بازی پرسپولیس صنعت نفت ( ۱۲ فروردین ۹۶ + فیلم و عکس و نتیجه بازی )

بازی پرسپولیس صنعت نفت آبادان

بازی «صنعت نفت آبادانپرسپولیس»، شنبه (۱۲ فروردین) از ساعت ۱۶:۳۰ به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می شود

پخش فوتبال

تاریخ بازی پرسپولیس صنعت نفت آبادان

این رقابت‌ از سری مسابقات هفته بیست و پنجم لیگ برتر جام خلیج فارس است.

دیدار «صنعت نفت آبادان – پرسپولیس» در ورزشگاه تختی آبادان برگزار خواهد شد.

گزارش این بازی را علی عرب زاده بر عهده دارد و بخش کارشناسی آن با اجرای مزدک میرزایی از ساعت ۱۶ روی آنتن می‌رود.

این مسابقه در برنامه «فوتبال برتر»، کاری از گروه ورزش شبکه سه سیما به تهیه‌کنندگی مهدی هاشمی پوشش داده می‌شود.

بازی نفت آبادان -پرسپولیس

کمیته استیناف رای خود را در خصوص درخواست تجدید نظر خواهی باشگاه صنعت نفت آبادان صادر کرد.

متن رای صادر شده از سوی کمیته استیناف به شرح زیر است

در خصوص تجدیدنظر خواهی باشگاه صنعت نفت آبادان نسبت به دادنامه شماره ۸۸۴ مورخ ۹/ ۱۲/ ۹۵ صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دائر بر محکومیت باشگاه مذکور به پرداخت دویست میلیون ریال جریمه نقدی و محرومیت تماشاگران از حضور در دو بازی خانگی تیم فوتبال بزرگسالان صنعت نفت به لحاظ تخلف تماشاگران در بازی مورخ ۲۹/ ۱۱/ ۹۵ مقابل تیم فوتبال پدیده مشهد ، با بررسی محتویات پرونده و سوابق محکومیتی مشابه در فصل جاری بازیها و نیز با در نظر گرفتن شدت و ضعف تخلف ارتکابی ، کمیته استیناف با تقلیل دو جلسه محرومیت به یک جلسه و ابقا جریمه نقدی حکم معترض عنه تائید شد. بدیهی است سایر محکومیتهای مندرج در دادنامه تجدیدنظر خواسته قطعی و غیرقابل اعتراض بوده اند.

با این شرایط دیدار امروز پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان با حضور طرفداران دو تیم برگزار خواهد شد.

ترکیب احتمالى پرسپولیس برابر صنعت نفت

برانکو ایوانکویج براى انتخاب یازده مرد اصلى اولین ترکیب سال ۹۶ تیمش مدعیان آماده اى را پیش روى خود میبیند.

پرسپولیس در حالى به مساف نفت آبادان خواهد رفت که بر خلاف دیدارهاى گذشته برانکو این بار مشکلى براى سود بردن از تمام پتانسیل تیمش نخواد داشت.

حتما بخوانید :  شوخی های خنده دار کاربران با مهدی طارمی در فضای مجازی + عکس

لشکر آماده و با انگیزه سرخ پوشاندر فاصله شش هفته به پایان فصل در حالى عازم آبادان شدند که مخرومیت و مصدومیت در این تیم به صفر رسیده و به سرمربى کروات اینبار با دغدغه شیرین انتخاب ١١ بازیکن اصلى تیمش مواجه است.

انتخاب اول برانکو و ایگور پانادیچ البته در درون دروازه علیرضا بیرانوند خواهد بود. دروازه بان شماره یک پرسپولیس که اکنون با اعتمادبنفس بالا شماره یک تیم ملى را از آن خود کرده، بیش از همه به این نکته آگاه است که عملکرد او زیر ذره بین قرار دارد و اجازه اشتباهى برابر مهاجمان خطرناک، شوتزن و تکنیکى نفت آبادان در این جدال نخواهد داشت.

سیدجلال حسینى و محمد انصارى دو بازیکن ملى پوش پرسپولیس در قلب دفاعى با توجه به عدم حضور در دو دیدار اخیر تیم ملى اکنون در شرایط ایده آل بدنى در اختیار این تیم قرار دارند و باید برابر شادکام و دیگر عناصر هجومى نفت به دنبال بسته نگه داشتن دروازه تیم خود باشند.

صادق محرمى اکنون بى رقیب در سمت راست دفاعى بار دیگر شانس اصلى حضور در ترکیب اصلى خواهد بود و رامین رضاییانى براى رقابت و ایجاد خطر براى این بازیکن جوان نخواهد بود. با این شرایط باید دید شماره ١٧ سرخپوشان قادر به تکرار و رشد روند صعودى خود پیش از تعطیلات لیگ خواهد بود یا خیر.

ماهینى نیز به سمت مخالف دفاعى خواهد رفت تا باز هم در پست غیرتخصصى در اختیار برانکو و پرسپولیس قرار گیرد.

کمال کامیابى نیا انتخاب اول برانکو در پست هافبک دفاعى خواهد بود و اینبار شماره ١١ باید مقابل نفرات تکنیکى حریف یکى از سخت ترین روزهاى خود را پشت سر بگذارد.

تکنیک، سرعت، قدرت و پاسور با حضور سه ضلعى محسن مسلمان، سروش رفیعى شکل خواهد گرفت. احمدزاده هر زمان در پست وینگر به میدان رفته عملکرد مثبتى از خود به جا گذاشته و مسلمان نیز به دنبال این است تا در هفته هاى پایانى لیگ به عنوان پاسور طلایى تبدیل شود و سروش هم بدش نمى آید امضایش پاى قهرمانى سرخپوشان به عنوان بازیکن تاثیرگذار ثبت شود.

حتما بخوانید :  دزدیدن ناصر محمدخانی از فرودگاه + جزئیات و ماجرای ربوده شدن ناصر محمد خانی

مهدى طارمى این روزها مهارناپذیر شده و رقابت هاى داخلى، آسیایى و تورنمنت انتخابى جام جهانى و پرسپولیس و تیم ملى برایش فرقى ندارد و گلزن اول تیم محسوب مى شود. طارمى که به دنبال آقاى گلى لیگ برتر است اکنون در کورس این عنوان چشم به دروازه نفت دوخته است. او البته وحید امیرى را را در کنار خود مى بیند و پاسورهایش با حضور سروش بیشتر از گذشته شده اند و البته باید امیدوار بود در زدن ضربات نهایى فرصت سوزى هایش کار پرسپولیس را سخت نکند.

برد در دیدار امروز مقابل نفت آبادان مى تواند شانس سرخپوشان تهرانى را براى قهرمانى بیشتر کند و باید دید شاگردان برانکو چطور از این موقعیت سود خواهند برد.

عکس و نتیجه بازی پرسپولیس صنعت نفت آبادان