ملانی گریفیت

استیون تایلر

چهره تایلر خواننده و ترانه سرای آمریکایی با گذر زمان به مرور خشن تر و فرسوده تر شده است.

استیون تایلر
استیون تایلر

جان تراولتا

همه ما چهره جذاب جان در فیلم های گریس، پالپ فیکشن و تغییر چهره را به خاطر داریم و شاید دوست نداشته باشیم که چهره کنونی او را به خاطر بسپاریم.

حتما بخوانید :  آداب و رسم های زیبای ماه مبارک رمضان در کشورهای مختلف + تصاویر
جان تراولتا
جان تراولتا

جوآن ون آرک

در تصویر سمت چپ به نظر می رسد که این بازیگر آمریکایی در حال مرگ است. بازیگری که زمانی زیبایی منحصر به فردی داشت اکنون با جراحی پلاستیک به این شکل درآمده است.

جوآن ون آرک

بازیگرانی که پیر نمی شوند + تصاویر جوان ماندن جالب بازیگران

بازیگرانی که نقش سیاسی در فیلم ها را بازی کرده اند + تصاویر