بازی امروز پرسپولیس و سپاهان ( ۲۸ بهمن ۹۵ ) نتیجه بازی و حاشیه ها + عکس

نتیجه بازی پرسپولیس و سپاهان امروز ۲۸ بهمن ۹۵ + فیلم

در نیمه اول این دیدار یکی از این توپ ها به فضای پشت مدافعین تیم سپاهان ارسال شد و مسعود حسن زاده مهاجم تیم سپاهان در موقعیت مناسبی برای گلزنی قرار گرفت، اما واکنش به موقع علیرضا بیرانوند و خروج او از دروازه باعث شد یک قدم زودتر از مهاجم سپاهان به توپ برسد و از با دفع بلند توپ از گلزنی حریف جلوگیزی کند.

برای تماشای بازی امروز پرسپولیس و الوحده امارات ۱۸ اردیبهشت ۹۶ روی لینک زیر کلیک کنید

بازی پرسپولیس الوحده

برای تماشای بازی امروز پرسپولیس الریان قطر ۲۱ فروردین ۹۶ روی لینک زیر کلیک کنید

بازی پرسپولیس الریان قطر

برای تماشای بازی پرسپولیس الوحده کلیک کنید

نتیجه بازی پرسپولیس سپاهان ( پرسپولیس ۲ سپاهان ۱ )

رامین رضاییان زننده پنالتی دوم پرسپولیس

اخراج احسان حاج صفی در دقیقه ۸۵

پنالتی به نفع پرسپولیس در دقیقه ۸۵

پنالتی دقیقه ۸۰ به نفه سپاهان

پرسپولیس در بهترین شرایط خود جدال سنتی در دربی را به استقلال واگذار کرده و اکنون در هفته بیست و دوم به دنبال این است تا با پیروزی مقابل سپاهان تلخی آن شکست را کم کند. در سمت مقابل اما سپاهان با توجه به شکست دور از انتظار هفته گذشته مقابل ماشین سازی و همچنین باخت برابر سرخپوشان در جدال رفت برای پیروزی گام به این دیدار گذاشته و این مساله نوید بازی زیبا و جذاب از سوی هر دو تیم را می‌دهد.

گزارش لحظه به لحظه دیدار و حواشی بازی پرسپولیس سپاهان ۲۸ بهمن

فیلم گل دوم پرسپولیس توسط رضاییان

فیلم گل تساوی‌ سپاهان توسط طالب ریکانی

فیلم گل طارمی به سپاهان

استادیوم آزادی تماشاگر: حدود ۷۰ هزار نفر

داور: محمدرضا اکبریان کمک داوران: محمدرضا ابوالفضلی و مهدی عالیقدر ناظر: علیرضا یزدانی

اخطار:

سروش رفیعی(۲۷) از پرسپولیس

مهرداد محمدی(۳۲) از سپاهان

لی اولیویرا (۵۶) از سپاهان

حسین ماهینی (۶۳) از پرسپولیس

دقایق حساس بازی

دقیقه ۱: در ثانیه ۴۵ پرسپولیس توسط پاس عمقی سروش رفیعی به وحید امیری پشت مدافعان سپاهان صاحب فرصت شد که این بازیکن بعد از عبور از اولیویرا ضربه آرامی به توپ زد که توسط کولیبالی از روی خط به کرنر فرستاده شد.

دقیقه ۶: روی خطای صورت گرفته بر روی سروش رفیعی پرسپولیسی ها پشت محوطه جریمه صاحب ضربه ایستگاهی شدند که این ضربه را به صورت ترکیبی ارسال کردند که حاصلی برای این تیم در پی نداشت.

دقیقه ۸: روی خطای احسان حاج صفی، رامین رضاییان قصد اعتراض به این بازیکن را داشت که با توجه به هم تیمی بودنش با این بازیکن در تیم ملی از تصمیم خود منصرف شد.

دقیقه ۱۹: اولین خطر جدی سپاهانی ها با حرکت جلال علی احمدی از سمت راست پرسپولیس و ارسال زمینی او به هجده قدم برای حسن زاده شکل گرفت که ضربه مهاجم سپاهان با فاصله از بالای دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه ۲۵: شوت از پشت محوطه جریمه احسان حاج صفی توسط علیرضا بیرانوند مهار شد تا اولین ضربه به چارچوب سپاهانی ها اینگونه از دست برود.

حتما بخوانید :  اسیدپاشی جنوب تهران + عکس و مصاحبه قربانیان اسیدپاشی جنوب تهران

دقیقه ۲۶: تکل سروش رفیعی روی محمود قائدی یک کارت زرد برای شماره هفت پرسپولیس در پی داشت.

دقیقه ۳۷: ارسال وحید امیری روی سر مهدی طارمی در حالی که کولیبالی برای مهاجم پرسپولیس مزاحمت ایجاد کرده بود با ضربه مهاجم پرسپولیس راهی به دروازه نیافت.

دقیقه ۴۱: مهدی طارمی روی حرکت هماهنگ شده بین بازیکنان درون محوطه جریمه صاحب فرصت شد که ضربه اش را با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون زد.

دقیقه ۴۴: مهدی طارمی بار دیگر پشت محوطه جریمه صاحب فرصت شد و با ورود به محوطه ضربه اش را به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون زد.

دقیقه ۱+۴۵: ضربه از پشت محوطه جریمه توسط سرور چپاروف با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت و در ادامه داور سوت پایان نیمه اول را به صدا در آورد.

دقیقه ۴۹: ارسال بلند روی سر حسن زاده با ضربه این بازیکن همراه بود که بیرانوند توپ را مهار کرد.

دقیقه ۵۵: پاس عمقی وحید امیری برای مهدی طارمی با عبور این مهاجم از اولیویرا با خطای دروازه بان همراه شد که یک ضربه پنالتی نصیب سرخپوشان کرد.

دقیقه ۷۴: روی یک ضد حمله ارسال قطری بهزاد کریمی با کنترل مهرداد محمدی درون محوطه جریمه همراه شد که در ادامه با ضربه بد ایده آل ترین فرصت گلزنی زردپوشان از دست رفت.

تصاویر بازی پرسپولیس سپاهان

عکس های بازی پرسپولیس سپاهان

بازی امروز پرسپولیس و سپاهان : نتیجه بازی پرسپولیس و سپاهان امروز پنجشنبه ۲۸ بهمن ۹۵ از هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران را به همراه فیلم خلاصه بازی و ترکیب دو تیم پرسپولیس و سپاهان در سایت نمناک مشاهده می کنید.

Image result for ‫پرسپولیس سپاهان‬‎بازی امروز پرسپولیس و سپاهان هفته بیست و دوم لیگ برتر

از هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس بازی بین دو تیم پرسپولیس و سپاهان امروز ساعت ۱۷:۱۰ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

ترکیب پرسپولیس مقابل سپاهان

علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، محمد انصاری، صادق محرمی، فرشاد احمدزاده، محسن ربیع خواه، رامین رضاییان، محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری و مهدی طارمی

ترکیب سپاهان مقابل پرسپولیس

لی اولیویرا، جلال عبدی، موسی کولی بالی، شجاع خلیل زاده، احسان حاج صفی، رسول نویدکیا، محمود قائد رحمتی، سرور چپاروف، مهرداد محمدی، جلال علی محمدی و مسعود حسن زاده

دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان اصفهان از هفته بیست‌ودوم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۱۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود که تاکنون حدود ۴۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند.

داور بازی پرسپولیس سپاهان ۲۸ بهمن ۹۵

یکی از عجیب ترین و بحث برانگیزترین موارد آن، قضاوت های محسن قهرمانی در این رقابت حساس بوده است. قضاوت های این داور در دو دیدار بسیار جنجالی شد که اولین آن، در جریان نیمه نهایی جام حذفی، در سال ۸۶ بود.

 

قرمز های پایتخت که آن روزها تحت هدایت مصطفی دنیزلی قرار داشتند و فوتبال تماشاگرپسندی به نمایش می گذاشتند، با یک گل از حریف خود پیش بودند. اما در دقیقه ۸۶ این دیدار، قهرمانی روی یک صحنه مشکوک در محوطه جریمه پرسپولیس، در سوت خود دمید و یک پنالتی به نفع سپاهان اعلام کرد. پنالتی ای که اسباب شکست ۴ بر ۱ پرسپولیس و حذف این تیم از جام حذفی را فراهم کرد. پس از این دیدار مصطفی دنیزلی که در میان تماشاگران سرمربی محبوبی محسوب میشد، از سمت خود کناره گیری کرد و سرنوشت پرسپولیس در آن سال ها دستخوش تغییر شد. هواداران پرسپولیس تا مدت ها قهرمانی را بابت آن پنالتی نبخشیدند.

حتما بخوانید :  منصور پورحیدری درگذشت + زندگینامه و علت مرگ و تصاویر منصور پورحیدری

نتیجه و فیلم بازی پرسپولیس و سپاهان در لیگ برتر

علی کریمی، کاپیتان و بازیکن سابق سرخپوشان که از محبوبیت ویژه ای بین هواداران این تیم برخوردار است، همچون جدال هفته گذشته سرخپوشان برابر استقلال، در هتل محل اسکان این تیم حضور یافت و به بازیکنان این تیم روحیه داد.

علی کریمی که یکی از حامیان اصلی برانکو ایوانکوویچ محسوب می‌شود گفتگوی کوتاهی با برانکو ایوانکوویچ داشت و نشان داد تنها در پیروزی ها در کنار سرخپوشان حضور ندارد و از بازیکنان نیز خواست جدال با استقلال را از یاد ببرند و تلاش کنند با پیروزی برابر رقیب امروز خود شانس قهرمانی خود را همچنان بالا نگه دارند.

حسین ماهینى، مدافع باتجربه و ملى پوش سرخپوشان که در جدال امروز برابر سپاهان در غیاب سیدجلال حسینى با بازوبند کاپیتانى تیمش را همراهى خواهد کرد، یک میهمان ویژه به اردوى سرخپوشان به همراه خود داشت؛ مایسان ماهینى، دختر کاپیتان سرخپوشان که پیش از به دنیا آمدنش هم تیمى هایش جشن شادى گل هاى این تیم را به او اختصاص داده بودند، امشب مبهمان اردوى این تیم بود و با استقبال کادرفنى و بازیکنان همراه شد و آنها ابراز امیدوارى کردند قدم او باعث پیروزى مقابل سپاهان شود.

دختر حسین ماهینی میهمان ویژه اردوى پرسپولیس