بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)

بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام

بازیگران و ستاره های ایرانی : سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان. مثل همیشه با گزیده ای از فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی در روز گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از این که امروز هم ما را انتخاب کرده اید. فرزندان نازنین جواد نکونام که با آمدنشان زیبایی های زندگی جواد را چند برابر کرده اند. امیدواریم زیر سایه پدر و مادر قله های موفقیت و سعادت را بپیمایند، نه تنها آریان و خواهرش بلکه تمامی کوچولوهای عزیز.

1807916334 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)

عکس بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (۲۲۸)

 

دکتر الهی قمشه ای در مراسم افتتاحیه یک موسسه خیریه به مدیریت خانم افسانه بایگان. آن عزیزی که کنار جناب قمشه ای ایستاده میهماندار هواپیمایی تاجیکستان و یا جادوگر داستان زیبای خفته نیست، بلکه خانم بایگان هستند! واقعاً جای سوال است که چرا یک خانم بازیگر در چنین مراسمی باید خودش را این شکلی کند؟!

527972423 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)عکس یادگاری علی مسعودی در کنار حنا و آروین، دوقلوهای خوردنی مجید صالحی در یک پاساژ.

935171140 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)حافظ جان استایل جدید مبارک! پدر جان دیده اند این اوضاع را؟! مشخصاً که ندیده اند، چون اگر میدیدند کار به این سلفی نمیکشید!

147620541 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)از چهره علیرضا عصار مشخص است که هنوز نتوانسته نظر سنجی سیامک انصاری را فراموش کند.

605610560 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)میگویند کولاکویچ پس از دیدن این سلفی از به عهده گرفتن هدایت تیم ملی والیبال ایران منصرف شده است.

128396545 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)شهرزاد جان استانبول خیلی وقت است که از گزینه های پز دادن خارج شده. خیلی عقبی از ماجرا!

355735070 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)حنا خانم در حال گریم شدن برای به هم ریختن پشت صحنه ی سریال “شهرزاد” و هنرنمایی مادرش.

763310294 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)تصویری کمتر دیده شده پس از مذاکرات صلح بین کابوی ها و سرخ پوست ها به رهبریِ “سپید دندان”. (کت شلوار را از رفیقش قرض گرفته)

1514584108 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)این روز ها منوچهر هادی و یکتا ناصر به همه جا دعوت میشوند و همه جا هستند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که تا کِی این جذابیت رسانه ای و موج توجهات همراه با این زوج خواهد بود.
167728656 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)
مهدی سلطانی و همکار فسقلی اش در پشت صحنه فصل دوم سریال شهرزاد.

1231793778 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)بدو بدوی ماهایا پطروسیان و دوست عزیزش در تکاپوی پیش از عید. ما هم خوبیم، در حال ساختن سنگر شِنی سر کوچه مان و تجهیز شدن برای نبرد چهارشنبه شب.

33629148 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)هنگامه جان مگر برای حل دیفرانسیل تمرکز میکنند؟! من تا امروز فکر میکردم که برای حل دیفرانسیل فقط تقلب میکنند.
2142433641 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)امین حیایی در نمایی از فیلم سینمایی “دارکوب” ساخته جدید بهروز شعیبی. خیلی کم پیش آمده امین حیایی در یک فیلم با رویکرد هنری و تقریبا غیر تجاری بازی کند. شاید با دیدن داوری های جشنواره به گرفتن سیمرغ امیدوار شده است!
1869204619 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)کسی که نوجوانی و جوانی اش در دهه پنجاه و شصت گذشته، نمیتواند از خیره شدن به دور دست در عکس ها خود داری کند. با گوشت و خونش عجین شده این موضوع!
779425926 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)مائده طهماسبی و همکار شرقی اش در حاشیه یک جشن بهاری در کاخ نیاروان. جشنواره ای به نام “عید بهار چین و عید نوروز ایران”. جشنی که در آن اجناس بنجل چینی را با عناوین بهاره و نوروزی تقدیم پاچه ی شهروندان عزیز میکنند.
1654741472 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)بله صحیح است. حدوداً دهه چهل شمسی میشود و واقعاً جوانان آن دوره هیچگاه تکرار نخواهند شد!
1676008777 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)ویشکا آسایش برای بدرقه نوید محمدزاده به خدمت سربازی به دیدارش رفته بود.
203135342 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)پیام صاحی خواننده با سابقه موسیقی پاپ کشورمان با این پستِ استوایی اعلام کرد که تولدش است. تبریک به پیام عزیز.

حتما بخوانید :  جشن ديگان چیست و چه تارخی جشن دیگان است + جزئیات

1124175 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)مارال فرجاد، لاله اسکندری و شبنم قلیخانی، آماده برای شروع روز کاری شان در میدان توحید. شاخه ای ۵ تومن.
1434645783 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)علیرام نورایی و مهرداد صدیقیان در یک باشگاه ورزشی. دم عید است و همه در تلاش برای خوشگل افتادن در عکس ها هستند. البته این دو عزیز نیازی به این کار ها ندارند و ذاتاً خوب و خوشتیپ هستند. (به همان شماره حساب قبلی لطفا.)
637203857 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)سلفی پرواز همای و همسر عزیزش در کنار آزاده زارعی پس از اجرای کنسرت همای در تهران.
150984182 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)آخرین تلاش های هنرمندان باری برگزاری یک چهارشنبه سوری آرام. نمیدانند که این پسر همسایه ما از سه روز پیش راکت های بالستیک اش به سمت چهار راه نظام آباد در وضعیت آماده قرار دارند.
1527263276 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)استاد محمود دولت آبادی در جشن امضای کتاب “خرستان” نوشته استاد لوریس چکنواریان. استاد کاری ندارد که محیط بسته است و مکان عمومی، سیگارش را دود میکند. کسی هم جرأت اعتراض ندارد!
785157112 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)این چند سال چقدر اسکل بودم خودمو قایم کرده بودم… چه موقعیت ها و پیشنهادایی که از دست دادم…
1035571695 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)کوروش سلیمانی، سوگل طهماسبی، بیتا سحرخیر، الهام جعفرنژاد و سایر همکاران در پشت صحنه سریال جدید “شکوه یک زندگی” به کارگردانی رضا بهشتی که سابقه خاصی در سینما و تلویزیون ندارد.
335460064 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)آقای ملکی هم چند هفته ای است که کار و زندگی و سازمان آتش نشانی را بیخیال شده تا در عکس ها کنار عزیزان بایستد.
1275495471 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)امروز تولد استاد فرهاد فخرالدینی یکی از بزرگان موسیقی ایران و رهبر سابق ارکستر ملی ایران است. آرزوی سلامتی و طول عمر داریم برای این استاد گرانقدر.
1858515296 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)طناز طباطبایی در پردیس چارسو، برای اکران ویژه فیلم “ویلایی ها” ویژه خانواده معظم شهدا. غیر ممکن است یک فیلم خارج از نوبت اکران و غیر از جشنواره اکران شود، ولی خب اینجا ایران است و پر از استثنائات!
1792017607 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)سلفی نیما کرمی در کنار اقبال واحدی که دخترش نیل را در آغوش دارد. شما هم هر وقت اقبال واحدی را میبینید احساس میکنید که باید هر چه زودتر نان پنیر و چای شیرینتان را بخورید و سوار سرویس مدرسه بشوید؟!
538995987 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)افشین هاشمی، سینا رازانی، بهنوش طباطبایی با موهای پوستیژ و سامان احتشامی در پشت صحنه نمایش “نام تمام مادران”.
1867303335 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)مسئولین به صورت شبانه روزی در حال تلاش و پیگیری هستند تا ببینند که کدام برنامه است که همه مردم از آن لذت میبرند تا بودجه اش را قطع کنند و خرج پروژه هایی مثل کیمیا و معمای شاه بکنند. کلا دمِ صدا و سیما در این مورد خیلی گرم است!
352886093 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)صفحه ی عباس غزالی را زیر و رو کنی، چند مود تک و توک عکس از خودش میبینی، بقیه اش یا با برادرش یونس است یا با فرزندانِ اقوامش.
1202666558 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)بهنام تشکر و روشنک گرامی در پشت صحنه یک سریال جدید دیگر. سریالی به نام “گمشدگان” ساخته رضا کریمی. باید منتظر بمانیم ببینیم که این سریال های جدید در چه سطحی از کیفیت و البته کمیت قرار دارند!
2141275296 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)سیاوش خیرابی سعادت شروع سال جدید در کنار حرم امام رضا (ع) را بدست آورده است. زیارت قبول سیاوش جان.
2106053649 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)بابک جهانبخش هم به تماشای کنسرت محمدرضا گلزار رفته بود. چه الکی الکی این گلزار هم خواننده شد!
1999129679 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)آنا نعمتی در حال تمرین و یافتن فیگور مناسب برای عکس سال نو در کنار سفره هفت سین با کتاب قرآن در دست.
998282778 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)

حتما بخوانید :  نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )

تصاویر بازیگران ایرانی جدید،عکس بازیگران اینستاگرام

– مگه قرار نشد سند جور کنی بیاریم بیرون؟ + بخدا جور میکنم، نگران هیچی نباش.
1388849189 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)گلاره عباسی هم به جمع پر تعداد گدایان رأی برای برنامه سه ستاره پیوست.
925334329 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)الناز شاکردوست برای گذاشتن عکس آتلیه ای جدیدش نه دنبال بهانه میگردد و نه دلیل. همینجوری خشک و خالی میگذارد و خیلی هم از این کارش راضی است.
1002452099 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)اندیشه فولادوند، مصطفی زمانی، کیومرث خان پوراحمد و مسعود خان فروتن هم در کنسرت مشترک همای و عالیم قاسیم اُف حضور داشتند.
568822089 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)

عکس بازیگران و افراد معروف ایرانی

 

با این پستِ دارک از علی شادمان مطلب را به پایان میبریم. در کنار کامنت های پر دل و قلوه ای که در زیر عکس شاهد آن هستید. احتمالاً منظور همسر شهاب حسینی از این تعاریف، نقشی است که علی در فیلم “ساکن طبقه وسط” داشت (البته آن جا هم مادر و فرزند نبودند!). خلاصه هر چه که هست،

 

ناشی از صمیمیت بین عزیزان است و این را میدانیم که علی سنِ پسرِ خانم قنبری را دارد. تا مطلب بعدی، خداوند یار و نگهدارتان.
1122111303 parsnaz com بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام ( عکس های جدید سری سوم)