بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان امروز ( ۱۹ اسفند ۹۵ ) تصاویر ، فیلم و نتیجه بازی

بازی پرسپولیس استقلال خوزستان – Perspolis vs Esteghlal Khuzestan

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان

پرسپولیس ۱ – استقلال خوزستان ۰

فیلم گل اول پرسپولیس به استقلال خوزستان توسط مهدی طارمی در دقیقه ۱۶

بازی تیم های پرسپولیس و استقلال خوزستان در تارخ ۱۹ اسفند ۹۵ و در ورزشگاه آزادی در ساعت ۱۷:۳۰ آغاز می شود

غیبت نصف بازیکنان از برگشت ۹۴تا برگشت ۹۵

پرسپولیس و استقلال خوزستان در حالی به مصاف هم می روند که در ۲ سال اخیر پرسپولیس و استقلال خوزستان یک برد برابر هم داشته و دیگر بازی بین ۲ تیم مساوی تمام شده است.

در بازی برگشت سال گذشته در تهران که روز ۱۰ دی ۹۴ برگزار شد پرسپولیس با ۲ گل امید عالیشاه و مهدی طارمی برنده شد اما نکته جالب غیبت ۱۱ بازیکن ۲ تیم از مجموع ۲۲ بازیکنی است که از ابتدای بازی به میدان آمدند .

در تیم پرسپولیس ایمان صادقی ابتدا به خونه به خونه و سپس به ملوان رفت ، محسن بنگر، عالیشاه و نور اللهی به تراکتورسازی و لوکاماریچ به دینامو بخارست رفتند رامین رضاییان هم دچار محرومیت انضباطی است.

اما در ترکیب تیم فوتبال استقلال خوزستان نفراتی تاثیرگذار از تیم جدا شده اند ،کولی بالی به سپاهان و فرناندو خسوس به گسترش فولاد رفته اند . دورقی فولادی شده است، نصاری به نفت آبادان و بالاخره زهیوی به الشحانیه قطر رفته اند.

از بین مردان حاضر ۲ تیم در میدان طی ۳۳۳ روز ، در پرسپولیس کامیابی نیا، طارمی، مسلمان ، احمدزاده و محمد انصاری توان حضور در میدان را دارند و در تیم استقلال خوزستان هم محمد طیبی، عقیل کعبی، مهدی زبیدی، بیت سعید، عاشوری و دانیال ماهینی حضور دارند .

حتما بخوانید :  قهرمانی پرسپولیس در سال 96 + حاشیه های تصویری اینستاگرام

اما مهم ترین نفراتی که پرسپولیس جایگزین ۶ مرد جداشده کرده ۵ فردی که استقلال خوزستان به ترکیب اصلی خود افزوده به شرح زیر هستند:

پرسپولیس – استقلال خوزستان در مسیر تاریخ؟

عملکرد پرسپولیس و استقلال خوزستان در ۲ دوره گذشته لیگ چنان بوده که در مجموع ۲ بازی رفت و برگشت، پرسپولیس ۳-۲ برنده بوده است.

پرسپولیس در لیگ برتر ۲ سال قبل در بازی رفت با حریف ۱-۱ کرد و در بازی برگشت ۲-۱ برنده شده و برابر استقلال خوزستان در مجموع ۲ بازی ۳-۲ برنده شد.

در سال گذشته بازی رفت با برتری ۲-۱ استقلال خوزستان همراه شد. در بازی برگشت اما پرسپولیس ۲-۰ برنده شد تا مجموع ۲ بازی برتری ۳-۲ برای پرسپولیس را رقم زده باشد.

در بازی رفت لیگ امسال پرسپولیس با حریف در اهواز ۱-۱ کرد و اگر قرار بر تکرار نتیجه سال قبل و ۲ سال قبل باشد، پرسپولیس باید ۲-۱ برنده باشد تا در مجموع مثل پارسال و ۲ سال قبل با حساب ۳-۲ برنده باشد.

*پرسپولیس: حسین ماهینی، وحید امیری، سروش رفیعی، جلال حسینی، علیرضا بیرانوند و صادق محرمی

*استقلال خوزستان : آلویس نانگ، وحید شیخ ویسی، مهدی مومنی، آرش افشین و حسین بهرامی

استقلال خوزستان و پرسپولیس امروز ۱۹ اسفند ۹۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند و البته این نبرد یک غایب بزرگ خواهد داشت.

حتما بخوانید :  بازی امروز استقلال و الاهلی امارات ( 5 اردیبهشت 96 ) عکس و فیلم و نتیجه بازی

رحیم زهیوی ستاره نیم فصل اول استقلال خوزستان که در الشحانیه توپ می زند، مطمئنا اگر فردا در بازی بود می توانست بدرخشد. زهیوی که در بازی رفت با یک ضربه آزاد زیبا دروازه بیرانوند هم تیمی سابقش را باز کرده بود و البته کری های فراوانی برای او خوانده بود.

باید دید در غیاب زهیوی کدام بازیکن استقلال خوزستان می تواند برای خوزستانی ها گلزنی کند.

بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان امروز ( ۱۸ اسفند ۹۵ ) تصاویر ، فیلم و نتیجه بازی