بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویر

بازیگران هالیوود را در کنار بدل هایشان

بدل بازیگران هالیوود : فیلم و سینما مقوله ای است که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد و همه آن را دنبال می کنند. ما بدون شک می توانیم هالیوود را سردمدار صنعت سینما بدانیم. در این مکان بازیگران زیادی به فعالیت می پردازند و آثار متنوعی در ژانرهای مختلف ساخته می شود. در برخی فیلم ها صحنه های اکشن و خطرناک زیادی وجود دارد که هنرپیشه ها از پس انجام آن ها بر نمی آیند. به همین دلیل از بدل ها استفاده می گردد.

782 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویر

بدل بازیگران هالیوود

کسانی که نقش بدل بازیگران را ایفا می کنند، باید از نظر ظاهری شبیه به هنرپیشه اصلی باشند تا بیننده نتواند موضوع یاد شده را تشخیص دهد. به همین دلیل قرار گرفتن بدلکار ها در کنار هنرپیشه های اصلی و مقایسه چهره آن ها می تواند جالب توجه باشد. تصاویری که در ادامه قرار داده شده، بازیگران مشهور سینما و تلویزیون را در کنار بلدکار ها نشان می دهند. تماشای آن ها می تواند برای هر کسی جذاب باشد، بنابراین دعوت می کنیم عکس ها را ببینید.

780 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویرمجموعه ای از بدلکار ها در سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones.)

781 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویررابین ویلیامز فقید همراه با بدلکار خود مایک میچل در فیلم «شبی در موزه ۳» (Night At The Museum 3)

حتما بخوانید :  سوتی فیلم های هالیوود لو رفته را اینجا مشاهده کنید + عکس

782 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویربروس ویلیس در کنار بدل های خود در فیلم «قانون شکن» (Cop Out.)

783 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویررابرت پتینسون و بدلکارش پُل دارنل در «گرگ و میش» (Twilight.)

784 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویرگوئندولین کریستی و روری مک کین همراه با بدل های خود در سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones.)

785 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویرفی مارسی در کنار بدل خود کیسی مایکلز در سریال «بازی تاج و تخت.»

786 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویرجنیفر لوپز در کنار بدل مرد خود که به جای او در ویدیوی «فرمانده را دنبال کن» حضور یافت.

787 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویرآرنولد شوارتزنگر همراه با بدل خود پیتر کنت در فیلم «کماندو» (Commando.)

788 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویرزویی دشانل در کنار مونیکا برانگر در سریال «دختر جدید» (New Girl.)

789 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویردواین جانسون و بدلش در فیلم «رنج و گنج» (Pain & Gain.)

790 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویرایان مک کلن در کنار بدل خود در فیلم «ارباب حلقه ها» (The Lord Of The Rings.)

791 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویرهیو جکمن و بدلش ریچارد بردشاو در فیلم «مردان ایکس: آخرین ایستادگی» (X-Men: The Last Stand.)

792 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویرمارک روفالو و بدل خود آنتونی مولیناری در فیلم «اکنون مرا می بینی» (Now You See Me.)

793 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویرچندلر دیگز در کنار بدل خود جسیکا مریدث در سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead.)

794 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویرالیجا وود همراه با بدلش کایران شاه در «ارباب حلقه ها: یاران حلقه» (The Lord Of The Rings: The Fellowship Of The Ring.)

حتما بخوانید :  اینستاگرام بازیگران خارجی و ستاره های پرطرفدار هالییود ( سری دوم )

795 بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویربروس ویلیس در کنار بدلکار در «رِد ۲» (Red 2.)