حادثه تصادف خودرو با عابران پیاده در تهران + جزئیات و اخبار تکمیلی

برخورد وانت با ۷ عابر پیاده در تهران

Image result for ‫تصادف با عابر در تهران‬‎

این تصادف در خیابان انبارگندم بین ری و صاحب جمع رخ داد که طی آن یک دستگاه وانت بعلت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از طرف راننده با ۷ نفر برخورد کرد

حال ۲ نفر از افراد مصدوم وخیم است

تصادف خودرو با عابران پیاده در تهران

برخورد نیسان با عابران پیاده در جنوب تهران یک کشته و ۱۱مصدوم برجا گذاشت

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از برخورد مرگبار یک دستگاه خودرو وانت نیسان با عابران پیاده در خیابان انبار گندم خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و ۱۱ نفر دیگر مصدوم شدند.

حسن عباسی عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حوالی ساعت ۱۵ امروز وقوع سانحه رانندگی در میدان شوش شرقی، خیابان انبار گندم(ری) به سامانه ۱۱۵ اعلام و ماموران پنج تیم درمانی و امدادی اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار کرد: دراین حادثه و براثر برخورد وانت نیسان با عابران، یک نفر کشته و ۱۱ نفر مجروح شدند که مصدومان حادثه توسط عوامل اورژانس به بیمارستان های لقمان، سینا و شهدای هفت تیر منتقل شدند.

درهمین ارتباط، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ دقایقی قبل از برخورد یک دستگاه وانت مزدا با عابران پیاده در خیابان انبار گندم خبر داد و اعلام کرد که این حادثه منجر به مصدومیت ۷ نفر شده است.

حتما بخوانید :  قطع آب در زابل + تصاویر ، فیلم و حاشیه های قطع شدن آب در زابل

به گفته سرهنگ محمد رزاقی، حال ۲ نفر از مصدومان این حادثه وخیم گزارش شده است.

سرهنگ رازقی در خصوص علت وقوع این حادثه نیز گفت که عدم توانایی راننده وانت در کنترل وسیله نقلیه علت بروز این سانحه بوده است.


حتما بخوانید :  گور دسته جمعی تبریز از شایعه تا واقعیت + عکس و جزئیات